کرمانشاه به عنوان مرکز استان در همسایگی سه استان همدان، کردستان و لرستان قرار دارد و یکی از استان های مرزی ایران می باشد. ثبت شرکت در کرمانشاه برای کسی که به دنبال تاسیس شرکت در کرمانشاه است گام نخستین برای توسعه کسب و کار می باشد و ممکن است خیلی از شما عزیزان هنوز نمی دانید شرکت چگونه و  با چند نفر به ثبت می رسد و اصلاً با چه موضوعاتی می توان شرکت ثبت نمود بر این اساس این مقاله تبیین شده تا به سوالات شما در  زمینه ثبت شرکت در کرمانشاه پاسخ دهد، از این رو درخواست می کنم تا انتها  ما را با این مقاله دنبال نمایید. در این مقاله با انواع شرکت و مدارک لازم ثبتی برای  هریک از  انواع شرکت ، خلاصه مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه و هزینه ثبت شرکت آشنا می شوید.

تعریف شرکت 

شرکت قراردادي است ميان افراد که براساس آن سود حاصل از سرمايه گذاري تقسيم مي گردد . واژه شرکت برگرفته و مشتق شده از واژه شراکت است به اين معني که دو يا چندنفر گرد هم آمده سرمايه و يا تخصص خود را و يا هر دو را به اشتراک مي گذارند تا با شراکت يکديگر به اهداف مورد نظرشان که معمولا" اهداف مالي و اقتصادي مي باشد دست يابند. براساس همین تعریف به فواید ثبت شرکت در کرمانشاه پی می برید : شراکت قانونی و بر پایه حمایت دولت و فعالیت حرفه ای و رسمی مهم ترین فایده ثبت شرکت است  ودر کنار آن استفاده از تسهیلات بانکی ، اخذ گرید ، شعب ، نمایندگی و شرکت در مناقصات و مزایدات را نیز باید از فواید ثبت شرکت دانست.

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه 

ثبت نام در سامانه @irsherkat.aass.ir

تایید نام ارسالی شرکت 

ارسال اوراق و اسناد شرکت به اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

بعد از صدور آگهی تاسیس روزنامه های رسمی قوه قضاییه و روزنامه کثیرالانتشار پرداخت و چاپ می گردد. 

انواع شرکت

در حقوق اسلامي انواع شرکت بصورت مختلف پيش بيني شده است که عبارتند از :

 • شرکت با مسئولیت محدود

 • شرکت سهامی خاص 

 • شرکت سهامی عام

 • شرکت تضامنی 

 • شرکت تعاونی 

 • شرکت نسبی 

 • شرکت مختلط سهامی

 • شرکت مختلط غیر سهامی 

 • موسسات غیر تجاری

در ادامه ما چند نوع از متداول ترین شرکت ها را در حوزه ثبت شرکت کرمانشاه می پردازیم، در صورتی که تمایل به ثبت شرکت هایی دارید که در این مقاله به جزئیات ثبتی آنها نپرداختیم می توانید از طریق شماره های تماس ثبت پایش از کارشناسان ما مشاوره رایگان اخذ نمایید. 

ثبت شرکت در کرمانشاه با ثبت پایش

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه 

در شرکت های سهامی خاص افراد با اهداف و زمینه های مختلف تعریف شده در اساسنامه می توانند فعالیت نمایند، تعداد افراد برای ثبت این نوع شرکت حداقل 5 نفر هستند که 3 عضوء هیئت مدیره و دو عضو بازرس می باشند، 35% از سرمایه کل شرکت که نباید کمتر از یک میلیون رالا باشد در حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس توقیف می گردد. 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه 

رونوشت اساسنامه در دو نسخه با امضاء همه اعضاء و بازرسین و سهامداران. 

رو نوشتا اظهارنامه در دو نسخه امضاء شده مانند مورد فوق 

رو نوشت صورت جلسه مجمع عمومی موسس 

رونوشت صورت جلسه هیئت مدیره

مدارک شناسایی همه اعضاء که باید برابر اصل آن صورت گرفته باشد . 

گواهی بانک 

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

اگر می خواهید در حوزه تجارت، خرید و فروش، صادرات و واردات فعالیت نمایید مسئولیت محدود را انتخاب نمایید، زیرا این شرکت  دنگ وفنگ های پس از ثبت شرکت سهامی خاص را ندارد و برای موضوعات عنوان شده امتیاز های شرکت های سهامی جندان مطرح نمی باشد. شما با دو عضو یک میلیون ریال سرمایه می توانید مسئولیت محدود را ثبت نمایید وتا زمانی که تعیین کنید این شرکت فعال باشد. 

مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

رونوشت تقاضا نامه در دو نسخه که به امضاء شرکا باید برسد 

رونوشت شرکت نامه در دو نسخه امضاء شده 

رو نوشت اساسنامه در دو نسخه امضا شده

رونوشت صورت جلسه مجمع عمومی موسس

مدارک شناسایی برابر اصل شده 

 ثبت شرکت تعاونی در کرمانشاه

 این شرکت با 7 نفر و 5000000ريال سرمایه در دو موضوع تولید و توزیع قابل ثبت است ، اهدافی که برای ایجاد شرکت های تعاونی تبیین شده شامل تامین شرایط برای ایجاد فضای خصوصی سازی، جلوگیری از تجمیع ثروت توسط گروه های خاص، ایجاد انگیزه با در اختیار گذاشتن مدیریت وسرمایه و منابع، فراهم کردن اسباب کار برای اشخاصی که قادر به کار هستند اما شرایط تامین آن را ندارند، جلوگیری از اعضار، احتکار، تورم، اضرار به غیر، گسترش و استوار کردن مشارکت و همیاری عمومی بین مردم و تامین شرایط لازم جهت رسیدن به اشتغال کامل .

در مورد اشخاصی که می خواهند اقدام به ثبت شرکت نمایند دو نکته حائز اهمیت است اولاً اشخاص مورد نظر باید فاقد محکومیت کیفری باشند و علاوه بر این مستخدم رسمی دولت نباشند. دوماً در خصوص مجوزی نبودن موضوعاتی که می خواهید اقدام به ثبت شرکت نمایید حتماً از مشاوران ثبت پایش استعلام بگیرید. 

ثبت موسسات غیر تجاری در کرمانشاه 

ثبت این نوع سازمان های حقوقی غیر تجاری ممکن است به تبع منفعت دهی برای اعضاء تشکیل دهنده انتفاعی تعریف شود یا غیر انتفاعی باشند، که اصطلاحاً به آنها سازمان های مردم نهاد هم می گویند . ثبت موسسات هم در صلاحیت تاداره ثبت شرکت ها می باشد زیرا شخصیت حقوقی دارد. با دو نفر و1000000رالص مبلغ اولیه می توانید موسسه خود را ثبت نمایید. در موسسات عدم سوء پیشینه شرط نمی باشد. 

هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه

  هزینه ثبت شرکت ها و موسسات با هم متفاوت است و به عوامل گوناگون هنگام ثبت شرکت شما بستگی دارد بنابراین جهت آگاهی از قیمت ها با کارشناسان مالی موسسه ثبت پایش تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با مطالعه این مقاله در خصوص هزینه های ثبت شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنید : هزینه و زمان ثبت شرکت

نتیجه: 

در این مقاله تلاش شد تا حداقل تعاریفی از 4 نوع شرکت ها و موسسه در حوزه ثبت شرکت را برای شما آشکار نماییم امید است توانسته باشیم خدمت شایانی به شما اعطاء نماییم ، تخصصی عمل کردن در هر زمینه ای باعث ایجاد موفقیت صد در صد  برای افراد است، در خصوص پرونده ثبتی شما تیم متخصص مجموعه پایش آماده ارائه خدمات ثبت شرکت ، مشاوره ، ثبت برند، و سایر موضاعات ثبتی در خدمت شما عزیزان می باشد ما را دنبال نمایید.

واحدهای  اداره ثبت شرکت ها استان کرمانشاه

 1. ثبت شرکت در کرمانشاه.
 2. ثبت شرکت در جوان رود.
 3. ثبت شرکت در کنگاور.
 4. ثبت شرکت در پاوه.
 5. ثبت شرکت در قصرشیرین.
 6. ثبت شرکت در سرپل ذهاب.
 7. ثبت شرکت در روانسر.
 8. ثبت شرکت در صحنه.
 9. ثبت شرکت در هرسین.
 10. ثبت شرکت در گیلان غرب.
 11. ثبت شرکت در اسلام آباد غرب.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.