جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمانشاه

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمانشاه

در بیشتر نقاط شهر موسسات متعددی در زمینه ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه فعالیت می کنند. ولی در این موسسات بیشتر به ثبت تغییرات شرکت در تهران اکتفا می کنند.

تعداد معدودی هستند که به ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه اقدام می کنند. واحد ثبتی و حقوقی پایش در کرمانشاه این امکان را برای متقاضیان فراهم نموده که اطلاعات لازم را در مورد ثبت تغییرات در کرمانشاه و ثبت شرکت در کرمانشاه در اختیار شما متقاضیان گرامی قرار دهد.

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمانشاه

آیا میدانستید در مرحله اول باید شرکت خود را در کرمانشاه به ثبت برسانید، سپس تغییرات را اعمال نمایید. برای مطالعه بیشتر از نحوه ثبت شرکت در کرمانشاه می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید.

پس در نتیجه در مرحله اول باید روند ثبت شرکت در کرمانشاه به پایان رسیده باشد سپس در برخی موارد مطابق با اساسنامه شرکت و تصمیمات مؤسسین می توانند تغییراتی را اعمال نمایند. سپس باید صورتجلسه ای مبنی بر تغییرات که در شرکت باید ایجاد گردد تنظیم گردد.

برای تنظیم این صورتجلسه باید در مجامع عمومی عادی و یا به طور فوق العاده مباحث تغییرات مورد گفتگو قرار داده شود و در پایان مجمع صورتجلسه آن تنظیم و مکتوب شودو کلیه اعضا و سهامداران حضور در مجمع ذیل آن را امضا نمایند.

نکته : چنانچه مجمع عمومی عادی در ۴ ماه اول پس از پایان سال مالی تشکیل گردد «عادی سالیانه » و در ماه های دیگر «عادی به طور فوق العاده» نامیده خواهد شد.

انواع تغییرات شرکت ها در مجامع عمومی

الف – اختیارات مجمع عمومی فوق العاده:

افزایش یا کاهش سرمایه

تغییر در مفاد اساسنامه که می تواند شامل تغیرنام شرکت، تغییر موضوع فعالیت، تغییر آدرس، افزایش یا کاهش سرمایه، تبدیل سهام به نام و یا بی نام، افزایش یا کاهش تعداد مدیران شرکت، تغییر در حد نصاب لازم جهت تشکیل مجامع و سایر مواردی که طبق قانون تجارت می توان در اساسنامه تغییر ایجاد نمود.

انحلال شرکت

ب- اختیارات مجمع عمومی عادی:

سایر مواردی که جزو اختیارات مجمع عمومی فوق العاده نمی باشد رد صلاحیت مجمع عمومی عادی است که از جمله شامل تعیین اعضاء هیئت مدیره ( اصلی و علی البدل) تعیین بازرسین (اصلی و علی البدل)، تصویب بیلان مالی، تعیین پاداش مدیران و غیره

ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمانشاه

مدارک لازم جهت ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه

 • رونوشت برابر اصل مدارک شناسایی تمام شرکای جدید
 • اصل مدارک شناسایی افرادی که خارج می شوند و حضور اشخاص خروجی در دفاتر اداره ثبت شرکت ها جهت امضاء
 • لیست شرکا با میزان سهامشان
 • رونوشت روزنامه آخرین تغییرات شرکت و هیأت مدیره
 • رونوشت اساسنامه شرکت
 • حضور تمامی شرکا و مدیر در صورت انحلال شرکت

ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص در کرمانشاه

تغییرات اساسنامه شرکت با مسئولیت محدود و سهامی خاص را در مجمع عمومی فوق العاده و سایر تغییرات در مجمع عمومی عادی انجام می شود. در شرکت سهامی خاص حداقل حضور دو سوم اعضاء با 51 درصد از سهام شرکت الزامی است. در شرکت با مسئولیت غیر تجاری حضور حداقل دو سوم اعضاء با هفتاد و پنج درصد از سهم الشرکه الزامی می باشد.

ثبت تغییرات موسسه غیر تجاری در کرمانشاه

تغییرات موسسات باید طی صورتجلسه ای تنظیم و به تایید سازمان ارائه دهنده مجوز برسد. در صورت نداشتن مجوز صورتجلسه را باید در سایت اداره ثبت شرکت ها وارد کنید. تغییرات موسسات و قوانین حاکم بر ثبت تغییرات آنها همانند سایر شرکت ها و قوانین تجاری حاکم در این زمینه است.

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه

مراحل ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه بعد از تنظیم صورتجلسه باید در اداره ثبت شرکتها اطلاع رسانی شود. برای ثبت تغییرات در اداره ثبت شرکتها می توانید به سامانه اداره به آدرس مراجعه نمایید.

روند کلی مراحل ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در کرمانشاه، در سامانه بدین صورت می باشد که باید وارد سایت شده و اطلاعات اولیه متقاضی و شرکت را درج نمایید و در مرحله بعد مدارک که در شروع به ثبت آماده و اسکن نموده اید در این سایت بارگذاری نمایید.

سپس بازبینی اطلاعات که در صحت و درستی تکمیل گردیده باشد و ارسال اطلاعات و اخذ کدرهگیری و پایان ثبت اینترنتی تغییرات شرکت در سامانه

در این بین متقاضی باید دو کار انجام دهد یک اینکه واریزی هزینه ثبت تغییرات را انجام دهد دوم مدارک را برابر اصل کرده هم مدارک جدید اصلی و هم قدیم را از طریق پست اداره کرمانشاه به اداره ثبت شرکتها ارسا نماید.

سپس بعد از وارسی های کارشناسان اداره ثبت شرکتها بر روی پرونده اعلام نتیجه شده و در صورت موافقت آگهی روزنامه رسمی صادر می شود .

زمان ، هزینه ، تعرفه و قیمت ثبت شرکت در کرمانشاه

زمان ثبت تغییرات شرکت در کرمانشاه بدین صورت است که نوع شرکت ثبت شده و تغییراتی که قرار است اعمال شود را کارشناسان مورد برسی قرار می دهند و سپس با توجه به روند ثبت بعد از گذشت 14 روزکاری نتیجه ثبت نهایی تغییرات را اعلام می نمایند.

هزینه های ثبت تغییرات شرکت را نیز باید کارشناسان بررسی نمایند این بررسی در نوع ثبت شرکت و نوع تغییرات مؤثر می باشد و هزینه های یکسانی نیست.

جهت اطلاع از ریز تعرفه ها و هزینه های دولتی قابل پرداخت تغییرات شرکت در کرمانشاه می توانید از کارشناسان مجتمع ثبتی پایش راهنمایی لازم را کسب نمایید.

انواع تغییرات شرکت در کرمانشاه

 • ثبت صورتجلسه تغییر آدرس شرکت در کرمانشاه
 • ثبت صورتجلسه انتخاب اعضا هیئت مدیره در کرمانشاه
 • ثبت صورتجلسه نقل و انتقال سهام شرکت در کرمانشاه
 • ثبت صورتجلسه تغییر موضوع فعالیت شرکت در کرمانشاه
 • ثبت صورتجلسه افزایش سرمایه شرکت در کرمانشاه
 • ثبت صورتجلسه ورود و خروج شرکا شرکت در کرمانشاه
 • تنظیم صورتجلسه تغییرات شرکت در استان کرمانشاه

 • ثبت تغییرات شرکت در جوان رود
 • ثبت تغییرات شرکت در کنگاور
 • ثبت تغییرات شرکت در پاوه
 • ثبت تغییرات شرکت در قصرشیرین
 • ثبت تغییرات شرکت در سرپل ذهاب
 • ثبت تغییرات شرکت در روانسر
 • ثبت تغییرات شرکت در صحنه
 • ثبت تغییرات شرکت در هرسین
 • ثبت تغییرات شرکت در گیلان غرب
 • ثبت تغییرات شرکت در اسلام آباد غرب

مجتمع ثبتی پایش برای ارائه خدمات ثبت تغییرات شرکت ها و موسسات غیر تجاری در کرمانشاه به شما خدمات شایانی را با همکاری بهترین مشاوران و کارشناسان حقوقی ارائه می دهد. هم اکنون می توانید برای ثبت تغییرات با متخصصان حقوقی پایش تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ريحانه باقريان
ريحانه باقريان
1 سال قبل

سلام براي ثبت شركت بين المللي كارت بازرگاني نيازه؟

شماره موبایل
9125682385