ثبت تغییرات شرکت در کرمان

 

شهر کرمان با آن جاذبه های توریستی خود ، میدان مشتاق و حمام گنج علی خان کرمان را میتوان یکی از بهترین های کرمان نام برد . حال فرض کنید که فردی در این استان باشد و بخواهد شرکت خود را تغییر دهد چه از نظر اسم شرکت و چه از نظر حقوقی و اساسنامه شرکت خود در کرمان موسسه حقوقی پایش میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

ثبت تغییرات در کرمان

فعالان اقتصادي بايد بدانند آنچه مهم و حذف نشدني است ثبت شرکت مي باشد. در قانون تجارت شرکتها به اقسام گوناگوني تقسيم شده اند که شامل : شرکت سهامي ( عام و خاص) ، شرکت با مسئوليت محدود ، شرکت تضامني ، شرکت تعاوني ، شرکت نسبي ، شرکت مختلط سهامي و غير سهامي و موسسات غيرتجاري مي باشند.پس از اتمام مراحل ثبت شرکت ،شماره ثبتي و شناسه ملي منحصر به فردي براي شرکت شما توسط مرجع ثبت شرکتها و موسسات غيرتجاري صادر مي گردد. به منظور تکميل اطلاعات خود در اين زمينه  به کادر مشخص شده در اين صفحه با عنوان توضيحات تکميلي مراجعه فرماييد
متقاضيان ثبت شرکتهاي تجاري و موسسات غيرتجاري ميتوانند فرآيند ثبت خود را به دو صورت توسط خود متقاضي يا از طريق وکلاي مجرب در اين زمينه به ثبت برسانند. در صورتي که مي خواهيد کار ثبت شرکت خود را شخصا" انجام نداده و از تجربه کارشناسان بهره جوييد شما ميتوانيد با مراجعه به موسسه حقوقی پایش از مشاوره کارشناسان مجرب و متخصص اين مجتمع به صورت کاملا رايگان بهره مند شويد و اطلاعات خود را در اين زمينه تکميل نماييد

ثبت تغییرات شرکت در کرمان | ثبت تغییرات پایش
مراحل ثبت شرکت در کرمان  


هنگامي که دو يا چند نفر قصد انجام فعاليتي مشترک و بهره گيري از سود حاصله را دارند فعاليت خود را در قالب شرکت آغاز مي کنند. به اين منظور پس از تصميم گيري در مورد نوع فعاليت بايد جهت ثبت و راه اندازي شرکت اقدام نمود.
اولين قدم براي ثبت شرکت اخذ مجوز انجام آن نوع فعاليت ازمرجع مربوطه مي باشد ، شايان ذکر است که همه فعاليتها نياز به مجوز ندارند. پس از اخذ مجوز، نوع شرکت بايد انتخاب گردد. در مرحله بعد انتخاب نام مناسب براي شرکت  بايد انجام گردد. اين نام بايد در زمينه فعاليت شرکت و مطابق با قوانين جمهوري اسلامي باشد. پس از طي مراحل فوق الذکر مي توان جهت ثبت شرکت با تهيه و تنظيم مدارک و اسناد مورد نياز  و پرداخت هزينه هاي مربوط اقدام نمود. جهت کسب اطلاعات بيشتر در اين مورد مي توانيد از مشاوره کارشناسان موسسه حقوقی پایش بهره مند شويد.
مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان
مدارک مثبت هويت همه شرکا يا سهامداران شرکت که بايد کپي برابر اصل گردد به همراه گواهي عدم سوپيشينه ايشان لازم مي باشد . به علاوه کليه اسناد مربوط به ثبت شرکت که به امضا اعضا نيز رسيده باشد لازم است. بايد بدانيد که يک قطعه عکس جهت دريافت کواهي عدم سو پيشينه کيفري نياز داريد. جهت کسب اطلاعات تکميلي در خصوص ثبت شرکت با کارشناسان ما در ارتباط باشيد. ثبت تغییرات شرکت پایش ثبت با تجربه ترین شرکت در تغییرات شرکت


مراحل ثبت شرکت توسط متقاضي ثبت و توسط مموسسه حقوقی پایش


ثبت شرکت توسط متقاضي :
اولين قدم تعيين موضوع فعاليت از سوي شخص متقاضي مي باشد و بر اساس اطلاعاتي که متقاضي ارائه مي دهد مدارک و اوراق تهيه و تنظيم مي شود ، جهت تنظيم اوراق مدارک شرکت بهتر است از توانمندي افراد متخصص استفاده شود و بعد از آن بر اساس مدارک مرحله ثبت نام  سامانه انجام شود، کليه مراحل ثبت سامانه بايستي به طور کاملا دقيق تکميل شود زيرا بعد از تکميل مدارک امکان ويرايش و يا ايجاد تغيير وجود ندارد .
ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی پایش :
در مرحله اول کارشناسان مشاوره اي کاملا دقيق در اختيار متقاضيان قرار مي دهند ، و پس از تکميل و تحويل مدارک توسط اشخاص متقاضي کارشناسان موضوع فعاليتي کاملا دقيق و مناسب را  به شخص ارائه مي دهند ، مرحله بعد ثبت سامانه اي شرکت در سامانه  ثبت شرکت در کرمان مي باشد که کارشناس متخصص در اين زمينه اين امور را انجام مي دهد و اوراق مربوطه را تهيه و تنظيم مي نمايد ، بعد از تعيين نام و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت کرمان  وکلاي متخصص موسسه حقوقی پایش امور اداري را در اداره ثبت پيگيري مي نمايند تمام روند به ثبت رسيدن شرکت حدود 30 روز کاري به طول مي انجامد .


ثبت شرکت مسئوليت محدود در کرمان


يکي از انواع قالبهاي ثبتي که با اقبال عمومي زيادي مواجه شد شرکت مسئوليت محدود است . بدين دليل که اين شرکت هنگام ثبت داراي تشريفات اداري چندان پيچيده اي نمي باشد ، تعداد اعضاي آن کمتر است و مسئوليت آنها در قبال قروض و ديون برابر با سرمايه آنها در شرکت است. به علاوه اين سرمايه نقدي بوده و به جايي واريز نمي گردد و تنها در تعهد شرکت مي باشد.


ثبت شرکت سهامي خاص در کرمان


دومين قالب ثبتي که در کشور ما استقبال خوبي از آن شده است  شرکت سهامي خاص است. اين شرکت به دليل داشتن اعضاي بيشتر که شامل دو نفر بازرس که ناظر بر امور مالي شرکت هستند، از اعتبار بيشتري برخوردار است. به علاوه بر خلاف شرکت مسئوليت محدود بخشي از  سهام يا سرمايه اين شرکت به بانک واريز مي گردد و همين امر نيز سبب اعتبار بيشتر شرکت سهامي خاص مي گردد. مشاوران موسسه حقوقی پایش آماده راهنمايي شما در زمينه ثبت شرکت سهامي خاص در کرمان مي باشند.
ثبت شرکت توليدي و خدماتي و پيمانکاري در کرمان
اکر شما پيمانکار ، مهندس و يا توليد کننده هستيد مي توانيد شرکتهاي پيمانکاري ، توليدي يا خدماتي را براي ثبت برگزينيد. و نوع فعاليت خود را در نام و موضوع فعاليت شرکت بگنجانيد.  جهت کسب اطلاعات تکميلي در خصوص ثبت شرکت توليدي و خدماتي و پيمانکاري با کارشناسان مجرب و متخصص موسسه حقوقی پایش در تماس باشيد.

عباراتی که میتوانید از طریق آن ما را در گوگل پیدا نمایید :

ثبت تغییرات شرکت در استان کرمان

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
سرعت و دقت بالا
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.