منو و صفحه اصلی


ثبت برند - مراحل ثبت برند

ثبت برند - مراحل ثبت برند - ما در این مقاله برآنیم تا در خصوص برند و کلیه مواردی که به ثبت برند مربوط می باشد را ارائه نماییم، امید است با خواندن این مقاله پاسخ سوالات خودتان را در خصوص ثبت برند دریافت کنید.
فروردین-28-1398
بیشتر

ثبت طرح صنعتی

در حقوق ایران و بسیاری از کشورهای پیشرفته جهان، ثبت طرح صنعتی نیاز به تنظیم و تسلیم اظهارنامه به اداره مالکیت صنعتی دارد. برای همین منظور در این مقاله به بررسی نحوه ثبت طرح صنعتی، شرایط اظهارنامه و بسیاری موارد دیگر می پردازیم.
خرداد-29-1397
بیشتر

ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در تهران - عموما شرکت به مجموعه ی افرادی گفته می شود که به قصد انجام فعالیت تجاری و راه اندازی یک کسب و کار و به دست آمدن سودو منفعت با یکدیگر هم گام می شوند ، گفته می شود. در این مقاله به بررسی شرکتها و مراحل و مدارک لازم برای ثبت آنها خواهیم پرداخت.
اردیبهشت-26-1397
بیشتر

انتخاب اعضا هیئت مدیره

یکی از ارکان مهم در شرکتهای تجاری اعضا هیئت مدیره شرکت می باشد. در این مقاله سعی داریم درباره ی نحوه ی انتخاب اعضا هیئت مدیره در شرکتهای گوناگون صحبت نماییم.
اردیبهشت-17-1397
بیشتر

طراحی لوگو و نام تجاری

یکی از مهمتریـن اصول که در اولین نگاه شخصیت یک کسب و کار را به مشتری نشان می دهد طراحی لوگو و نام تجاری می باشد. لوگو و نام تجاری بیان کننده ی یک مفهوم، نشان، شعار و یا یک هدف می باشد. لوگوی شما اثر انگشت شما در عرصه تجارت است. امیدواریم این مقاله، کمک شایانی در امر طراحی لوگو و نام تجاری شما باشد.
اردیبهشت-15-1397
بیشتر

انتخاب رنگ برند

یکی از مهمترین مواردیکه در ثبت برند مورد بررسی قرار گیرد، انتخاب رنگ برند و طراحی یک برند زیبا می باشد. برای انتخاب رنگ برند باید انتخاب مشتریان را در نظر گرفت. همچنین دراین مقاله درمورد روانشناسی رنگ برند، عوامل تاثیرگذار رنگ برند در فروش و رنگهای منتخب مشتریان نیز بررسی میشود.
اردیبهشت-15-1397
بیشتر

تاریخچه مجموعه ثبتی حقوقی پایش

مجموعه حقوقی پایش از سال 1388 فعالیت خود را بطور رسمی در استان تهران و کرج آغاز نمود. این مجموعه بواسطه پرسنل دوره دیده ی خود توانسته در تمامی امور ثبتی- اداری از جمله ثبت شرکت، ثبت برند و غیره فعالیت قابل قبولی از خود نشان دهد. مجموعه پایش طی سالهای 1388 تا 1390 فراز و فرود های بسیاری را تجربه کرده
اردیبهشت-15-1397
بیشتر

ثبت آنلاین برند - ثبت اینترنتی برند

ثبت آنلاین برند یا ثبت اینترنتی برند - در سالهای اخیر به منظور کاهش تردد و افزایش سرعت کار دولت تصمیم به ایجاد راه اندازی سامانه های اینترنتی گرفت و اداره مالکیت صنعتی نیز از این امر مستثنی نبود. بنابراین سامانه ثبت آنلاین برند راه اندازی گردید.در این مقاله نحوه ثبت آنلاین برند بررسی خواهد شد .
اردیبهشت-13-1397
بیشتر

نقل و انتقال سهام شرکت

در برخی از مواقع پس از ثبت شرکت، سهامداران نیاز به تغییرات در اعضا شرکت دارند. عموما تغییر در سهامداران طی نقل و انتقال سهام صورت می پذیرد. در این مقاله سعی کرده ایم در مورد نقل و انتقال سهام و مراحل ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام صحبت نماییم.
اردیبهشت-13-1397
بیشتر

ثبت صورتجلسه ورود و خروج شریک

در تمامی شرکتها و مؤسسات مانند مسؤلیت محدود، تضامنی، تعاونی و...( به استثناء شرکت سهامی خاص) در صورتی که شخص یا اشخاصی به هر دلیلی مایل به همکاری با شرکت نباشند طی چند مرحله ورود و خروج شریک انجام می گیرد. در این مقاله نحوه ثبت صورتجلسه ورود و خروج شریک توضیح داده می شود.
اردیبهشت-13-1397
بیشتر

ثبت وایپو wipo

سازمان جهانی مالکیت معنوی یا World Intellectual Property Organization مختصرا wipo نامیده می شود و هدف از تشکیل این سازمان حمایت از حقوق مالکیت معنوی در جهان( به مانند ثبت اختراع ) می باشد. بسیاری از افرادی که ایده، اختراع، ایده ادبی، فکری و ..... جدید و خلاقانه دارند، اولین دغدغه ثبت آن می باشد.
اردیبهشت-13-1397
بیشتر

شعبه شرکت های خارجی - نمایندگی از شرکت های خارجی

ثبت شرکت مستقل خارجی در ایران تقریباَ مشابه ثبت شرکت داخلی است اما ثبت شعبه یا نمایندگی شرکت خارجی مستلزم اثبات هویت قانونی شرکت مادر در کشور متبوع خود است و ارائه قوانین مربوطه به عهده شرکت متقاضی ثبت می باشد. با مطالعه این مقاله اطلاعات لازم برای ثبت شعبه شرمت خارجی در ایران را بدست بیاورید.
اردیبهشت-13-1397
بیشتر

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص

عموما شرکت ها پس از ثبت بسته به شرایط نیازمند انجام تغییراتی در شرکت می شوند. برای بسیاری سوال است چه مواردی در شرکت میتواند تغییر کند. در این مقاله سعی بر این داشته لیم تا به طور مختصر، در مورد انواع ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت سهامی خاص و مراحل ثبت صورتجلسات توضیح دهیم.
اردیبهشت-13-1397
بیشتر

مراحل ثبت علامت تجاری

علامت تجاری با کسب اطمینان از حقوق انحصاری برای شناختن كالاها و خدمات یا اجازه دادن به دیگران برای استفاده از آن در صورت پرداخت هزینه، می باشد. جهت اطلاع از مراحل ثبت علامت تجاری مقاله ی ما را مطالعه نمایید.
اردیبهشت-11-1397
بیشتر

مدت زمان لازم برای ثبت برند

در مورد موعد زمان لازم برای ثبت برند با توجه به نوع تقاضای مدارکی ارائه شده موعد لازم برای ثبت برند متفاوت است، اما مهم ترین موضوع در ثبت برند تنظیم صحیح اظهارنامه به اداره مالکیت می باشد. جهت اطلاع از مدت زمان ثبت برند مقاله ی ما را مطالعه نمایید.
اردیبهشت-11-1397
بیشتر
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.