جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت فضای سبز

ثبت شرکت فضای سبز

با هم می خوانیم درباره ثبت شرکت فضای سبز. اشخاصی که به فعالیت در عرصه های فضای سبز در مبحث های پارک سازی، فضای سبز شهری، محوطه سازی، به وجود آوردن بوستان و پارک های شهری، آفرینش فضای سبز در بلوارها و میدان های شهری و هم چنین زیباسازی مکان های مختلف علاقه دارند. بایستی جهت به ثبت شرکت در مبحث فضای سبز مبادرت نمایند.

ثبت شرکت فضای سبز چیست ؟

تاسیس این نوع شرکت سبب رسمی شدن و انجام گرفتن کار ها به صورت قانونی می گردد و منعقد نمودن قرارداد با نهاد ها، پرسنل های دولتی و خصوصی و هم چنین اشخاص حقیقی و حقوقی می گردد.

بعد از آن که شرکتی به ثبت رسید شما شماره ثبت و شناسه ملی شرکت را اخذ می نمایید. قادر می باشید به آسانی و به راحتی آن را در مناقصه ها و قراردادهای خود ارائه نمایید.

مراحل ثبت شرکت فضای سبز

به آن دسته از شرکت هایی شرکت پیمانکاری فضای سبز تعلق می گیرد که در اساسنامه آن ها کارهای کشاورزی، فضای سبز معین شده باشد. بیشتر از نصف یعنی در حدود ۵۱ درصد از اعضای هیئت مدیره دربردارنده ی مدرک کارشناسی کشاورزی یا طراحی فضای سبز باشند.

نکته: بعد از صدور گواهی ثبت شرکت فضای سبز از همان سامانه ای که ثبت شرکت را انجام داده اید برای ثبت دفاتر پلمپ اقدام نمایید. 

ثبت شرکت فضای سبز

ثبت شرکت فضای سبز با مسئولیت محدود

به منظور تاسیس شرکت در چنین مواردی در چارچوب شرکت با مسئولیت محدود نیازمند به دو نفر اعضا جهت سهام دار بودن می باشد. هم چنین یکی از اعضا بایستی دربردارنده مدرک کارشناسی یا فضای سبز باشند. شخصی که در برگیرنده مدرک تحصیلی مرتبط می باشد ۵۱% از سهام شرکت را دربر دارد.

به منظور دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی بهتر با کارشناسان و متخصصان ثبت شرکت مجتمع ثبتی و حقوقی پایش تماس حاصل فرمایید. کلیه سوالات خود را مطرح نمایید.

در موضوع فضای سبز به طور معمول در دو نوع چارچوب شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود ثبت می شوند.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود

 1. رونوشت برابر اصل شناسنامه و کارت ملی ارائه گردد.
 2. گواهی عدم سو پیشینه ارائه گردد.
 3. قراردادنامه شرکت به وسیله اعضا به امضا برسد.

ثبت شرکت فضای سبز سهامی خاص

به منظور ثبت شرکت سهامی خاص حداقل به ۳ نفر اعضا نیاز دارد. دو نفر به عنوان بازرس و یک نفر هئیت مدیره شمرده می شود. البته به یک نفر منشی هم به منظور حضور در جلسه ها نیازدارد.

مقدار سرمایه مورد به منظور ثبت 1.000.000 یک میلیون ریال می باشد. بایستی حداقل سی و پنج درصد از سرمایه به نام شرکت در نزد بانک پرداخت گردد. مدت زمان لازم برای به ثبت رساندن شرکت سهامی خاص در موضوعات عنوان شده 20 روز کاری می باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت فضای سبز سهامی خاص

 1. رونوشت برابر اصل مدارک شناسایی اعضا ارائه گردد.
 2. اصل گواهی عدم سوء پیشینه ارائه گردد.
 3. اقرارنامه ای که به امضا رسیده است ارائه گردد.
 4. در صورتی که موضوع فعالیت به جواز نیاز داشته باشد بایستی مجوز دریافت و ارائه گردد.

شرایط و مراحل ثبت شرکت فضای سبز مسئولیت محدود

 1. وجود حداقل دو نفر عضو.
 2. سرمایه مورد نیاز یک میلیون ریال1.000.000
 3. پرداخت و ضمانت تمامی سرمایه شرکت.
 4. مدت زمان ثبت شرکت هم وابسته به شتاب کارشناس موسسه ثبت شرکت ها و تسلیم مدارک بدون هیچ گونه نقص و اشکالی دارد. به طور معمول مدت زمان بین 7-20 روز کاری می باشد.
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها