جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در کرج【ثبت برند و لوگو ✔️】

ثبت برند در کرج

می دانید که این روزها ثبت برند در کرج و پرداختن به امر برندینگ با توجه به تولید محصولات مشابه بسیار حیاتی بوده که می تواند پشتوانه مالی و حرفه ای یک کسب و کار باشد.

از این رو در متن پیش رو سعی شده تا در مورد ثبت برند اطلاعات مفیدی را به متقاضیان ثبت ارائه شود، تا در راه ثبت علامت تجاری با مشکلاتی مواجه نشده و در کم ترین زمان به اهداف خود در راه ثبت برند دست یابند. در ادامه همراه ما باشید.

ثبت برند در کرج

ثبت برند در کرج راهی برای دستیابی به پشتوانه های اقتصادی و شناساندن محصول مورد نظر در جامعه می باشد که باید از سوی فعالان اقتصادی انجام گیرد.

برای انجام این امور تنها کافی است با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی پایش تماس گرفته تا آن ها در کم ترین زمان شما را در عرصه ثبت علامت تجاری یاری کنند و دیگر دغدغه ثبت انواع برند های ارائه شده برای رونق کسب و کار خود را نداشته باشید.

شرایط ثبت برند در کرج

منظور از شرایط ثبت برند در کرج قواعد و مقرراتی است که برای ثبت برند تعیین کرده است. برای ثبت برند کرج لازم است ابتدا برندی انتخاب کنید که اولاً اسم خاص باشد و ثانباً ثبلاً ثبت نشده باشد. منظور از اسم خاص اسمی است که جنبه عمومی در طبقه ثبت برند نداشته باشد. برای اینکه بدانید برندی ثبت شده است با خیر بهتر است استعلام ثبت برند را از قسمت جستجو در بانک اطلاعاتی برند دریافت کنید.

حتماً مالک برند باید مجوز به نام، با موضوع مرتبط با طبقات ثبت برند داشته باشد. اگر متقاضی می خواهد ثبت برند لاتین در کرج داشته باشد لازم است اخذ کارت بازرگانی برند را انجام دهید.

ثبت برند در کرج

مراحل ثبت برند در کرج

مراحل ثبت برند در کرج نیز همانطور که برند را ثبت می کنیم بوده است. برای انجام این امر ابتدا بهتر است با کارشناسان حقوقی مجتمع حقوقی پایش تماس گرفته و از طریق آن ها با پشتوانه به تجارب آن ها در امور مربوط به ثبت علامت تجاری در کم ترین زمان امور مربوط به ثبت علامت را انجام دهید.

از اقدامات مهمی که باید قبل از ثبت برند به آن توجه شود انجام استعلامات مربوط به ثبت برند و اطلاع از برند های ثبت شده می باشد که برای انجام این امر با ارائه مدارک برند در سامانه مربوط به اداره مالکیت معنوی و تماس با کارشناسان مجرب پایش این امر برای شما تسهیل خواهد شد.

پس از انتخاب برند مدنظر خود به سامانه اداره مالکیت معنوی به نشانی http://iripo.ssaa.ir مراجعه کرده و با ارائه مدارک مربوط به ثبت برند در این سامانه و نیز ارائه مدارک شناسایی برند و متقاضی و ارائه اظهارنامه ثبت برند و علامت تجاری تمام گام ها را به صورت تخصصی انجام خواهید داد.

این نکته را در نظر داشته باشید که ثبت برند از جمله امور تخصصی و حساس می باشد که در صورت وجود هر خطایی ملزم به انجام دوباره و دوباره امور خواهید شد.

با ارائه مدارک برند در صف بررسی قرار گرفته و در صورت تایید مدارک ارسالی از سوی متقاضی برای بار اول در روزنامه انتشار یافته تا در صورت عدم اعتراض به برند گواهی ثبت آن با درج دومین آگهی در روزنامه از سوی اداره مالکیت معنوی صادر خواهد شد.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ثبت برند در کرج

  • ارائه رونوشت اظهارنامه برند
  • مدارک هویتی متقاضی ثبت برند و علامت تجاری
  • ارائه فرم از آخرین تغییرات شرکت و روزنامه رسمی
  • مدارک نماینده قانونی در صورت انجام امور توسط وکیل
  • ارائه ده نمونه از تصویر علامت مربوطه
  • تسلیم برگه رسید پرداختی های ثبت برند در اداره مالکیت معنوی

جهت ثبت برند در کرج تنها مشاوره تخصصی در این زمینه می تواند یاری رسان شما عزیزان باشد.

هزینه و زمان تقریبی برای ثبت برند در کرج

آنچه که برای هر متقاضی ثبت برند اهمیت دارد، هزینه هایی است که باید برای ثبت برند پرداخت نماید. همچنین زمان تقریبی که برای ثبت برند لازم است برای اشخاص بسیار حائز اهمیت است. حداقل زمانی که نتیجه ثبت برند مشخص می شود 35 روز کاری است.

هزینه های ثبت برند نیز بر اساس نوع شخصیت حقیقی یا حقوقی و تعداد طبقات برند تعیین می شود. هزینه دقیق را کارشناسان ثبتی پایش با برآورد درخواست شما با ثبت برند محاسبه خواهند کرد.

ثبت برند در کمالشهر

اگر مقصد سرمایه گذاری شما استان البرز و شهر کرج است برای تاسییس کارگاه و کارخانه یا شرکت های تولیدی به سراغ شهرک های اطراف کمالشهر بروید. ثبت برند در کمالشهر را از سامانه مالکیت صنعتی درخواست خود را ثبت نمایید. در واقع برای ثبت برند در کمالشهر نیاز به مراجعه به مرکز شهر یا سازمان و اداره خاصی ندارید تنها باید مجوز منطقه ای در کمالشهر را داشته باشید.

ثبت برند در هشتگرد

هشگرد نیز از شهر های اطراف کرج است که موقعیت صنعتی مناسبی در زمینه های تولیدی و صنعتی دارد که همین موضوع باعث شده برخی برند های بزرگ در شهر هشتگرد فعال هستند اگر می خواهید در رقابت با برند های شناخته شده برای تولید و فروش محصول رقابت داشته باشید باید برند انحصاری برای خود داشته باشید که برای این موضوع باید از طریق سامانه الکترونیکی برای ثبت برند هشتگرد اقدام کنید. حتما اول مشاوره نحوه ثبت برند در هشتگرد را از کارشناسان ما در ثبت پایش دریافت کنید.

ثبت برند در اشتهارد

اشتهار نیز از دیگر منطقه های صنعتی و تولیدی در استان البرز است که برند های جدید و قدیم زیادی در شهرک های صنعتی اشتهارد فعالیت دارند. ثبت برند برابر قانون الزامی نیست اما اگر محصول یا خدماتی را ارائه می دهید ثبت برند لزوم تدوام و شناخت و فروش محصول در بازار است بنابراین قبل از اینکه اقدامی کنید حتماً ابتدا نام برند خود را انتخاب کنید.

ثبت برند در نظر آباد

اگر در نظر آباد قصد ثبت برند دارید همانند هشتگرد تنها باید به سامانه مالکیت صنعتی وارد شوید اما باید به یکی از دفترخانه های نظرآباد جهت احراز امضاء مراجعه نمایید و در نهایت برای تکمیل اظهارنامه برند باید در سامانه مالکیت صنعتی اظهارنامه مالیاتی تکمیل کنید بنابراین نیاز نیست به دفاتر اداره کرج جهت انجام پروسه ثبتت برند مراجعه کنید می توانید کلیه مراحل را به صورت اینترنتی انجام دهید. اگر می خواهید با وکلاء متخخصص ثبتی در این زمینه مشاوره دریافت کنید پیشنهاد می کنیم با وکلاء و متخصص ثبت پایش تماس بگیرید.

ثبت برند در زیبادشت

زیبا دشت به دلیل نزدیکی به تهران بسایر ظرفیت تاسیس شرکت و محل تولد بسیاری از برند های نو ظهوری است که در ظرف 20 سال اخیر پدید آمده اند. اگر فعالیت شما در این زمینه است و می خواهید برند اختصاصی خود را ثبت کنید حتماً با کارشناسان ما در این زمینه صحبت کنید.

خدمات مربوطه در سازمان مالکیت صنعتی

منظور از خدمات مالکیت صنعتی امور ثبتی است که از وظایف اصلی این سازمان است در زمینه اختراع، طرح صنعتی و برند و علائم تجاری مختلف ثبت اختراع باید در موارد گوناگونی ارائه شود بنابراین مواردی از قبیل ثبت، تغییرات، انتقال مالکیت و سایر موارد را باید از سایت مالکیت صنعتی برای موضوعات عنوان شده دریافت کنید.

ثبت اختراع در کرج

اختراع پدیه ای است که مخترع با توجه به نو آوری و نبوغ ایجاد کرده است. اختراع باید برای زندگی بشر مفید باشد. حمایت های قانونی از اختراع زمانی اعمال می شود که بر اساس قانون ثبت اختراعات اقدام به ثبت اختراع کرده باشید.

ثبت طرح صنعتی در کرج

اداره مالکیت صنعتی امکان برخورداری از حمایت ثبت طرح صنعتی که متفاوت و جدید هستند را به مدت 15 سال برای طراح یا مالک طرح ایجاد کرده است.

برای بهره مندی از مزایا ثبت برند تخصصی و قانونی در کرج تنها کافی است با کارشناسان مجرب ثبتی پایش ثبت تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سحر جوادی
سحر جوادی
2 سال قبل

سلام، برای ثبت برند میشه از جواز شخص دیگری استفاده کرد؟

نریم صفری
نریم صفری
2 سال قبل

سلام من میخوام نام لاتین ثبت کنم احتیاج به چه مدارکی هست؟

ریحانه اکرمی
ریحانه اکرمی
2 سال قبل

سلام چه مدارکی برای ثبت برند نیاز هست؟

شماره موبایل
9125682385
سميرا نگاه
سميرا نگاه
2 سال قبل

هزينه ثبت برند در سه طبقه اعلام كنيد

میترا باقری
میترا باقری
1 سال قبل

باسلام
میخوام برای شرکتم برند ثبت کنم اگه ممکنه راهنماییم کنید

میترا رضایی
میترا رضایی
1 سال قبل

سلام شما طراحی سایت هم انجام میدین؟