صفحات اصلی


ثبت برند در کرمانشاه

ثبت برند در کرمانشاه و کلیه وجوه و ابعاد آن را در این مقاله که توسط تیم متخصص تحریریه پایش تهیه شده است مطالعه نمایید تا جواب کلیه سوالات خود را بگیرید.
اسفند-20-1398
بیشتر

ثبت برند در اهواز

با ثبت برند در اهواز به کار و کسب خود توسعه ببخشید . با خواندن این مقاله درمی یابید که چگونه ثبت برند اهواز انجام دهید و چه مدارکی برای این کار لازم است وچه مراحلی را باید طی کنید.
اسفند-3-1398
بیشتر

اهمیت ثبت شرکت در یاسوج

برای ساماندهی تجارت خود در یاسوج ثبت شرکت یاسوج را در این مقاله به همراه مراحل ، مدارک و هزینه ثبت شرکت در یاسوج بخوانید و آن را با ثبت پایش با رضایت به انجام برسانید.
بهمن-13-1398
بیشتر

ثبت شرکت در بیرجند

اشخاص حقیقی که در بیرجند ساکن هستند برای توسعه و گسترش فعالیت های خود می توانند شرکت را ثبت نمایند و از شخص حقیقی به حقوقی تبدیل شوند
تیر-20-1397
بیشتر

انتقال حق مالکیت برند

انتقال تمامی حق مالکیت ناشی از تسلیم اظهارنامه یا اعطای اجازه بهره برداری از طریق درخواست کتبی به مرجع ثبت اعلام خواهد شد. ولی انتقال جزئی حق مالکیت ناشی از تسلیم اظهار نامه، مستلزم اظهار نامه جداگانه از طرف منتقل الیه خواهد بود
خرداد-22-1397
بیشتر

انتشار آگهی اظهارنامه برند

طبق ماده 36 ق.ث.ا.ط.ع و ماده 120 آئین نامه اجرایی آن، مرجع ثبت (اداره مالکیت صنعتی) پس از پذیرش اظهارنامه ثبت علامت تجاری، اجازه انتشار آگهی مربوط به آن را صادر خواهد کرد. البته مرجع ثبت، مراتب پذیرش اظهارنامه را به متقاضی ابلاغ و آگهی مربوط را به هزینه متقاضی جهت اطلاع عموم منتشر می نماید.
خرداد-22-1397
بیشتر

اعتبار برند و علامت تجاری در ایران

حقوق ناشی از برند یا علامت تجارتی، برای صاحب آن اصولا در قلمرو سرزمینی اثر بخش است که قدرت عمومی آن سرزمین از طریق سازمان یا اداره صلاحیت دار، امتیازاتی برای آن برند شناخته و از آن حمایت می کند و این قدرت با سازمان دولتی، علی القاعده در داخل مرزهای خود از امتیاز اعطایی حمایت می کند .
خرداد-20-1397
بیشتر
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.