با ثبت شرکت به فعالیت خود اعتبار ببخشید در این مسیر  مجموعه ثبت پایش در کنار شماست.

هنگامی که شرکتی ثبت می کنید یعنی کار خود را معتبرتر کرده و از مزایای بسیاری برخوردار می شوید . از تسهیلات بانکی شرکتی و حمایت قانون تجارت از شرکت ها که بگذریم یکی از مزایای مهم ثبت شرکت در قزوین امکان تبلیغات محیطی یا شهری و یا ثبت شماره تلفن کاری خود در سامانه 118 می باشد.همچنین برای منعقد نمودن قرارداد با شرکت های بزرگ شما نیاز دارید که در قالب یک شرکت قرارداد را امضا کنید. پس بهتر است که از ابتدا به فکر ثبت شرکت باشید و هر نوع سوالی که در این مورد دارید من جمله روش ثبت شرکت قزوین را در این مقاله به همراه هزینه ها و تعرفه ثبت شرکت ، مدارک لازم برای ثبت، اینفوگرافی ثبت شرکت ، و نیز انواع مختلف  موضوعات شرکت ها ( تولیدی ، بازرگانی و غیره ) را به همراه تصاویر و با جزئیات کامل شرح می دهیم تا شما را از خواندن هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم.

چنانچه میخواهید بدانید که برای ثبت شرکت اولین قدم چیست. دو راه دارید یا این مطلب را که توسط گروه تحریریه مجرب پایش نوشته شده است تا انتها بخوانید و یا همین الان گوشی را برداشته و از خدمات مشاوره رایگان  موسسه حقوقی پایش برخوردار شوید . به علاوه جهت جذب مشتریان بیشتر ما می توانیم در حوزه تبلیغات نیز به شما کمک نماییم . 

 خلاصه روش ثبت شرکت در قزوین

همانطور که در تصویر فوق هم دیدید ، پس از در نظر گرفتن ملزومات ثبت شرکت شامل موضوع فعالیت ، شرکا، آدرس شرکت ، سرمایه اولیه ، میزان سهم هر شریک در شرکت و انتخاب یکی دو اسم برای شرکت می توانید با مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها  به آدرس irsherkat. ssaa. Ir به راحتی مراحل ثبت شرکت قزوین را شروع نمایید.به این شکل که بعد از انتخاب دکمه ثبت تاسیس باید هر صفحه مرحله به مرحله پر شود و بعد از ورود اطلاعات پذیرش یا ثبت نام نهایی انجام می شود.
پس از دو یا سه روز با مراجعه مجدد به سایت و وارد کردن کد پیگیری خود به شما اعلام می شود که آیا اطلاعات وارد شده مورد تایید اداره ثبت شرکت ها می باشد یا خیر که اگر تایید شده باشد یکی از اسامی که شما به هنگام ثبت تاسیس تایپ کرده اید نیز به عنوان نام مصدق شرکت در همان صفحه اعلام شده است.

نکته : در اسم شرکت بر خلاف اسم برند نباید هیچ واژه ای با ریشه لاتین ذکر گردد.

در این مرحله باید عیناً همان مدارکی که در سامانه ثبت شرکت بارگذاری کرده اید را که در ذیل ( لنگر) توضیح می دهیم پس از چاپ و امضا به همراه مدارک شناسایی شرکا که در خود سایت هم قید شده و با رسید پذیرش برای اداره ثبت به شکل پستی ارسال کنید. برای اطلاع بیشتر در خصوص روش ثبت شرکت قزوین پیشنهاد می کنیم به لینک زیر مراجعه کنید :  مراحل ثبت شرکت

و سپس مجددا با استعلام از سامانه با استفاده از کدپیگیری خود ببینید که پیغامی برای تایید مدارک خود دارید .اگر مدارک هم مانند نام شرکت تایید شده باشد . شما می توانید با رجوع به اداره ثبت شرکت قزوین مدارک ثبتی را که ممهور به مهر اداره ثبت است تحویل بگیرید .

نکته : حتما باید در زمان ثبت سامانه شرکت نام شریک یا نماینده ای از شرکت که به اداره ثبت جهت ثبت شرکت مراجعه می کند را ذکر کنید.

در آخرین مرحله ثبت شرکت در قزوین نیز باید برای انتشار روزنامه رسمی شرکت اقدام نمایید.

اگر در هر یک از مراحل فوق به سوال یا مشکلی برخوردید می توانید حتما با ما تماس بگیرید . مشاوران ثبت پایش با حوصله و دقت و با تکیه بر تجارب سالیان پاسخگوی همه سوال ها و نیازها ی شما هستند.

مدارک ثبت شرکت در قزوین

 • کپی برابر اصل مدارک شناسایی موسسان
 • گواهی عدم سو پیشینه موسسان
 • دو نسخه امضا شده و تایید شده صورت جلسه هیات موسسین ، اساسنامه ، شرکت نامه یا اظهارنامه در شرکت سهامی به همراه  گواهی تایید نام شرکت

اینفوگرافی تصویری مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص

مدارک ثبت شرکت مسئوایت محدود و سهامی خاص

 

آیا پس از ثبت شرکت باید کار دیگری هم انجام داد ؟

بعد از ثبت شرکت در قزوین لازم است که فرایندهای تکمیلی طی گردد تا در آینده شرکت با مشکلی مواجه نشود . این فرایندها عبارتند از تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و دفاتر پلمپ . پس از ثبت شرکت موسسان موظف هستند که خود را به عنوان مودی مالیاتی به اداره مالیات معرفی کنند و نزد آن اداره یا نزدیکترین شعبه اش به آدرس شرکت خود ثبت نام کرده و پرونده تشکیل دهند . بعد از این مرحله باید تقاضای کد اقتصادی که کدی جهت شناسایی اشخاص حقوقی در نظام مالیاتی کشور است را اخذ نمایند . در پایان نیز باید دفاتر پلمپ سالانه اخذ شود و چنانچه شرکت فعالیتی ندارد به شکل سفید به همراه اظهارنامه عدم فعالیت ارائه گردد. برای ثبت نام در سامانه کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی در قزوین می توانید با کارشناسان ثبت پایش مشورت کنید و کار را به آنها بسپارید .در ذیل در زمینه اقدامات پس از ثبت و هزینه آن توضیحاتی داده ایم .

هزینه و تعرفه ثبت شرکت

به طور کلی جهت ثبت شرکت باید علاوه بر هزینه های برابر اصل نمودن مدارک ، هزینه پست ، پاکت و تمبر و اینترنت و هزینه چاپ آگهی تاسیس را در نظر گرفت . به علاوه در برخی از انواع شرکت ها مانند شرکت سهامی بخشی از سرمایه اولیه در نظر گرفته شد باید در حسابی به اسم شرکت واریز گردد که جز هزینه ثبت شرکت به حساب می آید . جهت اطلاع دقیق تر از هزینه ثبت شرکت  در قزوین با کارشناسان ثبت پایش مشاوره تلفنی رایگان انجام دهید تا جزییات تعرفه و هزینه با توجه به ویژگی های شرکت شما به شما اعلام شود. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و نیز مدت زمان ثبت شرکت در قزوین این مقاله را مطالعه نمایید : زمان و هزینه ثبت شرکت 

هزینه پستی ثبت شرکت 

پس از تعیین نام و هنگام تکمیل مدارک می بایست از طریق باجه های پستی معین در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از طریق این باجه ها اقدام نمود که هزینه پستی در مراکز مختلف بسته به میزان وزن و تعداد اوراق ( برگه ها) متغیر می باشد.

هزینه حق الثبت

منظور از حق الثبت همان ابطال فیش سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متغیر می باشد .
لازم به ذکر است که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی

به طور کلی ثبت یک شرکت در دو نوبت روزنامه می گردد ،ابتدا در روزنامه محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکتها پرداخت می شود و دومی در روزنامه رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی است .
طریقه ی محاسبه ی حق الدرج در اداره ثبت شرکتها بستگی به نوع شرکت و تعداد خطوط موجود در آگهی تاسیس شرکت دارد و هرچقدر موضوع شرکت و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه حق الدرج در روزنامه رسمی و روزنامه محلی افزایش می یابد .

هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده نیز به هزینه ثبت شرکت اضافه می گردد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور 

پس از ثبت شرکت و پرداخت مرحله اول روزنامه یا همان حق الدرج آگهی در روزنامه محلی می بایست نسبت به پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در سامانه روزنامه رسمی نیز اقدام نمود.
نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی نیز بستگی به نوع شرکت و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت دارد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که می توان در همان سامانه نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود.

هزینه پلمپ دفاتر تجاری 

پس از ثبت شرکت و پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت 1 ماه فرصت می باشد که نسبت به پرداخت هزینه پلمپ دفاتر تجاری و اخذ آنها اقدام نمود.
هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به اینکه 50 یا 100 برگی یا بیشتر باشند در واحدهای ثبتی مختلف متفاوت است .
در توضیح پلمپ دفاتر تجاری باید گفت که این دفاتر شامل دفتر کل و روزنامه می باشند که توسط اداره ثبت شرکتها پلمپ می گردند و در زمانی که مالیات بر درآمد سالانه محاسبه می گردد این دفاتر ملاک ارزیابی و محاسبه مالیات شما هستند.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی 

برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی می بایست ابتدا 2 در 1000 سرمایه به عنوان حق ابطال تمبر سرمایه پرداخت گردد. و سپس فیش های مربوط به تشکیل پرونده دارایی و دریافت کد اقتصادی واریز گردند.
همانطور که از ابتدا نیز اشاره شد هزینه های مربوط به ثبت یک شرکت متفاوت هستند که در این مطلب سعی نمودیم مواردی را که باعث تفاوت هزینه در ثبت شرکتها می گردند را بیان نماییم.

جهت اطلاع دقیق تر از هزینه های ثبت شرکت شما می توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در موسسه حقوقی پایش درتماس باشید.

ثبت شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی یعنی شرکتی که در موضوع فعالیت آن در اساسنامه شرکت عناوینی مثل خرید ، فروش ، صادرات ، واردات ، ترخیص کالا و از این قبیل امورات تجاری قید شده باشد. قزوین به دلیل نزدیکی به فرودگاه پیام که مخصوص حمل و ترانزیت کالا و ماهیت تجاری دارد و مسافربری نمی باشد  به صورت بالقوه بسیار منطقه مناسبی برای ثبت شرکت بازرگانی می باشد . این نوع شرکت را می توانید در قالب ثبت شرکت مسئولیت محدود یاثبت شرکت سهامی خاص در قزوین ثبت کنید . جهت ثبت شرکت بازرگانی در قزوین با ثبت پایش تماس بگیرید.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی

شرکت تولیدی شرکتی می باشد که به موضوعاتی مانند تولید ، مونتاژ بسته بندی و توزیع کالا مشغول است . گاه شرکت تولیدی  می تواند صنعتی نیز باشد . یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی صنعتی در ایران شرکت ایران خودرو می باشد که به تولید یا مونتاژ اتومبیل و قطعات آن اشتغال دارد و این موضوعات در بند مربوط به مضوع فعالیت شرکت در اساسنامه آن آمده است.

نکته :جهت ثبت شرکت تولیدی و صنعتی براساس مقیاس فعالیت خود می توانید شرکت تولیدی را در هر یک از انواع قالب ثبتی هفتگانه به ثبت برسانید.

ثبت شرکت پیمانکاری و فنی مهندسی 

در تعریف شرکت پیمانکاری باید گفت که این نوع شرکت در زمینه های عمران و ساخت و ساز( ثبت شرکت ساختمانی) ، آب ، برق و تاسیسات و نیز کشاورزی و مخابرات فعال می باشد . معمولاً جهت ثبت شرکت پیمانکاری شرکت های سهامی خاص یا سهامی عام مناسب تر می باشند. زیرا این نوع شرکت ها اجازه مشارکت در مناقصه و مزایده را دارند. برای اینکه بدانید که با چه تعداد نفرات و با چه سرمایه ای می توانید ثبت شرکت پیمانکاری در قزوین انجام دهید ، با کارشناسان با تجربه پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت دانش بنیان

این نوع شرکت با هدف تولید علم و دانش ، انجام تحقیق و پژوهش و یا اختراع تشکیل می گردد. این شرکت ها در قالب یکی از هفت نوع شرکت تجاری ثبت شده و سپس تحت نظر معاونت علوم و فناوری ریاست جمهوری عنوان دانش بنیان میگیرند . برای اطلاع از امتیازاتی که به شرکت های دانش بنیان داده می شود و نحوه دانش بنیان شدن این مقاله را بخوانید : ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت موسسه خدماتی

جهت ثبت موسسه خدماتی در قزوین باید حداقل دو شریک وجود داشته باشد و بسته به نوع خدمات ممکن است نیاز به اخذ مجوز باشد به عنوان مثال خدمات جابجایی مسافران درون شهری و برون شهری موضوع مجوزی دارد. لیکن خدمات نظافت ساختمان جز موضوعاتی است که نیازمند مجوز نیست و شما می توانید بدون اخذ مجوز ثبت موسسه خدمات نظافتی در قزوین را داشته باشید. 

ثبت شرکت استارت آپ 

استارت آپ عنوان شرکتی است ایده محور که با ایده های نو مشاغل جدید و کارآفرینی به وجود می آورد. گرچه ثبت این نوع شرکت می تواند ریسک باشد اما تجربه نشان داده که بسیاری از استارت آپ ها با ریسک کردن به موفقیت و معروفیت زیادی رسیدند . امروزه اکثر استارت آپ ها در ایران مبتنی بر وب هستند . مانند اپلیکیشن اسنپ که در ابتدا به عنوان شرکت استارت آپ شروع به کار نمود. چنانچه جهت ثبت این شرکت نیاز به طراحی سایت ، نرم افزار و اپلیکیشن یا ربات دارید با ثبت پایش تماس بگیرید تا علاوه بر نکات ثبتی در این زمینه نیز شما را به شرکتهای زیرمجموعه خود جهت توسعه استارت آپ شما ارجاع دهیم.

ثبت شرکت پایش

ثبت شرکت در قزوین توسط ثبت پایش 

 1. تماس با ثبت پایش و اخذ مشاوره تخصصی ثبت انواع شرکت
 2.  ارسال مدارک لازم که به شما اعلام می گردد برای  کارشناسان 
 3. واریز هزینه های مربوطه و عقد قرارداد
 4. مشاوره انتخاب اسم و اخذ تاییدیه اسم شرکت و یا انجام اصلاحات در صورت خطا و عدم تایید
 5. اخذ تاییدیه مدارک از اداره ثبت شرکت ها قزوین توسط نماینده شرکت

کلام آخر

  گروه ثبت پایش با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی و حقوقی و با برخورداری ازوکلا ، کارشناسان و مشاوران متخصص ، نه تنها در زمینه ثبت شرکت که در سایر زمینه های ثبتی نیز همواره توانسته است که رضایت مشتری خود را جلب  نماید . کافیست یک بار با موسسه حقوقی پایش همسفر شوید تا خاطره خوب همکاری با این موسسه برای همیشه در ذهن شما حک شود. تیم خبره ثبت پایش با آگاهی از آخرین مفاد به روز شده قوانین تجارت و تغییرات و اصلاحات قانونی و با تکیه بر تیم فنی و دانش مسلط بر پورتال جامع ثبت شرکت ها و امور مالیاتی سعی می کند تا فرایند ثبت شرکت قزوین را برای شما به آسان ترین فرایند تبدیل کند . پس با خیال راحت گوشی تلفن را برداشته و با گروه متخصص ثبت پایش تماس بگیرید تا از لحظه بعد از آن فرایند ثبت شرکت شما به راحتی آغاز شود. 

مراکز واحدهای ثبت شرکت ها  در استان قزوین

 1.  اداره ثبت شرکت در تاکستان
 2. اداره ثبت شرکت در الوند
 3. اداره ثبت شرکت در اقبالیه
 4. اداره ثبت شرکت در آبیک
 5. ادارهثبت شرکت در محمدیه
 6. اداره ثبت شرکت در بیدستان
 7. اداره ثبت شرکت در محمودآباد نمونه
 8. اداره ثبت شرکت در بوئین زهرا
 9. اداره ثبت شرکت در آبگرم
 10. اداره ثبت شرکت در خرمدشت

 جهت ثبت شرکت در هریک از واحدها و ادارات ثبتی در سراسر استان قزوین با کارشناسان ثبت پایش تماس بگیرید تا در اسرع وقت و با صرف کمترین هزینه و زمان ثبت شرکت در قزوین و نیز انتخاب نام شرکت برای شما انجام شود. 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.