ایا در فکر این هستید که شرکت خودرا در شهر گرگان با کمترین هزینه به ثبت برسانید ولی اطلاعات کافی در زمینه ثبت شرکت در گرگان در دسترس ندارید؟ می توانید با اعتماد به ما در این زمینه خیال خود را از پیچیدگی کارهای ثبتی آسوده کنید و کاملاً با شیوه ثبت شرکت در گرگان آشنا شوید.

گرگان یکی از شهرهای پرجمعیت و مرکز استان  گلستان می  باشد , به همین دلیل افراد زیادی در این شهر به دنبال دریافت خدماتی مشخص و ایمن می باشند بدین منظور نیازبالقوه شرکت ها و موسسات به انجام امور مربوط به ثبت شرکت آسان در شهر گرگان  در آن ها دیده می شود. 

با قرار گرفتن در حوضه  ثبت شرکت می توانید متوجه شوید که این کارنیازمند اطلاعات کافی وتخصصی است که تیم تحریر ثبت شرکت  پایش  به همین دلیل در این مقاله سعی نموده اطلاعات مکفی را در این زمینه برای شما ارائه کند . زمانی که افراد به صورت حقیقی فعالیت دارند ,در موارد  مرتبط با قانون کار از مزایای کمتری برخوردار خواهند بود . به عنوان مثال در زمان مناقصات شرکت و یا دریافت وام های شرکت دچار مشکل خواهند شد . همچنین با فعالیت حقیقی شما اختیاراتی در زمینه الزام طرفین کاری به انجام تعهدات خود و یا اقداماتی چون ایجاد نمایندگی های مجاز شرکت یا شعبات مختلف وعقد قرارداد دولتی و شرکتی را نخواهید داشت . بدین ترتیب در این زمان نیاز شما به ثبت شرکت افزایش می یابد .

ما در زمینه ثبت شرکت شمارا از درگیر شدن با پیچیدگی های روال قانونی و انجام امور ثبت شرکت یاری می کنیم .

با ثبت شرکت مواردی چون مالیات  ضرری به شما نمی رساند زیرا  مالیات تمامی اصناف را شامل می شود . دراین صورت شما حتی اگربه شکل حقیقی نیز فعالیت  داشته باشید مشمول پرداخت مالیات می شوید.  برای پاسخ سوالات خود در این زمینه میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا با وارد شدن به لینک زیرمی توانید به اطلاعات لازم جهت رفع سوالات خود دست یابید. تشکیل پرونده مالیاتی

در ادامه با توضیحاتی جامع در مورد انواع شرکت ها با ما همراه باشید . تمامی کارهای مربوط به ثبت شرکت از انتخاب نام مناسب گرفته تا هزینه های ثبت شرکت در گرگان را برای شما شرح دهیم . تا دیگرمشکلی در به تحقق رسیدن اهداف خود دراین زمینه نداشته باشید.

تحلیل مالیات شرکت

  برای ثبت اسم شرکت به چه نکاتی باید توجه کرد ؟ 

در زمان نام گذاری شرکت باید به نکاتی توجه کند تا به مشکل برنخورید.   این نکات شامل مواردی چون : تکراری نبودن نام انتخابی شرکت است که  برای اطلاع از تکراری نبودن میتوانید به سایت www.ilenc.irمراجعه کنید.  اسم انتخابی می بایست با شئونات انقلاب اسلامی منافات نداشته باشد . همچنین اسم شرکت و شخصیت حقوقی نبایدلاتین باشد . از عناوین دانشمندان , شعرا و مکتشفان معاصر استفاده نشود . در این زمینه می توانید با ما درارتباط باشید تا از بین اسم های مد نظرتان بهترین نام را در اختیار شما قرار دهیم وبدین صورت نگرانی شما از تایید نشدن نام شرکت خود کاسته شود . جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به این مقاله مراجعه کنید: انتخاب نام شرکتها

مراحل ثبت شرکت در گرگان  

اولین مرحله  تاسیس شرکت  انتخاب نام برای  ثبت شرکت می باشد . همچنین انتخاب نوع فعالیت ، نوع شرکت و شرکا از سایر مسائل مهم در ثبت شرکت است.  
یکی از اهداف مهم در شکل گیری شرکت تعیین اهداف شرکت برای ادامه  فعالیت خود در راستای رسیدن به اهداف سازمانی می باشد .  این اهداف در اساسنامه  شرکت به طور کامل و واضح تشریح میشود . موضوع شرکت در اساسنامه ذکر می شود این موضوعات شامل نوع فعالیت , خدمات و خط مشی های شرکت  در راه رسیدن به اهدف بلند مدت شرکت می باشد . در بعضی از کشورها مانندانگلستان نمی توان موضوع شرکت را تغییر داد ولی درقوانین  ایران می توان  این کار را انجام داد و موضوع فعالیت شخصیت حقوقی را تغییر داد .در این راستا مجمع عمومی موسس می تواند بر طبق قوانین تغییرات را انجام داده و ان را به سازمان ثبت شرکت ها ارجاع دهد سپس تغییرات جدید را به صورت آگهی به اطلاع عموم می رساند. 

انواع موسسات غیر تجاری و شرکت تجاری در گرگان

موسسات غیر تجاری عموما به 2دسته اصلی تقسیم می شوند  . که بنابر نوع فعالیت انها را نام گذاری میکنند  . این موسسات شامل موسسات  غیر انتفاعی و موسسات انتفاعی می باشند .که در ادامه در مورد وظایف و اقدامات انها توضیح داده می شود. موسسات انتفاعی شامل افراد حقیقی می باشد که اهداف انها کسب سود و منافع از راه خدمات شرکت می باشد. در طرف دیگر موسسات غیرانتفاعی قرار دارد که اینگونه موسسات مانند انجمن های سیاسی , اتحادیه ها که هدف آنها کسب سود و درآمد نمی باشد . در واقع این گونه موسسات  اقدامات تجاری و بازرگانی  انجام نمی دهند و اکثر اقدامات انها خدماتی می باشد . حد اقل سرمایه مورد نیاز برای تاسیس اینگونه موسسات حداقل 1000000 ریال می باشد .

در خصوص شرکت نیز ثبت انواع شرکت در گرگان ، شامل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرگان ، ثبت شرکت سهامی خاص در گرگان ، ثبت شرکت سهامی عام ، ثبت شرکت تعاونی ، ثبت شرکت تضامنی ، ثبت شرکت نسبی، ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی در گرگان.

ثبت آنلاین شرکت در گرگان

امروزه به دلیل صنعتی شدن شهرها و نیاز افراد به خدمات گوناگون، افراد در پی ایجاد شرکت برآمدند  .  موسسه  ثبت شرکت پایش آماده ارایه مشاوره  جهت ثبت شرکت شما به صورت آنلاین وحضوری  می باشد . بدین ترتیب شما با در دست داشتن مدارک لازم و یا ارسال مدارک از راه ایمیل و فضای مجازی می توانید به صورت غیر حضوری و 100 % تضمینی اقدام به ثبت شرکت خوددر گرگان کنید .

شما می  توانید برای اطلاع وپیگیری شرکت ثبت شده خود در شهر گرگان به نشانی اینترنتی روزنامه رسمی کشور به ادرس www.rrk.com  مراجعه کنید.

داشتن مشاور مجرب  و یا وکیل  متخصص  در زمینه  ثبت شرکت می تواند شما را در عرصه رسیدن به هدف ثبت شرکت خود یاری کند . مشاوران ما درموسسه ثبت پایش با بیش از 10 سال سابقه  فعالیت در زمینه ثبت شرکت گزینه بسیار خوبی برای انجام مشاوره و کارهای حقوقی مربوط به ثبت شرکت شما در شهر گرگان می باشند.

مدارک ثبت شرکت گرگان

اوراق هویتی کلیه شرکا یا سهامداران شرکت

اوراق ثبتی شرکت در دو نسخه

برگه تایید نام شرکت

هزینه ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت در گرگان مانند سایر خدمات دولتی و قانونی هزینه ای را شامل می شود که حق الثبت ، هزینه پستی ، ابطال تمبر ، پاکت ، گیره و حق الچاپ آگهی زیر مجموعه آن هستند . جهت اطلاع از هزینه ثبت شرکت در گرگان با کارشناسان مجموعه ثبت پایش تماس حاصل نمایید.

نکاتی در خصوص آگهی روزنامه رسمی شرکت

شرکت پس از ثبت باید خلاصه ای از مدارک ثبتی خود را در یک باکس آگهی در روزنامه رسمی قوه قضائیه کشور به چاپ برساند . تا برای اقدامات پس از ثبت شرکت مانند اخذ کد اقتصادی از آن استفاده کند ، همچنین برای  ثبت تغییرات شرکت نیز آگهی روزنامه رسمی مورد نیاز است. در حقیقت این آگهی از مدارک تکمیلی ثبت شرکت در گرگان می باشد که خلاصه ای از آگهی تاسیس شرکت شامل شماره ثبتی و شناسه ملی شرکت ، موضوع فعالیت ، نوع شرکت ، نام شرکا یا سهامداران و سهم و سمت آن ها و آدرس و مشخصات عمومی شرکت و نیز سرمایه آن درج می گردد.

در پایان

 باید گفت که ثبت شرکت پایش با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی این لفتخار را دارد که در خدمت موکلان عزیز گرگانی باشد و بار ثبت شرکت و سایر امور ثبتی را از دوش آن ها بردارد و اطلاعات کافی در این زمینه را در اختیار شما بزرگواران قرار دهد .

 واحدهای ادارات ثبت شرکت استان گلستان

 1.  اداره ثبت شرکت در بندرگز
 2. اداره ثبت شرکت در بندر ترکمان
 3. اداره ثبت شرکت در گنبدکاووس
 4. اداره ثبت شرکت در علی آباد کتول
 5. اداره ثبت شرکت در آزادشهر
 6. اداره ثبت شرکت در کلاله
 7. اداره ثبت شرکت در مینودشت

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

اسماعیل الازمنی

سلام شخصی هستم که درگرگان براساس تخصص ومجوز بیمه مرکزی شرکتی راثبت کرده ایم سه نفر که من در بخش درمان ودونفر براساس تخصص اتومبیل با سهم هرنفریک سوم سهامدارهستیم وبصورت شفاهی واخلاقی قرار بد هرکسی درتخصص خودش کارکند وسودوزیان با خودش باشد اما متاسفانه کار اونها خوب نشد وحمله کرده اند بسمت درامد من. با توجه به رئیس هیت مدیره هستم واوراق بهادار با امضا مدیرعامل ورئیس هیت مدیره ارزش دارد چطور میشود این شرکت رو منحل کرد وبه قراردادهای درمان که از خودم است صدمه ای وارد نشود .باتشکر

پاسخ
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.