ثبت برند در اصفهان

ما در این مقاله درباره ی ثبت برند در اصفهان مطالبی را ارائه نموده ایم تا انتهای مقاله همراه ما باشید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوید.

ثبت برند در اصفهان

ثبت برند در واقع علامتی است که از نقش ، تصویر ، رقم و.... تشکیل شده است. ثبت برند جهت تشخیص محصولات و ایجاد تمایز در کالا و خدمات استفاده می شود. ثبت و استفاده از برند به زمانهای گذشته و باستان باز می گردد اما تا کنون این آرم و نشان تجاری برای ثبت و حفاظت سیستم های امروزی تبدیل شده است.

ثبت برند به تمام مصرف کنندگان کمک می کند که از کالا و خدماتی مورد نظرشان که با آرم یا نشان مشخصی از دیگر کالاها و خدمات متمایز گردید، استفاده نمایند.

هدف از ثبت برند در اصفهان

مهمترین هدف از ثبت برند حق انحصاری علامت تجاری یا برنده ثبت شده برای شناخته شدن محصولات وکالا و خدمات و متمایز کردن آنها از دیگر کالاها و خدمات می باشد.

نکته قابل توجه متقاضیان در زمان ثبت برند این است که زمان استفاده انحصاری از یک علامت تجاری یا برند محدود به 10 سال می باشد و پس از اتمام مدت 10ساله برند ، برند ثبت شده قابلیت تمدید را دارد. صاحبان و مالکین علامت یا برند تجاری ثبت شده در اصفهان می توانند با حفاظت های درست از کوشش رقبا و اشخاص دیگر برای سوء استفاده از نام و نشان تجاری خود پیشگیری نمایند.

متقاضیان ثبت برند تجاری در اصفهان باید مطلع باشند که تمام عبارات و واژگان نشان تجاری ، علامت تجاری ، آرم تجاری و علائم تجاری مترادف با کلمه برند می باشد و همان معنی رو میدهند و درصورتی که تصمیم به ثبت کردن برند و یا هریک از عبارات ذکر شده در بند فوق را دارید باید مراحل زیر را به انجام برسانید.

مدارک لازم جهت ثبت برند در اصفهان

ثبت علامت تجاری یا برند به دو حالت حقیقی و حقوقی انجام می پذیرد و مدارک مورد نیاز برای ثبت برند حقیقی و یا حقوقی بایکدیگر متفاوت می باشد.

مدارک ثبت برند برای اشخاص حقیقی

 1. کپی مدارک شناسایی متقاضیان ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
 2. کپی جواز کسب متقاضی
 3. ارائه یک نمونه از طرح برند و یا علامت مورد نظر در اندازه 6*6

درصورتی که تصمیم دارید برند مورد نظر خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی ضروری می باشد.

مدارک ثبت برند برای اشخاص حقوقی

 • کپی تمام مدارک شرکت یا شخص حقوقی ( آگهی تاسیس و تغییرات ، روزنامه تاسیس و تمامی تغییرات مربوط به شرکت)
 • مجوزهای لازم از جمله جواز تاسیس ، جواز صنایع یا بهره برداری ، و مدارکی مبنی بر این که مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره مشغول به فعالیت در شرکت می باشند .
 • چنانچه قصد دارید برند خود را به زبان لاتین به ثبت برسانید داشتن کارت بازرگانی الزامی می باشد
 • کپی مدارک هویتی مدیرعامل شرکت ( کپی کارت ملی و شناسنامه)
 • ارائه یک نمونه از برند و یا علامت مورد نظر در اندازه 6*6

مراحل ثبت برند در اصفهان

تلاش کرده ایم مراحل ثبت برند در اصفهان را با گفتاری ساده به روش های قابل ثبت برای شما متقاضیان عزیز به صورت مختصر توصیف کنیم .

ثبت برند توسط متقاضی در اصفهان

در گام اول باید به وارد سامانه اداره مالکیت صنعتی ( برای ورود کلید نمایید ) وارد شوید و با انتخاب آیکون ثبت اظهارنامه الکترونیکی روند تکمیل اظهارنامه برند خود را آغاز کنید و توجه نمایید روند تنظیم و تدوین اظهارنامه ثبت برند امری تخصصی می باشد و مستلزم تجربه در این زمینه می باشد.

در گام بعدی اطلاعات مربوط به شخصیت حقوقی و یا حقیقی را به طور دقیق و کامل وارد می نمایید باید به این نکته توجه داشته باشید که محصولات انتخابی با مجوز احرازی شما مطابقت داشته باشد در صورتی که از طبقات محصولات اطلاع ندارید باید از اطلاعات متخصصین در این زمینه استفاده کنید.

در گام بعدی مدارک لازم جهت ثبت برند را در سامانه مالکیت صنعتی بارگذاری کرده و ارسال نمایید. پس از طی این مراحل به مرحله واریز هزینه های ثبت برند می رسید که باید از طریق درگاه اینترنتی واریز نمایید. پس از تکمیل تمام گام های پرونده ثبت، برند درخواستی شما از طریق سامانه اداره ثبت مالکیت صنعتی به کارتابل کارشناسان این اداره ارسال می شود و در مرحله نوبت دهی و بررسی قرار می گیرد.

پس از بررسی های لازم توسط کارشناس اداره مالکیت صنعتی طی زمان دو تا سه ماه نظر کارشناس مبنی بر ثبت برند درخواستی شما و یا نقص آن اعلام می شود. چنانچه برند شما شامل نقص باشد باید نسبت به رفع نقص اقدام نمایید. پس از انتشار آگهی تقاضا ثبت علامت تجاری می بایست روزنامه ثبت تقاضا علامت در سامانه روزنامه رسمی قوه قضاییه ثبت نام گردد.

ثبت برند توسط موسسه حقوقی پایش

در مرحله اول مشاوران و کارشناسان تخصصی موسسه حقوقی پایش تمام اطلاعات مورد نیاز شما در مورد ثبت برند را در اختیار شما قرار میدهند و در مراحل بعدی باید تمام مدارک مورد نیاز ثبت برند که کارشناسان موسسه از شما می خواهند را آماده و در اختیار کارشناسانم قراردهید.کارشناسان موسسه با توجه به مدارک ارائه شده اقدام به ثبت و تنظیم تخصصی اظهارنامه ثبت برند می نمایند.

طبقات کالا و خدمات با توجه به مجوز ارائه شده مشخص و در سامانه الکترونیکی ثبت علامت تجاری ثبت می نمایند. چنانچه اظهانامه ثبت شده دچار نقص گردد کارشناسان ما به صورت تخصصی اقدام به رفع نقص می نمایند و پس انتشار آگهی تقاضا ثبت علامت ثبت نام در روزنامه رسمی انجام می پذیرد و با انتشار روزنامه تشکیل پروتده ثبت علامت تجاری توسط وکلای موسسه حقوقی پایش انجام می شود و در پایان کار آگهی انحصاری بهرمندی 10 سال برند به نام متقاضیان صادر و ارائه می گردد.

زمانی می توانید از مزیت رقابتی سالم بهره مند گردید که برند خود را به ثبت رسانده باشید . کارشناسان و مشاوران ثبت برند موسسه حقوقی پایش آماده ارائه بهترین خدمات به شما می باشند هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

زمان و هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت برند در اصفهان

یکی از موارد مهم مدت زمان ثبت برند در اصفهان می باشد که موسسه حقوقی پایش بر اساس کادر تخصصی خود توانسته زمان ثبت برند را به حداقل زمان ممکن کاهش دهد. از طرفی هزینه ثبت برند در اصفهان را شما مستوانید به صورتی کاملا واضح از کارشناسان ما سوال نمایید.

ثبت اضافه کالا و طبقه در اصفهان

جهت اضافه کالا و طبقه به سامانه ثبت علامت تجاری مراجعه و با انتخاب گزینه ثبت اظهارنامه افزایش کالا و طبقه اقدام به تدوبن این اظهارنامه می نمایید تمام مراحل ثبت اضافه کالا یا طبقه برند تجاری مثل ثبت اظهارنامه آن انجام می شود با این تمایز که ثبت نام اظهارنامه برند قبلی در اداره مالکیت صنعتی وجود دارد. با ارسال اظهارنامه ثبت اضافه مالا و طبقه کارشناس اداره مالکیت صنعتی شروع به بررسی پرونده می کند و در صورتی که اظهارنامه ثبت نام شده مورد تایید قرار گرفت پرداخت هزینه های اضافه کالا و طبقات انجام می شود و آگهی صادر شده انتشار می یابد.

ثبت علامت تجاری در اصفهان

علامت تجاری به دو حالت علامت جمعی و نام تجاری معرفی می شود در ادبیات حقوقی هر علامتی که موجب تفاوت در کالا و خدمات تولیدکنندگان از دیگران می شود را علامت تجاری می گویند. ثبت علامت تجاری در اصفهان نشان فیزیکی است که وجود آن در اظهارنامه ضروری می باشد و خصوصیات خاص محصول را نشان میدهد و نام تجاری تعیین کننده شخص حقیقی یا حقوقی متقاضی علامت می باشد.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در اصفهان

لوگو عبارت است از طرح گرافیکی که از شکل ها و اشکال هندسی ، حروف و یا دست نوشته ها تشکیل شده است. در طراحی لوگو باید از اشکالی که به صورت خاص درکنار یکدیگر قرار گرفته اند استفاده شود و باید از دیگر علائم تجاری متمایز باشد. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات کامل در خصوص ثبت آرم و لوگو دراصفهان با کارشناسان تخصصی موسسه حقوقی ثبت شرکت و برند پایش تماس حاصل نمایید.

واژه نامه های مرتبط با ثبت برند در اصفهان

 • ثبت علائم تجاری در اصفهان
 • ثبت علامت تجاری در اصفهان
 • ثبت نشان تجاری در اصفهان
 • ثبت آرم تجاری در اصفهان
 • ثبت لوگوی تجاری در اصفهان
 • ثبت برند تجاریدر اصفهان

ثبت برند در استان اصفهان

 • ثبت برند در اردستان
 • ثبت برند در خوانسار
 • ثبت برند در فریدون شهر
 • ثبت برند در نطنز
 • ثبتبرند در سمیرم
 • ثبت برند در خمینی شهر
 • ثبت برند در نائین
 • ثبت برند در نجف آباد
 • ثبت برند در فلاورجان
 • ثبت برند در گلپایگان
 • ثبت برند در شهررضا
 • ثبت برند در شاهین شهر

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.