برای ثبت شرکتها باید مراحل مختلفی را به صورت تخصصی پیمود. در این بین پس از ثبت شرکت امکان ایجاد هرنوع تغییری وجود دارد . تصمیم به تغییر باید توسط شرکا و در مجمع عمومی انجام پذیرد . در این مقاله به شرح استعلام آنلاین تغییرات شرکتها در اداره اسناد و املاک خواهیم پرداخت . با ما همراه باشید.

شیوه استعلام انلاین آخرین تغییرات شرکت

بعد از ثبت شرکت هر شرکتی ممکن است تغییراتی را در مجموعه خود داشته باشد، تغییرات مختلفی اعم از ؛ تغییر آدرس، تغییر اسم یا موضوع شرکت، تغییرات هیئت مدیره و سرمایه و ... که همه این تغییرات باید در اداره ثبت شرکت ها ثبت شود و نسبت به آن آگهی ثبت صادر شود و روزنامه رسمی این تغییرات حتماً باید منتشر شود، برای ثبت تغییرات جدید و ثبت برند و سایر امور اداری شما نیاز به آخرین آگهی تغییرات دارید به همین دلیل اگر به آخرین تغییرات شرکت نیاز دارید اما نمی دانید چگونه استعلام آخرین تغییرات شرکت را داشته باشید، مجموعه ثبتی پایش در ادامه قصد دارد نحوه استعلام آخرین تغییرات شرکت را برای شما شرح دهد با ما همراه باشید.

نحوه استعلام آخرین تغییرات در شرکت

مرحله اول : برای استعلام آخرین تغییرات شرکت باید ابتدا به سایت روزنامه رسمی مراجعه نمایید بنابراین صفحه گوگل را باز کنید و سامانه روزنامه رسمی کشور را جستجو نمایید، صفحه اصلی روزنامه رسمی را باز کنید.

مرحله دوم: در مرحله دوم در صفحه اصلی روزنامه رسمی وارد می شوید و بر روی گزینه آگهی های قانونی کلیک نمایید و وارد مرحله سوم می شوید.

مرحله سوم:  در این صفحه در فلش 1 سال ثبت تغییرات را باید مشخص کنید که اگر بعد از سال 99 یا قبل از این سال بوده است را تعیین کنید، در قسمتی که با فلش دوم مشخص شده اسم شرکت یا موسسه را باید وارد نمایید، و در فلش سوم نیز باید شماره ثبت شرکت را وارد نمایید و نوع آگهی را تغییرات انتخاب کنید، بعد از وارد کردن این اطلاعات گزینه جستجو را کلیک نمایید .

مرحله چهارم: بعد از جستجو اگر شرکت در این مدت تغییراتی داشته باشد می توانید مشاهده نمایید و بر روی کلیک بر روی آگهی با وارد کردن رمز صفحه به طور کامل می توانید آگهی را مشاهده کنید و یا حتی پی دی اف آن را دریافت نمایید.

نکته: توجه داشته باشید زمانی می توانید استعلام آخرین تغییرات شرکتی را دریافت کنید که آگهی ثبت آن صادر شده باشد و نیز روزنامه رسمی آن پرداخت شده باشد و در صورتی که آگهی ثبت تغییرات صادر شده باشد اما روزنامه رسمی آن پرداخت نشده باشد شما قادر به مشاهده آخرین تغییرات شرکت نخواهید بود و در صورتی که شرکت بخواهد تغییات جدیدی ثبت کند مالدامی که هزینه تغییرات قبلی خود را پرداخت نکرده باشد مجاز به ثبت تغییرات جدید نخواهد بود که برای ثبت تغییرات جدید باید با استفاده از شماره مکانیزه آگهی تغییرات قبلی به سامانه روزنامه رسمی وارد شود و هزینه روزنامه رسمی را پرداخت نماید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.