جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند زعفران راهی برای مطرح شدن در تجارت

ثبت برند زعفران

قصد دارید ثبت برند زعفران انجام دهید؟ این طلای سرخ ایران را نامگذاری کنید و در بازار ایران و جهان براحتی پیشرفت نمایید. برای کسب و کارتان ثبت برند را سرلوحه کارتان قرار دهید و تمامی امور را به کاربلدان این عرصه بسپارید امور ثبت برندتان را به ما در تیم ثبتی پایش بسپارید.

ثبت برند زعفران آسان

زعفران نوعی گیاه به رنگ سرخ می باشد که کشور ایران بزرگترین تولید کننده آن با 95 در صد کل تولید این محصول مهم و باارزش می باشد زعفران به دو صورت تر و خشک می باشد و در همان ابتدای دوره رشد قابل برداشت و فروش است 41 کشور در کره زمین از خریداران این طلای سرخ ایران می باشند.

به همین منظور ثبت برند زعفران از الزامات مهم و اساسی به منظور آغاز فعالیت در این عرصه می باشد. در این متن به تشریح چگونگی ثبت برند برای زعفران پرداختیم. پیشنهاد می شود در ادامه همراه ما باشید.

ثبت برند زعفران ضمانت کننده این می باشد که مشتریان قادر می باشند محصولات خود را از یکدیگر تشخیص بدهند به هنگام مشاهده این علامت مشتری متوجه می شود که این محصول به همان کارخانه ای تعلق دارند که مورد اعتماد او می باشد و بدین صورت با به ثبت رسانیدن برند شرایط مناسبی به منظور مصرف کنندگان ایجاد می شود.

همیشه سعی کنید در حیطه کاری خود تمامی جوانب موفقیت را پیش بگیرید. اگر می خواهید زعفرانی که تولید یا عرضه می کنید از تسهیلات برخوردار شود و برای خود در آینده سرمایه گذاری مناسب پیدا کنید ما اینجایییم تا تمامی شرایط را برای شما عزیزان فراهم کنیم و در کمتر از یک ماه ثبت برند در کرج و تمامی استان های ایران را به اتمام برسانیم . مطمئن باشید برای رسیدن به اهدافتان تنها کافی است که اراده کنید و پیش به سوی موفقیت قدم بردارید. اگر تا کنون ثبت برند را انجام ندادید بدانید در معرض سواستفاده گران هستید و هر لحظه امکان استفاده از برندتان توسط دیگران وجود دارد.

ثبت برند زعفران آسان

مدارک ثبت برند زعفران

برای ثبت برند زعفران در ایران باید مدارک لازم را از قبل تدارک ببینید از این رو لیست مدارک را در ادامه بخوانید تا با مشکل روبرو نشوید و بتوانید قبل از هر اقدامی آن ها را انجام دهید. ما راهنمای دقیق و دلسوز شما برای ثبت برندتان خواهیم بود.

مدارک مثبت هویت متقاضی

الف- اشخاص حقیقی: رونوشت شناسنامه و رونوشت کارت ملی.

ب- اشخاص حقوقی: آخرین روزنامه رسمی دلیل مدیریت رونوشت شناسنامه و کارت ملی مالکان امضاء.

مدارک نماینده قانونی

در صورتی که درخواست به وسیله نماینده قانونی(وکیل، دارنده یا دارندگان حق امضا برای اشخاص حقوقی و غیره.) صورت می گیرد مدارک نماینده قانونی بایستی ضمیمه گردد.

نمونه طرح گرافیکی یا رونوشت یا تصویر از علامت درخواستی حداکثر در اندازه ده در ده سانتی متر.

در صورت سه بعدی بودن علامت ارائه علامت به صورت نمونه گرافیکی یا تصویر دو بعدی به نحوی که از شش زاویه متفاوت تهیه و در مجموع یک نمونه واحد را تشکیل دهند الزامی می باشد.

مدارک دال بر فعالیت در رشته مربوط ارائه گردد. استفاده از حق تقدم.

در صورتی که درخواست کننده ثبت بخواهد به استناد تقاضای ثبت یا ثبت خارج از کشور از مزایای حق تقدم (حداکثر ۶ ماه) استفاده نمایند. می بایست مدارک مربوط به حق تقدم را به همراه اظهارنامه تا 15 روز پس از ارائه اظهارنامه ارائه دهید.

مزایای ثبت برند زعفران

  • با ثبت برند، مشتریان قادر به تشخیص محصولات از هم می باشند.
  • با ثبت برند، شرکت ها توانمند می شوند تا محصولات از هم متفاوت کنند.
  • ثبت برند، وسیله بازاریابی شرکتها هستند که باعث مشهوریت و معروفیت شرکت ها می شوند.
  • وقتی برندی ثبت می شود مجوز استعمال از آن ها به اشخاص ثالث اعطا می شود که می تواند منشا درآمد مستقیم از محل حق امتیازها باشند.
  • اقدام به ثبت برند از موارد ضروری برای اخذ نمایندگی برای دارنده برند می باشد.
  • با ثبت برند، باعث کسب درآمد و افزایش سرمایه خواهید شد.
  • ثبت برند، باعث افزایش کیفیت محصول خواهد شد و نیز باعث ترغیب دارندگان به ارائه محصول با کیفیت می شود.
  • ثبت علامت تجاری ، این توانایی را دارد که دارنده آن اقدام به اخذ وام و بهره مندی از تسهیلات کند.

مراحل ثبت برند زعفران

برای ثبت برند و علامت تجاری زعفران باید براساس طبقه کالای ارائه شده که جزو مواد غذایی خواهد بود استعلامات مربوط به ثبت برند زعفران را انجام دهید.

برای انجام این امر می توانید قبل از انجام امورات و مراحل مربوط به ثبت برند زعفران به سایت اینترنتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به نشانی http://ip.ssaa.ir مراجعه کرده و در قسمت استعلام علائم تجاری اقدام به درج مشخصات نام تجاری مطرح شده و مدنظر خود کنید.

پس از استعلام برند و تایید برند ارائه شده از سوی اداره مالکیت معنوی مدارک و اظهارنامه برند مورد نظر را در سامانه بارگزاری کرده و با بازرسی و بررسی های انجام شده از سوی کارشناسان اداره مالکیت معنوی گواهی ثبت یا همان ثبت برند مورد نظر برای برند ارائه خواهد شد. شما تنها باید برند موردنظر را به همراه نامه پیش نویس آگهی روزنامه رسمی ضمن آن ارسال می شود.

بعد از روز تحویل مدارک، به سایت مراجعه و در قسمت خلاصه پرونده با ابلاغی که اداره ثبت علامت برای روزنامه رسمی زده است وارد سایت روزنامه رسمی بشوید و هزینه نشر آگهی را بپردازید.

پس از سپری شدن این مراحل درگام نهایی باید با دردست داشتن پرینت نامه آگهی تقاضانامه آگهی تقاضای ثبت، که بار اول اداره ثبت به شما ابلاغ کرده است به اداره ثبت علامت مراجعه و با تحویل و دادن رسید دریافت، نسخه ای فیزیکی علامت ثبت شده خود را تحویل بگیرید.

مدت زمان لازم برای ثبت برند زعفران 30تا 40 روز کاری می باشد. به جهت اطلاع کلی از مدت زمان لازم برای ثبت برند زعفران خود تنها نیاز به مراجعه و صرف اندک زمانی برای مطالعه مقاله آن دارید.

متقاضیانی که قصد ثبت برند زعفران را دارند می توانند با مشاوران و کارشناسان مجتمع ثبتی و حقوقی پایش در ارتباط باشند و این اطمینان را داشته باشند که در صورت واسپاری امور ثبتی به این مجتمع کاربلد در راه خدمات و تولیداتن خود موفقیت کسب خواهند کرد و خطر سواستفاده را از بین می برند.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها