ثبت برند


شرایط و مدارک ثبت برند

ثبت برند موجب می شود اشخاص ثالث امکان سوء استفاده از آن را نداشته باشند و از برند شما به سود خود استفاده نکنند.برای اطلاع از شرایط و مدارک ثبت برند این مقاله را مطالعه فرمائید.
آبان-22-1397
بیشتر

استعلام آنلاین برند

برای اطمینان از اینکه برند پیشنهادی شما قبلاً توسط شرکتی ثبت نشده باشد، می‌بایست به پایگاه اینترنتی روزنامه‌ی رسمی کشور به آدرس http://rrk.ir مراجعه فرمائید و بصورت آنلاین به کسب اطلاعات بپردازید.
آبان-20-1397
بیشتر

چگونه برند ثبت کنیم - چگونگی ثبت برند

چگونه برند ثبت کنیم؟ برند ، از جمله دارایی پنهان یک محصول و یا خدمات می باشد در این مقاله از چگونگی ثبت برند اطلاعات لازم را کسب نمایید .
مرداد-20-1397
بیشتر

چگونگی ثبت برند یا علائم تجاری و صنعتی

یکی از اسباب شاخص تملک و کسب حقوق مربوط به مارک ها یا علائم تجاری و خدماتی، به ثبت رسیدن آنها در مرجع صلاحیت دار اعم از داخلی و بین المللی است.
خرداد-20-1397
بیشتر

تعریف علائم تجاری

علامت تجارتی عبارت از هر قسم علامتی است، اعم از نقش، تصویر، رقم، حرف، عبارت، مهر، لفاف و غیر آن که برای امتیاز و تشخیص محصول صنعتی، تجارتی یا فلاحتی اختیار می شود.
خرداد-9-1397
بیشتر

انواع نام بازرگانی و نام برند

برای انتخاب نام تجارتی ممکن است از نام کوچک (نام شخصی) نام خانوادگی خود تاجر یا نام خانوادگی غیر(ثالث) ویا نام فانتزی یا عناوین دیگر استفاده شود. که انتخاب هر کدام دارای شرایط خاصی می باشد. و در این مقاله به بررسی آنها خواهیم پرداخت.
خرداد-5-1397
بیشتر

چگونگی انتخاب نام تجاری یا برند

اصولاً نام یا نام گذاری وسیله ای است برای شناسایی و تمایز افراد مشابه از یکدیگر به طوری که تشابه بین آنها سبب گمراهی و سردرگمی نگردد. همان طور که انسان ها از طریق نام گذاری از هم متمایز می شوند، نام تجارتی نیز در همین راستا و با همین هدف به وجود آمده است.
خرداد-5-1397
بیشتر

نام تجاری

«نام تجارتی عبارت است از عنوان یا نامی که تاجر و بازرگان تحت عنوان و نام مذکور به اعمال تجارتی اشتغال می ورزد». در این مقاله به بررسی نام تجاری و مراحل ثبت آن خواهیم پرداخت.
خرداد-5-1397
بیشتر

نمونه اسم برند - اسم برند زیبا

نمونه اسم برند - بدلیل تعداد بالای درخواست ثبت برند در تهران و سایر شهرهای ایران و پیدا نمودن اسامی که با برندهای ثبت شده قبلی مشابه نباشد، انتخاب اسامی خاص برای برند بسیار سخت است.در اینجا چند نکته برای راهنمایی شما در پیدا کردن اسامی خاص برای برند بیان خواهد شد.
اردیبهشت-17-1397
بیشتر

مدارک ثبت برند - مدارک لازم جهت ثبت برند

برای ثبت برند باید درابتدا از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. مدارک مورد نیاز برای ثبت برند بسته به شخصیت درخواست دهنده متفاوت میباشد. برای همین منظور تنها کافیست مقاله ی ما را مطالعه نمایید تا بتوانید به راحتی ثبت برند انجام دهید.
اردیبهشت-1-1397
بیشتر

ثبت برند در تهران

ثبت برند و ثبت علامت تجاری در تهران. در این مقاله به بررسی مواردی از جمله اینکه چه برندهایی در تهران قابل ثبت هستند؟چند نکته درمورد ثبت علامت تجاری و صنعتی٬ لوگو و آرم (برند) در تهران و مراحل ثبت برند خواهیم پرداخت.
اسفند-20-1396
بیشتر

ثبت برند فارسی و لاتین

ثبت برند در ایران طبق قوانین اداره مالکیت صنعتی تنها با کلماتی که ریشه ی فارسی دارند صورت میپذیرد. در صورتی میتوان از کلمات غیر فارسی استفاده نمود که کارت بازرگانی داشته باشیم.
اسفند-20-1396
بیشتر

ثبت بین المللی برند

برند واژه یا اصطلاحی است که در سطح جهانی کاربرد دارد  و مدتی است در عرصه های  تجاری و بعضا" غیر تجاری نقش  ویژه ای را ایفا می کند ومی توان گفت که مهمترین ابزار بازاریابی محسوب میشود.
اسفند-20-1396
بیشتر

ثبت علائم تجاری

کارگروه تخصصی ثبت لوگو ، آرم وعلائم تجاری در موسسه حقوقی پایش مفتخر است تا درراستای جلب  رضایت متقاضیان و موکلان محترم ، کلیه خدمات مربوط بهانتخاب ، طراحی و ثبت برند ،
اسفند-20-1396
بیشتر

چرا برند یا علامت تجاری ثبت کنیم

همانطور که می دانید علامت تجاری عنوانی است برای هر نشانه  و نماد گرافیکی و قابل رویت که بتواند کالاها و خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی را از هم متمایز سازد.Why are we or registered trademark
اسفند-20-1396
بیشتر
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.