ثبت شرکت در قزوین - ثبت شرکتها قزوین

ثبت شرکت در قزوین

ثبت شرکت در قزوین
ثبت شرکت در قزوین

شرکت به معناي شريک شدن است بدين معني که ممکن است گاهي فعاليتي را به شکل تکي ادامه دهيم و اصطلاحا" فعاليت حقيقي  داشته باشيم اما در نقطه اي از کار به اين نتيجه برسيم که به کمک شخص يا اشخاص ديگر براي پيشرفت کار و يا گسترش آن و رسيدن به نتايج بهتر نيازمنديم و در اينجاست که بحث ثبت شرکت و ثبت شرکت در قزوين به وجود مي آيد. يعني فرد با شريک شدن با افراد ديگر شرکت را به وجود مي آورد که براي تشکيل شرکت ابتدا بايد آن را در اداره ثبت شرکتهاي قزوين ثبت نمود. 

ثبت شرکتهاي قزوين هنگامي انجام شده تلقي مي گردد که اوراق ثبتي آن من جمله اساسنامه و تقاضنامه و شرکتنامه / اظهارنامه شرکت ممهور و امضا شده باشد .

خدمات ثبت شرکت در قزوين توسط ثبت شرکتهاي پايش شامل انجام کليه مراحل ثبت شرکت در قزوين از جمله تعيين نام شرکت ، تنظيم و ثبت مدارک ثبتي شرکت و ثبت نام روزنامه رسمي مي باشد.  

 

مراحل ثبت شرکت در قزوين 

براي ثبت شرکت در قزوين ابتدا بايد مواردي مانند نوع شرکت ،نام آن، سرمايه, اعضا و آورده آنها و نيز سمت آنها در شرکت مشخص شود سپس بايد نسبت به ثبت نام اينترنتي اقدام نمود و پس از آن  بايد مدارک لازم  که سايت اداره ثبت شرکتهاي قزوين ارسال شود . چنانچه مدارک تاييد گردد مي توان روند پرونده را پيگيري کرد و در غير اين صورت بايد براي رفع  نقص اعلام شده بلافاصله اقدام شود.. در مرحله بعد صدور پيش آگهي و اقدام جهت روزنامه رسمي بايد صورت پذيرد  که همگي اين مراحل  و خدمات  ثبت شرکت در قزوين توسط مجتمع ثبت پايش انجام مي شود.

هزينه ثبت شرکت در قزوين براساس عوامل مختلفي مثل نوع شرکت و فعاليت آن و اعضاي آن مشخص ميشود و بنابراين ، نميتوان هزينه آن را مشخصا" اعلام نمود. 

براي ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها  انتخاب نام حتما بايد از اسامي ثبت نشده استفاده و انتخاب کرد که درتعداد سيلاب براي انتخاب نام ملاک نيست اما تعداد سيلاب بيشتر در نداشتن شباهت با نامهاي قبلي  موثر است.

 

شرکت سهامي خاص 

 

به منظور انجام برخي امور مانند اخذ رتبه و شرکت در مناقصات و مزايدات شرکت سهامي خاص مناسب مي باشد . تعداد اعضا شرکت سهامي خاص  5 نفر مي باشد که 3نفر عضو اصلي هيئت مديره و دونفر از آنها به عنوان بازرس اصلي و علي البدل انتخاب مي گردند. ذکر عنوان سهامي خاص در کليه اوراق و اسناد و اعلاميه هاي شرکت قبل يا بعد از نام شرکت الزامي مي باشد. 

 

شرکت با مسئوليت محدود 

 

شرکت با مسئوليت محدود به دليل تشريفات اداري ساده آن از محبوبيت بالايي برخوردار است .شرکاي حاضر در اين شرکتها تنها به ميزان آورده نقدي خود در شرکت مسئول تامين ضرر و زيان مي باشند و سرمايه در اين شرکتها به صورت لفظي مي باشد و تنها در تعهد شرکا خواهد بود.  شرکت با مسئوليت محدود تنها با دونفر شريک بالاي 18سال تشکيل مي گردد و براي کسب و کارهاي خانگي و کوچک  بسيار مناسب است.

 

 

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سرعت و دقت بالا
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.