پس از ثبت برند امکان تصمیم گیری به واگذاری و یا فروش برند ثبت شده وجود دارد . در این متن ما به تشریح خرید و فروش برند و قوانین انتقال آن می پردازیم . برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه با ما همراه باشید. 

خرید و فروش آسان برند

بی شک برندینگ یا برندسازی به معنای ثبت یک علامت تجاری وایجاد محبوبیت برای آن مهمترین بخش تجارت است. در دنیای تجارت امروزی با پیچیدگی ها و چالش های خاص خود و وجود رقابت گسترده، هیچ مجموعه‌ای بدون در اختیار داشتن یک برند نام آشنا نمی‌تواند مشتریان دائمی برای محصولات و خدمات خود در بازارهدف داشته باشد.
در وهله اول برای تبدیل کسب و کار خود به یک نام تجاری معتبر یا به اصطلاح برند شدن باید علامت تجاری ثبت گردد . زیرا ثبت علامت تجاری مانع هرگونه سوءاستفاده احتمالی از برند می گردد.

چرا خرید برند

شما به راحتی می توانید برای جلوگیری صرف زمان و هزینه اقدام به خرید برند کرده که برای این کار به آسانی با تماس با مشاوران دپارتمان تخصصی ثبت برند درموسسه حقوقی پایش می توانید برند مرتبط با تولیدات یا خدمات خود را پیدا کرده و در کمترین زمان و بدون هیچ دردسری آن را از اشخاصی که به آن نیاز ندارند خریداری کنید و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی ، درزمان خود نیز صرفه جویی نمایید. نقل و انتقال برند در ایران کاملا مجاز می باشد ، بسیار سهل و آسان انجام می شود و طی مدت زمان کوتاهی صورت می پذیرد. برای خرید یک برند ثبت شده، می توانید با ما مشاوره داشته باشید تا برندهایی که با کالا و کسب و کار کار شما متناسب هستند را به شما اعلام کنیم و نقل و انتقال برند را به ما بسپارید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب برند مورد نظر شما را خریداری کرده و به نام شما ثبت کنیم. بنابراین با کمک موسسه حقوقی پایش شما به راحتی نام تجاری مورد نظر خود را یافته و در کمترین زمان و با قیمتی مناسب آن را خریداری نمایید. این کارعلاوه بر اینکه به شما قدرت انتخاب بین چندین برند ثبت شده را می دهد، باعث وارد شدن هر چه زودتر شما به بازارهدف می شود که در نهایت منجر به سود رسانی بیشتر می گردد. بنابراین هنگامی که شما برای ورود به بازار، برنامه ریزی و راهکار از پیش تعیین شده داشته باشید ، دیگر جایز نیست تا منتظرمراحل طولانی ثبت برند بمانید. به راحتی از میان علامتها ی تجاری موجود می توانید آن برندی را که برای کالایتان مناسب تر است را برگزینید و فقط مالکیت آن را انتقال دهید. 

چطور برند آماده بخریم؟

برای انجام این کار شما می توانید پس از تماس با موسسه حقوقی پایش محصولات و طبقه مورد نظر خود را به ما اعلام نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن برای ارائه برندهای موجود با شما تماس گرفته شود. به طور کلی برای اینکه بتوانید موفقیت یک کسب و کار را تضمین کنید ،باید بتوانید طبق یک برنامه مدون برند تجاری خود را به دیگران معرفی نمایید. این امر ممکن نیست مگر با جذب مخاطبان ازطریق معرفی برند تجاری خود به مشتریان و جلب اعتماد و وفاداری آنها.

شما برای خرید برندی آماده و از قبل ثبت شده بهتر است به صورت قانونی با کارشناسان مجرب پایش تماس گرفته و از مشاوره رایگان آن ها در راه خرید بهترین برند بر اساس موضوع فعالیت خود بهره ببرید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.