اگر به فکر ثبت شرکت در یزد هستید ، شما با انتخاب یک مشاور متخصص در زمینه ثبت شرکت ها می توانید قدم های خود را به درستی بردارید  و کاملاً آسان در راستای رسیدن به اهداف شرکت گام بردارید . مجموعه ثبت پایش با داشتن بیش از 10 سال سابقه در امر ثبت شرکت در یزد آماده ی یاری رساندن شما تا مرحله ی نهایی ثبت شرکت و همراه با شما می باشد . 

درباره شهر یزد 

استان یزد جزء استان های مرکزی کشور می باشد  که مرکز این استان یعنی شهر یزد قطب پزشکی ایران و دارای بیشترین تعداد قبولی در کنکور سراسری می باشد. این شهر دارای رشد جمعیت بالا است و دومین شهر مهاجر پذیر کشور عزیزمان ایران است. شهر یزد دارای آثار و بناهای تاریخی فراوان است مانند آتشکده ها و مسجد امیرجخماق و بادگیرهای زیبا و تاریخی این شهر و کویر زیبای آن که همه این موارد جذابیت گردشگری شهر را بالا برده و سالانه توریست های زیادی به آنجا سفر می کنند ازاین رو می توان با تکیه بر اقتصاد در این شهر گفت که حرفه ها و صاحبان مشاعل مختلفی نیاز به تشکیل و ثبت شرکت دریزد دارند . 

می توانید برای مشاوره تخصصی در این راستا به صورت آنلاین و غیر حضوری و با کمترین هزینه با در ارتباط بودن با مشاوران ثبت پایش همراه باشید.

شرکت چیست؟

گرد همایی افرادی تحت عنوان سهامداریا شریک و  در حقیقت موسسان شرکت که با قوانین خاص ثبت می شود  را شرکت نام گذاری میکنند . اعضای موسس یک شرکت می بایست به سن قانونی رسیده باشند . این افراد با داشتن اهدافی مشخص اقدام به فعالیت در راه رسیدن به اهداف کلی شرکت تازه تأسیس می کنند . در انواع شرکت می توان به شرکت با مسئولیت محدود , شرکت سهامی عام  , شرکت سهامی خاص , شرکت های تولیدی  , شرکت های تعاونی , شرکت های تضامنی و غیره  اشاره کرد . حداقل سرمایه برای تاسیس برخی از انواع  شرکت ها باید بیشتر از 1.000.000 ریال باشد.  

شرکت یا شراکت و همکاری

مسئولیت ثبت شرکت ها بر عهده کدام ارگان می باشد ؟

مسئولیت ثبت شرکت بر عهده ی اداره ثبت شرکت ها می باشد. بدین ترتیب وظیفه این اداره در تمام  مراکز استانها که دارای  واحد ثبتی می باشد ثبت اشخاص حقوقی است . بر این اساس شرکت ها برای ثبت شرکت خود می بایست به این ادارات  در سطح استان مد نظر خود مراجعه کنند. در این بین برای انتخاب نام و برند مخصوص خود می توانید به سایتwww.ilenc.ir مراجعه کنید تا مطمئن شوید اسم شخصیت حقوقی شما منحصربه فرد است . هم چنین شما باید برای اجتناب از اقدام حضوری خود در این اداره از طریق درگاه اینترنتی وارد سایت مخصوص به ثبت شرکت ها شوید . 

موسسه ثبت شرکت پایش می تواند گزینه انتخابی خوبی برای یاری رساندن شما در این راستا باشد.

شرایط ثبت شرکت در یزد

برای انجام هرکاری باید در ابتدا اهداف خودرا مشخص کنید . برای اقدام به ثبت شرکت ابتداباید اهداف وخط مشی خود را برای راه اندازی شرکت مشخص کنید . منظور از اهداف شامل کارهایی است که  با انجام آنها به مقصود وغایت شرکت دست پیدا خواهید کرد .  در این زمینه باید اطلاعات خود را در بحث انواع شرکت ها و ثبت شرکت افزایش دهید که اگر تا انتهای مقاله با ما باشید به این مهم دست می یابید.

در مرحله ی بعدی  باید با رعایت قوانین سازمان ثبت شرکت ها اقدام به نام گذاری موسسه خود کنید . 

باید ها و نباید های انتخاب نام برای شرکت 

اسم انتخابی شما نباید  قبلا توسط شخصی دیگر  برای شرکتش نام گذاری شده باشد . نباید از حروف لاتین در نام شرکت استفاده کرد . نباید از القاب افراد مشهور معاصر و یا دانشمندان ، علما و افراد سیاسی استفاده کرد. 

برای اطلاع بیشتراز قوانین انتخاب نام مناسب می توانید با ما در ثبت پایش همراه باشید و با مشاوران متخصص انتخاب نام شرکت در یزد تماس بگیرید.

مراحل ثبت شرکت در یزد چگونه می باشد؟

ثبت سامانه

تایید اسم شرکت

ارسال و تایید اسناد ثبتی شرکت

تحویل اسناد شرکت

جهت ثبت نام در سامانه اداره ثبت شرکت ها بعد از مراجعه به سایت irsherkat.ssaa.ir  باید گام به گام و طی 14 مرحله اطلاعات شرکت خود را از جمله اسامی انتخابی که پیش از این در خصوصآن صحبت کرده ایم را وارد نمایید.

ثبت سامانه شرکت

سپس منتظر تایید ثبت نام و انتخاب یک اسم و ابلاغ آن به شما به عنوان نام شرکت باشید.

 در مرحله بعد مدارک استفاده شده در هنگام ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها یزد را چاپ کرده با امضا اعضای شرکت به آن اداره ارسال می کنید و نهایتاً چنانچه اخطار رفع نقص نگیرد جهت تحویل اسناد ثبت شرکت به  ارگان ثبت شرکت استان یزد مراجعه می نمایید. 

شرح اساسنامه شرکت به چه شکل می باشد؟

اساسنامه هر شرکت مجموعه قوانین و مقرراتی است که موسسین و هیئت مدیره طبق آن می بایست فعالیت خودرا در شرکت انجام دهند . مانند مقدار و سهم هر یک از شرکای شرکت که باید به طور واضح و کامل درج شود . وظایف و مقام هر شخص در شرکت و زمان تاسیس شرکت و شرح فعالیت باید واضح در اساسنامه ذکر شود . برای اطلاع بیشتر در این مورد می توانید به لینک زیر توجه کنید . اساسنامه شرکت

مدارک جهت ثبت شرکت در یزد  شامل چه مواردی می باشد؟

مدارک ثبتی شامل سندهایی می باشد که به امضای تمامی اعضای هیئت مدیره رسیده  و به اداره ثبت شرکت ها ارجاع شده است  . این  اسناد شامل اساسنامه و خطی مشی های شرکت و شرح وظایف هرکدام از اعضای شرکت می باشد . برای مثا در  ثبت شرکت با مسئولیت محدود در یزد همگام با ارائه اساسنامه شرکت , شرکتنامه و صورتجلسه موسسین دریزد نیز جز اسناد ثبتی است . 

آن چیزی که در قوانین ثبت شرکت ها آورده شده بدین شرح است . انواع شرکت ها از لحاظ ماهیت و فعالیت به دودسته ی تجاری و غیر تجاری تقسیم می شوند .  شرکت ها تجاری و موسسات غیر تجاری هستند  که البته موسسات  غیرتجاری  نیز شامل موسساتی است که اقدامات انها در جهت تجارت صورت نمی گیرد و غیر انتفاعی هستند مانند : انجام اموری چون امور ادبی , خیریه ای ,اموزشی و... که در انها موسسه اقدام به کسب سود در این عرصه نمی کند .

از طرفی موسسات  غیر تجاری   انتفاعی هم  هستند که همان طور که از اسم انها برمی آید شامل موسساتی می شود که هدف اصلی انها تجارت و کسب سود از این طریق می باشد . 

شرکت های تجاری نیز به انواع شرکت با مسئولیت محدود در یزد ، شرکت سهامی خاص در یزد ، شرکت سهامی عام ، شرکت تعاونی ، شرکت تضامنی و غیره تقسیم می شوند و از لحاظ نوع فعالیت نیز ما شرکت های تولیدی ، بازرگانی ، صنعتی ، پیمانکاری ، فنی و مهندسی ، ساختمانی ، دانش بنیان ، خدماتی و غیره را در یزد به ثبت می رسانیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص توجه شما را به این مقاله جلب می کنیم : انواع شرکتهای تجاری در حقوق ایران

 برای اطلاع از چگوگی به ثبت رساندن موسسه و شرکت خود می توانید با مشاوران ما در ثبت شرکت پایش تماس حاصل نمایید .

هزینه های ثبت شرکت در یزد چگونه است؟

به طور کلی هزینه های ثبت شرکت همواره متغیر است اما شامل موارد ثابتی می باشد یعنی. این قیمت بر اساس تعداد اعضا و ماهیت شرکت متغیر است . در این بین هزینه های دیگری نیز در راه ثبت شرکت وجود دارد ازجمله  هزینه باطل کردن تمبر و پست و هم چنین حق ثبت و درج اگهی در روزنامه رسمی کشور  که از جمله هزینه های ثبتی به حسابی می آیند.

برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ثبت شرکت پایش در ارتباط باشید ، تا اطلاعات بیشتری در زمینه روال ثبت شرکت در یزد و هر آنچه در این زمینه نیاز دارید کسب نمایید.

 واحدهای اداره ثبت شرکتها استان یزد

 •  اداره ثبت شرکت در میبد
 • اداره ثبت شرکت در اردکان
 • اداره ثبت شرکت در حمیدیا
 • اداره ثبت شرکت در بافق
 • اداره ثبت شرکت در مهریز
 • اداره ثبت شرکت در ابرکوه
 • اداره ثبت شرکت در شاهدیه
 • اداره ثبت شرکت در تفت
 • اداره ثبت شرکت در اشکذر
 • اداره ثبت شرکت در زارج
 • اداره ثبت شرکت در هرات
 • اداره ثبت شرکت در مروست
 • اداره ثبت شرکت در بهاباد
 • اداره ثبت شرکت در مهردشت
 • اداره ثبت شرکت در بفروئیه
 • اداره ثبت شرکت در احمدآباد
 • اداره ثبت شرکت در خضرآباد
 • اداره ثبت شرکت در ندوشن
 • اداره ثبت شرکت در عقدأ
 • اداره ثبت شرکت در نبر

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.