جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

اسامی شرکت های تجاری

اسامی شرکت های تجاری

برای اینکه بتوانیم اسامی شرکت های تجاری مناسبی برای شرکت خود انتخاب نماییم باید در ابتدا اطلاعاتی در زمینه نام و اسم شرکت داشته باشیم. مقالهپیش رو که توسط مجتمع ثبتی پایش ارائه شده را حتماً دنبال کنید.

راهنمای انتخاب اسامی شرکت های تجاری

انتخاب نامی زیبا جهت ثبت برند را می‌توان از نقاط قوت و تمرکز شرکت در تمامی فعالیت‌های آن که جزو با اهمیت‌ترین بخش کاری یک شرکت می‌باشد، بر شمرد. گزینش درست و به جای نام برند شرکت می‌تواند عضوی جدانشدنی در کار و سرمایه‌های معنوی و مادی شما باشد.

فرایند انتخاب نام تجاری، بدین دلیل از اهمیت ویژه، حساسیت، نوآوری و بردباری برخوردار می‌باشد. گزینش صحیح نام شرکت منجر به باقی ماندن آن در اذهان عمومی شده و امتیاز بزرگی در کسب و کار شما محسوب می‌گردد؛

بنابراین بازار کاری خوبی برای محصولات و خدمات شما را به ارمغان می‌آورد. نام‌گذاری برند شرکت نقطه‌ی عطفی در مدیریت نام تجاری است، چرا که بخشی از بدنه‌‌ی عظیمی از مواردی است همچون جایگاه یابی، لوگو، رنگ، تایپوگرافی و طراحی گرافیکی حاکم بر ارتباطات، شعارها و اقلام تبلیغاتی، آگهی‌ها، رویدادها، شبکه‌ فروش و سایر ویژگی‌های سازمانی که تمامی عناصر سازمانی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

اهمیت فرایند انتخاب نام درست شرکت‌های تجاری

گاهی انتخاب نام یک شرکت فرایندی طاقت‌ فرسا و خسته‌ کننده است، چرا که برندینگ مهم‌ترین پیامد آن در سال‌های آینده می‌ باشد. به هر حال روایت کلی سازمان شما در یک یا دو کلمه تحت عنوان نام شرکت شما بیان می‌شود.

انتخاب اسم شرکت جزو ابتدایی‌ترین مقدمات ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تأسیس شرکت می‌باشد.

بسیاری از اشخاصی که مایل به ثبت شرکت هستند. به وقت و انرژی زیادی جهت انتخاب اسم شرکت مطلوب خود نیازمند بوده، اما گروهی دیگر اسم شرکت خود را به هر دلیل، بدون در نظر گرفتن همه‌ی جوانب و حتی با عجله انتخاب کرده و همین باعث تغییر تصمیم آنها جهت اسم و برند شرکت بعد از مدت زمانی می‌گردد.

نام شرکت، نماد یک شرکت است. شاید بیراه نباشد که بگوییم اسم شرکت همان‌قدر اهمیت دارد که پرچم یا سرود ملی یک کشور مهم است.

از طرف دیگر قوانین انتخاب اسم شرکت مقداری سختگیرانه مقرر گردیده است؛ البته این سختگیری در تعیین اسم شرکت به علت مسائل حقوقی و مالی تا حدودی هم ضروری است که همین امر فرایند انتخاب اسم شرکت را برای برخی پیچیده و طولانی مدت می‌سازد.

چیزی که اهمیت دارد، شناخت صحیح قواعد انتخاب اسم شرکت است تا در نهایت منجر به انتخاب نامی برازنده و متناسب با شرکت شود.

اسامی شرکت های تجاری

نمونه اسامی شرکت های تجاری

شرکت بازرگانی آریا مس
گستران انرژی برگزیده آروند
پترو پخش مهام
صنایع آرادمهر
شرکت بازرگانی شیراز المنت
آرمان ملل
شرکت بازرگانی مهر
کیش چوب (بازرگانی مستجابی)
گروه بازرگانی آویژه
بازرگانی پویان سپهر
بازرگانی اسلام زاده
شرکت پترو شایان
شرکت پارت شیمی
کشتیرانی چابک حمل خلیج فارس

گروه ثبتی پایش مجری امور ثبتی و انتخاب نام شرکت می باشد. از طریق تماس با شماره های مجتمع اسم خاص برای شرکت خود انتخاب کنید.

به این مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها