جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

اداره ثبت اختراع و مالکیت معنوی

اداره ثبت اختراع و مالکیت معنوی و صنعتی

ما در این متن شما متقاضیان گرامی را در جهت ثبت اختراع در اداره ثبت اختراع و مالکیت معنوی و صنعتی یاری کرده تا بتوانید در کمترین زمان ممکن امور حقوقی و ثبتی خود را در اداره مالکیت صنعتی به سرانجام رسانده و از مزایای ثبت اختراع بهره مند شوید. در ادامه همراه ما باشید.

نشانی اداره ثبت اختراع و مالکیت معنوی و صنعتی

محلی برای انجام امورات ثبت اختراعات مخترعین و طراحان که می توان برای انجام امور مربوط به ثبت با مراجعه به سایت این اداره و یا مراجعه حضوری، امور حقوقی را انجام داد.

هم چنین می توان با بهره مندی از تجارب کارشناسان ثبتی مجتمع های حقوقی بدون مراجعه و اقدامی از سوی متقاضی، امور ثبتی خود را به آن ها واگذار کرده و بدین ترتیب امور خود را به صورت حرفه ای انجام دهید.

آدرس اداره مالکیت معنوی را می توانید با مراجعه به سایت اداره مالکیت صنعتی و ثبت اختراعات جستجو کرده و در راه ثبت اختراع گام بردارید.

آدرس اداره مالکیت معنوی
آدرس اداره مالکیت معنوی

آدرس اداره مالکیت معنوی

اداره ثبت اختراع سازمانی دولتی یا بین ‌دولتی است که وظیفه ای چون صدور گواهی ‌نامه‌ های ثبت اختراع را بر عهده دارد. با تأیید تقاضانامه‌ های قابل ثبت از آنها پشتیبانی حقوقی می‌کند.

آدرس اداره مالکیت صنعتی در تهران، میدان امام خمینی (ره) خیابان خیام ،خیابان فیاض بخش، شمال پارک شهر، جنب ساختمان شماره یک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مالکیت معنوی می باشد.

شما اگر متقاضی ثبت اختراع می باشید می توانید تنها با شماره گیری شماره تماس های گروه حقوقی پایش تمامی امور حقوقی و ثبت اختراع خود را توسط مجرب ترین تیم حقوقی پیگیری و به اجرا برسانید و بدین ترتیب دیگر نیازی به مراجعه و ارائه مدارک به اداره مالکیت صنعتی نمی باشد.

ثبت اختراع در اداره مالکیت

با در نظر گرفتن اینترنتی شدن امور ثبتی در سال های اخیر و نیز لزوم ثبت اختراعات در اداره مالکیت صنعتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری به اداره مالکیت صنعتی نمی باشد. اگر شما هم متقاضی ثبت اختراع در کشور هستید تنها کافی است با مراجعه به سایت اداره مالکیت امور ثبتی خود را انجام دهید.

منظور از اختراع نتیجه طرحی یا فرآورده ای است که از تفکر و ذهن خلاق بدست آمده و برای اولین بار توسط افراد ارائه شود. باعث تسهیل و رفع ایرادات در وسایل و فناوری و صنعت شود. در زمان حال دارای کاربرد باشد.

اداره مالکیت معنوی و صنعتی

به حق و حقوقی که صاحب آن قادر می باشد از فعالیت فکری و خلاقانه خودش استفاده نماید مالکیت معنوی گفته می شود. در جهت اهمیتی که مالکیت معنوی دارد، مقررات و قوانینی جهت احترام به این حقوق ایجاد شده است. در ادامه به آدرس ادارات ثبت اختراع در چند استان می پردازیم.

برای اطلاع از تمامی آدرس ها می توانید با کارشناسان مجرب مجتمع ثبتی پایش در تماس باشید تا به صورت تخصصی شما را در راه ثبت اختراع خود از صفر تا صد امور شما را راهنمایی کنند.

اداره ثبت اختراع استان ها

  • اصفهان : خ چهارباغ ، روبروی بیمارستان شریعتی . اداره اسناد و املاک اصفهان
  • مشهد : بلوار ملک الشعرا بهار ، جنب بانک ملی ، اداره ثبت اسناد و املاک مشهد
  • تبریز : میدان ساعت ، کوچه حاج هاشم ، اداره ثبت اسناد و املاک تبریز
  • کرمانشاه : خ فرهنگیان ، فاز 1 ، بلوار مطاعی . اداره ثبت اسناد کرمانشاه
  • شیراز : میدان معلم ، خ همت جنوب ، اداره مالکیت صنعتی شیراز

آدرس سایت اداره مالکیت معنوی

آدرس سایت اداره مالکیت معنوی

طریقه مراجعه به اداره مالکیت صنعتی به جهت ثبت اختراع دارای مراحل مختلف است که می تواند توسط شخص مخترع با صرف زمان بسیار و یا توسط متخصصین ثبت اختراع موسسات حقوقی در کم ترین زمان به صورت تخصصی انجام گیرد.

مخترعین می توانند با بهره مندی از مشاوره های تخصصی و رایگان کارشناسان ثبتی امور حقوقی را در کم ترین زمان انجام دهند.

اداره ثبت اختراع و اداره مالکیت صنعتی و اداره مالکیت معنوی همگی در یک ساختمان در استان تهران واقع گردیده اند. به جهت ثبت اختراع در استان خود تنها کافی است به سایت اداره مالکیت صنعتی کشور به نشانی http://iripo.ssaa.ir مراجعه و یا با تماس با شماره تماس های 02632711327 امور ثبت اختراع در استان خود را انجام دهید.

در انتها نیز با در نظر داشتن تجارب کارشناسان مجرب مجتمع حقوقی پایش، به شما پیشنهاد می کنیم به این گروه ثبتی مراجعه و یا با تماس تلفنی با کارشناسان ثبتی، امور مرتبط با ثبت در اداره مالکیت معنوی خود را تخصصی انجام دهید.

4/5 - (5 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امید
امید
1 سال قبل

سلام . اینجانب به عنوان یکی از مخترعین که از سال ۹۵ تا کنون در پروسه و روند اداره ثبت اختراعات بوده ام بزرگترین و اساسی ترین مشکل روند اداره ثبت اختراعات را عدم رعایت تنظیم قوا و نقض قانون در سازمان ثبت اسناد و به خصوص در اداره ثبت اختراعات می دانم . که این موضوع می بایست از طریق دفتر حفاظت و دفتر بازرسی دستگاه قضایی مورد بررسی و پیگیری قرار بگیرد در اداره ثبت اختراعات مطابق اصلاحیه ماده ۲۸ و قانونی که دارند متقاضی موظف است تا پرونده خود را حتما و حتما از مراجع استعلام قوه… بیشتر بخوانید

امید اسدی
امید اسدی
1 سال قبل

سلام . اینکه قوا مستقل از هم هستند هیچ شکی دران نیست . اما رییس مجلس نمی تواند رییس شورای نگهبان یا رییس قوه مقننه باشد مگر اینکه بخواهیم بگوییم با یک مستقل دیگری به نام قوه شورای نگهبان طرف هستیم که در این حالت چرا می گوییم ما در کشور سه قوه داریم ؟ رییس مجلس در راس قوه مقننه قرار میگیرد یا اینکه شورای نگهبان در راس و رییس مجلس ذیل ان قرار میگیرد ؟؟