جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا

نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا

انتخاب نام برای شرکت جزو دغدغه های اساسی دارندگان کسب و کار تجاری به حساب می آید. از آنجایی که شرکت های تجاری با عنوان شخصیت حقوقی ایجاد می شوند باید با اسم مخصوص به خود شناخته شوند. بنابر قوانین تجاری، شرکت باید تحت نام مخصوص به ثبت برسد. یعنی تشابه نام و عین نام های ثبت شده در سازمان ثبت شرکت ها ممکن نخواهد بود. در صورت نیاز به انتخاب نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا این مطلب می تواند خیلی به شما کمک کند تا در زمان اندک حجم زیادی از نمونه اسامی و اطلاعات در زمینه نام های قابل ثبت را بررسی کنید. اگر می خواهید از رقبای خود جلو بیفتید با کارشناسان ثبتی پایش تماس بگیرید. در متن زیر تمامی نکات را به شما توضیح می دهیم تا راهگشای شما باشیم.

نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا

اولین گام برای ثبت شرکت تعیین اسم آن است بنابراین تا اسمی مورد تایید انتخاب نکنید نمی توانید سایر روند ثبت شرکت را پیش ببرید. با توجه به اینکه بیشتر اسامی تک سیلابی و اسامی دو سیلابی تا کنون برای شرکت های ثبت شده است محدودیت بالایی در ثبت نام تک سیلابی و دو سیلابی وجود دارد. در حال حاضر اسامی سه سیلابی نیز با حساسیت بالایی ثبت می شوند.

بنابراین حداقل کلمات برای نام یک شرکت باید سه کلمه‌ی خاص یا به اصطلاح “سه سیلابی” ساخته شده باشد و ترکیب مشابه آن‌ در اسم سایر شرکت های ثبت شده وجود نداشته باشد به موجب همین امر تیم ثبتی و حقوقی پایش در این مقاله تلاش نموده است تا در مورد نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا مطالبی را به متقاضیان محترمی که در صدد ثبت شرکت و انتخاب نام زیبا می باشند ارائه نمایند تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و چنانچه با هر سوال و موردی روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اسم شرکت سه سیلابی

یکی از مقوله های مهم ثبت شرکت انتخاب اسم شرکت می باشد که باید برای انتخاب آن نهایت دقت را صرف کنید تا بعدها از اسمی که انتخاب کرده اید پشیمان نشوید در صورتی که اطلاعاتی درباره اسم شرکت ندارید بهتر است این امور را به مجتمع های ثبتی خبره بسپارید.

خاطر نشان می شویم که گروه حقوقی پایش آماده ارائه خدمات در جهت اسم شرکت می باشد،لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را به مجتمع حقوقی پایش بسپارید،با شماره تلفن های مجتمع ثبتی پایش تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان حقوقی پایش با شما تماس حاصل نمایند.

اسم های اصیل ایرانی برای شرکت

جهت انتخاب اسم شرکت بهتر است که از اسم های اصیل ایرانی برای شرکت انتخاب کنید. زیرا اسامی اصیل ایرانی ریشه فارسی دارند و معنای آن ها در یکی از لغتنامه های معتبر فارسی وجود دارد. برای انتخاب اسم شرکت دقت لازم را داشته باشید و از انتخاب اسامی که قبلا به ثبت رسیده اند خودداری کنید.

ساخت اسم شرکت سه سیلابی

ساخت اسم شرکت واسمی که خاص و خلاقانه باشد نیازمند دقت و داشتن اطلاعات لازم و کافی در این خصوص می باشد برای ساخت اسم شرکت باید نکته هایی که در ذیل ذکر شده است را مد نظر داشته باشید:

 • باید ریشه فارسی داشته باشد.
 • باید غیرفارسی نباشد.
 • باید با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافی نداشته باشد.
 • اسم انتخاب شده نباید تکراری باشد.
 • باید دارای اسم خاص باشد.
 • باید از اعداد به صورت ریاضی استفاده نشود و به صورت حروف نوشته شود.
 • باید از عنوان های شاهد،ایثارگران و مانند آن ها که تحت نظارت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 • باید  از عنوان های شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود.
 • باید از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • نباید از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی استفاده شود.

نام های زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :

ملی – ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت – پتروشیمی – دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز – بهزیست – بانک – بسیج- جهاد –  آسانسور – آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد – شهید- آزاده- جانبازان- تکنو – فامیلی -فیلتر  – نیک – باور- میکروبرد- تست – استار – تک – مدرن –  پیک – امنیت-  کارواش – فانتزی – شهروند – اقتصاد -میهن – جوانان – ایمان – دکوراسیون – هدف – سپاه – تکنیک – دیتا- تک نو- تکنولوژی – اورست – مونتاژ- ونوس – دفتر- ایتال – بیو- کنترل – متریک – مترلژی.

نام شرکت

وقتی که در مورد پیشرفت یک کسب و کار برنامه ریزی می کنیم اولین اقدامی که باید انجام دهیم انتخاب نام شرکت مناسب برای کسب موفقیت می باشد. انتخاب صحیح یک نام برای شرکت شما می تواند باعث موفقیت شما گردد و این در حلی ست که انتخاب نادرست می تواند ضررهای جبران ناپذیر بوجود آورد.

در نظر گرفتن سلایق مخاطبین و مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد و بررسی های آماری بر روی سلایق افراد نشان می دهد که تمایل مردم برای انتخاب اسامی اصیل ایرانی بسیار بالا است.هنگامی که یک اسم زیبا به ثبت رسید، استراتژی شما برای شناساندن اسم شرکت تان به مخاطبین بسیار حائز اهمیت می باشد.

تجربه نشان داده یک تبلیغ اشتباه می تواند چنان در خاطر مشتریان نقش بندد که سالهای سال از ذهن و خاطر مخاطبین پاک نگردد و بالعکس یک تبلغ کارآمد می تواند دلیل پیشرفت یک شبه شما گردد.

اسم شرکت
نمونه اسامی لوکس شرکت

ایده برای اسم شرکت

برای انتخاب اسم شرکت بهتر است که از اسامی خلاقانه و خاص استفاده کنید،منظور از اسامی خلاقانه اسامی می باشد که خودتان خلق و ایجاد نموده اید و برای آن وقت وانرژی زیادی را صرف نموده اید.در جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایده برای اسم شرکت می توانید با شماره تلفن های 32711327-026 و26655156-021 تماس حاصل نمایید.

انتخاب اسم برند هنری

متقاضیان محترمی که در حوزه هنر فعالیت می کنید و در صدد انتخاب اسم برند هنری می باشید توجه داشته باشید که داشتن اسم برند هنری آن هم برندی که مناسب کسب و کار و فعالیت شما می باشد مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد از جمله این مزایا این است که با ثبت برند اشخاص برند شما را می شناسند وهمان کالایی را خریداری می کنند که برند شما بر روی آن قرار دارد و این امکان وجود دارد که اشخاص بخواهند حتی از شما نمایندگی بگیرند.

نمونه اسم شرکت

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه اسم شرکت می توانید با شماره تلفن های 32711327-026و26655156-021 تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ثبتی پایش بهره مند شوید.

اسم برای شرکت

انتخاب اسم شرکت از مباحث حساس ثبت شرکت محسوب می شود.اسم شرکت مستلزم اطلاعات زیاد درباره آن و دقت و زمان لازم می باشد باید در اسم برای شرکت بسیار دقت کنید تا بعد از ثبت شرکت مجبور به تغییر اسم شرکت نشوید.اشخاص بسیاری هستند که برای اسم شرکت خودشان وقت نمی گذارند وبعدها مجبور می شوند اسم شرکت خود را تغییر بدهند که این به ضرر خودشان وشرکت می باشد بنابراین در نام مناسب شرکت دقت کنید.

نمونه اسم شرکت ساختمانی

چنانچه در جستجوی نمونه اسم شرکت ساختمانی و نمونه اسم برای شرکت فنی مهندسی می باشید می توانید با شماره تلفن های 32711327-026 و 26655156-021 تماس حاصل کنید.مشاوران و کارشناسان ما در مجتمع ثبتی پایش آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشند.

اسم شرکت عمرانی

برای انتخاب اسم شرکت عمرانی باید از اسم های خاص و منحصر به فرد استفاده کنید.اسم شرکت در آینده شرکت هم تاثیر گذار است در صورتی که اسم خوبی را برای شرکت عمرانی خود انتخاب کنید می توانید مزایای زیادی را برای خود به ارمغان بیاورید به عنوان مثال اشخاص با دیدن یا شنیدن اسم شرکت شما همه کالاها و خدماتی را ارائه می کنید در ذهن مخاطبانتان تداعی می شود.در صورت تمایل به انتخاب اسم شرکت عمرانی می توانید با شماره تلفن 32711327-026 تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به مجتمع حقوقی پایش بسپارید.

اسامی شرکت

انتخاب اسامی شرکت جزء مهم ترین و با اهمیت ترین مباحث در خصوص ثبت شرکت می باشد.داشتن اسامی شرکت زیبا موجب این می گردد تا اشخاص تمایل به همکاری با شما را داشته باشند اسامی شرکت باید به صورت خاص،خلاقانه ومنحصر به فرد باشد وسابقه ثبتی نداشته باشد.همچنین باید تلفظ آسانی هم داشته باشد تا اشخاص بتوانندبه راحتی آن را بخوانند.

اسم شرکت معماری

یکی از موضوعات مهم و پرطرفدار و جذاب در زمینه های سرمایه گذاری که همزمان با گسترش و پیشرفته شدن  شهرها در کشورایران روز به روز به اهمیت آن اضافه شده است شرکت معماری می باشد، به همین جهت اسم شرکت معماری از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و مستلزم انتخاب اسمی خاص و منحصر به فرد می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اسم شرکت معماری می توانید با شماره تلفن های 32711327-026و 26655156-021 تماس بگیرید.

نحوه انتخاب اسم سه سیلابی ایرانی

نحوه انتخاب اسامی سه سیلابی ایرانی و ویژگی هایی که یک اسم شرکت باید داشته باشد.

 • اسم باید فارسی و معنادار باشند و در فرهنگ لغت دهخدا و عمید نیز موجود باشند.
 • اسم نباید اختصاری و مخفف باشد،یعنی از حروف اول چند کلمه و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • استفاده از حروف و کلمه‌های ربطی (مانند: و – از – با) در نام شرکت ایجاد مشکل می کند.
 • باید از اعداد به صورت نوشتاری استفاده شود.

محدودیت های انتخاب اسم شرکت

استفاده از کلمه‌های زیر در اسم شرکت مجاز نمی‌باشد و یا برای استفاده نیازمند مجوز از مراجع خاصی هستند.

ملی، ایران، ملت، کشور، انتظام، نظام، نفت، پتروشیمی، دادگستر، بنیاد، سازمان، مرکز، بهزیست، بانک، بسیج، جهاد، آسانسور، آژانس، ایثار، ایثارگران، شاهد، شهید، آزاده، جانبازان، تکنو، فامیلی، فیلتر، نیک، باور، میکروبرد، تست، استار، تک، مدرن، پیک، امنیت، کارواش، فانتزی، شهروند، اقتصاد، میهن، جوانان، ایمان، دکوراسیون، هدف، سپاه، تکنیک، دیتا، تک نو، تکنولوژی، اورست، مونتاژ، ونوس، دفتر، ایتال، بیو، کنترل،‌متریک، مترلژی.

• کلمه‌های محلی و قومی ایرانی (مانند: کلمه‌های آذری، ترکی، کردی و…) تنها در استان و محل خودشان قابل ثبت می‌باشند.

• در هنگام انتخاب نام شرکت، حتما باید از “اسم خاص” استفاده شود. اسم خاص، اسمی است که تنها به یک فرد یا شی اشاره دارد و همه را شامل نمی‌شود.

خاطر نشان می شویم که گروه ثبتی پایش آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج می باشد چناچه درباره پیشنهاد اسم شرکت و یا در هر کدام یک از مراحل ثبتی با هر سوال ومسئله ای روبرو شدید می توانید با شماره تلفن های 32711327-026و26655156-021تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

نمونه اسم شرکت سهامی خاص
نمونه اسم شرکت سه سیلابی

تعیین نام شرکت در اداره ثبت شرکت ها

اسم شرکت باید حداقل دارای سه سیلاب باشد. در تعیین نام شرکت، اداره ثبت شرکتها به تازگی سامانه ی استعلام اسم شرکتها را راه اندازی نموده است. این سامانه توانسته نیازهای افراد را به راحتی برای بررسی اسامی شرکتها رفع نماید. البته استعلام اسم شرکت ها راههای دیگری هم دارد که تخصص کارشناسان مجتمع حقوقی پایش می باشد.

واحد انتخاب نام شرکتها و اسامی شرکت و موسسات غیر تجاری در هر اداره ثبت شرکتها مستقر می باشد. کلیه واحد ها زیر نطر اداره ثبت شرکت ها تهران بوده و از یک سامانه یکپارچه استفاده می نمایند. بررسی اسامی شرکت ها توسط کارشناسان تخصصی اداره ثبت شرکت ها تهران صورت می پذیرد.

روش تعیین نام شركت ها و مؤسسات غیر تجاری

تعیین نام شرکتها عموما به روش ذیل صورت می پذیرد:

اولین مرحله از ثبت شرکت، ثبت سامانه ای اداره ثبت شرکتها می باشد. در این ثبت سامانه ای کلیه مشخصات افراد اعم از سهامداران و اعضا هیئت مدیره به همراه کلیه اطلاعات شرکت اعم از آدرس، مقررات و قوانین، مزان سهم الشراکه و حق امضا و غیره در این سامانه ثبت می گردد.

اما در این مرحله نیز باید اسامی شرکت نیز ثبت گردد. اسامی شرکت در این مرحله قابلیت استعلام نیز دارند. در این قسمت، 5 اسم 3 سیلابی باید پیشنهاد دهید که به ترتیب الویت ( یعنی از 1 تا 5 ) بررسی میگردند. اگر اولین اسم پیشنهادی شما قابلیت ثبت داشته باشد، اسامی بعدی بررسی نخواهند شد.

پس از بررسی اسم شرکت شما و تایید آن، اکنون باید اوراق شرکت خود را پرینت نمایید. در این مرحله اسم شرکت شما در شرکت نامه، اظهارنامه و اساسنامه شرکت ثبت گردیده است.

حال می توانید اوراق را امضا کرده و به همراه مدارک لازم به اداره ثبت شرکتها پست نمایید.

نمونه اسم شرکت مهندسی
اسامی زیبا برای شرکت

نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا

در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با نامهای شرکتها نام شرکت سه سیلابی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردیده اند آورده شده است:

نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت
ستاره درین رضوان پرشین تجارت فردوس نام آوران دیانا سارای نوین ایران توسعه تجارت پارسیان
پیمان دست پیمان راه گستران پانیا پارسیان ماشین ایران ایرانیان فناوران روز البرز آریا ممتاز رسا
توسعه تجارت پارسیان توسعه ارتباط پرهام سبلان ماشین پارس تاجران نوین پاسارگاد ایمن گستر اوج
تجارت گستر ایرانیان مهرگان پرس سیستم دنیای مشاوران خلاق آینده سازان فرخنده طاها گستر آرشام
داده گستر افتاب وندا شیمی کرج آسان ورزش ایرانیان فردوس کیا پاشا بهشت آفرین البرز
شهر مجازی امنیتی جاوید تجارت خاتم آستیاژ سازان البرز پارس بتن آرمه شایان اتحاد زاگرس
داده پردازان امنیت طاها مطهر البرز منشور هنر آریایی نماد معماری آینده شیرین گستر آرتمن
سازه های روناک کردستان سایه بهشت سبز زیگورات تجارت البرز عمران سازه سانلی غفار صنعت تهران
پیمان مبتکر البرزیان ایمن گرمایش مهرورزان پارت پایا البرز پارسه فرساد آریا شید افروز رهیاب
ساختمان سازان تارا نساج رایان کوشا نانو پوشش فلز آرنگ گستر پژوه همراه گشت دانش
راه آوران نامدار ایران کوشا نظافت شاتوت بازی سازان روئین ایده آرا پرداز رادماد پخش البرز
البرز شیمی ایلیا زیبا سازان ساوج امید گستران جمع آرین عمران ساولان افتاب گردان ماهدشت
فیروزه سرزمین مادری آرنا پایدار امین سایه بان ابنیه پایدار هفت اقلیم مهرگان نگار گونا ایرانیان
گوهر البرز یکتا بهران نگین آسانبر مشعل داران فولاد کوثر پلاستیک البرز امیر شعله بهتاش
آدیش الکترونیک آسیا هفت سخن تاک فاتح پرواز البرز پاروین پارس کهن الوند پاک سفیران
گلشن نظیف اسپادان ارس گاز افراشته هیدرو دژ زاگرس هفت گنچ البرز پایش صنعت آروشا
پردیسان سازه دلفارد اطلس آسانبر عرش کارا پاکان پارمان پدیده مدیریت چیستا آرکان ارتباطات آریا
کوثر پاک کرج اردوان سازه پایدار صبا کارتن البرز آسمان نورد ارانوس آینه هنر و صنعت
مهتاب پارسیان رایکا تندیس بالابر البرز آبیار ماشین پارس متحد گستر البرز رامان آسانبر پارسه
آباد سازان پارسه آرین ماندگار آسیا الکترونیک باران البرز ساختار بنیان البرز دیبا نقش ترنج
آرش پاک تجهیز آشیانه پارس تدبیر مزرعه دشت بهشت نور سبحان غرب توازن صنعت نیرو
نیکان توسعه دماوند طراحان سبز رایکا بهبود صنعت ساوج مهرگان تدبیر البرز بهین راهکار بردا
سیال سازان برین دنیا آسانبر نوین اطمینان صنعت ایرانیان نوین آزما آسا زاگراس بنای پردیسان
کهن ارگ وداء پایا سرداب پارس مشکاد پی سازه جوانه گندم رضوان زیبا گستران دروان
مهر چکاد البرز شمع شعله رستاک گام الکتریک البرز کیا دلبار فناوران پرشین تراز پویا
پدیده ساز نیوساد مثلث پولادین البرز تراز ارقام دقیق سهند شیمی توسن ماهان مهر جهانشهر
تهران لایه بافت پیشه گستر رایکا آذر تجهیز یاس حساب گستران دوراندیش تسنیم رایانه شرق
ایده فرم تهور طب کار راماز کانیار تجارت پارسه کارآفرینان آشیانه البرز پرشین تامین تجهیز
نوید فراز سبلان فانوس شعله البرز مرز اندیشه خلاق توان توزیع البرز پی سازه رابین
نیما پیشرو تجهیز سفیر سلامت البرز آکام بنای ماندگار توانا پوشش البرز البرز یدک پرشین
پارسیان تجارت هونام هواگردان پارس تهویه رفیع بام شرق زیست فناور دانش پژوه پیام اردیبهشت البرز
کاسپین فولاد مس پرچینه سازندگان رستاک خانه سرای آرامش البرز پلیمر صدرا ویرا ساز گیتی
مهد رنگ پردیس شیمی سازان طرحان پیشگام پیمان تکسا اسکان راه پرشین فرناد صنعت پارسیان
پرتو سازان بادرا آروین کشت پارس سامیار بنای پارسی پرشیان تراز پویا کیان سرام کرج
تکسان تجهیزات پارسیان پیام آوران ارقان کرج اطلس نمای آسانبر صنایع پیشرو نهند مهر فرگون آریا
دربک سازان امیر جهان تجارت آموت کیان ایده بنیان نازین پخش آریانا زاگرس بنای پردیسان
کارسان بسیار پوینده بالابر پاسارگاد شرق کنترل ذوب پارس توسعه پخش پردیس مهان اندیشان نقشینه
تراز پایه البرز کانی ماد البرز دادهگستران ایرانیان امروز هیوا سازه آرمان سازه صنعت برادران هوشمند
پرشین مروارید آفاق نگین جاوید آرشین آریا مکانیک خاوران هونامیک طب البرز همکار کاوش پیمان
4/5 - (74 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
37 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
sajjad
sajjad
1 سال قبل

با درود یک تعمیرگاه تخصصی در زمینه خرید – فروش – تعمیرات – ساخت برخی بردهای الکترونیکی تعمیرات تلویزیون – لباسشویی -.. مودم ..رسیور..هر آنچه که برد الکترونیکی داشته باشد. جهت بهبود کسب و کار و توسعه و همچنین استفاده از مزایای ثبت شرکت قصد ثبت یک شرکت دارم از شما خواهش میکنم برای انتخاب نام شرکت به بنده کمک کنید نام فرزندم آریاس است قصد دارم که نام او در انتخاب نام شرکت سهیم باشد با توجه به اخذ نمایندگی -نصب و سرویس لوازم خانگی -تعمیرات.. آموزش اشخاص کمک کنید نامی برازنده انتخاب نمایم اسامی که در ذهن خودم… بیشتر بخوانید

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
1 سال قبل
پاسخ به  sajjad

انتخاب اسم با موضوع شما باید هم خوانی داشته باشد و نمایانگر حرفه شما باشد . از این رو امری تخصصی است که در موسسه پایش با مشاوره وکلای حقوققی انجام می شود با ما برای پیگیری امور در تماس باشید.

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام نام پسرم آرسین هست برای اسم شرکت ساختمانی چه اسم های پیشنهاد میدهید ممنون

کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی(مینو یاوری)
1 سال قبل
پاسخ به  مهدی

با سلام امروزه برای انتخاب نام برای شرکت باید تمامی شروط اداره ثبت شرکت ها را بدانید تا بتوانید بهترین و بی نقص ترین شرکت را ثبت کنید . اگر کلمه خاصی برای اسم شرکت مدنظر دارید باید بدانید که اسم شرکت را می توانید از طریق شماره تماس موسسه پایش و مشاوره حقوقی وکلای حقوقی برگزینید . تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

مریم سماواتی
مریم سماواتی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر اسم شرکت با موضوع خدماتی لطفا پیشنهاد بدید

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل

درود بر شما پیشنهاد نام باید با استعلام و وقت قبلی باشد پیشنهاد می کنم حتماً با کارسناسان ما تماس بگیرید.

شیوا جاویدی فر
شیوا جاویدی فر
1 سال قبل

سلام
من می خواستم نام سه سیلاب برای شرکتم ثبت کنم ،امکانش هست ؟

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل

درود بر شما بله مشروط به اینکه اسم مورد نظر حداقل دو کمله با اسامی ثبت شده اختلاف داشته باشد.

ريحانه بابايي
ريحانه بابايي
1 سال قبل

سلام اسم شركت چند سيلابي بايد باشه؟

شماره موبایل
9125682385
سمانه
سمانه
1 سال قبل

اسم شرکت سه سیلابی برای خدمات آشپزخانه و فضای سبز میخام لطفا راهنمایی کنی.

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل
پاسخ به  سمانه

انتخاب اسم باید بر اساس موارد متعددی انجام شود باید چندین روز بررسی انجام شود پیشنهاد می کنم برای پیشنهاد اسم شرکت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل

درود بر شما درر حال حاضر اسامی سه سیلابی محدود ولی می تونید از سه سیلاب به بالا اسم انتخاب کنید.

سمانه
سمانه
1 سال قبل

راهنمایی میفرماید .جنوب بوشهر .هستم .آخه گفتن سه سیلابی

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل
پاسخ به  سمانه

بله سه سیلابی هم می تونید انتخاب کنید باید اسمی که انتخاب کردید استعلام گرفته بشه تا از ثبت اون اطمینان حاصل کنیم لطفا حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سميرا نكووقت
سميرا نكووقت
1 سال قبل

سلام
بايد كلمه عمراني داخل اسم باشه ؟

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل

درود بر شما اگر شرکت عمرانی است جزء سیلاب محسوب نمی شود.

سحر شاه وردی
سحر شاه وردی
1 سال قبل

سلام ممنون از سایتتون

شماره موبایل
9301553360
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل
پاسخ به  سحر شاه وردی

درود بر شما ممنون از توجهتون

سميرا حسين بر
سميرا حسين بر
1 سال قبل

سلام بابت مشاوره كاملتون ممنون

کیارش صالحی
کیارش صالحی
9 ماه قبل

واقعا محتوای کاملی را ثبت پایش ارائه میده.

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل

درود بر شما ممنون از توجهتون

سميرا محمودي
سميرا محمودي
1 سال قبل

سلام براي شركت اسم درسيلابي ميخوام

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل

درود بر شا سازمان ثبت در حال حاضر امکان ثبت نام دو سیلابی را نمی دهد.

آنا رحیمی
آنا رحیمی
1 سال قبل

ممنون از مطالب خوبتون

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
1 سال قبل
پاسخ به  آنا رحیمی

درود بر شما ممنون از توجهتون

امیر
امیر
10 ماه قبل

سلام و درود فراوان
بنده میخواستم یه شرکت (آزمایشگاه خاک وبتن) ثبت کنم،لطفا راهنمایی فرمایید که چ اسمی باید انتخاب کنم و بایستی چند سیلابی باشه؟

شماره موبایل
9145026321
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
10 ماه قبل
پاسخ به  امیر

درود بر شما ثبت شرکت تحت نام مخصوصو به ثبت می رسد که در حال حاضر حداقل سیلاب برای نام شرکت سه و برای انتخاب اسم باید اسامی که انتخاب می کنید استعلام کنید که برای این موضوع می توانید به روابط عمومی ثبت پایش تماس بگیرید. در انتخاب اسم بهتر است از کلمات خاص استفاده کنید.

نیما
نیما
9 ماه قبل

سلام من برای تاسیس شرکت عمرانی اسم سه سیلابی میخواستم لطفا راهنماییم کنید؟

شماره موبایل
9146635884
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
9 ماه قبل
پاسخ به  نیما

درود بر شما برای انتخاب اسم و دریافت اسامی اختصاصی حتماً با متخصصان ما در ثبت پایش تماس بگیرید.

کیانا
کیانا
8 ماه قبل

با سلام من ی اسم برا شرکتم پوست مو زییای سع سیلابی که پیشنهادی دارید باتشکر

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
7 ماه قبل
پاسخ به  کیانا

درود بر شما تعیین نام شرکت دارای قواعد و مقررات خاص خود است برای انتخاب اسم برای شرکت با متخصصان ما در پایش ثبت تماس بگیرید.

رضا سلطانی
رضا سلطانی
7 ماه قبل

سلام اسم مناسب برا شرکت بازرگانی میخوام ممنون میشم دوستان پیشنهاد بدن

شماره موبایل
9131517881
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
7 ماه قبل
پاسخ به  رضا سلطانی

درود بر شما با توجه به اینکه انتخاب نام پرسه ای وقت گیر است و نیاز به استعلام از سامانه اداره ثبت شرکت ها دارد متاسفانه نمی توانیم بدون استعلام اسمی رو پیشنهاد بدیم لطفاً در این رابطه با کارشناسان پایش ثبت تماس بگیرید تا به صورت تلفنی راهنماییتون کنند.

کاظم
کاظم
7 ماه قبل

سلام اسم پسرمن نیما است چه اسمی پیشنهاد میدید شرکت خدماتی عمرانی

شماره موبایل
9909039230
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
7 ماه قبل
پاسخ به  کاظم

درود بر شما نیما را به عنوان اسم خاص می توانید در ترکیب گلمات اسم برند استفاده کنید پیشنهاد اسم منوط به استعلام است در این خصوص با کارشناسان پایش تماس بگیرید.

احمد خسروی
احمد خسروی
6 روز قبل

سلام ممنون میشم اگر چند اسم برای یک تیم بادیگاردی وتشریفاتی به من معرفی کنید

شماره موبایل
9130898044
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
ویرایشگر
کارشناس حقوقی (منا ارکان)
5 روز قبل
پاسخ به  احمد خسروی

درود بر شمابا کارشناسان متخصص انتخاب نام ما در تیم حقوقی پایش تماس بگیرید تا در این راستا به شما کمک کنند.