می خواهید با ثبت برند در خرم آباد به کار خود رونق دهید اما نمی دانید چگونه ؟ با ماباشید .

برند از گونه مواردی می باشد که از ارکان اصلی بازار یابی است و نشانه محصول و یا کالای خود است. انتخاب نوع برند در تبلیغات و شهرت کسبی تأثیر بسزایی دارد . جهت رونق کسب و کار و اعتبار و شهرت کسبی بهتر است برند خود را ثبت نمایید .

پیش از اقدام جهت ثبت برند خرم آباد لازم است بدانید که برند شما باید جدید باشد و شبیه برندهای قبلی هم کار و هم طبقه نباشد. مغایر عرف و شرع نباشد. تا جای ممکن به شغل شما مرتبط باشد . به آسانی به خاطر سپرده شود و آهنگ و تلفظ سختی نداشته باشد. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت برند در خرم آباد میتوانید از متخصصین مجتمع پایش در این زمینه راهنمایی لازم را کسب کنید هم اکنون می توانید تماس بگیرید.

مدارک لازم برای ثبت برند در خرم آباد

بهتر است قبل از اقدام به ثبت برند در خرم آباد اول مدارک خود را تکمیل نمایید هرچه صحت مدارک درست باشد روند ثبت برند بهتر و جلوتر پیش می رود.

اشخاص حقیقی رونوشتی از مدارک مثبت هویت  – مجوز فعالیت از ارگان مربوطه – کارت بازرگانی در صورتی که نوع برند را لاتین انتخاب نمایند – نمونه ای از برند در ابعاد 6*6

اشخاص حقوقی تصویر مدارک هویتی مؤسس – مجوز فعالیت شرکت ( پروانه بهره برداری ، جواز تأسیس و.. ) – کارت بازرگانی اگر که برند انتخابی لاتین باشد – نمونه ای برند در ابعاد 6*6

زمان ، هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت برند در خرم‌آباد

زمان مورد نیاز ثبت برند در خرم آباد را نمی توان دقیق اعلام کرد زیرا به دلایلی متغیر می باشد معمولاً زمانی که باید در نظر گرفت 40 روزکاری می باشد که ممکن است بیشتر و یا کمتر طول بکشد . زمان ثبت برند بیشتر به پرونده های موجود در سیستم کارشناسان ارتباط دارد هرچه بیشتر باشد زمان بیشتری طول می کشد و برعکس .

هزینه های ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت می باشد زیرا اشخاص حقوقی ثبت برند آنها متفاوت تر انجام میشود . هزینه های بیشتری باید پرداخت نمایند .هزینه هایثبت ممکن است بر اساس طبقات کالای اضافی متغیر باشد .

ریز این هزینهها را می توانید در مقاله هزینه های ثبت برند مشاهده نمایید .

برند و برندسازی

مراحل ثبت برند در خرم آباد

نوع برند خود را انتخاب نمایید این انتخاب باید در تبلیغات شما و شهرت کسبی فعالیت شما تأثیرگذار باشد . سپس در سایت مالکیت صنعتی اقدام به ثبت اینترنتی اظهارنامه علامت تجاری در خرمآباد شوید .

کلیه اطلاعاتی که ثبت اینترنتی از شما به عنوان  متقاضی می خواهد تکمیل نمایید . نوع شخصیتی خودرا اول مشخص کنید و سسپس اطلاعات فردی و اطلاعات فعالیت و نوع مجوز را درج نمایید و سپس مدارک را بارگذاری کرده و در انتها بازبینی اطلاعات و پذیرش نهایی را انتخاب نمایید . هزینه های ثبت برند را میتوانید از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید. سپس به تلفن همراه شما رمز و شماره پیگیری ارسال میشود .

پرونده برند متقاضی در خرمآباد به سیستم بررسی کارشناسان ارسال میگرددو بررسی لازم بر روی پرونده صورت میگیرد . به صورت ابلاغیه نتیجه برای متقاضی ارسال میشود .

این نتایج بررسیها به 3 صورت ارسال می شود یا نقصی در پرونده است که امکان اصلاحیه وجود دارد و یا رد پرونده است و دیگر فرایند ثبت برند در خرم آباد ادامه نخواهد داشت و در پایان موافقت پرونده را بهدنبال دارد که در پی آن روزنامه نوبت اول به چاپ می هرسد .

سپس ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی می توان از طریق پست مدارک ارسال کرد.

پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید میتوان نسبت به آگهی نوبت دوم و سپس اخذ گواهی برندخرمآباد اقدام نمود.

موسسه حقوقی پایش دارای دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت برند

ثبت علامت تجاری در خرم آباد

علامت تجاری از مسائلی و مورادی می باشد که باعث شده است تولیدکنندگان و صاحبین مشاغل برای کسب و کار خود و رونق و توسعه آن را بر گزینند و اقدام به ثبت نمایند .هرچه انتخاب این علامت بهتر و با دقت تر برگزیده و ثبت  شود سود بیشتر می شود و بیشتر مورد اعتماد مصرف کننده میباشد و با ثبت علامت تجاری است که میتوان تمایز بین کالاها و خدمات را از یکدیگر نشان داد . علامت تجاری معرف و نشانی است که بر روی محصول و یا کالا درج میگرد و در واقع نوعی برند است.

ثبت لوگو ، آرم و علائم تجاری در خرم آباد

آرم تجاری نشان یا علائم و یا حروف و اعداد و کلماتی می باشد که دارای طرح گرافیکی و رنگ بندی خاصی است که عموماً آرم یک شرکت یا خدمات و محصولات آن می باشد . وجهه شهرت کسبی واعتبار شخص حقیقی و یا حقوقی می باشد .

ثبت پایش کلیه خدمات مرتبط با ثبت برند در لرستان و خرم آباد را به صورت کامل به شما هم وطنان گرامی ارائه میکند.

واژگان مرتبط با ثبت برند در خرم آباد

 • ثبت علامت تجاری در خرم آباد
 • ثبت لوگو و نام تجاری در خرم آباد
 • ثبت اسم تجاری در خرم آباد
 • ثبت نام و نشان تجاری در خرم آباد
 • ثبت آرم تجاری در خرم آباد

ثبت برند در استان لرستان

 • ثبت برند در پل دختر
 • ثبت برند در کوهدشت
 • ثبت برند در درود
 • ثبت برند در الیگودرز
 • ثبت برند در ازنا
 • ثبت برند در بروجرد

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.