ثبت شرکت در ارومیه

ما در این مقاله تلاش و کوشش نموده ایم تا در مورد ثبت شرکت در ارومیه مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در ارومیه می باشند ارائه نماییم مقاله را مطالعه نمایید و در صورت مواجه شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

ثبت شرکت در ارومیه ، اشخاص حقیقی وقتی درصدد گسترش و پیشرفت فعالیت خود هستند و تصمیم دارند به صورت گسترده تر وارد سازمان ها و ارگان ها شوند وقرارداد منعقد کنند و بتوانند در مناقصات و نمایشگاه های خارجی و داخلی شرکت نمایند می توانند به کار خود با ثبت شرکت گسترش داده و از شخصیت حقیقی به حقوقی تبدیل شوند.

ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی می باشد واز شهر های بزرگ کانون های مذهبی و اجتماعی و هم چنین دو مین شهر مهم آذربایجان می باشد.

از مهم ترین روش های جدیدی در زمینه های اقتصادی و کسب تجربه و تخصص در حوزه های حقوقی ، ثبت شرکت می باشد . موسسه حقوقی پایش راهنما و مشاور شما دراین زمنیه می باشد . هم اکنون تماس بگیرید.

مزایای ثبت شرکت در ارومیه

 1. در صورتی که شرکتی به ثبت برسد معاهده هایی که بین شرکا بسته می شود رسمی و قانونی می شود و بعد از آن هیچ کدام یک از شرکا قادر نمی باشند همانند اسناد غیررسمی از وجود اساسنامه و شرکتنامه وتصمیم های دیگری که ثبت می شود اظهار بی اطلاعی نماید و یا به اشکالاتی که امکان دارد درباره یاسناد غیررسمی وارد شود استناد نمایند.
 2. از نظر اشخاصی که با شرکت معامله میکنند ثبت شرکت مهم و با اهمیت می باشد که بدون مراجعه نمودن به آن به طور معمول نمی توانند معامله ای را انجام بدهند.زیرا شخصی که قرارداد مهم و با اهمیتی را با شرکت منعقد می کند و یا معامله ی مهمی را انجام می دهد لازم است که بداند سرمایه ی شرکت تا چه اندازه ای است و زمینه ی اختیار مدیران تا چه اندازه ای می باشد و در آخر توان و قابلیت این شخصصیت حقوقی تا چه اندازه ای می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در ارومیه

باتوجه به انتخاب نوع فعالیت و اقدام به ثبت بهتر است اول مدارک مورد نیاز ثبت شرکت در ارومیه را تکمیل نمایید . در هنگام آماده سازی مدارک مورد نیاز برای شرکت باید 5 نام انتخاب نمایید که در هنگام ثبت شرکت این 5 نام را به ترتیب اولویت در فرم تعیین نام یادداشت نمایید . الزامی است مدارک برابر اصل باشد .

 1. مدارک احراز هویتی مؤسس و اعضا شرکا از جمله کارت ملی و شناسنامه.
 2. دریافت گواهی عدم سوء پیشینه کلیه اعضا و مؤسسین.
 3. تنظیم مدارک اساسی شرکت از جمله اساسنامه و شرکتنامه و...
 4. دریافت مجوز فعالیت شرکت در صورتی که امور فعالیتی شرکت ملزم به ارائه جواز فعالیت باشد.

زمان و هزینه،تعرفه و قیمت ثبت شرکت در ارومیه

باتوجه به انتخاب قالب ثبتی شرکت در ارومیه ، در این مورد باید گفت که زمان ثبت هرکدام متغییر می باشد . یعنی زمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود با زمان ثبت شرکت سهامی خاص متفاوت می باشد . زمان تعیین شده ثبت شرکت در ارومیه معمولا بین 15 الی 30 روزکاری می باشد .

هزینه های ثبت شرکت در ارومیه همانند زمان ثبت متغییر می باشد. هزینه های ثبت شرکت معمولا دو بخش میباشد بخش اصلی هزینه های دولتی است و بخش دوم هزینه ای غیر دولتی می باشد .

هزینه های دولتی در زمان ثبت شرکت شامل : حق الدرج ، حق الثبت ، هزینه های تعیین نام ، هزینه های روزنامه کثیرالانتشار و هزنه های روزنامه رسمی و.. می باشد.

هزینه های غیر دولتی شامل هزینه های حق الوکالت ، هزینه های پست مدارک به اداره ثبت شرکت ها و...

در جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ریز تعرفه ها می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی پایش تماس بگیرید.

مراحل ثبت شرکت در ارومیه

ثبت شرکت توسط متقاضی انجام شود:

در شروع ثبت بعد از اینکه نوع فعالیت خود را انتخاب نموده و هم چنین قالب ثبت شرکت خود را در ارومیه انتخاب کرده و کلیه مدارک و اوراق شرکت را بر اساس آن تنظیبم نموده باید اقدام به ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها انجام دهید . این کار ثبت شرکت در ارومیه را می توان از طریق سایت اینترنتی به انجام رساند .

کلیه مراحل و فرآیند ثبت شرکت را می توانی به صورت اینترنتی با ورود به سامانه و درج اطلاعات و اخذ شماره پیگیر و رمز عبور انجام رسانید . کلیه اطلاعات از طریق سامانه به سیستم کارشناسان امور ثبتی ارسال شده و بعد از بررسی های لازمه در صورت تأیید اطلاعات متقاضی ملزم به ارسال مدارک از طریق پست به اداره می باشد . سپس بعد از تطابق مدارک و مندرجات اظهارنامه چاپ دو آگهی در روزنامه صورت می گیرد . فرآیند ثبت به پایان می رسد .

در صورتی که متقاضی با وجود اطلاعات کم در نحوه ثبت اینترنتی ثبت شرکت می توانند از کارشناسان موسسه حقوقی پایش در این زمینه کمک و راهنمایی بگیرند و ثبت شرکت را به کارشناسان واگذار کنند.

در ابتدای امر کارشناسان ثبت شرکت پایش مشاوره ای کارآمد در این زمینه را به شما متقاضیان ارائه می دهند. بعد از تکمیل مدارک از جانب متقاضی ، مشاوران موضوع فعالیت شرکت شمارا به صورت کاملا تخصصی تنظیم و تدوین می نمایند.

بعد نوبت به ثبت سامانه ای شرکت از راه سامانه ثبت شرکتها در ارومیه می رسد کارشناسان مجرب و متخصص ما اطلاعات مورد نیاز در سامانه را وارد کرده و اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه ) را منتظم می نمایند.

بعد از تایید نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکت ارومیه وکیل ثبت شرکت در ارومیه ، روند ثبتی پرونده شما را در اداره مربوطه پیگیری می نمایند و بعد از گذشت 20-25 روز کاری آگهی تاسیس شرکت انتشار می یابد.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارومیه

با افزایش میزان فعالیتهای بازرگانی برداشتن گامی استوار و تاثیر گذار در این راستا امری بسیار حیاتی محسوب میشود. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ارومیه یکی از نخستین گام ها در این حوزه می باشد. این قالب ثبتی با حداقل 2 شریک بالای 18 سال تاسیس میگردد که بایستی عضو هیئت مدیره نیز باشند.

عنایت داشته باشید پروسه ی انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزام قانونی دارد و میزان سرمایه نبایستی از 1.000.000 ریال کمتر باشد و این سرمایه به صورت اعلامی و بدون گواهی بانکی می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در ارومیه

فعالان اقتصادی به جهت ارائه و تحویل خدمات صحیح تر بایستی فعالیتهایی را به انجام برسانند که توانایی های خود را بالا برده و ثبت یک شرکت سهامی خاص در ارومیه قادر است از اهم فعالیتها در این زمینه باشد. در این قالب ثبتی اندازه ی تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد.

اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل است که انتخاب این بازرسین الزام قانونی دارد و باید 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در حسابی بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نمایید. مدت تصدی گری اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال تعیین شده و مدت تصدی بازرسین این شرکتها یک سال است.

ثبت موسسه در ارومیه

اشخاصی که در امورات غیر تجاری فعالیت دارند می توانند شرکت خود ر به نام موسسه ثبت نمایند . بدین صورت که انجام امورات غیر تجاری مانند امور ادبی ، امور علمی آموزشی ، امور خیریه و... . معمولا موسسات غیر تجاری در دونوع می توان به ثبت رساند انتفاعی و غیر انتفاعی می باشد .

موسسات انتفاعی در ارومیه درصدد آن هستند که در امور فعالیتی خود کسب سود و منفعت داشته باشند و آن را بین اعضا و شرکا تقسیم نمایند .

موسسات غیر انتفاعی در ارومیه در تلاش هستند که از این فعالیتی که دارند سود و درآمدی نداشته باشند . هدف آنها جذب سودآوری نیست .

جهت مطالعه بیشتر برای ثبت برند در ارومیه می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

انواع شرکتهای تجاری در ارومیه

 1. ثبت شرکت بازرگانی در ارومیه
 2. ثبت شرکت پیمانکاری در ارومیه
 3. ثبت شرکت خدماتی در ارومیه
 4. ثبت شرکت گردشگری در ارومیه
 5. ثبت شرکت ساختمانی در ارومیه
 6. ثبت شرکت عمرانی در ارومیه
 7. ثبت شرکت تولیدی در ارومیه
 8. ثبت شرکت صنعتی در ارومیه
 9. ثبت شرکت دانش بنیان در ارومیه
 10. ثبت شرکت معماری در ارومیه

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها در استان آذربایجان غربی

 1. ثبت شرکت در مهاباد
 2. ثبت شرکت در بوکان
 3. ثبت شرکت در خوی
 4. ثبت شرکت در میاندوآب
 5. ثبت شرکت در سردشت
 6. ثبت شرکت در سلماس
 7. ثبت شرکت در پیرانشهر
 8. ثبت شرکت در نقده
 9. ثبت شرکت در تکاب
 10. ثبت شرکت در شاهین دژ
 11. ثبت شرکت در چالدران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.