شهر خوزستان ، شاید شما نیز از همشهریان عزیز ما در شهر خوزستان باشید شهری که کمتر به آن توجه میشود و مردمان آن با با بحران ریزگردهای خوزستان دست و پنجه نرم میکنند ولی غیرت این غیور مردان شهر خوزستان به فکر توسعه کسب و کار هم میهنان خود هستند و با علاقه و گرمای وجودی که دارند به فکر پیشرفت جامعه و مملکت عزیز خود ایران هستند . موسسه ثبتی پایش این عزیزان را در رسیدن به هدف های بالایشان که حد و مرزی برای آن وجود ندارد یاری مینماید تا بتوانند به راحتی شرکت خود را در شهر و استان خوزستان به ثبت برسانند و یا تغییرات اساسنامه خود را در شهر خوزستان انجام دهند در ادامه به بخش های فعالیت های موسسه حقوق پایش در بخش ثبت تغییرات شرکت میپردازیم :

ثبت تغییرات شرکت در خوزستان


ثبت تغييرات شرکت – تنظيم و ثبت صورتجلسه شرکتها در خوزستان

همچنين با توجه به اينکه تدوين و تنظيم صورتجلسه تغييرات شرکت ها در خوزستان کاملا تخصصي و فني مي باشد در صورت لزوم مي توانيد با مشاوران مجرب موسسه حقوقی پایش تماس حاصل نموده و از مشاوره هاي رايگان کارشناسان ما بهرمند گرديد.
انواع صورتجلسه تغييرات در شرکت درخوزستان ثبت شده شامل :

تغيير نام شرکت
تغيير موضوع شرکت يا الحاق به موضوع شرکت
تغيير آدرس دفتر مرکزي شرکت
ايجاد شعبه داخلي شرکت در تمامي استان ها
ايجاد شعبه شرکت در خارج از کشور
افزايش سرمايه شرکت همراه با ورود شريک
کاهش سرمايه شرکت همراه با خروج شريک
کاهش سرمايه اجباري
انتخاب و تعيين بازرسين شرکت
انتخاب و تعيين مديران شرکت
تمديد دوسالانه مديران شرکت
تغيير روزنامه محلي شرکت
نقل و انتقال سهام بين افراد شرکت
ورود سهامدار جديد به شرکت
خروج سهامدار يا مدير از شرکت
تغيير دارنده يا دارندگان حق امضاء شرکت
تغيير تعداد اعضاء هيئت مديره شرکت
تغيير شرط سهام افراد جهت داشتن سمت مديريت
تغيير يک يا تمامي بندهاي اساسنامه شرکت
هر گونه تغيير ديگري که نياز باشد


جهت ورود اطلاعات صورتجلسه تغييرات شرکت در خوزستان ابتدا بايد اطلاعات ذيل را پر نماييد:

ورود اطلاعات شرکت

اگر شناسه ملي شرکت خود را در اختيار داريد آن را در قسمت مربوطه وارد و کليد «گام بعدي» را کليک نماييد.
در صورتي که شناسه ملي شرکت را در اختيار نداريد مي توانيد با استفاده شماره ثبت و انتخاب نوع شرکت به مرحله بعد برويد.
شماره ثبت شرکت: شماره اي که هنگام ثبت به شرکتها داده میشود. اين شماره در صورتجلسه تاسيس و اساسنامه شرکت موجود است و مي توانيد به آن مراجعه نماييد.
نوع شرکت: در اين قسمت بايد نوع شرکت خود را وارد نماييد به عنوان مثال شرکت سهامي خاص، با مسئوليت محدود، نسبي، تضامني يا غيره مي تواند باشد.
ورود اطلاعات جلسه:
در صفحه بعدي ابتدا نوع صورتجلسه که به عنوان مثال مي تواند مجمع عمومي ساليانه، مجمع عمومي عادي، مجمع عمومي فوق العاده و غيره باشد تعيين مي شود. توجه داشته باشيد که نوع صورتجلسه بر اساس نوع شرکت متفاوت است بنابراين اگر شرکت سهامي خاص باشد نوع صورتجلسات آن با صورتجلسات شرکت با مسئوليت محدود متفاوت خواهد بود. آنچه در نوع صورتجلسه مشاهده مي نماييد صورتجلساتي است که با توجه به نوع شرکت مي توانيد انتخاب کنيد.
نصاب جلسه نيز مشخص مي نمايد که جلسه با حضور تمامي اعضا تشکيل شده يا اکثريت اعضا حضور دشته اند که در اين حالت نيز بايد آيتم مورد نظر مشخص شود.
نام و نام خانوادگي، شماره ملي و شماره همراه متقاضي جهت اطلاع رساني و دسترسي در مواقع خاص نيز بايد در اين قسمت وارد شود.
همچنين «سمت متقاضي» که نشان مي دهد شخص درخواست کننده اصيل است يا وکيل.
در اين قسمت بايد تاريخ جلسه اي که برگزار شده است مشخص شود.
ساعت شروع و خاتمه جلسه نيز در قسمت هاي مربوطه وارد مي شود. ذکر اين نکته ضروري است که تقدم و تاخر ساعات جلسات را در صورتي که چند جلسه در يک روز تشکيل شده باشد رعايت فرماييد.
در انتها با کليک بر روي کليد «گام بعدي» به صفحه بعد مي رويم.در اين مرحله نيز مي توان با کليک بر روي کليد «پذيرش موقت» شماره دسترسي دريافت نماييد.
نام و نام خانوادگي و سمت امضاء کننده دفتر بايد مشخص شود. همچنين «وضعيت توکيل امضا کننده» نشان مي دهد که حق توکيل اعطا شده است يا خير.
تصميماتی که جلسات
در اين صفحه تصميماتي که که در جلسه اتخاذ شده وارد مي شود. لازم به ذکر است تصميماتي که نمايش داده مي شود بر اساس نوع صورتجلسه متغير است. بنابراين اگر تصميم جلسه در فهرست مورد نظر وجود نداشته باشد ممکن است که شما مجاز به اتخاذ چنين تصميمي در اين نوع جلسه نباشيد. ابتدا با کليک بر روي کليد از فهرست نوع تصميم، تصميم مورد نظر را انتخاب نموده سپس کليد «افزودن تصميم جلسه» را کليک مي نماييم. اگر در يک جلسه چند تصميم اتخاذ شده باشد که بايد در يک صورتجلسه گنجانده شود، از فهرست نوع تصميم انتخاب نموده و کليد «افزودن تصميم جلسه» را مجدداً کليک مي نماييم. براي حذف يک تصميم بر روي کليک مي نماييم. در انتها با کليک بر روي کليد «گام بعدي» به صفحه بعد مي رويم.
اگر در موضوع جلسه شما تغيير نام وجود داشته باشد پس از کليک بر روي کليد «گام بعدي» به صفحه «نام-هاي درخواستي» مي رود و در غير اين صورت به صفحه «اشخاص جلسه» منتقل مي شود.
وارد کردن اسم های درخواستي به ترتیب اولویت متقاضی
در ابتدا «اولويت» را مشخص مي نماييم. يعني به ترتيب اسامي که مدنظر است پيشنهاد داده مي شود. ذکر اين نکته لازم به نظر مي رسد که اگر اولويت هاي بالاتر مورد قبول باشد به اولويت هاي بعدي ترتيب اثر داده نمي شود. سپس در فيلد «نام درخواستي» اسم مورد نظر تايپ مي شود. در قسمت «توضيحات متقاضي» اگر شرح يا توضيح اضافه لازم بود مي توان اضافه نمود. پس از آن با کليک بر روي کليد «ثبت نام» اسم پيشنهادي خود را اضافه مي نماييد. تعداد اسامي پيشنهادي نبايد از پنج نام بيشتر باشد. براي حذف يک اسم بر روي کليد «حذف» کليک مي نماييم. در انتها با کليک بر روي کليد «گام بعدي» به صفحه بعد مي رويم
اعلام اشخاص حاضر در جلسه
در اين مرحله بايد اعضايي که در جلسه حضور دارند و سمت هر يک را مشخص نماييد. ممکن است شخصي به عنوان وکيل يا نماينده يک نفر ديگر در جلسه حضور داشته باشد. همچنين اگر شخصي صرفاً به عنوان سهامدار شرکت داشته باشد اين عنوان انتخاب مي شود. اما توجه نماييد که اگر شخصي سمتي در جلسه دارد، به عنوان مثال رئيس يا منشي جلسه است و جزء سهامداران نيز محسوب مي شود بايد سمتي که در جلسه دارد انتخاب شود. در اين صفحه بايد «نوع شخص»، «نام شخص»، «نام خانوادگي شخص»، «شماره ملي» و «نام پدر» بايد ورود اطلاعات شود.گزينه اي به نام «تابعيت شخص» وجود دارد. در اين گزينه دو انتخاب وجود دارد اولي «ايراني» و دومي «غير ايراني» است. اگر گزينه ايراني انتخاب شود بايد حتماً شماره ملي شخص وارد شود و در صورتي که غير ايراني انتخاب شود بايد «شماره گذرنامه» ورود اطلاعات شود. اگر نوع شخص، شخص حقوقي باشد نيز «نام شخص»، «شناسه ملي»، و «شماره ثبت» اجباري است.


اعلام سمت اشخاص جلسه


در اين صفحه سمت اشخاص جلسه معين مي شود. ابتدا «اشخاص جلسه» را از افرادي که قبلاً وارد کرده ايم انتخاب مي شود. سپس «سمت در شرکت» نيز از فهرست مربوطه انتخاب مي شود. بعد از آن «سمت در جلسه» انتخاب مي شود.
ارتباط اشخاص جلسه
اگر سمت شخص در جلسه «نماينده سهام دار» يا «وکيل سهام دار» باشد در اين صفحه وارد مي شود. در اين بخش ابتدا «نماينده/وکيل» انتخاب مي شود. اين فيلد بر اساس آنچه قبلاً وارد شده است انتخاب مي شود. سپس «نوع نمايندگي» مانند وکيل، وصي، قيم يا غيره را از فهرست انتخاب مي کنيم. پس از آن «نماينده شده/موکل» يعني کسي که اين شخص وکيل او شده است انتخاب مي شود. در انتها کليد «ثبت ارتباط شخص» را کليک مي کنيم. اگر بخواهيم اطلاعات وارد شده را پاک کنيم از کليد «حذف ارتباط شخص» استفاده مي نماييم. اگر بخواهيم تغييري در اطلاعات ايجاد کنيم بر روي صفحه کليد «مشاهده» را کليک مي نماييم. در انتها با کليک بر روي کليد «گام بعدي» به صفحه بعد مي رويم.
بارگذاری متن صورتجلسه تغییرات شرکت در خوزستان
در اين صفحه بايد متن صورتجلسه تايپ شود. براي جلوگيري از اتلاف وقت مي توانيد از متون پيش فرضي که در سامانه تعبيه شده است استفاده نماييد. اين متون بر اساس آنچه در تصميمات انتخاب شده است تغيير مي کند. براي اين کار بايد کليد «دريافت متن پيشنهادي رايانه» را کليک نماييم. همچنين اين متون کاملاً قابل تغيير است و قابليت کپي و الصاق نيز دارد. در اين مرحله و پس از تکميل صورتجلسه کليد «پذيرش نهايي» را کليک مي کنيم.

ثبت پذيرش نهايي

وقتي اطلاعات صورتجلسه به طور کامل و با دقت توسط متقاضي وارد رايانه شد، جهت ارسال صورتجلسه مکانيزه به ثبت شرکت ها، متقاضي بايد را کليلک کند.پس از کليک برروي اين دکمه رايانه “تاييديه پذيرش” را به متقاضي نشان مي دهد که متقاضي بايد به دقت آن را مطالعه کرده و بر اساس آن عمل کند.در ضمن متقاضي هر زمان نياز داشت مي تواند مجددا تاييديه پذيرش را با کليک بر روي چاپ مشاهده کند.
عباراتی که ما را د موتورهای گوگل پیدا خواهید کرد :

ثبت تغییرات شرکت در شهر خوزستان

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.