جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

برای اطلاع از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران بهتر است با موسسات حقوقی در ارتباط باشید و تمامی امور را از طریق آن ها پیگیری کرده که در همین راستا برای بهتر یادگیری در این موضوع متن زیر را مجتمع ثبتی و حقوقی پایش، لازم به ذکر است تخصص مجتمع ثبتی پایش در زمینه انتشار آگهی روزنامه رسمی در تمامی روزنامه های فعال در کشور به جهت فعالیت قانونی تجاری بهترین و تخصصی ترین روش ها و اقدامات را ارائه می دهد در این زمینه تنها کافی است با مشاوران مجتمع ثبتی پایش در تماس باشید. از این رو در ادامه متن زیر راهنمایی های لازم به شما ارائه خواهد شد.

روزنامه رسمی

هر نوع اقداماتی به مانند ثبت شرکت، ثبت برند، ثبت تغییرات و از این دسته اقدامات که برای اثبات خود و معرفی به مصرف کنندگان و متقاضیان ثبت در ادارات مربوطه نیاز دارند تمامی اطلاعات ثبتی را در قالب آگهی در روزنامه رسمی به ثبت رسانند تا مهری بر تایید و ادامه فعالیت آن ها برای تجارت باشد.

در واقع روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران رسانه ای به صورت چاپی می باشد یا به تعبیری دیگر روزنامه ای است که به قوه قضایه تعلق دارد.

روزنامه رسمی به منظور چاپ و منتشرشدن قوانین، مصوبه های مجلس و اصلاحیه های قانون می باشد. این متن ها به منظور ابلاغ و مطلع شدن عموم از تغییرات در قانون و قوانین و مقررات متداول و رایج کشور می باشد.

آدرس اداره : این اداره در تهران، پارک شهر، خیابان بهشت واقع شده است هم چنین مرجع استناد و مدرک رسمی انجام این قوانین و قانون می باشد.

سایت روزنامه رسمی کشور

روزنامه رسمی برای اطلاع عموم از آگهی های قانونی و انتشار مواد قانونی ایجاد شده است. این روزنامه زیر نظر قوه قضاییه می باشد تمامی آگهی های مربوط به اشخاص حقوقی و روزنامه های سازمان های ثبتی و سایر آگهی های دعوت و تمامی آگهی هایی که قانون انتشار آن را در روزنامه رسمی الزامی دانسته است در سایت روزنامه رسمی انتشار میابد.

بنابراین برای انتشار آگهی های قانونی و استعلام و پیگیری روزنامه های رسمی سایت روزنامه رسمی https://www.rrk.ir ایجاد شد تا سهولت در ارائه خدمات این روزنامه باشد. بنابراین برای روزنامه رسمی می توانید از طریق مرورگر به سایت روزنامه رسمی وارد شوید.

پیگیری روزنامه رسمی الکترونیکی در سایت روزنامه رسمی کشور

پیگیری های روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران را باید از سایت روزنامه رسمی دریافت کنید. تنها با متصل شدن به اینترنت و سرچ عنوان روزنامه رسمی جمهوری اسلامی می توانید وارد سایت شوید.

برای پیگیری و انتشار آگهی های قانونی لازم است در سایت روزنامه رسمی حساب کاربری ایجاد کنید. کاربران بعد از ورود به حساب کاربری می بایست بر اساس شماره مکانیزه یا کد و یا متن مورد آگهی اقدام به انتشار آگهی های قانونی در سایت روزنامه رسمی نمایید.

نحوه استعلام آگهی در روزنامه رسمی شرکت

برای استعلام در روزنامه رسمی شرکت ابتدا باید وارد سایت روزنامه رسمی شوید. سایت روزنامه رسمی را در مرورگر کروم جستجو نمایید. سپس به قسمت آگهی های قانونی وارد شوید. سپس می توانید با توجه به اطلاعاتی که از شرکت دارید می توانید تغییرات مربوطه را در سایت روزنامه رسمی جستجو نمایید. البته در روزنامه رسمی آگهی های مختلفی منتشر می شود که بر اساس نیاز می توانید از این قسمت جستجو نمایید.

هرگاه بخواهید آگهی قانونی را در روزنامه رسمی استعلام کنید لازم است اطلاعات حداقلی از آگهی را داشته باشید تا در قسمت جستجو بتوانید جستجو نمایید. استعلام در روزنامه رسمی هیچ گونه هزینه ای به دنبال ندارد.

سایت روزنامه رسمی کشور

روزنامه رسمی ثبت شرکت چیست ؟

بعد از آن که شرکتی به ثبت رسید لازم و ضروری می باشد که یک نوبت آگهی تاسیس در روزنامه رسمی را انجام دهند. لازم به ذکر است که آگهی تاسیس با اطلاعاتی از قبیل نام شرکت، موضوع فعالیت شرکت، میزان سرمایه، آدرس دفتر مرکزی، اعضاء هیئت مدیره، حق امضاء می باشد به منظور اطلاع و ابلاغ به عموم چاپ و اطلاع رسانی می شود.

روزنامه رسمی ثبت شرکت به عنوان شناسنامه شرکت محسوب می شود و جزئی از اسناد ثبتی به شمار می رود و به منظور هر نوع کار و عملی از قبیل منعقد نمودن قرار داد، باز نمودن حساب، دریافت کد اقتصادی، انتقال اسناد رسمی و غیره مورد نیاز مالکان و تاسیس کنندگان شرکت می باشد.

آرشیو روزنامه رسمی

تمامی آگهی هایی که در روزنامه رسمی انتشار میابد در آرشیو این سازمان متن الکترونیکی آن بایگانی می شود. بنابراین بر اساس تاریخ و عنوان آگهی و نوع آگهی این آرشیو دسته بندی می شود که می توان این دسته بندی را انتخاب و از سایت روزنامه رسمی آگهی های آشیو شده را با جزئیات مشاهده کرد. این آرشیو به هیچ عنوان پاک نمی شود و برای همیشه در سایت روزنامه رسمی باقی خواهد ماند. انتشار برخی آگهی های قانونی در سایت روزنامه رسمی الزامی است.

چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت

روش چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت به این شکل می باشد که بعد از ثبت گردیدن شرکت آگهی از جانب مجتمع ثبتی ایلیا صادر می شود و درخواست کننده با بارکد آگهی در پایگاه اینترنتی روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران ثبت نام می کند و هزینه نشر و ارسال پستی را به صورت آنلاین می پردازد.

به طور معمول بعد از سپری شدن7 روز پس از ثبت در روزنامه رسمی آگهی به شکل الکترونیک در وب سایت روزنامه رسمی منتشر و اطلاع رسانی می شود و 20 روز بعد از ثبت نام رونوشت اصلی از طریق پست برای درخواست کننده ارسال خواهد گردید.

روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران

استعلام روزنامه رسمی شرکت

شرکت های تجاری بر اساس قانون تجارت لازم است تمام آگهی های منتشر شده توسط سازمان ثبت را در روزنامه رسمی انتشار دهند. هر آگهی که در اداره ثبت منتشر می شود دارای شماره مکانیزه است.

شماره مکانیزه کدی برای پرداخت و انتشار آگهی در روزنامه رسمی می باشد. آگهی های دارای شماره مکانیزه باید حتماً در روزنامه رسمی انتشار یابند در غیر این صورت تقاضای جدید به اداره ثبت امکان پذیر نیست.

استعلام آخرین تغییرات شرکت در روزنامه رسمی

برای استعلام آخرین تغییرات شرکت در روزنامه رسمی به سایت روزنامه رسمی وارد شوید و در قسمت آگهی قانونی عنوان را روی تغییرات و اسم شرکت را وارد کنید. البته می توانید قسمتی از متن آگهی را وارد نمایید. آگهی را باز کنید و رمز صفحه را وارد نمایید و آگهی را مشاهده کنید.

موارد صدور آگهی روزنامه رسمی

در موارد مختلفی قانون افراد را ملزم به انتشار آگهی در روزنامه رسمی می داند. هر چند در جامعه کنونی و توسعه ابزار های ارتباط جمعی روزنامه رسمی نیز به عنوان یک منبع اصلی محسوب می شود.

در موارد اصلی که قانون صدور آگهی در روزنامه رسمی را الزامی دانسته است. اولین موردی که قانون تجارت برای انتشار آگهی در روزنامه رسمی الزامی دانسته است آگهی ثبت شرکت است. شرکت ها به دلیل اینکه در اداره ثبت تایید می شوند و شخصیت حقوقی پیدا می کنند.

برای اینکه افراد بتوانند از صحت وجود آنها اطمینان حاصل کنند می توانند از سایت روزنامه رسمی استعلام نمایند. از این رو حتی آگهی ثبت تغییرات نیز باید در روزنامه رسمی انتشار یابند. ضمانت اجرای عدم انتشار آگهی در روزنامه رسمی عدم امکان دریافت خدمات از اداره ثبت شرکت ها می باشد.

علاوه بر موارد مربوط به ثبت شرکت در خصوص ثبت برند نیز افراد می بایست آگهی های صادر شده از سوی اداره مالکیت صنعتی را در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی انتشار دهند. در زمان ثبت برند دو نوبت باید متقاضی آگهی ثبتی را در روزنامه رسمی انتشار دهد. در غیر این صورت امکان ثبت برند به متقاضی داده نمی شود.

روزنامه های کثیر الانتشار به چند دسته تقسیم می شوند ؟

فهرست روزنامه های کثیر الانتشار آگهی ثبت در استان تهران و دیگر شهرستان ها که مورد قبول و تایید سازمان کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی سامان ثبت اسناد و املاک کشور واقع گردیده است به شرح ذیل می باشد:

آرمان – آسیا – آفتاب یزد – آفرینش – ابتکار – ابرار – ابرار اقتصادی – اسرار – اطلاعات – اعتدال– اعتماد – افکار – اقتصاد پویا – امتیاز – امین – بازار کار – بانی فیلم – بهار – پیام آشنا – پیام زمان- تفاهم – تهران امروز – جمهوری اسلامی – جوان – جهان اقتصاد – جهان صنعت – حزب اله – حسبان– حمایت – خورشید – دنیای اقتصاد – راه مردم – رسالت – روزان – سیاست روز – شاپرک – شرق – صاحب قلم – صبح اقتصاد – عصر آزادی – عصر ایرانیان – عصر اقتصاد – فرهیختگان – فناوران اطلاعات – قانون – قدس – کائنات – کار و کارگر – کارون – کیهان – گسترش صنعت – مردم سالاری – ملت ما – مناقصه و مزایده – وطن امروز – هدف – هدف و اقتصاد – هفت صبح – همبستگی – همشهری – امید جوان – آسمان دوستی – تولید – سایه تهران – سخن روز – سرزمین پویا – شما – شهریور– رویش ملت – حماسه – منشور برادری – هلال – ندای میهن .

بنابراین مجمع ها و مدیران شرکت ها وظیفه دارند که به منظور انتخاب نمودن روزنامه های بالا برای چاپ و انتشارات آگهی های ثبتی و دعوت مجمع ها و جلسه های خود مبادرت کنند.

مجتمع حقوقی پایش در مسیر انتشار و درج هر نوع اگهی های ثبتی در روزنامه رسمی راهنمای عزیزان متقاضی خواهد بود تا تنها در یک جلسه حضوری یا غیرحضوری صفرتا صد امور درج اگهی روزنامه رسمی قانونی را انجام داده و با در نظر داشتن اینکه این امرجزو خدمات تخصصی این مجموعه حقوقی است مشاوره تخصصی مجتمع ثبتی پایش می تواند راهنمای شما عزیزان باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها