ثبت شرکتاخبار و مقالاتثبت برندثبت برند زعفران

ثبت برند زعفران

جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

قصد دارید ثبت برند زعفران انجام دهید؟ این طلای سرخ ایران را نامگذاری کنید و در بازار ایران و جهان براحتی پیشرفت نمایید. امورات ثبت برند خود را به ما در ثبت پایش بسپارید.

راهنمای ثبت برند زعفران

زعفران نوعی گیاه به رنگ سرخ می باشد که کشور ایران بزرگترین تولید کننده آن با 95 در صد کل تولید این محصول مهم و باارزش می باشد زعفران به دو صورت تر و خشک می باشد و در همان ابتدای دوره رشد قابل برداشت و فروش است 41 کشور در کره زمین از خریداران این طلای سرخ ایران می باشند.

به همین منظور ثبت برند زعفران از الزامات مهم و اساسی به منظور آغاز فعالیت در این عرصه می باشد. در این متن به تشریح چگونگی ثبت برند برای زعفران پرداختیم. پیشنهاد می شود در ادامه همراه ما باشید.

برند زعفران

ثبت برند زعفران ضمانت کننده این می باشد که مشتریان قادر می باشند محصولات خود را از یکدیگر تشخیص بدهند به هنگام مشاهده این علامت مشتری متوجه می شود که این محصول به همان کارخانه ای تعلق دارند که مورد اعتماد او می باشد و بدین صورت با به ثبت رسانیدن برند شرایط مناسبی به منظور مصرف کنندگان ایجاد می شود.

ثبت برند زعفران

مدارک ثبت برند زعفران

1.مدارک مثبت هویت متقاضی

الف- اشخاص حقیقی: رونوشت شناسنامه و رونوشت کارت ملی.
ب- اشخاص حقوقی: آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت رونوشت شناسنامه و کارت ملی مالکان امضاء.

2.مدارک نماینده قانونی

در صورتی که درخواست به وسیله نماینده قانونی(وکیل، دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و غیره.) صورت می گیرد مدارک نماینده قانونی بایستی ضمیمه گردد.

10.3نمونه گرافیکی یا رونوشت یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر در اندازه ده در ده سانتی متر.

4.در صورت سه بعدی بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و در مجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند الزامی می باشد.

5.مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوط ارائه گردد.

6.استفاده از حق تقدم.

در صورتی که درخواست کننده ثبت بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم (حداکثر ۶ ماه) استفاده نمایند. می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را به همراه اظهارنامه تا 15 روز پس از ارائه اظهارنامه ارائه دهید.

مزایای ثبت برند زعفران

  1. با ثبت برند، مشتریان قادر به تشخیص محصولات از هم می باشند.
  2. با ثبت برند، شرکت ها توانمند می شوند تا محصولات از هم متفاوت کنند.
  3. ثبت برند، وسیله بازاریابی شرکتها هستند که باعث مشهوریت و معروفیت شرکت ها می شوند.
  4. وقتی برندی ثبت می شود مجوز استعمال از آن ها به اشخاص ثالث اعطا می شود که می تواند منشا درآمد مستقیم از محل حق امتیازها باشند.
  5. اقدام به ثبت برند از موارد ضروری برای اخذ نمایندگی برای دارنده برند می باشد.
  6. با ثبت برند، باعث کسب درآمد و افزایش سرمایه خواهید شد.
  7. ثبت برند، باعث افزایش کیفیت محصول خواهد شد و نیز باعث ترغیب دارندگان به ارائه محصول با کیفیت می شود.
  8. ثبت علامت تجاری ، این توانایی را دارد که دارنده آن اقدام به اخذ وام و بهره مندی از تسهیلات کند.

مراحل ثبت برند زعفران

برای ثبت برند و علامت تجاری زعفران باید براساس طبقه کالای ارائه شده که جزو مواد غذایی خواهد بود استعلامات مربوط به ثبت برند زعفران را انجام دهید.

برای انجام این امر می توانید قبل از انجام امورات و مراحل مربوط به ثبت برند زعفران به سایت اینترنتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی http://ip.ssaa.ir مراجعه کرده و در قسمت استعلام علائم تجاری اقدام به درج مشخصات نام تجاری مطرح شده و مدنظر خود کنید.

پس از استعلام برند و تایید برند ارائه شده از سوی اداره مالکیت معنوی مدارک و اظهارنامه برند مورد نظر را در سامانه بارگزاری کرده و با بازرسی و بررسی های انجام شده از سوی کارشناسان اداره مالکیت معنوی گواهی ثبت یا همان ثبت برند مورد نظر برای برند ارائه خواهد شد. شما تنها باید برند موردنظر را به  نامه پیش نویس آگهی روزنامه رسمی ضمن آن ارسال می شود.

بعد از روز تحویل مدارک، به سایت مراجعه و در قسمت خلاصه پرونده با ابلاغی که اداره ثبت علامت برای روزنامه رسمی زده است وارد سایت روزنامه رسمی بشوید و هزینه نشر آگهی را بپردازید.

پس از سپری شدن این مراحل درگام نهایی باید با دردست داشتن پرینت نامه آگهی تقاضانامه آگهی تقاضای ثبت، که بار اول اداره ثبت به شما ابلاغ کرده است به اداره ثبت علامت مراجعه و با تحویل و دادن رسید دریافت، نسخه ای فیزیکی علامت ثبت شده خود را تحویل بگیرید.

مدت زمان لازم برای ثبت برند زعفران ۳۵-۴۰ روز کاری می باشد. به جهت اطلاع کلی از مدت زمان لازم برای ثبت برند زعفران خود تنها نیاز به مراجعه و صرف اندک زمانی برای مطالعه مقاله آن دارید.

متقاضیانی که قصد ثبت برند زعفران را دارند می توانند با مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی پایش در ارتباط باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x