تا به حال چه اقداماتی برای ثبت شرکت کرده اید ؟ میدونید برای ثبت شرکت خود باید به چه سامانه ای یا ارگانی مراجعه کنید ؟ با ما در ادامه این متن همراه باشید تا شما را به صورت تخصصی راهنمایی کنیم . با مطالعه این متن به صورت حرف ای و با اطلاعات کامل می توانید شرکت خود را ثبت کنید. در صورت پیش آمدن هر سوالی نیز می توانید با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

سامانه اینترنتی ثبت شرکتها

در سال های اخیر به دلیل افزایش تبادلات و ثبت نام ها و هم چنین در مدت 2 سال اخیر و وجود بیماری کرونا امورات ثبتی و دریافت تاییدیه ها به صورت آنلاین در اکثریت سازمان ها و ادارات انجام می پذیرد . از سویی مراجعه حضوری به ارگان ها باعث ازدحام جمعیت و پیچیده شدن امور در سازمان ها خواهد شد به همین دلیل تدابیری برای رسیدگی به امور حقوقی و اجرایی شرکت ها انجام گرفته که متقاضیان در کم ترین زمان و از طریق یک کامپیوتر و اینترنت بتوانند ثبت نام و پیگیری های مربوط به شرکت خود را انجام دهند . از این رو سامانه ای برای رسیدگی به امور حقوقی و ثبتی متقاضیان راه اندازی شده که به سامانه ثبت شرکتها معروف است . در ادامه به نحوه و شروط ثبت شرکت در این سامانه خواهیم پرداخت .

شروط ثبت شرکت از طریق سامانه ثبت

برای ثبت شرکت ابتدا با در نظر گرفتن قوانین و شروط مندرج در اداره ثبت شرکتها و سازمان اسناد و املاک کشور باید مدارک و مجوزهای لازم را از دیگر ارگان ها و مراکز ثبتی اخذ کرده و در این سامانه بارگزاری کنید . برای اطلاع از مدارک و شروط ثبت شرکت ها تنها کافی است با موسسه حقوقی پایش تماس بگیرید تا مشاوران مجرب این مجموعه شما را راهنمایی کنند .

دیگر شروط ثبت شرکتها را می توان برگزیدن شریک و یا سهامداری معتمد دانست که بدون داشتن شریک نمی توان شرکت را ثبت کرد . در واقع یک شرکت تجاری با یک شخصیت حقیقی قابلیت ثبت را نخواهد داشت .

دیگر شروط مندرج در قوانین اداره ثبت را نام مناسب و بر اساس موضوع شرکت بیان می کنند که بنابه نوع شرکت مورد نظر خود که باید آن را از بین 7 نوع شرکت قابل ثبت قانونی در ایران می باشد انتخاب کرده و برای ثبت اقدامات را انجام دهید .

دیگر شروط لازم برای ثبت تعیین حداقل سرمایه و سهام در شرکت می باشد که باید توسط شرکا و نیز سهامداران مشخص گردد.

شما هم چنین برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص انجام امور ثبتی خود می توانید به صورت صفر تا صد امور حقوقی شرکت را به ما سپرده و از نگرانی ها و درگیری های ثبت شرکت ها در سامانه اداره ثبت دوری کنید .

سامانه تخصصی ثبت شرکتها

برای ثبت شرکت ها باید به سامانه اینترنتی اداره ثبت اسناد و املاک کشوری به آدرس irsherkat.ssaa.ir مراجعه کرده و در ابتدا با مشخص کردن نوع شخصیت حقیقی و یا حقوقی ثبت شرکت و نوع شرکت مورد نظر خود مدارک متقاضی ثبت شرکت را ارائه داده و در گام های بعدی با در نظر داشتن نحوه ثبت شرکتها در اداره ثبت شرکتها و مشاوره با شخصی مجرب در انجام امور ثبتی گام های ثبت شرکت را حرفه ای پیش ببرید .

شما هم چنین می توانید برای اطلاع از سریع ترین روش های ثبت شرکتها در کشور با موسسه ثبتی و حقوقی پایش تماس بگیرید. تیم مجرب موسسه پایش با سال ها تجربه در انجام امور حقوقی راهنمای تخصصی شما در امر ثبت شرکتها خواهد بود و این تضمین را به شما عزیزان خواهد داد که در کم ترین زمان امور ثبتی شما را انجام خواهد داد تا شما در راه فعالیت های اقتصادی با مشکل مواجه نشویدو در رسیدن به اهدافتان ثابت قدم باشید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.