ثبت برند در خرم آباد

جهت ثبت برند در خرم آباد ، بهتر در شروع به تعریفی از برند وسپس مراحل ثبت برند بپردازیم :

برند از گونه مواردی می باشد که از ارکان اصلی بازار یابی و نشانه محصول و یا کالای خود می باشد. انتخاب نوع برند در تبیلیغات و شهر کسبی تأثیر بسزایی دارد . جهت رونق کسب و کار و اعتبار و شهرت کسبی بهتر است برند خود را ثبت نمایید .

خرم آباد یکی از بزرگترین شهرهای لر نشین می باشد . برند علامت و نشانی می باشد که تمایز بین کالاها و خدمات و یامحصولات را نشان می دهد . با ثبت آن اشخاص حقیقی و یا حقوقی می توانند از مزیت های دولتی استفاده کنند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت برند در خرم آباد می توانید از متخصصین مجتمع پایش در این زمینه راهنمایی لازم را کسب کنید هم اکنون می توانید تماس بگیرید

مدارک لازم برای ثبت برند در خرم آباد

مدارک اشخاص حقیقی و یا حقوقی متفاوت می باشد . بهتر است قبل از اقدام به ثبت برند در خرم آباد اول مدارک خود را تکمیل نمایید هرچه صحت مدارک درست باشد روند ثبت برند بهتر و جلوتر پیش می رود.

اشخاص حقیقی رونوشتی از مدارک مورد نیاز آنها : کارت ملی و شناسنامه – مجوز فعالیت از ارگان مربوطه – کارت بازرگانی در صورتی که نوع برند را لاتین انتخاب نمایند – نمونه ای از برند در ابعاد 6*6

اشخاص حقوقی رونوشتی از مدارک مورد نیاز : کارت ملی و شناسنامه مؤسس – مجوز فعالیت شرکت ( پروانه بهره برداری ، جواز تأسیس و.. ) – کارت بازرگانی که برند انتخابی لاتین باشد – نمونه ای برند در ابعاد 6*6

زمان ، هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت برند در خرم‌آباد

زمان مورد نیاز ثبت برند در خرم آباد را نمی توان دقیق اعلام کرد زیرا به دلایلی متغییر می باشد معمولا زمانی که باید در نظر گرفت 40 روزکاری می باشد که ممکن است بیشتر و یا کمتر طول بکشد . زمان ثبت برند بیشتر به پرونده های موجود در سیستم کارشناسان ارتباط دارد هرچه بیشتر باشد زمان بیشتری طول می کشد و برعکس .

هزینه های ثبت برند برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت می باشد زیرا اشخاص حقوقی ثبت برند آنها متفاوت تر انجام می شود . هزینه های بیشتری باید پرداخت نمایند .هزینه های ثبت ممکن است بر اساس طبقات کالای اضافی متغییر باشد .

ریز این هزینه ها را می توانید در مقاله هزینه های ثبت برند مشاهده نمایید .

مراحل ثبت برند در خرم آباد

نوع برند خود را انتخاب نمایید این انتخاب باید در تبلیغات شما و شهرت کسبی فعالیت شما تأثیرگذار باشد . سپس در سایت مالکیت صنعتی اقدام به ثبت اینترنتی اظهارنامه علامت تجاری خود در خرم آباد شوید .

کلیه اطلاعاتی که ثبت اینترنتی از شما متقاضی می خواهد تکمیل نمایید . نوع شخصیتی خودرا اول مشخص کنید و سسپس اطلاعات فردی و اطلاعات فعالیت و نوع مجوز را درج نمایید و سپس مدارک را بارگذاری کرده و در انتها بازبینی اطلاعات و پذیرش نهایی را انتخاب نمایید . هزینه های ثبت برند را می توانید از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایید. سپس به تلفن همراه شما رمز و کدرهگیری ارسال می شود .

پرونده برند متقاضی در خرم آباد به سیستم بررسی کارشناسان ارسال می شود وارسی ها بر روی پرونده صورت می گیرد . به صورت ابلاغیه نتیجه برای متقاضی ارسال می شود .

این نتایج بررسی ها به 3 صورت ارسال می شود یا نقصی در پرونده ایت که امکان اصلاحیه وجود دارد و یا رد پرونده است دیگر ادامه نخواهد داشت و در پایان موافقت پرونده را بدنیال دارد که در پی آن روزنام نوبت اول به چاپ می رسد .

سپس ارائه مدارک به اداره مالکیت معنوی می توان از طریق پست مدارک ارسال کرد

پرداخت هزینه روزنامه رسمی اول

در صورتی که تا سی روز پس از انتشار آگهی نسبت به علامت مورد تقاضا اعتراضی به عمل نیاید می توان نسبت به آگهی نوبت دوم اقدام نمود.

موسسه حقوقی پایش دارای دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت برند

ثبت علامت تجاری در خرم آباد

علامت تجاری از مسائلی و مورادی می باشد که باعث شده است تولیدکنندگان و صاحبین مشاغل برای کسب و کار خود و رونق و توسعه آن علامت تجاری را بر گزینند و اقدام به ثبت نمایند .هرچه انتخاب این علامت بهتر و باددقتتر برگزیده و ثبت شود بیشتر مورد اعتماد مصرف کننده می باشد و با ثبت علامت تجاری است که می توان تمایز بین کالاها و خدمات را از یکدیگر نشان داد . علامت تجاری معرف و نشانی است که بر روی محصول و یا کالا درج می گردد.

ثبت لوگو ، آرم و علائم تجاری در خرم آباد

ارم تجاری نشان یا علائم و یا حروف و اعداد و کلماتی می باشد که دارای طرح گرافیکی و رنگ بندی خاصی دارد که عموما آرم یک شرکت یا خدمات و محصولات آن می باشد . وجه شهرت کسبی واعتبار شخص حقیقی و یا حقوقی می باشد .

واژگان مرتبط با ثبت برند در خرم آباد

 • ثبت علامت تجاری در خرم آباد
 • ثبت لوگو و نام تجاری در خرم آباد
 • ثبت اسم تجاری در خرم آباد
 • ثبت نام و نشان تجاری در خرم آباد
 • ثبت آرم تجاری در خرم آباد

ثبت برند در استان لرستان

 • ثبت برند در پل دختر
 • ثبت برند در کوهدشت
 • ثبت برند در درود
 • ثبت برند در الیگودرز
 • ثبت برند در ازنا
 • ثبت برند در بروجرد

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.