ثبت شرکت در شهرکرد

ما در این مقاله تلاش برآن داریم تا درباره ی ثبت شرکت در شهرکرد مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در شهرکرد ارائه نماییم مقاله را بخوانید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شهرکرد مرکز یکی از استان های ایران یعنی چهارمحال بختیاری می باشد و یکی از شهرهای بزرگ ایران می باشد و بدلیل وجود مرتفع ترین مرکز استان ، بام ایران شناخته شده است .

ثبت شرکت در شهرکرد

اشخاص حقیقی برای نظم دادن به فعالیت های تجاری خود و هم چنین برای بهره مند شدن از حمایت های دولت می توانند شرکت را ثبت نمایند و شخصیت حقوقی پیدا کنند . ارزش و اعتبار و گسترش فعالیت های تجاری خود را در پی داشته باشند .

با ثبت شرکت در شهرکرد می توانید از مزایا و حمایت های و تسهیلات دولتی و اخذ وام های بلند مدت و مبالغ بالا استفاده نمایید . پس برای ساماندهی به فعالیت های اقتصادی و تجاری خود در شهرکرد بهتر است شرکت را ثبت نمایید .

برای ثبت شرکت در شهرکرد می توانید از وکلای باتجربه و دانا ما در این زمینه بهره مند شوید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در شهرکرد

مدارک مود نیاز ثبت شرکت در شهرکرد باید برابر اصل شده و هم از طریق سامانه اینترنتی و هم از طریق پست به اداره ثبت شرکت ها در شهرکرد ارسال شود .

ارائه اصل و کپی کارت ملی و شناسنامه تمامی افرادی که شریک در شرکت هستند به همراه یک قطعه عکس از تمامی اعضای شرکت جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه لازم است . علاوه بر اینها مجوز فعالیت برای برخی موضوعات نیز الزام دارد.

 

موسسه حقوقی پایش دارای دپارتمان تخصصی در زمینه ثبت شرکت

زمان و هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت شرکت در شهرکرد

قالب های ثبت شرکت متفاوت می باشد و در ذیل عنوان شده است هر کدام این قالب ها زمان متغییری برای ثبت دارند اصولا زمانی معین شده بین 20 الی 30 روزکاری می باشد . ولی بسته به نوع و قالب متفاوت می باشد .

هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم میشوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد جهت کسب اطلاع بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی پایش در تماس باشد.

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد می توانید از طریق وب سایت اداره ثبت شرکت ها به انجام برسانید . بدین صورت می باشد که در ابتدا بهتر است متقاضی تمامی اطلاعات و جزییات در زمینه ثبت و مراحل و مشخصات بعد از آن را به طور کامل به دست آورد .

جهت این امر میتوانید از مشاوره کارشناسان ثبت شرکت استفاده کند ، و بعد از آن اقدام به تکمیل و تحویل مدارک کند . کلیه مراحل ثبت را طی نموده و حتی مدارک را از طریق سامانه بارگذاری نمایید و کارشناسان پرونده ثبت شرکت را مورد بررسی قرار می دهند و سپس بعد از تأیید آگهی نوبت اول به چاپ می رسد و سپس آگهی نوبت دوم می باشد .

در صورت نیاز به مطالعه بیشتر درباره مراحل ثبت شرکت به مقاله ی آن مراجعه نمایید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد

شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد حداقل با دو نفر عضو به ثبت می رسد که یکی از اعضا به عنوان مدیر عامل و رییس هیئت مدیره ودیگری عضو هیئت مدیره خواهد بود. سرمایه در این نوع شرکت به صورت نقدی است و احتیاج به واریز آن به حساب بانکی یا صندوق شرکت نمی باشد. این نوع شرکت برای فعالیت بازرگانی کوچک خانوادگی مناسب است.

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

شرکت سهامی خاص در شهرکرد یکی از انواع شركتهای سهامی است که تمام سرمايه آن را فقط مؤسسين تامين میکنند و سرمايه آن باید به سهام تقسيم شود و تعهدات صاحبان سهام محدود به مبلغ مشخص شده سهام آنها است و تعداد سهامداران باید برابر یا بیش از 3 نفر باشد. البته این شرکت با حضور 5 نفر که دونفر به عنوان بازرس انتخاب می شوند به ثبت می رسد.

ثبت موسسات غیرتجاری در شهرکرد

یکی از کاربردی ترین قالب های ثبتی، ثبت موسسات غیرتجاری ( موسه حقوقی- آموزشی – خیریه و...) می باشد که برای ثبت آن نیازمند دریافت مجوز از سازمانهای ذی صلاح می باشید ( بهزیستی، اداره ارشاد ، آموزش و پرورش و ...) . موسسات غیرتجاری حداقل با دو نفر عضو و با کمینه سرمایه یک میلیون ریال به ثبت می رسند. این موسسات به دو گروه تقسیم می شوند:

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، علمی و انجمن های اسلامی و یا موسسات خیریه

موسسات انتفاعی : این موسسات به قصد انتفاع و کسب سود تاسیس می شوند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، موسسات حقوقی و ...

کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت پایش با دانش و تجربه خود در این زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این راه باشند.

انواع شرکتهای تجاری در شهرکرد

 1. شرکت بازرگانی در شهرکرد
 2. شرکت پیمانکاری در شهرکرد
 3. شرکت خدماتی در شهرکرد
 4. شرکت گردشگری در شهرکرد
 5. شرکت ساختمانی در شهرکرد
 6. شرکت عمرانی در شهرکرد
 7. شرکت تولیدی در شهرکرد
 8. شرکت صنعتی در شهرکرد
 9. شرکت دانش بنیان در شهرکرد
 10. شرکت معماری در شهرکرد

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت ها استان چهارمحال و بختیاری

 1. ثبت شرکت در شهرکرد
 2. ثبت شرکت در بروجن
 3. ثبت شرکت در فرخ شهر
 4. ثبت شرکت در فارسان
 5. ثبت شرکت در لردگان
 6. ثبت شرکت در اردل
 7. ثبت شرکت در کوهرنگ

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.