ثبت شرکتاخبار و مقالاتخدماتثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاه

جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

در این مقاله با انواع ثبت شرکت در کرمانشاه و مدارک لازم ثبتی برای هریک از  انواع شرکت ، خلاصه مراحل ثبت شرکت در کرمانشاه و هزینه ثبت شرکت آشنا می شوید. با ما در ادامه همراه باشید تا نکات را به شما ارائه دهیم.

ثبت شرکت در کرمانشاه

کرمانشاه به عنوان مرکز استان در همسایگی سه استان همدان، کردستان و لرستان قرار دارد و یکی از استان های مرزی ایران می باشد.

ثبت شرکت در کرمانشاه برای کسی که به دنبال تاسیس شرکت در کرمانشاه است گام نخستین برای توسعه کسب و کار می باشد و ممکن است خیلی از شما عزیزان هنوز نمی دانید شرکت چگونه و  با چند نفر به ثبت می رسد و اصلاً با چه موضوعاتی می توان شرکت ثبت نمود بر این اساس این مقاله تبیین شده تا به سوالات شما در  زمینه ثبت شرکت در کرمانشاه پاسخ دهد، از این رو درخواست می کنم تا انتها  ما را با این مقاله دنبال نمایید.

شرکت یعنی

شرکت قراردادي است ميان افراد که براساس آن سود حاصل از سرمايه گذاري تقسيم مي گردد . واژه شرکت برگرفته و مشتق شده از واژه شراکت است به اين معنی که دو يا چندنفر گرد هم آمده سرمايه و يا تخصص خود را و يا هر دو را به اشتراک مي گذارند تا با شراکت يکديگر به اهداف مورد نظرشان که معمولا” اهداف مالي و اقتصادي مي باشد دست يابند.

بیشتر بدانید ...
ثبت شرکت در بندرعباس

براساس همین تعریف به فواید ثبت شرکت در کرمانشاه پی می برید : شراکت قانونی و بر پایه حمایت دولت و فعالیت حرفه ای و رسمی مهم ترین فایده ثبت شرکت است و در کنار آن استفاده از تسهیلات بانکی ، اخذ گرید ، شعب ، نمایندگی و شرکت در مناقصات و مزایدات را نیز باید از فواید ثبت شرکت دانست.

نحوه ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت نام در سامانه @irsherkat.aass.ir

تایید نام ارسالی شرکت

ارسال اوراق و اسناد شرکت به اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

بعد از صدور آگهی تاسیس روزنامه های رسمی قوه قضاییه و روزنامه کثیرالانتشار پرداخت و چاپ می گردد.

انواع شرکت

در حقوق اسلامي انواع شرکت بصورت مختلف پيش بيني شده است که عبارتند از :

 • شرکت با مسئولیت محدود
 • سهامی خاص
 • سهامی عام
 • تضامنی
 • تعاونی
 • نسبی
 • مختلط سهامی
 • مختلط غیر سهامی
 • موسسات غیر تجاری

در ادامه ما چند نوع از متداول ترین شرکت ها را در حوزه ثبت شرکت کرمانشاه می پردازیم، در صورتی که تمایل به ثبت شرکت هایی دارید که در این مقاله به جزئیات ثبتی آنها نپرداختیم می توانید از طریق شماره های تماس ثبت پایش از کارشناسان ما مشاوره رایگان اخذ نمایید.

ثبت شرکت در کرمانشاه

چگونه ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه داشته باشیم؟

در شرکت های سهامی خاص افراد با اهداف و زمینه های مختلف تعریف شده در اساسنامه می توانند فعالیت نمایند، تعداد افراد برای ثبت این نوع شرکت حداقل 5 نفر هستند که 3 عضوء هیئت مدیره و دو عضو بازرس می باشند، 35% از سرمایه کل شرکت که نباید کمتر از یک میلیون رالا باشد در حسابی به نام شرکت در شرف تاسیس توقیف می گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت سهامی خاص در کرمانشاه

رونوشت اساسنامه در دو نسخه با امضاء همه اعضاء و بازرسین و سهامداران

رو نوشتا اظهارنامه در دو نسخه امضاء شده مانند مورد فوق

رو نوشت صورت جلسه مجمع عمومی موسس

رونوشت صورت جلسه هیئت مدیره

مدارک شناسایی همه اعضاء که باید برابر اصل آن صورت گرفته باشد.

بیشتر بدانید ...
ثبت شرکت دانش بنیان

گواهی بانک

شرایط ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمانشاه

اگر می خواهید در حوزه تجارت، خرید و فروش، صادرات و واردات فعالیت نمایید مسئولیت محدود را انتخاب نمایید، زیرا این شرکت  دنگ وفنگ های پس از ثبت شرکت سهامی خاص را ندارد و برای موضوعات عنوان شده امتیاز های شرکت های سهامی چندان مطرح نمی باشد. شما با دو عضو یک میلیون ریال سرمایه می توانید مسئولیت محدود را ثبت نمایید و تا زمانی که تعیین کنید این شرکت فعال باشد.

مدارک ثبت شرکت با مسئولیت محدود

تقاضا نامه در دو نسخه که به امضاء شرکا باید برسد.

رونوشت شرکت نامه در دو نسخه امضاء شده

اساسنامه در دو نسخه امضا شده

صورتجلسه مجمع عمومی موسس

مدارک شناسایی برابر اصل شده

شروط ثبت شرکت تعاونی در کرمانشاه

این شرکت با 7 نفر و 5000000ريال سرمایه در دو موضوع تولید و توزیع قابل ثبت است، اهدافی که برای ایجاد شرکت های تعاونی تبیین شده شامل تامین شرایط برای ایجاد فضای خصوصی سازی، جلوگیری از تجمیع ثروت توسط گروه های خاص، ایجاد انگیزه با در اختیار گذاشتن مدیریت وسرمایه و منابع، فراهم کردن اسباب کار برای اشخاصی که قادر به کار هستند اما شرایط تامین آن را ندارند، جلوگیری از اعضار، احتکار، تورم، اضرار به غیر، گسترش و استوار کردن مشارکت و همیاری عمومی بین مردم و تامین شرایط لازم جهت رسیدن به اشتغال کامل.

در مورد اشخاصی که می خواهند اقدام به ثبت شرکت نمایند دو نکته حائز اهمیت است اولاً اشخاص مورد نظر باید فاقد محکومیت کیفری باشند و علاوه بر این مستخدم رسمی دولت نباشند. دوماً در خصوص مجوزی نبودن موضوعاتی که می خواهید اقدام به ثبت شرکت نمایید حتماً از مشاوران ثبت پایش استعلام بگیرید.

ثبت موسسات غیر تجاری در کرمانشاه

تاسیس یا ثبت این نوع سازمان های حقوقی غیر تجاری ممکن است به تبع منفعت دهی برای اعضاء تشکیل دهنده انتفاعی تعریف شود یا غیر انتفاعی باشند، که اصطلاحاً به آنها سازمان های مردم نهاد هم می گویند.

ثبت موسسات هم در صلاحیت تاداره ثبت شرکت ها می باشد زیرا شخصیت حقوقی دارد. با دو نفر و 1000000 ريال مبلغ اولیه می توانید موسسه خود را ثبت نمایید. در موسسات عدم سوء پیشینه شرط نمی باشد.

بیشتر بدانید ...
حقوق ناشی از ثبت اختراع

ثبت شرکت خدماتی، پیمانکاری و بازرگانی در کرمانشا

شرکت خدماتی در زمنیه ارائه خدمات فعالیت دارد که با توجه به نوع خدمات می توانید تنظیم موضوع اساسی اقدام به ثبت شرکت خدماتی داشته باشید. جهت ثبت شرکت پیمانکاری نیز لازم است شاخه فعالیت خود را در امور پیمانکاری مشخص کنید سپس بر اساس آن موضوع پیمانکاری تدوین نمایید تا بتوانید در چهارچوب قوانین ثبت شرکت ها اقدام به ثبت شرکت پیمانکاری کنید.

آنچه برای شرکت بازرگانی لازم است تدوین موضوع بازرگانی می باشد. موضوع بازرگانی یعنی فعالیت در حوزه خرید و فروش یا مبادلات بین المللی کالا که تدوین موضوع آن بر عهده کارشناسان ثبتی است.

هزینه ثبت شرکت در کرمانشاه

هزینه ثبت شرکت ها و موسسات با هم متفاوت است و به عوامل گوناگون هنگام ثبت شرکت شما بستگی دارد بنابراین جهت آگاهی از قیمت ها با کارشناسان مالی موسسه ثبت پایش تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید با مطالعه این مقاله در خصوص هزینه های ثبت شرکت اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نتیجه: در این مقاله تلاش شد تا حداقل تعاریفی از 4 نوع شرکت ها و موسسه در حوزه ثبت شرکت را برای شما آشکار نماییم امید است توانسته باشیم خدمت شایانی به شما اعطاء نماییم، تخصصی عمل کردن در هر زمینه ای باعث ایجاد موفقیت صد در صد برای افراد است، در خصوص پرونده ثبتی شما تیم متخصص مجموعه پایش آماده ارائه خدمات ثبت شرکت، مشاوره، ثبت برند، و سایر موضاعات ثبتی در خدمت شما عزیزان می باشد ما را دنبال نمایید.

آدرس ثبت شرکت های کرمانشاه

کرمانشاه، بلوار بنت الهدی، مقابل فرمانداری اداره ثبت شرکت های کرمانشاه

واحدهای  اداره ثبت شرکت ها استان کرمانشاه

 1. کرمانشاه
 2. جوان رود
 3. کنگاور
 4. پاوه
 5. قصرشیرین
 6. سرپل ذهاب
 7. روانسر
 8. صحنه
 9. هرسین
 10. گیلان غرب
 11. اسلام آباد غرب
5/5 - (1 امتیاز)

4
یک پاسخ بنویسید

avatar
2 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
کارشناس حقوقی (منا ارکان)غلامیتاجدینی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
تاجدینی
مهمان
تاجدینی

من یک شرکت تجاری برای اخذ وام نیاز دارم از کجا اقدام کنم؟

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
Editor
کارشناس حقوقی (منا ارکان)

درود بر شما، ابتدا لازم شرایط بانک برای ارائه به شرکت های تجاری را بدانید و سپس با توجه به آن اقدام به ثبت شرکت برای اخذ وام نمایید.

غلامی
مهمان
غلامی

آیا با مجوز صنفی هم میشه تولیدی مرغ داشت و شرکت تولیدی مرغ ثبت کرد؟

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
Editor
کارشناس حقوقی (منا ارکان)

برای ثبت شرکت تولیدی مرغ یا مرغداری نیاز به ارائه مجوز نیست. اما اصولاً مجوز ها بعد از ثبت برای راه اندازی جواز تاسیس می باشد.