ثبت شرکت در کرمانشاه

موسسه حقوقی پایش تلاش برآن دارد تا در مقاله ای که در ذیل برای شما آورده شده است مطالب مفیدی را به اشخاصی که می خواهند در کرمانشاه شرکتی را به ثبت برسانند ارائه نماید مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت در کرمانشاه

 استان کرمانشاه یکی از استان های کردنشین کشور می باشد و اشخاص حقیقی می توانند فعالیت های اقتصادی و تجاری خود را گسترش دهند و اعتبار خاص و ویژه ای را بدست آورند این مزایا از طریق ثبت شرکت در کرمانشاه و تبدیل شدن به شخصیت حقوق بوجود می آید . ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها امکان پذیر می باشد .برای ثبت شرکت خود در استان کرمانشاه می توانید از کارشناسان وکلای باتجربه ما در زمینه ثبت شرکت راهنمایی و مشاوره بگیرید .

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در کرمانشاه

 1. استفاده از مشاوره تخصصی کارشناس امور ثبت.
 2. تکمیل مدارک (بهتر است تنظیم مدارک را به عهده موسسه ثبتی قرار دهید زیرا در صورت ایجاد مشکلی در مسیر ثبت مدت زمان بسیاری جهت حل مشکل هدر خواهد رفت.)
 3. تایید نام پیشنهادی متقاضی.
 4. ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی افرادی که شریک درثبت شرکت در کرمانشاه هستند.
 5. یک قطعه عکس از تمامی اعضای شریک جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه.
 6. مجوز فعالیت شرکت اخذ از ارگان مربوط به آن فعالیت.

زمان و هزینه،تعرفه و قیمت ثبت شرکت در کرمانشاه

مدت زمان ثبت شرکت در کرمانشاه بنا بر دلایلی متغیر می باشد یعنی در ثبت شرکت نوع قالب ثبتی آن و هم چنین نوع فعالیت آن زمان ثبت متفاوتی دارد . و الزامی است کلیه مدارک تکمیل باشد که به اداره ثبت شرکتها ارسال شود نقص در مدارک پرونده را با تعویق می کشاند . زمان معین و ثبت شرکت بدون نقص اصولا 25 الی 30 روزکاری می باشد .

هزینه های ثبت شرکت در کرمانشاه متغییر می باشد و عواملی در هزینه ها مؤثر است این عوامل هم می تواند قالب شرکت و نوع فعالیت شرکت باشد و حتی می تواند تعداد اعضا و یا نوع انتخاب اسم کوتاه یا بلند بودن آن در هزینه ها تأثیر گذار می باشد. هزینه های ثبتی دولتی شامل هزینه های حق الثبت ، هزینه های حق الدرج و هزینه های تعیین نام و هزینه های چاپ روزنامه کثیرالانتشار و روزنامه رسمی می باشد .

مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت توسط متقاضی 

متقاضیان می توانند برای ثبت شرکت خود مناسبترین راه را انتخاب نمایند . هم چنین در قالب انتخابی باید این را در نظر بگیرند که به چه قالبی با چه فعالیتی می خواهند شرکت را ثبت نمایند .

ثبت شرکت را می توانید از طریق سایت اداره ثبت شرکت ها سامانه اینترنتی آن به ثبت برسانید . مراحل را باید به درستی و با دقت تکمیل نمایید و هم چنین باید این مورد را متذکر شد که بعد از پایان ثبت نام براید مدارک را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید .

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی پایش 

مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است کارشناسان ثبتی پایش مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به کارشناسان مجتمع پایش تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط کارشناسان مجتمع پایش در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد.

مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکتهاست هزینه ثبت شرکت بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با تماس تلفنی متقاضی به مجتمع پایش و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت شرکت را دقیق تر تعیین نمودو از مشاوره ثبت شرکت در کرمانشاه برخوردار شد.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

ثبت شرکت با مسئولیت محدود از آسان ترین شرکت هاو رایج ترین شرکت در کرمانشاه می باشد و زیرا در آن سرمایه به سهام تقسیم بندی نمی شود و هم چنین باید گفت که کلیه سهامدارن به میزان آورده آنها مسئول تعهدات و قروض شرکت می باشند .

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

شرکت های سهامی خاص یکی از رایج ترین قالبهای ثبتی در بین اشخاصی است که قصد دارند فعالیت های شرکت خود را به صورت گسترده پیگیری نمایند این فعالیت ها می تواند شرکت در مناقصات و مزایدات و یا اخذ گرید باشد. این شرکتها با توجه به این که می بایست 35% از سرمایه اولیه خود را در بانکی به نام شرکت واریز نمایند و 65% باقی سهام خود را در تعهد سهامداران نگه دارند از اعتبار زیادی برخوردار است.

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمانشاه

موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیتهایی از جمله هنری ، فرهنگی ، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیرمجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد که به اختصار در ذیل توضیح میدهیم :

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی.

انواع شرکت های تجاری در کرمانشاه

 1. ثبت شرکت بازرگانی در کرمانشاه.
 2. ثبت شرکت پیمانکاری در کرمانشاه.
 3. ثبت شرکت خدماتی در کرمانشاه.
 4. ثبت شرکت گردشگری در کرمانشاه.
 5. ثبت شرکت ساختمانی در کرمانشاه.
 6. ثبت شرکت عمرانی در کرمانشاه.
 7. ثبت شرکت تولیدی در کرمانشاه.
 8. ثبت شرکت صنعتی در کرمانشاه.
 9. ثبت شرکت دانش بنیان در کرمانشاه.
 10. ثبت شرکت معماری در کرمانشاه.

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمانشاه

 1. ثبت شرکت در کرمانشاه.
 2. ثبت شرکت در جوان رود.
 3. ثبت شرکت در کنگاور.
 4. ثبت شرکت در پاوه.
 5. ثبت شرکت در قصرشیرین.
 6. ثبت شرکت در سرپل ذهاب.
 7. ثبت شرکت در روانسر.
 8. ثبت شرکت در صحنه.
 9. ثبت شرکت در هرسین.
 10. ثبت شرکت در گیلان غرب.
 11. ثبت شرکت در اسلام آباد غرب.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.