امور ثبتی اداری استانها


روند ثبت شرکت در اردبیل

به منظور کسب اطلاعات کامل در مورد مراحل ثبت شرکت در اردبیل و نیز مدارک لازم و هزینه ثبت شرکت در اردبیل و کلیه نکات مربوط به ثبت شرکت تا انتهای این مقاله را با ما باشید.
دی-25-1398
بیشتر

بهترین ثبت شرکت در رشت

اگر درمورد ثبت شرکت در رشت سوالی دارید این مقاله را در مورد مراحل ثبت شرکت در رشت ، مدارک ، مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در رشت را تا انتها بخوانید.
دی-25-1398
بیشتر

چگونگی ثبت شرکت در ساری -ثبت شرکتهای ساری

جهت اطلاع از کلیه مراحل ، مدارک ، شرایط و هزینه ثبت شرکت در مازندران مقاله ای که مجموعه ثبت پایش به روشنی برای شما تدوین نموده را مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی از ثبت شرکت در استان مازندران دریافت کنید.
دی-25-1398
بیشتر

فرایند ثبت شرکت در زنجان

زنجان با توجه به نزدیکی اش به پایتخت پتانسیل بالایی برای ثبت شرکت دارد. مجموعه ثبت پایش پاسخگوی همه سوالات شما در این خصوص به شکل کتبی در این مقاله و یا به طور شفاهی با مشاوره تلفنی رایگان می باشد.
دی-18-1398
بیشتر

ثبت شرکت در اراک

اشخاص حقیقی می توانند جهت فعالیت به شکل حقوقی ثبت شرکت دراراک انجام دهند که کلیه مراحل ، مدارک و شرایط لازم برای این کار را ثبت پایش در این مقاله در اختیار شما گذاشته است .
دی-18-1398
بیشتر

صفر تا صد ثبت شرکت در ارومیه

اگر به دنبال ثبت شرکت در ارومیه هستید خواندن این مقاله بهترین گزینه است . راهنمای کامل تصویری مراحل ثبت شرکت ، مدارک و شرایط ثبت و هزینه ثبت شرکت در ارومیه را در این مقاله بخوانید.
دی-18-1398
بیشتر

نحوه ثبت شرکت در قم

مبحث مورد نظر در خصوص ثبت شرکتهای تجاری در قم می باشد به همراه مراحل ثبت و نیز تعرفه و هزینه ها و شرایط ثبت شرکت در قم و هر آنچه نیازمند دانستنش هستید.
دی-18-1398
بیشتر

ثبت شرکت سریع در تبریز - ثبت شرکتهای تبریز

اگر در مورد ثبت شرکت در تبریز و سایر شهرهای استان آذربایجان شرقی هر پرسشی داشته باشید با خواندن این مقاله صددرصد مطمئنیم که جواب همه سوالاتتان را می گیرید.
دی-18-1398
بیشتر

همه آنچه باید درباره ثبت شرکت در اهواز بدانید

مقاله ای که پیش رو دارید اطلاعات کاملی درباره ثبت شرکت در اهواز ، مراحل ثبت ، مدارک لازم و هزینه ها و تعرفه ها در اختیارتان می گذارد . پس با ما باشید.
دی-18-1398
بیشتر

ثبت شرکت ارزان در اصفهان

ثبت شرکت ارزان در اصفهان به راحتی امکان پذیر است فقط کافی است این مقاله را تا انتها بخوانید و با راهنمای تصویری آن گام به گام ثبت شرکت را طی نمایید و سایر اطلاعات مفید در این خصوص را هم کسب کنید. .
دی-4-1398
بیشتر

ثبت شرکت در مشهد از ابتدا تا انتها

این مقاله را بخوانید تا بدانید برای شروع ثبت شرکت خود در مشهد باید چه کار کنید. ما به شکل گام به گام و ساده همه چیز را برای شما توضیح می دهیم. روش ثبت موسسه و شرکت ، روزنامه رسمی انواع شرکت ، مجوز ، انتخاب نام را برای شما روشن می کنیم.
دی-1-1398
بیشتر

روش ثبت شرکت در قزوین - ثبت شرکتها قزوین

ثبت شرکت در قزوین توسط موسسه حقوقی پایش به صورت کامل در این مقاله به همراه هزینه ها ، مدارک ، انواع شرکت ، شرایط و مراحل ثبت شرکت گام به گام وبه زبان ساده و شفاف توضیح داده شده تا شما را از هر مقاله دیگری بی نیازکند.
آذر-28-1398
بیشتر

اخذ کارت بازرگانی در تبریز

اخذ کارت بازرگانی در تبریز مجوزی است که برای امر صادرات و واردات مورد استفاده قرار می گیرد. این مجوز توسط اتاق بازرگانی تبریز صادر خواهد شد و برای صدور آن در ابتدا باید به عضویت اتاق بازرگانی در آیید.
مرداد-8-1397
بیشتر

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمانشاه

در مرحله اول باید روند ثبت شرکت در کرمانشاه به پایان رسیده باشد سپس در برخی موارد مطابق با اساسنامه شرکت و تصمیمات مؤسسین می توانند تغییراتی را اعمال نمایند
تیر-26-1397
بیشتر

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در اهواز

زمانی که ثبت شرکت در اهواز به پایان می رسد و شخصیت حقوقی به رسمیت شناخته می شود برای ایجاد تغییراتی در شرکت و ایده های جدید و توسعه شرکت می توانند مؤسسین شرکت تصمیم به ثبت تغییرات شرکت بگیرند
تیر-26-1397
بیشتر
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.