ثبت شرکتاخبار و مقالاتجدیدترینروزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

برای اطلاع از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران بهتر است با موسسات حقوقی در ارتباط باشید و تمامی امور را از طریق آن ها پیگیری کرده که در همین راستا برای بهتر یادگیری در این موضوع متن زیر را موسسه حقوقی پایش به شما ارائه خواهد داد.

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

در واقع روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران رسانه ای به صورت چاپی می باشد یا به تبیینی دیگر روزنامه ای است که به قوه قضایه تعلق دارد.

روزنامه رسمی به منظور چاپ و منتشرشدن قوانین ، مصوبه های مجلس و اصلاحیه های قانون می باشد. این متن ها به منظور ابلاغ و مطلع شدن عموم از تغییرات در قانون و قوانین و مقررات متداول و رایج کشور می باشد .

این اداره در تهران، پارک شهر، خیابان بهشت واقع شده است هم چنین مرجع استناد و مدرک رسمی انجام این قوانین و قانون می باشد

روزنامه رسمی ثبت شرکت چیست ؟

بعد از آن که شرکتی به ثبت رسید لازم و ضروری می باشد که یک نوبت آگهی تاسیس در روزنامه رسمی را انجام دهندلازم به ذکر است که آگهی تاسیس با اطلاعاتی از قبیل نام شرکت، موضوع فعالیت شرکت، میزان سرمایه، آدرس دفتر مرکزی، اعضاء هیئت مدیره، حق امضاء می باشد به منظور اطلاع و ابلاغ به عموم چاپ و اطلاع رسانی می شود.

روزنامه رسمی ثبت شرکت به عنوان شناسنامه شرکت محسوب می شود و جزئی از اسناد ثبتی به شمار می رود و به منظور هر نوع کار و عملی از قبیل منعقد نمودن قرار داد،باز نمودن حساب، دریافت کد اقتصادی، انتقال اسناد رسمی و غیره مورد نیاز مالکان و تاسیس کنندگان شرکت می باشد .

بیشتر بدانید ...
مرجع ثبت علامت تجاری

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت

روش چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت به این شکل می باشد که بعد از ثبت گردیدن شرکت آگهی از جانب موسسه ثبت صادر می شود و درخواست کننده با بارکد آگهی در پایگاه اینترنتی روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران ثبت نام می کند و هزینه نشر و ارسال پستی را به صورت آنلاین می پردازد.

به طور معمول بعد از سپری شدن7 روز پس از ثبت در روزنامه رسمی آگهی به شکل الکترونیک در وب سایت روزنامه رسمی منتشر و اطلاع رسانی می شود و ۲۰ روز بعد از ثبت نام رونوشت اصلی از طریق پست برای درخواست کننده ارسال خواهد گردید.

روزنامه های کثیر الانتشار به چند دسته تقسیم میشوند ؟

فهرت روزنامه های کثیر الانتشار آگهی ثبت در استان تهران و دیگر شهرستان ها که مورد قبول و تایید سازمان کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی سامان ثبت اسناد و املاک کشور واقع گردیده است به شرح ذیل می باشد :

آرمان – آسیا – آفتاب یزد – آفرینش – ابتکار – ابرار – ابرار اقتصادی – اسرار – اطلاعات – اعتدال– اعتماد – افکار – اقتصاد پویا – امتیاز – امین – بازار کار – بانی فیلم – بهار – پیام آشنا – پیام زمان- تفاهم – تهران امروز – جمهوری اسلامی – جوان – جهان اقتصاد – جهان صنعت – حزب اله – حسبان– حمایت – خورشید – دنیای اقتصاد – راه مردم – رسالت – روزان – سیاست روز – شاپرک – شرق – صاحب قلم – صبح اقتصاد – عصر آزادی – عصر ایرانیان – عصر اقتصاد – فرهیختگان – فناوران اطلاعات – قانون – قدس – کائنات – کار و کارگر – کارون – کیهان – گسترش صنعت – مردم سالاری – ملت ما – مناقصه و مزایده – وطن امروز – هدف – هدف و اقتصاد – هفت صبح – همبستگی – همشهری – امید جوان – آسمان دوستی – تولید – سایه تهران – سخن روز – سرزمین پویا – شما – شهریور– رویش ملت – حماسه – منشور برادری – هلال – ندای میهن .

بیشتر بدانید ...
اهمیت نظام راهبری شرکتی

بنابر این مجمع ها و مدیران شرکت ها وظیفه دارند که به منظور انتخاب نمودن روزنامه های بالا برای چاپ و انتشارات آگهی های ثبتی و دعوت مجمع ها و جلسه های خود مبادرت کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :