ثبت شرکتاخبار و مقالاتجدیدترینمشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج$$$$

مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج$$$$

نحوه تأسیس شرکت های تجاری، ثبت شخصیت حقوقی، آشنایی با انواع شرکت های تجاری، قواعد و مقررات مربوطه در این زمینه و نیز تهیه مدارک ملزومات تأسیس شرکت، همه و همه این موارد را می توانید در مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج مجموعه حقوقی پایش از کارشناسان ما دریافت کنید.

ثبت شرکت از آن دسته مواردی است که باید برای انجام آن از تخصص و دانش و تجربه کارشناسان حقوقی استفاده نمایید، یکی از دلایل دیگر برای دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج، آشنایی با آیین نامه ها و بخش نامه های به روز است که حتی اگر در فرض داشتن اطلاعات حقوقی در زمینه ثبت شرکت ممکن است از این آیین نامه ها و بخش نامه های جدید بی اطلاع باشید، بنابراین دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج از الزامات هر متقاضی ثبت شرکت است.

لیست شرکتهای ثبت شرکت در کرج

  1. شرکت سهامی
  2. شرکت با مسئولیت محدود
  3. شرکت تضامنی
  4. شرکت مختلط سهامی
  5. شرکت مختلط غیر سهامی
  6. شرکت تعاونی تولید و مصرف
  7. شرکت نسبی

مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت در کرج

یکی از مورادی که در مشاوره های رایگان ثبت کرج کارشناسان حقوقی مجتمع پایش به آن می پردازند اینکه ثبت شرکت متناسب با موضوع فعالیت متقاضی ثبت انتخاب شود.

در قانون تجارت 8 نوع شرکت تجاری برای ثبت وجود دارد که باید تعیین کنید با توجه به موضوعی که می خواهید در آن فعالیت نمایید، چه شرکتی را به ثبت برسانید، مثلاً کسی که می خواهد با موضوع صرافی فعالیت نمایید باید شرکت تضامنی انتخاب نماید و یا اگر کسی می خواهد شرکتی ثبت کند که سهام آن در بورس قابل نقل و انتقال باشد باید به سراغ ثبت شرکت سهامی عام برود و یا شرکت های تولیدی و شرکت های عمرانی هر کدام بر اساس شرایط و امتیاز ها و مزایای هر ثبتی هر شرکت باید انتخاب کنند چه شرکتی به ثبت برسانند.

شما در لینک های رو به رو هر کدام از شرکت ها می توانید مقاله اختصاصی آن شرکت را مطالعه کنید

ثبت شرکت همان طور که گفتیم از مهمترین قسمت های ایجاد شخصیت حقوقی است، روند کار شرکت کاملاً با روند کار اشخاص حقیقی متفاوت است.

زیرا اشخاص حقیقی خود مجری کار هستند در صورتی که برای تشکیل و راه اندازی یک شرکت نیاز به مباشرت و دخالت اشخاص حقیقی است از این رو باید بدانید اگر در یک شرکت دارای سمتی هستید وظایف شما در آن سمت چیست؟

اگر سهامدار شرکتی هستید باید نسبت مسئولیت خود در آن شرکت آگاه باشید، از جمله اشخاصی که به دنبال ثبت شرکت هستند و می خواهند تازه شرکتی را ایجاد کنند شاید هزینه مورد نیاز برای ارجاع کار به موسسات حقوقی و وکلای کهنه کار را نداشته باشند.

موسسه حقوقی پایش برای حمایت از اشخاص حقوقی مشاوره رایگان ثبت شرکت در کرج را ارائه می دهد تا با خیال راحت شرکت خود را تأسیس کنید و از امتیاز های موجود برای اشخاص حقوقی استفاده کنید.

ثبت شرکت پلی است که قرار است سالیان دراز استوار بماند و اشخاصی که می خواهند با شما فعالیت کنند باید بر روی این پل بیایند بنابراین بسیار حائز اهمیت است که پیش بینی های حقوقی را در اساسنامه خود داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :