ثبت شرکتاخبار و مقالاتجدیدترینثبت شرکت عمرانی

ثبت شرکت عمرانی

.اگر شما متقاضی ثبت شرکت عمرانی در کشور هستید. در این مورد خاص نیاز به مشاوره حقوقی و تخصصی دارید تنها کافی است همین الان با شماره های مندرج در همین صفحه تماس گرفته و تمامی سوالات خود را با بهره مندی از مشاوره رایگان کارشناسان پایش انجام دهید. در ادامه نیز برای راهنمایی شما نکات ارزشمندی در این راستا ارائه می کنیم.

راهنمای ثبت شرکت عمرانی

در سال های اخیر به دلیل افزایش یافتن امور و فعالیت های عمرانی ، ثبت انواع شرکتهای عمرانی طرفداران زیادی پیدا کرده که برای ثبت اقدام کنند .

در این بین اکثریت متقاضیان در جستجوی پاسخ به سوالات خود در زمینه شروط و مدارک و نیز نحوه ثبت شرکت های عمرانی می باشند که برای رسیدن به پاسخ سوالات خود می توانند با کارشناسان مجرب حقوقی در تماس باشند .

ما در این متن به تشریح تمامی موارد لازم برای ثبت شرکتهای عمرانی پرداختیم تا در سال 1400 بتوانید به راحتی شرکت خود را ثبت کرده و دیگر نگرانی از بابت ثبت شرکت خود برای انجام امور قانونی نداشته باشید. بهتر است تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا راهنمای خوبی برای ثبت شرکت عمرانی شما باشد.

پروسه ثبت شرکت های عمرانی در موسسه پایش

بر طبق نتایج آمار که بر روی 86 درصد از افرادی که تمایل به ثبت شرکت دارند گرفته شده تعداد زیادی از آن ها به دلایل مختلف که می توان به پیچیده بودن امور اشاره کرد از انجام امور دست کشیده و در راه ثبت شرکت ها عقب نشینی می کنند که این موارد از مسائلی است که می توان با اتخاذ وکیل حقوقی و ثبتی مناسب آن را پیش برد.

موسسه حقوقی پایش با بیش از 10 سال سابقه در انجام امور حقوقی و خدمات شرکت ها جزو بهترین موسسات حقوقی بوده که با ثبت آنلاین شرکت ها و تنها با ارسال مدارک و مجوز از سوی متقاضیان ثبت حتی به صورت غیر حضوری ، ثبت شرکت را انجام خواهند داد و دیگر نیازی به مراجعه به اداره ثبت از سوی متقاضی نخواهد بود و بدون دغدغه امور حقوقی انجام خواهد پذیرفت.

ثبت شرکت عمرانی

ثبت شرکت عمرانی با 5 گام ساده

برای ثبت شرکت های عمرانی به مانند دیگر شرکتها ابتدا باید با اخذ مجوز های لازم و تهیه مدارک مربوط به ثبت شرکت ها بر اساس نوع شرکت انتخابی گام بردارید. سپس با تعیین سرمایه شرکت و زمان فعالیت آن و نیز تعدد شرکا و درج مشخصات آن ها امور ثبتی را انجام خواهید داد.

در گام بعدی با مراجعه به سامانه اینترنتی اداره ثبت اسناد و املاک کشوری در بخش ثبت نام متقاضی تمامی مدارک ثبت شرکتها را در سایت بارگزاری کرده، هم چنین نوعی شخصیت حقیقی یا حقوقی برای انجام امور ثبت شرکت ها را در این گام مشخص می کنید.

درگام سوم ثبت شرکتهای عمرانی مدارک شرکت از جمله اساسنامه، شرکتنامه، اظهارنامه که از قبل توسط شرک تدوین شده را در سامانه ارائه می دهید.

در گام چهارم تمامی این مدارک ارائه شده توسط کارشناسان و بازرسان ثبت شرکتها بررسی می شود. در صورت پیروی از شروط ثبت شرکتها تاییدیه ثبت و گواهی درج در روزنامه رسمی برای شرکت مورد نظر ارسال می گردد.

انتهایی برای ثبت شرکتها تمامی مجوزها از جمله اساسنامه شرکت را در قالب یک آگهی در روزنامه رسمی کشور به چاپ رسانده است. که این امر باعث اعتماد بیش از حد مشتریان به شرکت و اطلاع از قانونی بودن آن شرکت انجام می پذیرد.

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که همیشه ثبت شرکتها به این آسانی انجام نمی پذیرد بلکه در اکثر مواقع به دلیل پیچیده شدن امور امکان عقب نشینی از سوی متقاضیان ثبت خواهد بود .

برای جلوگیری از این امر بهتر است از تجارب کارشناسان و مشاوران حقوقی مجرب برای ثبت شرکت عمرانی خود بهره ببرید.

شروط ثبت شرکت های عمرانی

 • داشتن حداقل 2 نفر عضو برای ثبت شرکت ( این مورد بر اساس نوع شرکت قابلیت افزایش دارد )
 • ارائه حداقل 100هزار تومان سرمایه برای تاسیس شرکت عمرانی
 • اخذ مجوزهای لازم به جهت انجام امور حقوقی

 مدارک ثبت شرکت عمرانی سهامی خاص

 • ارائه برگه های رونوشت از مدارک تمامی اعضا و شرکا شرکت
 • ارائه اظهارنامه و اساسنامه امضا شده شرکت
 • واریزی مبلغ هزینه های ثبتی و 35 درصد سرمایه اولیه نزد بانک
 • ارائه مجوزهای مربوط ه ثبت شرکتها
 • در صورت انجام امور توسط وکیل ارائه وکالت نامه الزامی است .

مدارک ثبت شرکت عمرانی مسئولیت محدود

 • ارائه مدارک برابر اصل شده مدارک تمامی شرکا
 • ارائه اظهارنامه شرکت
 • تتسلیم شرکتنامه شرکت
 • مشخص کردن میزان سرمایه اولیه و مسئولیت هر شخص در شرکت
 • ارائه مجوزهای لازمه در صورت مجوزی بودن شرکت
 • مشخص کردن محل شرکت اصلی

هزینه های ثبت شرکت عمرانی

با افزایش سطح زندگی شهری و نیز سرمایه گذاری افراد بر روی پروژه های ساختمانی اقدام کنید. بحث تاسیس و راه اندازی شرکت های عمرانی بسیار مدنظر بوده است. که متقاضیان ثبت برای انجام امور خود آن ها را برمی گزینند.

در این میان برای ثبت شرکت قبل از هراقدامی بحث هزینه ها و عوامل موثر بر اینت هزینه های ثبتی حائز اهمیت خواهد بود که به چند مورد از آن ها در ادامه خواهیم پرداخت .

به صورت کلی فعالیت های شرکت های عمرانی در زمینه نظارت و نیز مشاوره در امور عمرانی و برآورد هزینه ها و زمان انجام پروژه ها و اجرا و طراحی های پروژههای عمرانی خلاصه می شود که برای انجام این امور باید به صورت قانونی شرکت را به ثبت رساند تا از بایت انجام امور آسوده خاطر شوید .

این مورد را در انجام امور خود مدنظر قرار دهید. سپس خود خواهید توانست به صورت قانونی و به صورت شخصیتی حقوقی از تسهیلات دولتی و بانکی بهره ببرید.

با توجه به مطالب بازگو شده در بالا هرچقدر هزینه برای ثبت شرکت عمرانی خود کنید. به نفع شما بوده به صورتی که این هزینه ها در کوتاه مدت به نفع شما بوده است. زیرا امور خود را به صورت قانونی ثبت کرده اید.

برای اطلاع از هزینه و زمان ثبت شرکت همین الان مقالات مربوطه در این زمینه را مطالعه کنید. با کارشناسان مجرب پایش تماس گرفته تا شما را در کم ترین زمان راهنمایی کرده و لیست تعرفه ها را بر اساس نوع و موضوع شرکت شما برای شما ارسال کنند.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :