قصد توسعه کسب و کارتان در شهرکرد را دارید ؟ ثبت شرکت راه حل مناسبی است .
و ثبت شرکت پایش گزینه مناسبتر.

در ضرورت ثبت شرکت در شهرکرد همین بس است که بگوییم چنانچه با کسی شریک شوید با ثبت شرکت در صورت ایجاد هر مشکل حقوقی بر طبق یک چارچوب ثبت شده مشخص مشکل حل و فصل خواهد شد و همین موضوع تاکیدی بر فایده ثبت شرکت است. ثبت شرکت در شهرکرد علاوه بر ارائه و ایجاد یک چارچوب قانونی برای شرکا برای توسعه سطح کاری شرکت و تحقق اهداف شغلی شما لازم است زیرا ادارات دولتی و شرکت های خصوصی معتبر اجازه قرارداد بستن با شما را در صورتی دارند که شما ثبت شرکت داشته باشید. لذا در جواب این سوال که « چرا ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهیم ؟» باید گفت که جهت عقد قراردادهای مهم ، جلوگیری از مشکلات احتمالی و رسیدن سریع تر به اهداف شغلی شما ثبت پایش در کنار شماست تا ثبت شرکت در شهرکرد را به نحو احسن برای شما به انجام برساند.
با ثبت شرکت شهرکرد می توانید اخذ رتبه صلاحیت پیمانکاری یا گرید انجام دهید. در مناقصات و مزایدات شرکت کنید . به عنوان شرکت تسهیلات بانکی بهتری دریافت نمایید. هم چنین شفافیت اطلاعات شرکت شما که پس از ثبت به اطلاع عموم می رسد باعث جلب اطمینان بیشترهمکاران ، مشتریان و طرفین قرارداد شما می گردد. پس جهت ثبت شرکت درنگ نکنید.
ما هم در این مقاله سعی نموده ایم که همه آنچه که در این زمینه  لازم دارید را ارائه کنیم . در این مقاله مراحل ثبت شرکت در شهرکرد ، مدارک لازم ، هزینه ثبت شرکت در شهرکرد ، انواع شرکت ، مالیات شرکت ، نهاد ثبت شرکت، تعریف شرکت به زبان ساده و همه آنچه به شما در مسیر ثبت شرکت کمک می کند را به شکل گام به گام و به زبان ساده  توضیح می دهیم. پس از خواندن این مقاله احتمالاً سوال دیگری برایتان نمی ماند و به جز زنگ زدن به متخصصان ثبت پایش نیاز به اقدام دیگری نخواهید داشت .
پس از تماس با کارشناسان پایش بلافاصله مراحل ثبت شرکت در شهرکرد برای شما آغاز می گردد و به شما قول می دهیم که با نهایت دقت و سرعت همه خواسته شما محقق می گردد و شما را در جریان مرحله به مرحله امور ثبتی و اجرایی پرونده تان قرار می دهیم تا ثبت شرکت در شهرکرد به آسانی «  آب خوردن » برای شما طی شود. 

انواع شرکت

وقتی قصد دارید فعالیت خود را به ثبت برسانید با توجه به نوع فعالیتتان و اینکه در چه ابعادی کار می کنید باید مشخص شود که چه نوعی از شرکت برای شما بهتر است تا به ثبت برسانید . به عنوان مثال شما و شریکتان می خواهید در ساخت و ساز دست داشته باشید اما قصد انبوه سازی ندارید ونمی خواهید مناقصه ساختمانی را ببرید در این صورت ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای شما مناسب است . اما اگر بخواهید که فعالیت گسترده انجام دهید مثلاً شهرک سازی کنید باید شرکت سهامی خاص یا عام ثبت نمایید تا از اعتبار لازم برای این کار برخوردار شوید . پس می شود نتیجه گرفت که با توجه به هدف شما مشخص می شود که چه قالب ثبتی باید ثبت کنید وبه همین دلیل طی مشاوره رایگان با کارشناسان پایش باید اهداف کاری خد را تشریح نمایید تا ابتدا قالب ثبتی شرکت مناسب شما یا نوع شرکت مشخص  بشود. شرکت ها به هفت نوع مختلف تقسیم می شوند که در این میان پنج نوع مهم تر هستند و عبارتند از ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد ، ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد ، ثبت شرکت سهامی عام در شهرکرد ، ثبت شرکت تعاونی در شهرکرد ، ثبت شرکت تضامنی در شهرکرد . 
کارشناسان ثبت پایش برای هر یک ازانواع این شرکت ها خدمات ثبتی کامل و جامعی را ارائه می دهند . 

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد 

ثبت شرکت دیگر به مانند قبل حضوراً انجام نمی شود و از خدمات دولت الکترونیک بهره مند شده است .پس ثبت شرکت شهرکرد هم از این قائده مستثنی نیست و ابتدا باید ثبت نام الکترونیک در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام شود . برای این کار به صفحه irsherkat.ssaa.ir   بروید و ابتدا پس از زدن گزینه تاسیس نوع شرکت که در بالا از آن صحبت شد را انتخاب نمایید.

گام اول سامانه
در مرحله دوم مشخصات خودتان به عنوان متقاضی ثبت و سپس مشخصات کلی شرکت و تاریخ ثبت نام را درج بکنید و در پایین صفحه نام شخص تاییید کننده و تحویل گیرنده مدارک ثبت شرکت را که می تواند از بین شرکا باشد یا وکیل شما باشد را تایپ می نماییدو به صفحه بعدی می روید.

گام 2
در مرحله بعد نام های شرکت را باید درج کنید. برای این کار ردیف را زده نام را تایپ و سپس دکمه ثبت اسم را می زنید. جهت انتخاب نام شرکت این مقاله بسیار کمک حال است: اسم شرکت
مرحله 3

مرحله چهارم انتخاب یک گزینه کلی جهت موضوع فعالیت شرکت است و سپس باید جزئیات آن با اصطلاحات حقوقی همان طور که در عکس مشاهده می کنید ، وارد شود.

مرحله 4

در گام پنجم سرمایه شرکت را وارد کنید و بر اساس نوع شرکت این سرمایه می تواند نقدی یا غیر نقدی باشد سپس دکمه پایین سمت چپ یعنی گام بعدی را می زنید.

گام 5
در این بخش کلیه اطلاعات مربوط به اشخاص شرکت را وارد می کنید اعم از شماره تماس ،کد پستی ، آدرس ، سهم الشرکه یا سهام در شرکت ( در قسمت وسط) سمت و نهایتاً در پایین صفحه صاحبان حق امضا را درج می کنید.

گام 6
در مرحله  هفت چنانچه شرکت شعبه ای دارد باید اطلاعات عمومی شعبه را وارد نمایید.
گام بعدی انتخاب یک روزنامه از لیست جهت درج آگهی های شرکت به صورت کثیرالانتشار می باشد. 
گام ها و مراحل نهم تا دوازدهم مخصوص وارد نمودن فرم مدارک شرکت شامل اساسنامه ، صورتجلسه و غیره است که باید مشخصات شرکت خود را در جاهای مربوطه وارد کنید.
در گام پایانی نیز پس از تایید اطلاعات وارد شده دکمه پایان فرایند ثبت نام را بزنید و از رسید ارائه شده شامل کد رهگیری ثبت نام سامانه اداره ثبت شرکت یک نسخه چاپ کرده نزد خود نگه دارید.

مراحل تکمیلی ثبت شرکت

پس از مراحل فوق ظرف 48 تا 72 ساعت به سایت مراجعه کرده ابلاغیه تایید ثبت نام یا رد آن را دریافت کنید . در صورت تایید ابلاغیه را هم چاپ نموده به همراه فرم های مدارک وارد شده که آنها را نیز در دونسخه چاپ کرده اشخاص شرکت امضا می کنند به همراه رسید اولیه به اداره ثبت شرکت ها ارسال می نمایید ومجددا" پس از چند روز با مراجعه به سایت ابلاغیه تایید مجدد را اگر دریافت نمایید باید  شخصی که در صفحه اول نام او را وارد کرده اید به اداره ثبت شرکت شهر خود رجوع کرده و مدارک ثبتی شرکت خود که شامل آگهی تاسیس شرکت می باشد را دریافت نمایید. بعد از این مراحل ثبت نام آگهی روزنامه رسمی نزد ارگان دیگری باید انجام شود.

نکته : موسسه ثبت پایش جهت انتخاب پنج اسم برای شرکت ، تدوین موضوع فعالیت شرکت و اساسنامه و نیز تحریر سایر مدارک و اسناد ثبت شرکت و چاپ آگهی روزنامه رسمی در شهرکرد مانند سایر شهرهای ایران خدمات ارائه می دهد. 

نکاتی در خصوص انتخاب نام شرکت

به منظور انتخاب نام شرکت باید نامی را در نظر بگیرید که توصیفی و ساده باشد . یعنی به یادآوردنش آسان باشد و فعالیت شما را توصیف کند . به عنوان مثال برای یک شرکت تجاری از نام سهند تجارت ایرانیان استفاده کنید. اسم شرکت نباید خیلی طولانی باشد یا تلفظ کلمات آن سخت باشد . هم چنین می توانید از کلماتی استفاده کنید که مخفف آن ها یک واژه معنی دار شود . استفاده از کلمات برترین و بهترین در نام شرکت ممنوع است و سبب رد ثبت نام الکترونیک شرکت می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید : انتخاب نام شرکت

مدارک لازم جهت ثبت شرکت شهرکرد

مدارک شناسایی شرکا یا سهامداران
مدارک ثبتی چاپ شده شرکت که به امضا اعضا رسیده باشد.
ابلاغیه ها و رسید ثبت نام الکترونیک شرکت

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در شهرکرد

بنابر مدت زمانی که کارشناسان اداره ثبت استان چهارمحال و بختیاری جهت بررسی پرونده شما صرف می کنند مدت زمان ثبت شرکت متفاوت است اما معمولاً بین یک هفته تا ده روز کاری زمان بر است . هزینه ثبت شرکت شهرکرد هم بر اساس پارامترهای مختلفی محاسبه می شودکه در این خصوص بهتر است ابتدا با کارشناسان مالی ثبت شرکت پایش هماهنگ نمایید . 
کلام آخر
ثبت شرکت پایش خدمات کامل ثبتی درکلیه شهرهای استان چهارمحا و بختیاری ارائه می نماید . این موسسه همواره مفتخر به کسب رضایت موکلان و مشتریان خود بوده است و افتخار همکاری با شرکت ها و برندهایی مانند شرکت کارخانجات ارج ، کارخانه سنان ، اجاق گاز اخوان ، هود و لوازم آشپزخانه بیمکث، محصولات بهداشتی گل پسند ،شرکت عمرانی دی ، محصولات گوشتی 202، انتشارات گردوی دانش و ... را در کارنامه خود با بیش از ده سال سابقه حرفه ای یدک می کشد . لذا بی درنگ برای ثبت شرکت خود در شهرکرد و سایر شهرهای این استان با ثبت پایش تماس بگیرید تا از خدمات درست ثبتی و مشاوره تخصصی بهره مند گردید.

واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان چهارمحال و بختیاری

 1.  اداره ثبت شرکت در شهرکرد
 2. اداره ثبت شرکت در بروجن
 3. اداره ثبت شرکت در فرخ شهر
 4. اداره ثبت شرکت در فارسان
 5. اداره ثبت شرکت در لردگان
 6. اداره ثبت شرکت در اردل
 7. اداره ثبت شرکت در کوهرنگ

چنانچه جهت ثبت شرکت شهرکرد و یا سایر امور ثبتی در استان چهارمحال و بختیاری  هنوز سوال و ابهامی دارید و یا می خواهید توسط وکیل این کار برای شما انجام شود در تماس با ثبت پایش و استفاده از خدمات ثبت موسسه پایش درنگ نکنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.