ثبت شرکت در اهواز - ثبت شرکتها-ثبت اهواز

ثبت شرکت در اهواز

ثبت شرکت در اهواز
ثبت شرکت در اهواز
شرکت قراردادي است ميان افراد که براساس آن سود حاصل از سرمايه گذاري تقسيم مي گردد . واژه شرکت برگرفته و مشتق شده از واژه شراکت است به اين معني که دو يا چندنفر گرد هم آمده سرمايه و يا تخصص خود را و يا هر دو را به اشتراک مي گذارند تا با شراکت يکديگر به اهداف مورد نظرشان که معمولا" اهداف مالي و اقتصادي مي باشد دست يابند. در حقوق اسلامي  انواع شرکت بصورت مختلف پيش بيني شده است که عبارتند از : شرکت با مسئوليت محدود، ، شرکت سهامي خاص، شرکت سهامي عام شرکت تضامني، شرکت مختلط غيرسهامي، شرکت مختلط سهامي، شرکت نسبي و شرکت تعاوني جهت ثبت شرکت در اهواز بايد به سايت اداره ثبت شرکتهاي اهواز مراجعه نمود. جهت کسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص و اخذ خدمات ثبت شرکت در اهواز با مجتمع ثبتي پایش تماس حاصل نماييد. 
ثبت شرکت  اهواز به شما کمک مي کند تا راحتتر به اهداف تجاري خود دست يابيد و در مسير نيل به اين اهداف از حمايت قانوني برخوردار شويد .  
مراحل ثبت شرکت در اهواز به طور خلاصه عبارتند از : ا- اقدام جهت ثبت نام الکترونيک – 2- تاييديه ثبت نام و تاييديه اسم شرکت – 3- ارسال مدارک – 4- تاييديه مدارک ثبت شرکت هاي اهواز و در نهايت مراجعه به ادازه ثبت شرکتهاي اهواز و دريافت مدارک مربوط به ثبت شرکت . البته لازم به ذکر است که انجام اين مراحل نياز به دانش حقوقي و آشنايي با امور ثبتي مي باشد. 
هزينه ثبت شرکت در اهواز را عوامل مختلفي تعيين مي کنند عواملي مانند سرمايه اوليه شرکت ، نع شرکت ، فعاليت آن ، تعداد اعضا و ساير مسائل. البته تعرفه وجوه دولتي نيز در اين ميان بي تاثير نيست که آن هم سالانه افزايش دارد. 
تعريف دونوع از رايج ترين انواع شرکتهاي نام برده شده در قانون تجارت  :
شرکت سهامي خاص  از انواع  شرکت بازرگاني است  (ولو اينکه موضوع فعاليت  آن،‌ امور بازرگاني نباشد) که همه سرمايه‌ي آن را خود صاحبان شرکت فراهم  مي کنند . اين  سرمايه‌ به سهام، تبديل  شده و مسئوليت صاحبان سهام، فراتر از  مبلغ اسمي سهام آنها نمي رود.  حداقل اين سهام مي تواند معادل يک ميليون ريال باشد. صاحبان سهام ( شرکا)حداقل 3 نفربوده و دو نفر بازرس اصل و علي البدل نيز لازم مي باشد که نبايد نسبتي با آن سه نفر داشته باشند. اين نو از شرکت به دليل واريز بخشي از سرمايه داراي اعتبار بيشتري براي شرکت در مناقصات و مزايدات و اخذ تسهيلات يا گريد مي باشد. 
شرکت با مسئوليت محدود، شرکتي است که بين دو يا چند نفر به منظور  انجام امور تجاري تشکيل شده سرمايه در اين نوع شرکت به شکل سهم الشرکه مي باشد سرمايه اوليه شرکت با مسئوليت محدود  وموسسين يا شرکاي شرکت به ميزان سرمايه‌ خود در برابر  قروض و تعهدات شرکت مسئول هستند

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سرعت و دقت بالا
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.