ثبت اختراع


ثبت وایپو wipo

سازمان جهانی مالکیت معنوی یا World Intellectual Property Organization مختصرا wipo نامیده می شود و هدف از تشکیل این سازمان حمایت از حقوق مالکیت معنوی در جهان( به مانند ثبت اختراع ) می باشد. بسیاری از افرادی که ایده، اختراع، ایده ادبی، فکری و ..... جدید و خلاقانه دارند، اولین دغدغه ثبت آن می باشد.
دی-3-1399
بیشتر

ثبت اختراع

فرآیند ثبت اختراع فرایندی با ابعاد و جوانب گوناگون علمی- حقوقی می باشد. بسیاری از مخترعین برای ثبت اختراع، بدلیل پیچیدگی مراحل ثبت، نیاز به کسب اطلاعات می باشند. در این مقاله ازلاعات لازم در جهت ثبت اختراع را بدست خواهید آورد.
دی-2-1399
بیشتر

اداره ثبت اختراع و مالکیت معنوی و صنعتی

اداره ثبت اختراع سازمانی دولتی یا بین‌دولتی است که صدور گواهی‌نامه‌های ثبت اختراع را بر عهده دارد و با تأیید تقاضانامه‌های قابل ثبت از آنها پشتیبانی حقوقی می‌کند. در این مقاله راههای ارتباط با این اداره را توضیح داده ایم.
مرداد-2-1399
بیشتر

دارنده ی حق اختراع

شخصی که دربردارنده حق اختراع است قادر می باشد حقوق انحصاری ناشی از اختراع را به شکل کلی یا جزئی به دولت یا اداره عمومی و یا سازمان غیر دولتی واگذار کند.
بهمن-8-1397
بیشتر

ثبت اختراع بین المللی در ایران

مالکان اختراع قادر می باشند با تسلیم نمودن اظهارنامه ای به WIPO اختراع خود را با مشارکت آن اداره در عرصه بین المللی ثبت نمایند
دی-17-1397
بیشتر

زمینه فنی اختراع

اشخاص نسبت به داراییهای فکری و منافع مادی و معنوی که در اثر تولید علمی پدید می آیند مالکیت دارند که به رسمیت شناخته شده است .
آذر-19-1397
بیشتر

هزینه ثبت اختراع

در برخی کشورها فرد برای حفظ مالکیت معنوی نسبت به نشان، طرح صنعتی یا اختراع باید سالانه مبلغی را به اداره مالکیت معنوی بپردازد.
آذر-14-1397
بیشتر

بانک اطلاعاتی اختراع ها

به منظور جستجو اختراعی که مورد نظر شماست می توانید بعضی از کلمه های کلیدی که به موضوع اختراع مرتبط است را در قسمت عنوان اختراع وارد کنید سپس برروی دکمه جستجو کلیک نمایید.
آذر-12-1397
بیشتر
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.