صفر تا صد ثبت شرکت در ارومیه

تصمیم به ثبت شرکت در ارومیه گرفته اید؟

راه و روش درست آن را از ثبت پایش بپرسید.

کلمه شرکت هم ریشه است با لغاتی مثل مشارکت ، اشتراک و شراکت که همه به یک مقوله اشاره دارند و آن این است که افرادی شامل دونفربه بالا گرد هم جمع شوند تا با همکاری و مشارکت هم یک مجموعه ای تحت عنوان شرکت به وجود آورند و یک هدف مشترک را در آن جهت درآمدزایی دنبال کنند.

جهت جلوگیری از اختلاف نظر ، عدم تعهد نسبت به مسئولیت ها و وظایف افراد در شرکت لازم است که قرارداد یا قراردادهایی بین این افراد منعقد شده و قانوناً ثبت شود تا افراد خارج از شرکت نیز با تکیه بر این قراردادهای ثبت شده یا همان شرکت ثبت شده از چارچوب کاری مجموعه شما آگاه شوند. این امر یعنی ثبت شرکت در ارومیه سبب حصول اطمینان همه افرادی که به نوعی با شرکت سرو کار دارند نیز،می گردد.

به شما صد درصد اطمینان می دهیم که بعد از خوانش این مقاله ، به هیچ تحقیق دیگری راجع به ثبت شرکت خود احتیاج نخواهید داشت و کاملا می توانید با ذهنی باز و آرامش خاطرو مطمئن در خصوص ثبت مجموعه خود تصمیم اتخاذ نمایید.

ارومیه در یکی از مناطق خوش آب و هوای ایران است که از لحاظ گردشگری به لحاظ وجود دریاچه ارومیه مهم می باشد. به علاوه دهمین شهر پرجمعیت ایران است و از لحاظ موقعیت جغرافیایی در یک چهارراه تجاری قرارگرفته است و این امر تقاضای ثبت شرکت در ارومیه را افزایش می دهد.

فواید ثبت شرکت در ارومیه

 • با ثبت شرکت فعالیت اشخاص رسمی ، معتبر و ارزشمند می گردد  زیرا زیر نظر مرجع قانونی قرار می گیرد و همین سبب تمایل بیشتر افراد و شرکت برای همکاری با شما می گردد. 
 • پس از ثبت شرکت شراکت اعضای شرکت ، سهامداران و شرکا طبق روند قانونی پیش می رود و چنانچه مشکلی بین اعضا پیش بیاید از طریق قانون به آن رسیدگی می شود.
 • قانون تجارت کلیه اعضا شرکت را در سود و زیان شرکت مسئول می داند ، فلذا اگر در شرکت اتفاقی بیفتد جبران بر عهده یک نفر تنها نیست.
 •  سازمان ها وشرکت های مهم و برندهای معتبر نمایندگی خود را به شرکت ثبت شده می دهند نه به یک شخص حقیقی.
 • رفته رفته و با گذشت زمان از تاریخ ثبت شرکت و شروع به کار آن بر اعتبار شرکت اضافه می گردد.
 • در انتها با ثبت شرکت کلیه اطلاعات شرکت شفاف شده ، در دسترس همگان قرار می گیرد که سبب حصول اطمینان بیشتر می شود.

مراحل تصویری ثبت شرکت در ارومیه

1-مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها به آدرس irsherkatssaa.ir  ، زدن دکمه ثبت تاسیس و انتخاب نوع شرکت جهت انتخاب نوع شرکت ثبت پایش به شما مشاوره رایگان می دهد. همچنین برای اطلاع بیشتر در مورد انواع شرکت ها خواندن این مقاله خالی از لطف نیست  انواع شرکت های تجاری

مرحله اول ثبت سامانه

2- پر کردن فیلدهای مربوط به مشخصات عمومی شرکت ( آدرس ، شماره تلفن وکد پستی)، تاریخ شروع به کار شرکت و عمر آن و درج اطلاعات شخص شما به عنوان متقاضی ثبت شرکت در ارومیه و  شخص تایید کننده مدارک نزد اداره ثبت به همراه مشخصات سجلی

نکته : پیش از اقدام برای ثبت شرکت کد پستی دقیق محل شرکت را از اداره پست منطقه استعلام نمایید.

مرحله دوم ثبت سامانه ورود اطلاعات شرکت و متقاضی
 

3 ورود پنج نام به انتخاب خود و بر اساس اولویت که اول ردیف اسم را انتخاب کرده اسم شرکت را وارد می کنیم و سپس با زدن دکمه ثبت آن نام ذخیره شده به سراغ ردیف بعدی برای ثبت نام شرکت می رویم و به همین ترتیب اجازه داریم تا پنج نام برای شرکت در نظر گرفته و در سامانه درج کنیم.

مرحله درج اسامی در سامانه ثبت شرکت ها

4- تایپ کلیه فعالیت های شرکت در باکس ذیل گزینه های ارائه شده برای انتخاب موضوع فعالیت شرکت، اعم از عمومی ، حق العملکاری و غیره و زدن دکمه گام بعدی .

درج موضوع فعالیت شرکت در سامانه

5-  درج میزان سرمایه اسمی یا در نظر گرفته شده برای ابتدای کار شرکت . سرمایه اسمی یعنی سرمایه مفروض و لزوماً نباید آن سرمایه را دارا بود مگر در انواعی از شرکت ها مثل ثبت شرکت سهامی خاص که 35% سرمایه واریز می شود .لذا در این مرحله فقط سرمایه مفروض خود را تایپ نمایید.

مرحله درج میزان سرمایه در سامانه

6- در اینجا اطلاعات اشخاص یا شرکای شرکت اعم ا کد ملی ، شماره شناسنامه، آدرس ، کد پستی ، تلفن ثابت و سیار را باید درج نمایید.در باکس وسط مشخصات سهم الشرکه اعضا و سپس در پایین حق امضا داران را مطابق نمونه بنویسید . البته باید این موراد را از قبل مشخص کرده و بر سر آن با سایر اعضا توافق نموده باشید.

درج اطلاعات اشخاص در سامانه ثبت شرکت ها

7- اگر شرکت دارای شعبه است در این گام وارد کنید و اگر نه به گام بعدی رفته و یک روزنامه را جهت چاپ آگهی کثیرالانتشار انتخاب نمایید.

8- نوبت به فراهم کردن اسناد شرکت است که با توجه به نوع شرکت این اسناد کمی متفاوت است اما صورتجلسه و اساسنامه که برای همه یکسان می باشد را در این مراحل بارگذاری کنید و مشخصات ویژه شرکت خود و موسسان آن  را وارد نمایید .

9- در مرحله پایانی دکمه پایان فرایند ثبت را زده و از رسید ثبت نام در سامانه ثبت شرکت ها یک نسخه پرینت تهیه نمایید و نزد خود نگه دارید.

انواع شرکت از لحاظ موضوع فعالیت

• ثبت شرکت بازرگانی

شرکت بازرگانی شرکتی است که محور فعالیت آن تجارت و امور بازگانی از جمله حق العملکاری ، امور گمرکی ، خرید و فروش ، واسطه گری ، صادرات و واردات و از این دست امور می باشد. ثبت شرکت بازرگانی در ارومیه در قالب ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص امکانپذیر است.

• ثبت شرکت تولیدی 

ثبت شرکت تولیدی در ارومیه یعنی ثبت شرکتی که منابع را طی فرایندی به  کالا تبدیل می کند و واژه تولید در اساسنامه آن ذکر می شود. شرکت های صنعتی  نوعی شرکت تولیدی هستند . بر اساس اشل و یا مقیاس تولید شرکت تولیدی و شرکت صنعتی را می توان به شکل ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص در ارومیه  را به ثبت رساند.

• ثبت شرکت پیمانکاری 

منظور از ثبت شرکت پیمانکاری در ارومیه ثبت یک شرکت است که مسئولیت تهیه ، حمل ،نصب و اجرای یک طرح را به عهده بگیرد . و البته موضوع فعالیت شرکت هم باید مرتبط باشد و در آن کلمه پیمانکاری ذکر گردد . جهت ثبت شرکت فنی مهندسی در ارومیه یا همان شرکت پیمانکاری ثبت شرکت سهامی خاص مناسب تر می باشد  زیرا  این قالب ثبتی در شرکت پیمانکاری دارای اعتبار بیشتری می باشد.

• ثبت شرکت دانش بنیان

شرکت دانش بنیان شرکتی است با محوریت علمی که افرادی نخبه راگردهم می آورد تا  به جای تولید کالا ،اطلاعات مفید و به روزی برای جامعه تولید کنند . این شرکت می تواند در هریک از قالب های ثبتی ثبت شود و بعد زیر نظر معاونت فناوری نهاد ریاست جمهوری عنوان دانش بنیان بگیرد . شرکت دانش بنیان از تسهیلاتی مانند اجاره ارزان محل شرکت در پارک های رشد و فناوری جهت حمایت از تولید علم و نبوغ برخوردار می گردند. جهت کسب اطلاعت بیشتر در خصوص  ثبت شرکت دانش بنیان در ارومیه این مقاله را مطالعه نمایید . نحوه ثبت شرکت دانش بنیان

• ثبت موسسه خدماتی

ثبت موسسه خدماتی در ارومیه معمولا" همانند ثبت شرکت با مسئولیت محدود انجام می شود  . در موسسه خدماتی کالا و تجارت آن به هر شکلی موضوع فعالیت نیست بلکه ارائه خدمات موضوع فعالیت است . مثلاً ثبت پایش با ارائه خدمات حقوقی و ثبتی در سراسر ایران یک موسسه خدماتی و غیرتجاری می باشد . منظور از غیر تجاری عدم درآمدزایی نیست و تاکید بر محتوای فعالیت است البته برخی موسسات مانند خیریه ها واقعاً درآمدزایی ندارند و تنها خدمات عام المنفعه ارائه می کنند. 

مدارک ثبت شرکت در ارومیه

- نسخه های امضا شده اسناد شرکت در دو برگ 

- مدارک سجلی اعضای شرکت که کپی برابر اصل شده باشند

- مجوز در صورت لزوم

- رسید ثبت نام سامانه اداره ثبت شرکت ها

اقدامات پس از ثبت شرکت در ارومیه

بعد از ثبت شرکت باید اموری مانند  تشکیل پرونده مالیاتی ،اخذ کد اقتصادی و اخذ دفاتر پلمپ انجام شود که به مجموعه آن ها اقدامات پس از ثبت می گویند . برای انجام این امور پس از ثبت شرکت و صدور آگهی تاسیس باید نسبت به چاپ آگهی روزنامه رسمی اقدام نمایید که برای این کار ثبت شرکت پایش   خدمات کامل ارائه می دهد. به علاوه در آینده جهت انجام هر نوع تغییری در شرکت همه اقدامات پس از ثبت شرکت را باید انجام داده باشید . 

در آخر

لازم است بگوییم که هر نوع سوالی در خصوص ثبت شرکت در ارومیه دارید تلفن را برداشته با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان و پیگیری های لازم اداری و اجرایی یک تیم مجرب برخوردار شوید. 

در مسیر ثبت شرکت با مجموعه ثبت پایش همسفر شوید تا تجربه خوبی را برای شما رقم بخوریم.

 واحدهای ادارات ثبت شرکتها در استان آذربایجان غربی

 اداره ثبت شرکت در مهاباد

اداره ثبت شرکت در بوکان

اداره ثبت شرکت در خوی

اداره ثبت شرکت در میاندوآب

اداره ثبت شرکت در سردشت

اداره ثبت شرکت در سلماس

اداره ثبت شرکت در پیرانشهر

اداره ثبت شرکت در نقده

اداره ثبت شرکت در تکاب

اداره ثبت شرکت در شاهین دژ

اداره ثبت شرکت در چالدران

 ثبت پایش مفتخر است که در سراسر استان آذربایجان غربی و سایز نقاط کشور در خدمت هم میهنان گرامی باشد . هدف ما همواره ارائه بهترین خدمات ثبتی بوده است . 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.