Homeاخبار و مقالاتثبت برندثبت برند در کرج 【ثبت برند و لوگو ✔️】

ثبت برند در کرج 【ثبت برند و لوگو ✔️】

میدونید که این روزها ثبت برند و پرداختن به امر برندینگ با توجه به تولید محصولات مشابه بسیار حیاتی بوده که می تواند پشتوانه مالی و حرفه ای یک کسب و کار باشد. از این رو در متن پیش رو سعی شده تا در مورد ثبت برند در کرج اطلاعات مفیدی را به متقاضیان ثبت ارائه شود، تا در راه ثبت علامت تجاری با مشکلاتی مواجه نشده و در کم ترین زمان به اهداف خود در راه ثبت برند دست یابند. در ادامه همراه ما باشید .

ثبت برند در کرج آسان

ثبت برند در کرج راهی برای دستیابی به پشتوانه های اقتصادی و شناساندن محصول مورد نظر در جامعه می باشد که باید از سوی فعالان اقتصادی انجام گیرد . برای انجام این امور تنها کافی است با کارشناسان مجرب موسسه پایش تماس گرفته تا آن ها در کم ترین زمان شما را در عرصه ثبت علامت تجاری یاری کنند و دیگر دغدغه ثبت انواع برند های ارائه شده بای رونق کسب و کار خود را نداشته باشید . 

 

ثبت برند در کرج

 

مراحل ثبت برند در کرج

مراحل ثبت برند در کرج نیز همانطور که برند را ثبت می کنیم بوده و برای انجام این امر ابتدا بهتر است با کارشناسان حقوقی موسسه پایش تماس گرفته و از طریق آن ها با پشتوانه به تجارب آن ها در امور مربوط به ثبت علامت تجاری در کم ترین زمان امور مربوط به ثبت علامت را انجام دهید .

از اقدامات مهمی که باید قبل از ثبت برند به آن توجه شود انجام استعلامات مربوط به ثبت برند و اطلاع از برند های ثبت شده می باشد که برای انجام این امر با ارائه مدارک برند در یامانه مربوط به اداره مالکیت معنوی و تماس با کارشناسان مجرب پایش این امر برای شما تسهیل خواهد شد . 
پس از انتخاب برند مدنظر خود به سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir/ مراجعه کرده و با ارائه مدارک مربوط به ثبت برند در این سامانه و نیز ارائه مدارک شناسایی برند و متقاضی و ارائه اظهارنامه ثبت برند و علامت تجاری تمام گام ها را به صورت تخصصی انجام خواهید داد .

این نکته را در نظر داشته باشید که ثبت برند از جمله امور تخصصی و حساس می باشد که در صورت وجود هر خطایی ملزم به انجام دوباره و دوباره امور خواهید شد .

با ارائه مدارک برند در صف بررسی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک ارسالی از سوی متقاضی برای بار اول در روزنامه انتشار یافته تا در صورت عدم اعتراض به برند گواهی ثبت آن با درج دومین آگهی در روزنامه از سوی اداره مالکیت معنوی صادر خواهد شد. 

مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کرج

  • ارائه رونوشت اظهارنامه برند
  • مدارک هویتی متقاضی ثبت برند و علامت تجاری
  • ارائه فرم از آخرین تغییرات شرکت و روزنامه رسمی
  • مدارک نماینده قانونی در صورت انجام امور توسط وکیل
  • ارائه ده نمونه از تصویر علامت مربوطه
  • تسلیم برگه رسید پرداختی های ثبت برند در اداره مالکیت معنوی

جهت ثبت برند در کرج تنها مشاوره تخصصی در این زمینه می تواند یاری رسان شما عزیزان باشد . برای بهره مندی از مزایا ثبت برند تخصصی و قانونی در کرج تنها کافی است با کارشناسان مجرب ارزان ثبت تماس بگیرید.

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :