جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در شهرکرد

ثبت برند در شهرکرد

صاحبین مشاغل و حرفه ها می توانند برای اعتبار بخشیدن به کار خود و استفاده از ابزاری که برای تبلیغات آنها مفید باشد برند خود را ثبت نمایند. متقاضیان زیادی در شهرکرد برای ثبت برند خود اقدام می کنند.

در شهرکرد با ثبت برند خود میتوانید به حرفه و شغل خود رونق دهید. از مزایایی که با ثبت برند در اختیار صاحب آن مقرار می گیرد به خوبی استفاده نمایید.

چرا ثبت برند در شهرکرد انجام دهیم؟

صاحبین مشاغل و بازرگانان و تولیدکنندگان برای فروش محصولات و کالا ها و یا ارائه خدمات خود باید هدفی را در نظر بگیرند که بتوانند شاخص باشند و با ثبت برند در شهرکرد می توانند این فعالان اقتصادی به هدف رضایت مندی از فروش برسند زیرا با انتخاب نوع برند خود و باقی ماندن در ذهن مصرف کننده می توانند فعالیت خود را گسترش دهند.

با ثبت برند و ثبت نام تجاری می توانید با افراد متقلب برخورد قانونی داشته باشید و از سوء استفاده آنها جلوگیری کنید. زیرا قانون ثبت شما را تحت پوشش خود قرار می دهد. اشخاص حقیقی و حقوقی که برای فعالیت خود نام و شهرت کسی می خواهند در صورتی می توانند آن را دریافت نمایند که تصمیم به ثبت برند بگیرند.

جهت ثبت برند در شهرکرد می توانید از مشاوره و راهنمایی های متخصصین مجتمع ثبتی پایش بهره مند شوید فقط با یک تماس تلفنی.

مدارک ثبت برند در شهرکرد

مدارک برای ثبت برند اشخاص حقوقی شرکت ها با مدارک  اشخاص حقیقی متفاوت می باشد. الزامی است مدارک ارسالی به اداره ثبت مالکیت صنعتی کامل و بدون نقص باشد:

 • ثبت برند حقوقی

مدارک ثبت شرکت به همراه روزنامه آخرین تغییرات، آگهی تاسیس شرکت، مدارک شناسایی مدیرعامل شرکت، در صورتی که برند شما لاتین باشد داشتن کارت بازرگانی الزامی است.

 • ثبت برند حقیقی
ارائه جواز فعالیت و یا جواز کسب و هر نوع جوازی دال بر فعالیت، مدارک شناسایی (کپی شناسنامه و کارت ملی)، در صورتی که برند به لاتین باشد ارائه کارت بازرگانی الزامی است.

زمان، هزینه، تعرفه و قیمت ثبت برند در شهرکرد

ثبت برند را در اداره مالکیت صنعتی باید انجام داد الزامی است کلیه مراحل را به درستی انجام دهید زیرا نقصی در مدارک و یا مراحل آن روند آن را کندتر می کند. فرآیند زمانی ثبت برند در شهرکرد تقریبا برابر با 45 روز کاری می باشد ولی این زمان متغییر است زیرا بستگی به  تعداد پرونده های کارتابل کارشناسان دارد.

شخص حقیقی که تصمیم به ثبت برند خود می کنند باید پرداختی هزینه های دولتی را انجام دهد و همچنین هزینه های ثبت برند حقوقی با حقیقی متفاوت می باشد ولی روند ثبت آنها یکی است و هر دو باید در سایت اداره مالکیت صنعتی ثبت خود را انجام دهند، ولی هزینه های متفاوتی باید پرداخت نمایند. این هزینه ها با توجه به طبقه کالا متغیر می باشد.

ثبت برند در شهرکرد

مراحل ثبت برند در شهرکرد

 1. مراجعه به سایت اداره ثبت مالکیت صنعتی htt://iripo.ssaa.ir
 2. ورود به سایت تکمیل اطلاعات متقاضی
 3. آپلود کلیه اسناد لازم
 4. دریافت کد پیگیری و رمز عبور
 5. بررسی کارشناسان اداره
 6. نتیجه بررسی از طریق ابلاغیه به متقاضی ارسال می شود.
 7. سپس چاپ روزنامه کثیر الانتشار  مرحله اول
 8. در صورت عدم اعتراض چاپ آگهی دوم و روزنامه رسمی
 9. صدور تصدیق ده ساله برند در انتها

ثبت علامت تجاری در شهرکرد

عنوانی که وجه تمایز بین کالاها و محصولات را بایکدیگر نشان می دهد علامت تجاری می گویند. علامت تجاری از کلمات و واژه هایی که با ترکیب رنگی در کنار هم می باشد تشکیل می گردد.

علامت تجاری در شهرکرد زمانی می تواند برای صاحب آن مفید واقع شود که ثبت آن را انجام داده باشد. با ثبت علامت تجاری است که می توان از حمایت های قانونی برخوردار بود مانند ثبت برند یا نام تجاری شهرکرد در واقع علامت تجاری عنوان فارسی برای برند است.

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در شهرکرد

لوگو و آرم تجاری باید به صورتی طراحی شود که منحصر به فرد باشد و از واژه ها و یا نشان ها و یا نمادها می توان استفاده کرد که دارای ترکیبی از رنگ ها باشد که در ذهن مصرف کننده ماندگار باشد که هر جا این آرم یا نشان را دید متوجه شود این محصول و یا کالا برای کدام نوع فعالیت می باشد.

زیرا آرم و یا لوگو بر روی محصول درج می گردد و معرف آن می باشد. یکی از انواع علائم تجاری لوگو است که خود نیز انواع مختلف دارد. گروه ثبتی پایش طراحی لوگو وثبت آن را با هم برای شما به انجام می رساند.

واژگان مرتبط به ثبت برند در شهرکرد

 • علامت تجاری در شهرکرد
 • لوگو و نام تجاری در شهرکرد
 • اسم تجاری در شهرکرد
 • نام و نشان تجاری در شهرکرد
 • آرم تجاری در شهرکرد

ثبت برند در استان چهارمحال و بختیاری

 • بروجن
 • فرخ شهر
 • فارسان
 • لردگان
 • اردل
 •  کوهرنگ

خدمات مالکیت صنعتی در حوزه ثبتی شهرکرد

قانون ثبت اختراعات، طرح های صنعتی، علائم تجاری، سازمان مالکیت صنعتی را صالح در رسیدگی امور ثبت برند می داند. سازمان مالکیت صنعتی در استان تهران مستقر است اما خدمات مربوط به آن از طریق سامانه مالکیت صنعتی ارائه می شود که می توانید با وارد شدن به سایت از خدمات مربوطه استفاده کنید.

ثبت اختراع و طرح صنعتی در سازمان مالکیت صنعتی شهرکرد

مخترع یا طراح، طرح اشخاصی هستند که پدیده یا ابداع جدیدی را در کالا یا محصولی ایجاتد می کند. طرح صنعتی به تغییرات ظاهری یک محصول که بر اساس نبوغ مخترع ایجاد شده است اطلاق می شود. اختراع نیز پدیده ای جدید است که در ذهن مخترع شکل می گیرد و تغییرات در اصول فنی ایجاد شده است.

مخترع با ثبت اختراع می تواند از حمایت 20 ساله در انحصار تولید و بهره برداری اختراع بهرمند شود. البته لازم است بدانید نباید اختراع قبل از ثبت افشاء شده باشد در غیر این صورت مورد حمایت قانون مالکیت صنعتی نخواهد بود.

مجتمع حقوقی پایش برای شما این امکان را به وجود می آورد تا در کمترین زمان گواهی نامه ثبت برند خود را دریافت کنید. حتما برای استعلام و مشاوره رایگان ثبت هم اکنون با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهبازی
شهبازی
2 سال قبل

برند و علامت تجاری رو میشه با هم ثبت کرد؟

محمودزاده
محمودزاده
2 سال قبل

هزینه ثبت برند برای شخص حقیقی در شهرکرد چقدره؟

ریحانه اکبری
ریحانه اکبری
1 سال قبل

مدارک جهت ثبت برند چیست

شماره موبایل
9125682385
ریحانه اکبری
ریحانه اکبری
1 سال قبل

آیا امکان اعتراض برای برند های رد شده هست

شماره موبایل
9125682385