سنندج پایتخت استان کردستان در منطقه کوهستانی در غرب ایران واقع شده است این شهر دارای بزرگترین سینمای روباز جهان است و از جاذبه های گردشگری فراوانی مثل پارک آبیدر برخوردار می باشد و با توجه به موقعیت جغرافیایی آن در ترانزیت مرزی  خواستگاه بسیاری از سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حوضه ثبت شرکت در سنندج است، اگر شما هم قصد ثبت شرکت در سنندج را دارید این مقاله را دنبال کنید. 

توضیحی در خصوص  لزوم ثبت شرکت در سنندج 

برای شروع  جدی هر حرفه ای باید اقدام به ثبت شرکت نمایید از مهمترین مزیت های ثبت شرکت می توان به برخوردار شدن تسهیلات از سوی بانک ها اشاره نمود ، علاوه براین اگر مجموعه شما از شخصیت حقوقی دارا نباشد در حیطه کاری که نیاز هست با سایر افراد حقیقی و حقوقی قرار دادهای تجاری مهم ببندید این افراد یا شرکت ها با استعلام ساده متوجه می شوند که مجموعه شما به ثبت نرسیده است  بنابراین ریسک همکاری با شما را نمی پذیرند. در سنندج  و استان کردستان به دلیل فعالیت در حوضه های  کاری  متعدد و زیر ساخت های اقتصادی و هم چنین به دلیل وجود نیروی انسانی متخصص یک بستر مناسب جهت راه  اندازی کارخانه های تولیدی وسایر موارد پژوهشی و تحقیقاتی وجود دارد ما در ادامه چند نوع از انواع متداول ترین  شرکت ها در حوزه ثبت را به شما معرفی می نماییم. 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود 

یکی از ساده ترین و بی دردسر ترین شرکت های تعریف شده توسط قانون تجارت شرکت با مسئولیت محدود است که با حداقل اجتماع دو شخص و سرمایه اعتباری حداقل 1,000,000ریال قابل ثبت است . مهم ترین خصوصیت این شرکت این است که اعضاء آن در هنگام ثبت تعیین می شوند و تا زمانی که اعضاء اراده نکنند که شخصی را اضافه یا حذف نمایند،  نیاز به تمدید یا تغییر هیئت مدیره ندارد این نوع شرکت با موضوعات مختلف و حوضه های متعدد می تواند فعالیت کند . 

ثبت شرکت سهامی خاص 

شرکت های سهامی خاص وجهه مناسب تری از جهت شخصیت های حقوقی دولتی دارند و در صورت وجود امتیاز های ثبتی دیگر می توانند گزینه مناسبی در جهت تایید حضور در مناقصات و مزایدات باشند . در شرکت های سهامی خاص حداقل باید سه عضو هیئت مدیره وجود داشته باشد ، و علاوه بر آن دو عضو بازرس به کارکرد اعضاء  نظارت را دارند. این شرکت هم می تواند در حوضه ها و موضوعات متعدد فعالیت کند ، جهت اطلاعات بیشتر در خصوص موضوعات مد نظر تان از مشاوره تخصصی رایگان پایش استفاده نمایید . 

همکاری در شرکت

انتخاب نام شرکت در سنندج 

نام شرکت علاوه بر اینکه ممکن است ساده ترین قسمت جهت ثبت شرکت باشد همان قدر پیچیدگی دارد ، درست است که می توانید پس از ثبت هم تغییر نام دهید اما  این کار هزینه اضافه به دنبال دارد . بنابر این می توانید با استعلام ساده از پرداخت هزینه های مازاد پیشگیری نمایید با تماس باکارشناسان پایش استعلام نام های انتخابی خود را نمایید و یا جهت اطلاعات بیشتر در خصوص انتخاب نام می توانید به مقاله تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.نام شرکت

مراحل ثبت شرکت در سنندج

• در بدو امر پنج  نام برای شرکت انتخاب نمایید  و نیز شرکا ، سمت ، سرمایه ، صاحبان حق امضا ، موضوع شرکت و محل شرکت با کد پستی را تعیین نمایید.

• ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد .در این بین باید کلیه مدارک و اوراق ثبتی اساسی شرکت را آماده نمایید و اقدام به ثبت اینترنتی با ورود به سامانه نمایید .

• اطلاعات خواسته شده از متقاضی را درج نمایید و در قسمت فرم تعیین نام ، به ترتیب اولویت پنج نام درج نمایید .

• سپس بعد از تکمیل اطلاعات در سامانه و پرداخت حق الثبت مدارک را به اداره ثبت شرکت ها ارسال نمایید .

• بررسی مدارک توسط کارشناس مربوطه در اداره ثبت شرکت ها

• صدور آگهی تأسیس شرکت در صورت عدم نواقص

• دریافت شماره ثبت شرکت، و شناسه ملی.

• ارسال آگهی تأسیس شرکت در روزنامه رسمی کشور.

این بود خلاصه ای از مراحل ثبت شرکت در سنندج که امیدواریم برای شما مفید بوده باشد .

ثبت شرکت در سنندج با ثبت پایش

مدارک لازم ثبت شرکت سنندج

کپی برابر اصل شده شناسنامه و کارت شناسایی ملی اعضاء و بازرسین(در شرکت سهامی خاص)

_دو نسخه شرکت نامه 

_دو نسخه تقاضا نامه 

_دو نسخه از اساسنامه

_دو نسخه صورت جلسه مجمع عمومی موسسین

_دو نسخه صورت جلسه هیئت مدیره( 5 مورد فوق باید به امضاء تمام اعضاء و سهامداران رسیده باشد در صورتی که نوع شرکت سهامی خاص باشد باید بازرسین شرکت هم آن را امضاء نمایند.) 

_ اصل وکالت نامه وکیل دادگستری( وقتی که شرکت وکیل تعیین کرده باشد) .

ثبت موسسه در سنندج 

در خصوص فعالیت های غیر تجاری ولی با ماهیت حقوقی موسسات غیر تجاری از سوی قانون تجارت تعریف شده اند تا بتوانند پاسخگوی نیاز در حوضه آموزش و خدمات باشند و بار ماهیت تجاری را از شانه این نوع فعالیت ها بردارند ، همچنین اگر قصد فعالیت در امور عام المنفعه را دارید این نوع موسسات می توانند گزینه مناسب تری باشند. ثبت موسسات مختلف در حوضه های کاری مختلف در سنندج همانند ثبت شرکت در سنندج توسط تیم متخصص و با تجربه پایش گزینه مناسبی برای شما می باشد . 

موسسات هم همانند شرکت ها با میزان حداقلی سرمایه یک میلیون ریال و حداقل با دو عضو تشکیل می شوند . اگر چه ممکن است اهداف مالی را دنبال کنند ولی از دید قانون تجارت تجاری محسوب نمی شوند. 

هزینه ثبت شرکت در سنندج 

مهم ترین بخش اقدام افراد جهت ثبت شرکت امور مالی می باشد ، در این خصوص باید عنوان نماییم  به دلیل مختلف بودن شرکت ها و انتخاب افراد از جهت موضوع و سرمایه می توانید با تماس با کارشناسان ثبت پایش  استعلام هزینه نمایید هم چنین این مقاله می تواند اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهد : هزینه ثبت شرکت

سخن پایانی

ضرورت ثبت شرکت در این است که بتوانید با ماهیت حقوقی و در چهار چوب های قانونی نظمی اساسی به مجموعه خود دهید و این از راهی جز تخصصی عمل نمودن جهت ثبت شرکت در سنندج امکان پذیر نمی باشد  به قول معروف خشت اول را گر نهد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج .  بنابر این خشت اول تان را با تخصص و تجربه  پایش درست و اصولی بنا نمایید. 

ما زمانی می توانیم به تجربه خود ببالیم که راه درست را به شما نشان دهیم و در این خصوص قطعاً همراه و یاور شما خواهیم بود  امید داریم که این مقاله  اطلاعات اجمالی در خصوص ثبت شرکت به شما ارائه نموده باشد . 

 واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان کردستان

 •  اداره ثبت شرکت در مریوان
 • اداره ثبت شرکت در بانه
 • اداره ثبت شرکت در سقز
 • اداره ثبت شرکت در قروه
 • اداره ثبت شرکت در بیجار
 • اداره ثبت شرکت در کامیاران
 • اداره ثبت شرکت در دیواندره
 • اداره ثبت شرکت در سروآباد

جهت ثبت شرکت خود در استان کردستان و کلیه شهرهای این استان و نیز سایر امور ثبتی حتماً با متخصصین ثبت پایش در تماس باشید تا بی دغدغه ترین فرایند ثبتی را تجربه کنید. ضمانت ما رضایت شماست.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

محمدر ضاناصری

تغیرات شرکت ورودوخروج مدیرعامل وتغییرنام شرکت وپروانه بهرب داری شرکت

پاسخ
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.