ثبت شرکت در زنجان

زنجان از لحاظ اقتصادی رونق بسیار خوبی پیدا کرده است ثبت شرکت در زنجان ، در موسسه پایش کارگروه متخصص در حوزه ثبت شرکت در زنجان مستقر می باشد .

در صورتی که در ثبت شرکت در زنجان نیاز به مشاوره و راهنمایی برای طی کردن مراحل ثبت شرکت دارید می توانید با متخصصان ثبتی پایش در ارتباط باشید و راهنمایی لازم را کسب نمایید .

شهر زنجان از بهترین موقعیت های کسب درآمد در صورت سرمایه گذاری و به کار گیری افراد متخصص در زیمنه فعالیت می باشد . زنجان یکی از بزرگترین شهرهای شمال غرب کشور می باشد .

این شهر دارای صنایع دستی، سوغات، موزه های کثیر و نقاط دیدنی و آثار تاریخی بسیاری می باشد که فرصت مناسبی جهت ایجاد اشتغالزایی در این موارد ذکر شده دارا می باشد.

مدارک ثبت شرکت در زنجان

 1. دو نسخه اظهارنامه
 2. دو نسخه اساسنامه
 3. دو نسخه صورت جلسه‌ی مجمع عمومی مؤسسین
 4. دو نسخه صورت جلسه‌ی هیأت مدیره (‌تعداد مدیران، حداقل پنج نفر می باشد)
 5. آگهی دعوت مجمع مؤسسین در روزنامه‌ی مشخص شده
 6. کپی شناسنامه‌ی مدیران (‌در مورد اشخاص حقوقی، ارائه‌ی برگ نمایندگی، الزامی است)
 7. گواهی بانک مبنی بر واریز 35 درصد سرمایه‌ی شرکت
 8. ارائه‌ی مجوز یا موافقت اصولی یا مجوز از مراجع ذی صلاح در صورت نیاز

زمان و هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت شرکت در زنجان

باتوجه به قالب های ثبتی شرکت در زنجان می توان گفت که زمان ثبت شرکت متفاوت می باشد بدین صورت که در بعضی از شرکت ها زمان زیادی می باشد که ثبت به پایان برسد و در برخی قالب ها زمان ثبت کوتاه تری می باشد . البته باید این مورد را متذکر شد که در طی زمان ثبت باید کلیه مدارک تکمیل باشد در صورتی که کارشناسان اداره ثبت شرکتها در بررسی ها با نواقص پرونده مشاهده شود زمان ثبت به عقب می افتد .زمان در نظر گرفته برای روال عادی که کلیه موارد بدون نقص باشد 20 الی 30 روزکاری می باشد .

هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم میشوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد جهت کسب اطلاع بیشتر دز این زمینه می توانید با کارشناسان مجتمع ثبتی ایلیا در تماس باشد.

مراحل ثبت شرکت در زنجان

ثبت شرکت توسط متقاضی :

جهت ثبت شرکت در زنجان بهتر است در ابتدا از مشاوره تخصصی کارشناسان این امر استفاده کرد ،زیرا اگر در بین راه مشکلاتی پیش بیاید ثبت باید از ابتدا انجام شود . زیرا هرگونه نواقص در فرآیند و مدارک ثبت را به عقب می اندازد . پس بهتر است قبل از هرگونه اقدامی جهت ثبت شرکت از مشاوره کارشناسان بهره برد . بعد از آشنایی با مراحل و روند کار ثبت، مدارک را جهت شروع عملیات ثبت شرکت به ثبت موسسه پایش تحویل می دهید .

مدت زمان ثبت شرکت به نسبت موضوع فعالیت و همچنین حوزه ثبتی انجام دهنده متغییر است گاهی در 15 روز کاری و گاهی هم در طی 20 روز کاری انجام می شود. اما میانگین ثبت شرکت در تمام مناطق 20 روز کاری می باشد . همچنین هزینه ثبت شرکت در زنجان میزان مشخصی ندارد و به نسبت میزان سرمایه اولیه که اعضا در ابتدا معین میکنند و موضوع و نوع فعالیت می تواند متفاوت باشد.

ثبت شرکت توسط مجتمع ثبتی پایش :

مراحل ثبت شرکت به طور کلی ابتدا شامل جمع آوری کلیه مدارک مورد نیاز و ثبت اطلاعات و مشخصات افراد در سیستم سامانه ای ثبت شرکت می باشد. که بعد از ثبت سامانه ای و تنظیم اساسنامه و متن صورتجلسه و اظهارنامه و شرکت نامه با توجه به نوع شرکت نوبت به امضاء اوراق توسط اعضا می رسد که بعد از امضا کلیه ی پیگیری ها توسط وکلای مجرب مجتمع ثبتی پایش صورت می گیرد.

مجتمع ثبتی پایش با دارا بودن کادر مجرب و متخصص در کلیه ی امور ثبتی از جمله ثبت شرکت و تنظیم صورتجلسات تخصصی آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشد شما می توانید جزئیات بیشتر را از وکیل ثبت شرکت در زنجان در مجتمع پایش جویا شوید.

جهت مطالعه بیشتر برای تعیین نام شرکت می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید بیشتر بدانید

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در زنجان

شرکت با مسئولیت محدود در زنجان،عبارت است از شرکتی که بین دو یا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض و تعهدات شرکت خواهند بود.

در اسم شرکت باید عبارت”با مسئولیت محدود” قید شود و همچنین اسم شرکت نباید متضمن نام هیچ یک از شرکاء باشد وگرنه شریکی که اسم او در اسم شرکت قید شده در مقابل اشخاص ثالث مسئولیت تضامنی خواهد داشت.

ثبت شرکت سهامی خاص در زنجان

شرکتی است که تمام سرمایه آن منحصرا توسط موسسین تامین گردیده و سرمایه آن به سهام تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، محدود به مبلغ اسمی آنهاست،تعداد سهام داران در این شرکت نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان شرکت سهامی خاص باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت به طور روشن و خوانا قید شود.

ثبت موسسه در زنجان

موسسات برای انجام فعالیتهایی غیرتجاری تاسیس میگردند .این فعالیتها شامل انجام کلیه امور خیریه ، ادبی و علمی می باشد روند ثبت همانند ثبت شرکتها می باشد و با حداقل دونفر نیز می توانند شروع به فعالیت نمایند.

موسسات غیر انتفاعی : موسساتی هستند که هدف آنها استفاده از سود و زیان موسسه نمی باشد همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی

موسسات انتفاعی : موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان موسسه تاسیس می گردد همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

انواع شرکتهای تجاری در زنجان

 • ثبت شرکت بازرگانی در زنجان
 • ثبت شرکت پیمانکاری در زنجان
 • ثبت شرکت خدماتی در زنجان
 • ثبت شرکت گردشگری در زنجان
 • ثبت شرکت ساختمانی در زنجان
 • ثبت شرکت عمرانی در زنجان
 • ثبت شرکت تولیدی در زنجان
 • ثبت شرکت صنعتی در زنجان
 • ثبت شرکت دانش بنیان در زنجان
 • ثبت شرکت معماری در زنجان

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکت هادر استان زنجان

 • ثبت شرکت در ابهر
 • ثبت شرکت در خرمدره
 • ثبت شرکت در قیدر
 • ثبت شرکت در قروه
 • ثبت شرکت در ماه نشان
 • ثبت شرکت در زرین آباد

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.