بایستی برای مشتری این قابلیت فراهم شود تا بتواند مطابق و با عنایت به مضمون و طرح و ایجاد قشنگی لوگو شما محصولات شما را انتخاب نماید و آن را به دیگران معرفی کند و فروش بیشتر و شناخت بهتر در میان دیگران را برای شما به ارمغان بیاورد. این در واقع نشان دهنده یک آرم تجاری خوب می باشد .

ثبت لوگو و آرم تجاری

اولین مبادرت به منظور ثبت لوگو خلق طرح انحصاری خودتان می باشد.

بهترین راهکار این است که در خصوص این امر با اداره ثبت شرکت موسسه حقوقی پایش در ارتباط باشید .بعد از آن با بهره گیری از مشاوران ما بایستی اظهارنامه ای تنظیم گردد و مدارک شرکت و یا شخص حقوقی تهیه و تدوین شود بعد از آن بایستی در پایگاه نهاد مالکیت معنوی موضوع ثبت لوگو تقاضا گردد. بعد از آن که کارشناسان و متخصصان این اداره تایید نمودند بایستی در مقر نهاد مالکیت معنوی که در تهران قراردرد پرونده ای تشکیل و هزینه های مرتبط با آن پرداخت گردد و در نتیجه لوگو به ثبت و چاپ و منتشر می شود بدین صورت شما صاحب لوگو و علامت تجاری شناخته خواهید شد و تصدیق نامه ی ثبت علامت تجاری برای مدت زمانی 10ساله به نام شما صادر می شود.

هنگامی که علامت یا لوگویی را ترسیم می کنید بایستی مدافع آن باشید. بایستی قادر باشید با ارائه محصولی با مرغوبیت زیاد و متناسب با تقاضای مشتری حال خوب او راکامل نمایید . طعم کامل رضایتمندی بایستی بر دل و چشم مشتری نفوذ کند و این مبحث قادر می باشد برند شما را موفق تر نماید و به پیشرفت و توسعه روز افزون شما کمک نماید.

اما این تازه اول راه می باشد و بایستی به منظور این پیروزی هرروز نسبت به دیروز بیشتر تلاش کنید. به همین دلیل می توان این چنین نتیجه گرفت که برخلاف موضوع تفاوت و بازار یابی برای شرکت لوگو و علامت تجاری وظیفه های دیگری را هم برای شرکت وهم برای شخص حقوقی انجام می دهند.

مزیت ثبت لوگو و آرم تجاری

مهم ترین مزایای یک آرم و یا لوگوی تجاری مواردی مانند: خلق تفاوت میان محصولات و خدمات ، استعمال از آن جهت فروش و بازار یابی شرکت ، استعمال ازآن به منظور راه اندازی و تاسیس و مجوز راه اندازی شعبه و نمایندگی، استعمال به عنوان اعتبار شرکت به منظور منعقد نمودن قرارداد های داخلی و جهانی بزرگ، استعمال از آن به منظور اخذ وام و تسهیلات بانکی، استعمال از آن به منظور آسان سازی تشخیص کالا ها به وسیله مشتریان، برند سازی و مدیریت آن و اعطای ارزش افزوده و خلق آن به عنوان عاملی با ارزش برای فعالیت وصدها مزایای دیگر اشاره نمود.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.