قصد دارید شرکتی به ثبت برسانید ولی سوالات زیادی دارید ؟ با این مقاله تا انتها همراه شوید تا جواب کلیه سوالات خود را بگیرید.

در باره نحوه ثبت شرکت در رشت ، مدارک لازم برای ثبت شرکت رشت و مراحل ثبت شرکت ، هزینه ثبت شرکت ، مزایای ثبت شرکت در رشت ، مدت زمان ثبت ، تدوین موضوع فعالیت ، ثبت آنلاین شرکت و سایر موارد مورد نیاز که پیش از شروع هر کسب و کاری باید بدانید در این مقاله توضیحات کامل و روشنی داده ایم تا هر گونه سوال و ابهامی که در این مورد دارید بر طرف شود. بعید است که بعد از خواندن این مقاله نیاز به خواندن مطلب دیگری داشته باشید  .

بهترین روش جهت انجام فعالیتهای درآمدزای وسیع، گسترده و هدفمند به منظور پیشرفت و رسیدن به درجات بالاتر و اهداف بزرگتر، ثبت یک شرکت می باشد. با ثبت یک شرکت شما این امکان را دارید که خود و شرکایتان را به عنوان یک کارفرما بیمه کنید و از مزایای بیمه برخوردار شوید .  وقتی ثبت شرکت در رشت انجام دهید دسترسی به منابع مالی بیشتری خواهید داشت . علاوه بر اینکه سرمایه شما و سایر شرکا و سهامداران کنار هم قرار می گیرد از بانک ها و موسسات مالی  نیز می توانید وام شرکتی بگیرید.

اما جهت برخورداری از همه این مزایا ابتدا باید روش و مراحل حقوقی ثبت شرکت را بهتر بدانید که ما هم در این مقاله سعی بر این نموده ایم که به شما این آشنایی کامل را بدهیم  تا بهترین ثبت شرکت در رشت را با مجموعه پایش داشته باشید. این مقاله توسط گروه تحریریه ثبت پایش تدوین شده تا پاسخگوی کلیه سوالات شما باشد . 

لازم به ذکر است که چنانچه در حین خواندن این مطلب  یا در حین پیگیری فرایند ثبت شرکت خود با هر نوع مشکلی روبرو شدید با ثبت پایش تماس بگیرید تا از یک مشاوره رایگان و همه جانبه برخوردارشوید.

مزایای ثبت شرکت در رشت

بعد از ثبت شرکت کلیه امور و فعالیت های شرکت وجهه رسمی پیدا می کند و همین موضوع فرصت های بیشتری را پیش روی شرکت قرار می دهد.قانون تجارت از شرکت ثبت شده پشتیبانی می کند . شرکت های بزرگ و نهادهای دولتی نیز که در جستجوی فاکتورهای قانونی هستند طرح های خود را به شرکت ثبت شده می سپارند و این نکته سبب افزایش تعداد قرارادهای کاری شرکت حقوقی نسبت به شخص حقیقی شده و بر اعتبار شما می افزاید.

با ثبت شرکت امنیت شغلی شما بیشتر می شود . خدماتی مثل تسهیلات و نیز حمایت قانونی به شما اطمینان بیشتری برای پیگیری اهدافتان و نیز انجام امور شرکت می دهد و این موضوع نیز سبب پیشرفت بیشتر کسب و کار شما می گردد.

وقتی فعالیتی که تا الان به تنهایی دنبال می کردید را ثبت شرکت کنید یعنی با چند نفر دیگر شراکت خود را آغاز کنید . مسلماً تقسیم مسئولیت پیش می آید و دیگر طرح ، اجرا ، مدیریت ، پیگیری مالی و همه چیز بر عهده یک نفر نیست و این موضوع هم از بار کاری شما کاسته و هم این تقسیم کار سبب پیشبرد اهداف می گردد زیرا شرکا با شما همکاری می کنند و یک یا چند نفر بر روی یک بخش از کار شرکت تمرکز می کنند که باعث می شود کار جمعی بهتر جواب دهد. 

با ثبت شرکت در رشت می توانید فعالیت مجموعه خود را گسترده کنید و صفر تا صد یک کار را بر عهده بگیرید و مشتریان شما مثلاً برای ساخت و ساز نیاز به مراجعه به شرکت های مختلف نداشته باشند و کل کار را از ابتدا تا انتها به شما بسپارند و این به معنای کمک به تخصصی شدن کار شما با ثبت شرکت می باشد.

جهت اخذ نمایندگی یا شعبه یک برند خارجی شما باید شرکت ثبت شده داشته باشید و به شخص حقیقی به ویژه در خصوص شرکت های خارجی اعطای نمایندگی انجام نمی شود.

سایر مزایا ثبت شرکت هم که احتمالاً از آن مطلع هستید عبارتست از اخذ وام ، شرکت در مناقصات و مزایدات ، انعقاد قرارداد با شرکت های معتبر ، استقلال کاری بیشتر ، استفاده از خدمات بیمه ای و موارد بسیار دیگر.

ثبت شرکت آنلاین در رشت

  امروزه  با تکیه بر اینترنت ، خدمات دولت الکترونیک  در اختیار آحاد جامعه قرار گرفته است تا همه کارها از جمله ثبت شرکت را تسهیل کند . با این روش تعداد افراد مراجعه کننده به سازمان ها کاهش یافته از صرف وقت ، هزینه و انرژی اضافه جلوگیری به عمل می آید. در همین راستا اداره ثبت شرکت ها نیز به جای ثبت شرکت به روش سنتی ثبت آنلاین شرکت را جایگزین نموده است . 

در این حالت به جای مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت رشت و ایستادن طویل المدت در صف جهت ثبت شرکت شما با رجوع به سامانه  اداره ثبت شرکت ها به شکل غیر حضوری ثبت شرکت آنلاین دررشت را انجام می دهید. اگر فکر می کنید که این سامانه دارای پیچیدگی هایی می باشد و یا با نحوه کار سامانه های اینترنتی آشنایی ندارید . لطفاً باکارشناسان ثبت پایش تماس بگیرید تا در اسرع وقت ثبت آنلاین شرکت در رشت را برای شما به انجام برسانند. ثبت شرکت در رشت را می توانید با توجه به موضوع فعالیت خود به صورت انواع شرکت یعنی ثبت شرکت با مسئولیت محدود در رشت  و ثبت شرکت سهامی خاص در رشت یا ثبت موسسه در رشت به انجام برسانید.

ثبت شرکت آنلاین با ثبت پایش

مراحل ثبت شرکت در رشت

پس از ورود به سامانه اداره ثبت شرکت به آدرس irsherkat.ssaa.ir به بخش پذیرش درخواست ثبت شرکت بروید . فرمی پیش روی شما قرار می گیرد که باید گام به مرحله آن را کامل نمایید . 

اطلاعات مربوط به شما به عنوان متقاضی ثبت شرکت اولین موردی است که در فرم باید نوشت . مشخصات اولیه خود را تکمیل نمایید . آدرس شرکت و کد پستی و شماره تماس آن  را وارد نمایید. 

نکته :  انتخاب نام شرکت ، سرمایه شرکت ، موضوع فعالیت ، معرفی اعضای شرکت و سرمایه آنها و سمت آنها و صاحبان حق امضا ، همه از مواردی می باشند که پیش از رجوع به سامانه ثبت شرکت باید درموردشان تصمیمات نهایی را اخذ کرده باشید.

سپس  در سایت باید اساسنامه شرکت و سایر اسناد را ارائه کنید که همگی پیش فرضی دارند و باید آنها را تکمیل کنید و البته اگر مورد خاصی مختص شرکت شماست به آن اضافه نمایید و در نهایت با زدن دکمه پایان فرایند ثبت اطلاعات شما در سایت جهت بررسی کارشناس بارگذاری می شود .

چنانچه پس از بارگذاری و بررسی اطلاعات شما نقضی نداشته باشد . باید مدارک بارگذاری شده در سایت را به همراه مدارک شناسایی اعضا برای اداره ثبت شرکت رشت ارسال نمایید و اگر نقصی نداشته باشد با مراجعه اسناد ارسال شده که حال به تایید آن نهاد قانونی رسیده است را به همراه آگهی ثبت تاسیس شرکت خود شامل شماره ثبت و شناسه ملی شرکت تحویل بگیرید. چنانچه در هر یک از مراحل ثبت شرکت در رشت با مشکلی مواجه شدید کارشناسان مجموعه ثبت پایش شما را راهنمایی خواهند کرد . همچنین جهت کسب اطلاعات تکمیلی برای مراحل ثبت شرکت در رشت این لینک را مطالعه نمایید : مراحل ثبت شرکت

آیا پس از ثبت شرکت نیاز به روزنامه رسمی است ؟

بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت چاپ آگهی روزنامه رسمی یکی از ارکان مهم پایانی ثبت شرکت در رشت است . برای این کار باید ضمن درج مشخصات شرکت خود خلاصه ای از آگهی ثبت تاسیس خود را با پرداخت هزینه در اختیار سامانه روزنامه رسمی کشور قرار دهید و سپس پس از طی مدت زمان 

قانونی آگهی تاسیس شرکت شما در دونسخه فیزیکی یا کاغذی و پی دی اف یا الکترونیک به نشر می رسد و در اختیار همگان قرار گرفته و به اطلاع عموم می رسد که سبب شفاف سازی نسبت به شرکت می شود و حصول اطمینان شرکاری کاری شما را در پی خواهد داشت . 

ثبت شرکت و برند با ثبت پایش

تدوین موضوع فعالیت شرکت

تدوین موضوع فعالیت شرکت یکی از موضوعات اساسی و مهم در هنگام ثبت شرکت است . زیرا این موضوع فعالیت باید به شکلی باشد که کلیه موارد حال و آینده مرتبط با فعالیت شرکت را پوشش دهد تا شرکت هیچ نوع محدودیتی در فعالیت خود  نداشته باشد یا با هیچ محدودیتی برخورد نکند و همه موارد لازم در اساسنامه پیش بینی شده باشد و در موضوع فعالیت شرکت طرح شده باشد . طرح موضوعات فعالیت باید با تکیه بر دانش حقوقی و به کار بردن واژه ها و اصطلاحات حقوقی باشد و بنابراین توصیه ما به شما این است که جهت تدوین موضع فعالیت شرکت خود حتماً از کارشناسان ثبتی مانند ثبت پایش کمک بخواهید تا اساسنامه شرکت شما با اخطار رفع نقص مواجه نشود.

مدت زمان ثبت شرکت در رشت

از زمان اتمام ثبت آنلاین شرکت جهت بررسی های اولیه بین 48 تا 72 ساعت زمان نیاز است و چنانچه  ثبت نام سامانه ثبت شرکت تایید شود، باید ارسال مدارک و مرحله تایید آن ها را مد نظر قرار داد که خود حداقل 5 روز زمان می برد. لذا از زمان اتمام مشاوره شما با ثبت پایش تصمیم گیری در خصوص سرمایه ، شرکا ، سمت ، نام شرکت و غیره و تکمیل مدارک لازم ثبت شرکت حداقل 7 روز زمان کاری برای مدت زمان ثبت شرکت خود در رشت در نظر بگیرید. البته چنانچه مشاوران ثبتی مانند ثبت پایش این کار را انجام دهند ممکن است سریع تر انجام شده و با اخطار نقص مواجه نشوید و اما خودتان با این نوع اخطارها روبرو شوید و زمان بیشتری جهت ثبت شرکت لازم باشد . بنابراین بهتر است مدت زمان ثابت و مشخصی را جهت ثبت شرکت در رشت ارائه نکنیم.

مدارک ثبت شرکت در رشت

 علاوه بر نسخه های امضا شده اسناد بارگذاری شده در سایت که مورد تایید قرارگرفته اند و رسید ثبت نام آنلاین خود باید کپی برابر اصل مدارک شناسایی اعضا یعنی کارت ملی و شناسنامه را نیز به عنوان مدارک ثبت شرکت در رشت برای واحد ثبتی خود ارسال نمایید. 

هزینه ثبت شرکت در رشت

 هزینه های ثبتی بر اساس نوع شرکت در دست ثبت ، تعدا شرکا ، سرمایه و غیره متغیر است . اما به طور کلی هزینه ثبت شرکت در رشت  این موارد را پوشش می دهد. حق الثبت ، حق الوکاله وکیل ثبت شرکت، هزینه پستی و ابطال تمبر ، هزینه پاکت و گیره و غیره و هزینه چاپ آگهی روزنامه رسمی. لطفا جهت تعیین دقیق هزینه ثبت شرکت خود با کارشناسان ثبت پایش تماس بگیرید و یا این مقاله را مطالعه نمایید : هزینه و تعرفه ثبت شرکت

 در پایان

باید بگوییم که موسسه ثبت پایش با بیش از ده سال تجربه در امور ثبتی و حقوقی شرکت ها هم اکنون مفتخر است که به ارائه خدمات ثبت شرکت در سراسر ایران عزیزمان  بپردازد.  این شرکت با تکیه بر تیم متخصص و با تجربه ثبتی و حقوقی خود و با بهره وری از دانش روز حقوقی و آگاهی از آخرین قوانین مصوب قانون تجارت و کار ایران همواره کوشیده تا رضایت موکلین و مراجعین خود را در خدمات حضوری و غیر حضوری به همراه داشته باشد . موسسه پایش به خود می بالد که در این سال ها در جهت کارآفرینی و اشتغال جوانان این سرزمین کوشیده است و با برندهای معتبری مانند گل پسند ، ارج ، وین تک و غیره همکاری نموده است . پس چنانچه در ثبت شرکت خود در رشت مردد هستید یا هر نوع سوال یا مشکلی در این خصوص دارید با ثبت پایش همراه شوید تا در این مسیر در کنارتان باشیم و بهترین ثبت شرکت در رشت را  ارائه کنیم تا بتوانیم نقشی هرچند کوچک در موفقیت آتی شما و تلاش های فرزندان سرزمینمان برداریم . 

 مراکز واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان گیلان

 •  اداره ثبت شرکت در لاهیجان

 •  اداره ثبت شرکت در بندرانزلی

 • اداره ثبت شرکت در آستارا

 • اداره ثبت شرکت در رودبار

 • ثبت شرکت در لنگرود

 • ثبت شرکت در فومن

 • ثبت شرکت در آستانه اشرفیه

 • ثبت شرکت در ماسوله

 • ثبت شرکت در صومعه سرا

 • ثبت شرکت در رودسر

 • ثبت شرکت در سیاهکل

 • ثبت شرکت در منجیل

 • ثبت شرکت در ماسال

 • ثبت شرکت در املش

 • ثبت شرکت در رضوان شهر

جهت ثبت شرکت در کلیه شهرهای استان گیلان و مراکز ادارات ثبت شرکتهای فوق، ثبت پایش خدمات ثبتی به طور کامل را ارائه می نماید که شامل ثبت شرکت در رشت و سایر شهرها می باشد. به علاوه این مجموعه مشاوره تلفنی رایگان نیز در اختیار شما قرار می گذارد. 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.