ثبت شرکتاخبار و مقالاتخدماتثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران ارزان و فوری

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران ارزان و فوری

جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

یکی از انواع شرکت های تجاری که به دلیل مسئولیت محدود تقاضای بالایی برای ثبت دارد ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران است. اگر شما هم می خواهید شرکتی با کمترین مسئولیت برای اعضاء  ثبت کنید یا می خواهید برای اولین بار شرکتی در تهران ثبت کنید همراه ما باشید. شرکت ها انواع مختلفی دارند که هر یک قاعده و قانون خود را برای ثبت شرکت دارد. اما در بین آنها ثبت شرکت با مسئولیت محدود به دلیل محدودیت در مسئولیت اعضاء تقاضای بالایی برای ثبت دارند.

شرایط و نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

شرکت با مسئولیت محدود دارای یک سری شرایط قانونی است که باید در هنگام ثبت بدان توجه نمایید. همه شرکت ها به صورت مشارکت بین اشخاص حقیقی و حقوقی به ثبت می رسد از این رو برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل اعضاء باید دو نفر باشند.

حداقل سرمایه در شرکت ها یک میلیون ریال است که می بایست تمام سرمایه قبل از ثبت شرکت طی اقرار نامه ای به مدیر عامل شرکت تسلیم شود. موضوع فعالیت شرکت باید در دسته بندی تجاری خدماتی بازرگانی یا صنعتی باشد موضوعاتی مانند امور آموزشی در موضوع شرکت قابل اجرا نمی باشد.

انتخاب مدیر عامل شرکت را می توانید از بین اعضاء داشته باشید یا خارج از اعضاء مدیر عامل را انتخاب نمایید. هر یک از اعضاء به میزان مبلغ سهم الشرکه ای که دارند در شرکت مسئولیت دارند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

 • اساسنامه
 • شرکت نامه
 • صورتجلسه مجمع عمومی موسسین
 • صورتجلسه هیئت مدیره
 • مدارک شناسایی اعضاء
 • تقاضانامه
 • وکالت نامه در صورت داشتن وکیل

شرایط و نحوه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

نکات اصلی در ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

 • عنوان شرکت با مسئولیت محدود در اسناد و مدارک این شرکت الزامی است در غیر این صورت مسئولیت اعضاء به مانند شرکت تضامنی خواهد بود.
 • ثبت شرکت تک نفره در ایران ممکن نیست اما می توانید شرکت با مسئولیت محدود را تک مدیریتی ثبت نمایید.
 • اگر موضوع شرکت از مواردی باشد که نیاز به ارائه مجوز دارد قبل از ثبت باید مجوز مربوطه را دریافت نمایید.
 • عنوان هایی مانند بازرگانی، صنعتی و غیره به عنوان سیلاب اسم شرکت محسوب نمی شود.

مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

در مرحله اول باید مدارک اسناد را تنظیم کنید و مدارک اصلی ثبت شرکت را تکمیل کنید. به سایت اداره ثبت شرکت ها وارد شوید و درخواست مربوط به شرکت ها را تکمیل نمایید. بعد از تکمیل درخواست در سایت باید مدارک و اسناد را تنظیم کنید و البته قبل از اینکه مدارک را به اداره ثبت شرکت های تهران بفرستید. البته قبل از آن باید در انتظار تایید نام شرکت باشید.

بعد از تایید نام می بایست مدارک را به اداره ثبت شرکت های تهران ارسال کنید. کارشناسان اداره ثبت شرکت های تهران درخواست مربوطه را بررسی می کند. باید شرایط قانونی در خصوص ثبت شرکت با مسئولیت محدود در نظر بگیرید.

بعد از بررسی های نهایی پیش نویس آگهی ثبت صادر می شود. متقاضی جهت پیگیری و مشاهده نتیجه کارشناسی باید از قسمت پیگیری سایت ثبت شرکت ها پیشنویس آگهی را دریافت و با ارائه آن نسخه اصلی آگهی را از اداره ثبت شرکت ها دریافت می کند. در نهایت نیز باید هزینه روزنامه در سایت روزنامه رسمی جمهوری اسلامی پرداخت کنید.

سامانه ثبت شرکت با مسئولیت محدود

اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری در استان تهران تمامی مراحل ثبت شرکت با مسئولیت محدود را به صورت غیر حضوری پیگیری می کند. از این رو به هیچ عنوان به مراجعات حضوری برای ثبت شرکت پاسخ داده نمی شود. از این رو به سامانه ثبت شرکت ها به آدرس https://irsherkat.ssaa.ir وارد شوید.

هزینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

در ثبت شرکت های با مسئولیت محدود هزینه شامل سرمایه اولیه، تعداد اعضاء، موضوع و … است. تعیین هزینه بر اساس حق ثبت و روزنامه رسمی و هزینه پست و حق تمبر می باشد. این هزینه ها بر اساس تعرفه ها به روز اداره ثبت شرکت ها محاسبه خواهد شد.

زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران

یکی از اصلی ترین موارد برای متقاضیانی که در ثبت شرکت عجله دارند اعلام زمان دقیق است. از آنجایی که ثبت شرکت نیازمند طی مراحلی است و بخشی از مراحل توسط متقاضی یا وکیل وی انجام می شود زمان بسته به سرعت عمل شما دارد.

اما به طور کلی در مجموعه پایش ثبت ما تمامی مراحل را در کمتر از 14 روز انجام می دهید و ثبت شرکت با مسئولیت محدود طی 14 روز انجام خواهد شد.

در نهایت: ثبت پایش یکی از اصلی ترین مجموعه های ثبتی با برجسته ترین وکلاء و کارشناسان ثبتی می باشد. پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی با متخصصان ما در ثبت پایش تماس بگیرید و از امتیاز مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x