اگر می خواهید به کسب و کار خود جهت دهید و آن را سازمان دهی کنید ، اگر می خواهید ثبت شرکت در ساری انجام دهید . روی ثبت شرکت پایش حساب کنید.

اگر می خواهید به فعالیت خود با ثبت شرکت اعتبار بیشتری ببخشید و بدانید چرا باید ثبت شرکت کرد با این مقاله تا پایان همراه شوید.

یکی از جواب های که می شود به سوال بالا داد این است که وقتی به تنهایی فعالیت می کنید در صورت به وجود آمدن ضرر و زیان کل آن را هم باید به تنهایی تقبل کنید اما هنگامی که با چند شریک یک مجموعه ای به نام شرکت ثبت می کنید این ضرر و زیان تقسیم می شود اگرچه درآمد حاصله نیز تقسیم می شود اما با حضور شرکا و کمک های نقدی یا تخصصی آن ها اغلب ضرر و زیان بسیار کمتر پیش می آید . در نتیجه ثبت شرکت و کار جمعی گزینه بهتری می باشد.

به علاوه شراکت با افراد حقیقی نمی تواند اطمینان و پشتیبانی از قرارداد ها را به همراه داشته باشد .  اما در شراکت با شخصیت حقوقی یا یک شرکت ثبت شده یک قرارداد محکم حقوقی و قانونی ایجاد می شود و هر یک از اعضای شرکت در اوردن سرمایه در شرکت و میزان شراکت آزاد بوده و درست مطابق قانون و برابر با آورده و سهم خود در شرکت در سود و زیان شرکت شریک هستند و مشارکت دارند . در  صورتی که شراکت با افراد حقیقی هیچ پایه و اساسی نداشته و به راحتی می تواند باعث خسران زیاد برخی از طرف های شراکت گردد .

در خصوص میزان سرمایه شرکا و سهم هر شریک در شرکت اگر سوالی دارید حتماً با کارشناسان ثبت پایش تماس بگیرید تا از روال قانونی تقسیم سرمایه در شرکت ها مطلع گردید و یا این مقاله را بخوانید : سرمایه شرکت

شهر ساری یکی از پرجمعیت ترین شهرهای شمال کشور و از شهرهای نمونه صنعت گردشگری است در خصوص این صنعت و نیز کشاورزی در مزارع اطراف این شهر است که تقاضای ثبت شرکت در ساری برای بسیاری از موکلان عزیز ثبت پایش به انجام رسیده است. صنایع چوب و کاغذ شهر ساری یکی از مهم ترین منابع تولید کاغذ مورد نیاز کشور می باشد که به اشتغال این شهر نیز کمک فراروان نموده است.به علاوه فرودگاه بین المللی دشت ناز ساری نیز بر رونق کسب و کار و تجارت در این شهر افزوده است. 

گام به گام مراحل ثبت شرکت در ساری به شکل تصویری

1-رجوع به سامانه اداره ثبت شرکت ها ساری و انتخاب نوع شرکت

مرحله اول ثبت شرکت

2-ورود اطلاعات متقاضی ، نماینده او در اداره ثبت شرکت ها و مشخصات کلی شرکت مانند تصویر ذیل

مرحله دوم ثبت شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت ها

3-ورود نام شرکت که باید تا 5 نام را به ترتیب در سامانه مطابق عکس زیر درج نمایید.

مرحله سوم ثبت شرکت در سایت

4- ورود موضوع فعالیت شرکت با انتخاب یک گزینه و تایپ موضوع فعالیت به صورت کامل در فیلد پایین آن انجام می شود.

مرحله چهارم ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکتها

5- ورود سرمایه شرکت در این مرحله باید انجام شود.

مرحله پنجم ثبت شرکت در سایت اداره ثبت شرکتها

6- ورود مشخصات موسسان شرکت ، سمت آنها ، سهمشان و صاحبان حق امضا طبق تصویر

مرحله ششم مرحله ورود اشخاص در سامانه ثبت شرکت

7- ورود مشخصات شرکت در متون پیش فرض اسناد ثبت شرکت در سامانه و در پایان زدن دکمه پایان فرایند ثبت.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ساری

شرکتی است تجاری که می تواند دو موسس یا بیشتر داشته باشد و در آن مسئولیت شرکا محدود به سرمایه شان در شرکت است. یعنی بار مسئولیتی و تعهدی پایین تردارد و همچنین استفاده تجاری از شرکت مسئولیت محدود به شکل بازرگانی برای موضوع هایی نظیر آرایشی، بهداشتی ، آشامیدنی ، موادغذایی، خرید، فروش، صادرات، واردات و به طور کلی کلیه موضوعاتی که نیاز به شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی و خصوصی ندارند مرسوم تر می باشد از خاصیت های شرکت مسئولیت محدود ، داشتن هیئت مدیره (تصمیم گیرنده ) خارج از شرکاء می باشد که برای سرمایه گذاری افراد دیگر آن را مناسب می سازد.

 نکته : جهت ثبت شرکت مسئولیت محدود نیاز واریز سرمایه در حساب بانکی و یا بازکردن حساب بانکی در هنگام تاسیس نمی باشد.

شرکت سهامی خاص در ساری

شرکتی است که از حداقل ۳ سهامدار به صورت حقیقی یا حقوقی می باشد تشکیل میشود. در این نوع شرکت اعضای هیئت مدیره اجبارا باید از سهامداران باشند البته به جز مدیر عامل ..شرکت سهامی خاص بیشتر مناسب برای حضور در مناقصات و مزایدات و پیمان ها می باشدو به همین دلیل طرف قراداد با سازمانهای دولتی می شود.

پس در نتیجه شرکت سهامی خاص از اعتبار بیشتری برای شرکت در مناقصات و مزایدات همچنین در بانک های دولتی و خصوصی برای اخذ وام و تسهیلات و اخذ ضمانت نامه بانکی از اعتبار بیشتر برخوردار می باشد.

ثبت موسسه در ساری

کلیه اشخاص حقیقی و یا حقوقی که د رامور فعالیت های غیر تجاری مشغول بکار هستند می توانند موسسه را به ثبت برسانند و همان طور که می دانید موسسه غیر تجاری از نام آن مشخص است فعالیتی هایی در امورات غیر تجاری و غیر بازرگانی انجام میدهند . مانند امور فعالیتهای علمی ، ادبی ، خیریه ، ... می باشد و ثبت موسسه در ساری را می توان به دو صورت انجام داد ، ثبت موسسات غیر انتفاعی یعنی هدف مؤسسین سودآوری و کسب درامد و تقسیم آن در بین اعضا نمی باشد . ثبت موسسات انتفاعی یعنی هدف مؤسسین سودآوری بیشتر و تقسیم آن در بین اعضا می باشد .

تدوین اساسنامه شرکت

اساسنامه شرکت یکی از مهم ترین ارکان شرکت است که شامل اختیارات مجامع شرکت ، رابطه شرکا یا سهامداران با یکدیگر، میزان سود و زیان شرکت و تکلیف انحلال آن می باشد. نحوه فعالیت شرکت و اعضا آن و جانشین شدن اعضا هم از موراد طرح شده در اساسنامه می باشد اساسنامه شرکت سند اعتباربخشی به شرکت است . لذا تدوین آن امری تخصصی می باشد که توصیه می شود جهت تحریرش حتما از کارشناسان متخصص مثل  ثبت پایش کمک بگیرید تا همه نکات لازم در آن پیش بینی شود و بعدها در کار شرکت به مشکل برنخورید. 
. به طور کلی اساسنامه شخصیت حقوقی سند لازم الرعایت ایست که به شرکت هویت و اعتبار می دهد و تدوین آن مسئله بسیار حساسی است . لطفاً  اگر هر نوع سوالی در خصوص اساسنامه شرکت برایتان پیش آمد از تماس با کارشناسان ما خودداری نکنید . همچنین این مقاله حاوی اطلاعات مفیدی در این خصوص است : اساسنامه شرکت

مدارک ثبت شرکت در ساری

به جز اساسنامه که در بالا ذکر شد ، شرکتنامه و تقاضانامه یا اظهارنامه و نیز صورتجلسه مجمع موسسین شرکت ، که همگی با امضا اعضا باید به اداره ثبت شرکت ها ارسال شود لازم می باشد.
از موارد دیگر نیز مدارک شناسایی اشخاص شرکت می باشد و البته عدم سوپیشینه اشخاص لازم است که از طرف اداره ثبت شرکت ها احراز می گردد.

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در ساری

در خصوص مدت زمان ثبت شرکت در ساری و هزینه آن باید گفت که نمی توان به صورت دقیق اعلام کرد زیرا دارای متغیرهای زیادی می باشد . مثلا" در صورت وجود نقص در انتخاب نام شرکت و اخطار رفع نقص پرونده مربوط به ثبت شرکت در ساری پس از اصلاح باید مجددا" مورد بررسی قرار گیرد که زمان ثبت شرکت را افزایش می دهد. جهت جلوگیری از اتلاف وقت پیشنهاد ما بخ شما این است که از ابتدا ثبت شرکت را به موسسه ثبت پایش بسپارید و نه زمانی که با اخطار رفع نقص مواجه شدید و فرایند ثبت شرکت شما به مشکل برخورد نمود.


در پایان با تاکید بر اینکه  
بعضی از امتیازات دولتی و تسهیلات و اعتبارات دولت تنها به اشخاص حقوقی اختصاص می یابد. اعتمادی که دولت به افراد حقوقی و شرکت ها دارد سبب می گردد  که بسیاری از مجوزها را تنها برای شرکت ها در نظر بگیرند . مشارکت در برخی از طرح های دولتی و کشوری نیز تنها برای افراد حقوقی یعنی شرکت ثبت شده  ممکن است و در این میان هم افراد حقیقی تنها چاره ای که خواهند داشت کار کردن برای افراد حقوقی و دادن قسمت زیادی از سود خود به این شرکت ها و افراد می باشد پس برای ثبت شرکت در ساری تردید به خود راه ندهید و همین الان با ثبت پایش  تماس حاصل نمایید.
به علاوه فعالیت رسمی و قانونی شرکت ها و درج تاریخ شروع به فعالیت شرکت باعث می شود که با گذشت هر سال سابقه شرکت بالاتر رفته و ضمن درج فعالیت های صورت گرفته رزومه قوی تری برای شرکت به وجود بیاید . نام شرکت در همه مدارک و مستندات شرکت ثبت خواهد شد و این خود به عنوان بهترین راه برای قوی تر شدن رزومه کاری شرکت می باشد .

در نهایت مدت زمان بیشتر فعالیت شرکت نیاز به اثبات برای افراد ثالث را نخواهد داشت و تنها با مراجعه به تاریخ ثبت شرکت مشتریان و ذی نفعان می توانند به راحتی قدمت و اعتبار شرکت را به دست بیاورند و همه این موارد محقق نمی شود مگر با ثبت شرکت در ساری .

واحدهای ثبت ادارات ثبت شرکت ها استان مازنداران

 •  اداره ثبت شرکت در بابل
 • اداره ثبت شرکت در آمل
 • اداره ثبت شرکت در قائم شهر
 • اداره ثبت شرکت در بهشهر
 • ادارهثبت شرکت در چالوس
 • اداره ثبت شرکت در نکا
 • اداره ثبت شرکت در بابلسر
 • اداره ثبت شرکت در تنکابن
 • اداره ثبت شرکت در نوشهر
 • اداره ثبت شرکت در فریدونکنار
 • اداره ثبت شرکت در رامسر
 • اداره ثبت شرکت در چوبیار
 • ادارهثبت شرکت در محمودآباد
 • ادارهثبت شرکت در نور
 • اداره ثبت شرکت در گلوگاه
 • اداره ثبت شرکت در سوادکوه
 • اداره ثبت شرکت در عباس آباد
 • اداره ثبت شرکت در کلاردشت

به منظور ثبت شرکت در ساری و ثبت شرکت در کلیه شهرهای استان مازندران و نیز انجام امور ثبتی دیگر در واحدهی اداره ثبت شرکتها در استان مازندران کارشناسان ثبت پایش آمادگی دارند تا در اسرع وقت و با بهترین هزینه خدمات مناسب را به شما ارائه نمایند.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.