ثبت برند


ثبت برند 🥇【شرایط ثبت برند ✔️】

مراحل ثبت برند به همراه مراحل مدارک و شرایط ثبت برند
دی-8-1399
بیشتر

مدت زمان ثبت برند

توضیحاتی به صورت کامل درباره مدت زمان ثبت برند
دی-3-1399
بیشتر

مدارک ثبت برند - مدارک لازم جهت ثبت برند

برای ثبت برند باید درابتدا باید از مدارک لازم برای ثبت برند اطلاع داشته باشیم. مدارک مورد نیاز برای ثبت برند بسته به شخصیت درخواست دهنده متفاوت میباشد. برای همین منظور تنها کافیست مقاله ی ما را مطالعه نمایید تا بتوانید به راحتی ثبت برند انجام دهید.
دی-3-1399
بیشتر

ثبت آنلاین برند - ثبت اینترنتی برند

ثبت آنلاین برند یا ثبت اینترنتی برند - در سالهای اخیر به منظور کاهش تردد و افزایش سرعت کار دولت تصمیم به ایجاد راه اندازی سامانه های اینترنتی گرفت و اداره مالکیت صنعتی نیز از این امر مستثنی نبود. بنابراین سامانه ثبت آنلاین برند راه اندازی گردید.در این مقاله نحوه ثبت آنلاین برند بررسی خواهد شد .
دی-3-1399
بیشتر

تعرفه و هزینه ثبت برند

ثبت برند دارای هزینه هایی ست که باید به صورت الکترونیکی پرداخت گردد. برای اطلاع از این هزینه ها میتوانید به مقاله ی ما مراجعه نمایید تا از تعرفه و هزینه ثبت برند مطلع گردید.
دی-3-1399
بیشتر

استعلام برند

قبل ازثبت نام و علائم تجاری، حتما باید برای استعلام برند اقدام شود چرا که در استعلام علامت تجاری با توجه به تنوع برندهای ثبتی در ایران و خارج از ایران، امکان تایید برند را تا حد بسیارافزایش می دهد. در این مقاله سعی کرده ایم مراحل استعلام برند را توضیح دهیم.
دی-3-1399
بیشتر

مراحل ثبت علامت تجاری

علامت تجاری با کسب اطمینان از حقوق انحصاری برای شناختن كالاها و خدمات یا اجازه دادن به دیگران برای استفاده از آن در صورت پرداخت هزینه، می باشد. جهت اطلاع از مراحل ثبت علامت تجاری مقاله ی ما را مطالعه نمایید.
دی-2-1399
بیشتر

مراحل ثبت برند

برای اینکه بتوانیم یک برند به ثبت برسانیم، نیازمند انجام مراحلی می باشیم. در این مقاله سعی بر این داشته ایم تا مراحل ثبت برند را به طور کامل توضیح دهیم
دی-2-1399
بیشتر

طراحی لوگو و نام تجاری

یکی از مهمتریـن اصول که در اولین نگاه شخصیت یک کسب و کار را به مشتری نشان می دهد طراحی لوگو و نام تجاری می باشد. لوگو و نام تجاری بیان کننده ی یک مفهوم، نشان، شعار و یا یک هدف می باشد. لوگوی شما اثر انگشت شما در عرصه تجارت است. امیدواریم این مقاله، کمک شایانی در امر طراحی لوگو و نام تجاری شما باشد.
آذر-30-1399
بیشتر

ثبت لوگو و نشان تجاری

ثبت لوگو و نشان تجاری - لوگو به یک نماد گفته میشود که معرفی کننده یا نشان دهنده نوع فعالیت، هدف فعالیت و بسیاری از موارد دیگر باشد. لوگوها معمولا به گونه ای طراحی می شوند که در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه های تصویری هستند. برای اطلاع از نحوه ثبت لوگو مقاله ی ما را مطالعه نمایید.
آذر-30-1399
بیشتر

ثبت علائم تجاری

کارگروه تخصصی ثبت لوگو ، آرم وعلائم تجاری در موسسه حقوقی پایش مفتخر است تا درراستای جلب  رضایت متقاضیان و موکلان محترم ، کلیه خدمات مربوط بهانتخاب ، طراحی و ثبت برند ،
آذر-30-1399
بیشتر

ثبت علامت تجاری

علامت تجاری نمادی است جهت  تمایز و معرفی کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط اشخاص حقیقی و حقوقی (نهادها ، موسسات، شرکتها)
آذر-30-1399
بیشتر

ثبت برند فارسی و لاتین ✔️

ثبت برند در ایران طبق قوانین اداره مالکیت صنعتی تنها با کلماتی که ریشه ی فارسی دارند صورت میپذیرد. در صورتی میتوان از کلمات غیر فارسی استفاده نمود که کارت بازرگانی داشته باشیم.
آذر-30-1399
بیشتر

انتخاب نام برند

یکی از مهمترین مواردی که در ثبت برند باید بدان بپردازیم انتخاب نام برند است. نام برندی که انتخاب میکنیم باید دارای شرایط خاصی باشد. برای اینکه بتوانیم برندی مناسب انتخاب کنیدبه شما پیشنهاد میکنیم مقاله ی ما را مطالعه کنید.
آذر-30-1399
بیشتر

انتخاب رنگ برند

یکی از مهمترین مواردیکه در ثبت برند مورد بررسی قرار گیرد، انتخاب رنگ برند و طراحی یک برند زیبا می باشد. برای انتخاب رنگ برند باید انتخاب مشتریان را در نظر گرفت. همچنین دراین مقاله درمورد روانشناسی رنگ برند، عوامل تاثیرگذار رنگ برند در فروش و رنگهای منتخب مشتریان نیز بررسی میشود.
آذر-30-1399
بیشتر
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.