ثبت شرکتاخبار و مقالاتخدماتروش ثبت شرکت در قزوین

روش ثبت شرکت در قزوین

جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید

هر ساعتی در روز کنار شما هستیم

با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید
در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

از طریق روش ثبت شرکت در قزوین به فعالیت خود اعتبار ببخشید در این مسیر کارشناسان مجموعه ثبت پایش در کنار شما هستند.

با ارائه این مقاله روش ثبت شرکت در قزوین را به شما متقاضیان عزیز توضیح خواهیم داد. همراه ما باشید.

دسترسی سریع پنهان

 ثبت شرکت در قزوین

هنگامی که شرکتی ثبت می کنید یعنی کار خود را معتبرتر کرده و از مزایای بسیاری برخوردار می شوید.

از تسهیلات بانکی شرکتی و حمایت قانون تجارت از شرکت ها که بگذریم یکی از مزایای مهم ثبت شرکت در قزوین امکان تبلیغات محیطی یا شهری یا ثبت شماره تلفن کاری خود در سامانه 118 می باشد.

همچنین برای منعقد نمودن قرارداد با شرکت های بزرگ شما نیاز دارید که در قالب یک شرکت قرارداد را امضا کنید.

چگونگی روند ثبت شرکت

پس بهتر است که از ابتدا به فکر ثبت شرکت باشید و هر نوع سوالی که در این مورد دارید من جمله روش ثبت شرکت قزوین را در این مقاله به همراه هزینه ها و تعرفه ثبت شرکت، مدارک لازم برای ثبت، اینفوگرافی ثبت شرکت و نیز انواع مختلف  موضوعات شرکت ها (تولیدی، بازرگانی و غیره) را به همراه تصاویر و با جزئیات کامل شرح می‌دهیم تا شما را از خواندن هر مقاله دیگری بی نیاز کنیم.

چنانچه میخواهید بدانید که برای ثبت شرکت اولین قدم چیست. دو راه دارید یا این مطلب را که توسط گروه تحریریه مجرب پایش نوشته شده است تا انتها بخوانید یا همین الان گوشی را برداشته و از خدمات مشاوره رایگان  موسسه حقوقی پایش برخوردار شوید.

به علاوه جهت جذب مشتریان بیشتر ما می توانیم در حوزه تبلیغات نیز به شما کمک نماییم.

روش ثبت شرکت در قزوین

خلاصه روش ثبت شرکت در قزوین

همانطور که در تصویر فوق هم دیدید، پس از در نظر گرفتن ملزومات ثبت شرکت با انجام مراحلی شرکت ثبت می شود. اما ملزومات شامل موضوع فعالیت، شرکا، آدرس شرکت، سرمایه اولیه، میزان سهم هر شریک در شرکت و انتخاب یکی دو اسم برای شرکت است. بنابر این می توانید با مراجعه به سایت اداره ثبت شرکت ها  به آدرس irsherkat.ssaa.Ir به راحتی مراحل ثبت شرکت قزوین را شروع نمایید.

ثبت سامانه‌ اداره ثبت شرکت در قزوین

به این شکل که بعد از انتخاب دکمه ثبت تاسیس باید هر صفحه مرحله به مرحله پر شود و بعد از ورود اطلاعات پذیرش یا ثبت نام نهایی انجام می شود.
پس از دو یا سه روز با مراجعه مجدد به سایت و وارد کردن کد پیگیری که در زمان ثبت شرکت دریافت کردید. به شما اعلام  خواهد شد که آیا اطلاعات وارد شده مورد تایید اداره ثبت شرکت ها است یا خیر؟ که اگر تایید شده باشد یکی از اسامی که شما به هنگام ثبت تاسیس تایپ کرده اید نیز به عنوان نام مصدق شرکت در همان صفحه اعلام شده است.

در اسم شرکت بر خلاف اسم برند نباید هیچ واژه ای با ریشه لاتین ذکر گردد.

در این مرحله باید عیناً مدارک بار گذاری شده در سامانه در دو نسخه تهیه کنید. این مدارک باید به امضاء شرکاء برسد.

چاپ و امضا مدارک به همراه مدارک شناسایی شرکا که در خود سایت هم قید شده است. باید اقدام به پذیرش نهایی کنید. رسید پذیرش برای اداره ثبت به شکل پستی ارسال کنید.

بیشتر بدانید ...
خصوصیت نسبی علامت تجاری

ثبت شرکت تجاری در قزوین

برای اطلاع بیشتر در خصوص روش ثبت شرکت قزوین پیشنهاد می کنیم به لینک زیر مراجعه کنید: مراحل ثبت شرکت

و سپس مجددا با استعلام از سامانه با استفاده از کدپیگیری خود ببینید که پیغامی برای تایید مدارک خود دارید. اگر مدارک هم مانند نام شرکت تایید شده باشد.

شما می توانید با رجوع به اداره ثبت شرکت قزوین مدارک ثبتی را که ممهور به مهر اداره ثبت است تحویل بگیرید.

حتما باید در زمان ثبت سامانه شرکت نام شریک یا نماینده ای از شرکت که به اداره ثبت جهت ثبت شرکت مراجعه می کند را ذکر کنید.

در آخرین مرحله ثبت شرکت در قزوین نیز باید برای انتشار روزنامه رسمی شرکت اقدام نمایید. اگر در هر یک از مراحل فوق به سوال یا مشکلی برخوردید می توانید حتما با ما تماس بگیرید.

مشاوران ثبت پایش با حوصله و دقت و با تکیه بر تجارب سالیان پاسخگوی همه سوال ها و نیازها ی شما هستند.

مدارک ثبت شرکت در قزوین

 • کپی برابر اصل مدارک شناسایی موسسان
 • گواهی عدم سو پیشینه موسسان
 • دو نسخه امضا شده و تایید شده صورت جلسه هیات موسسین ، اساسنامه ، شرکت نامه یا اظهارنامه در شرکت سهامی به همراه  گواهی تایید نام شرکت

آیا پس از ثبت شرکت باید کار دیگری هم انجام داد ؟

بعد از ثبت شرکت در قزوین لازم است که فرایندهای تکمیلی طی گردد تا در آینده شرکت با مشکلی مواجه نشود.

این فرایندها عبارتند از تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی و دفاتر پلمپ

پس از ثبت شرکت موسسان موظف هستند که خود را به عنوان مودی مالیاتی به اداره مالیات معرفی کنند و نزد آن اداره یا نزدیکترین شعبه اش به آدرس شرکت خود ثبت نام کرده و پرونده تشکیل دهند.

بعد از این مرحله باید تقاضای کد اقتصادی که کدی جهت شناسایی اشخاص حقوقی در نظام مالیاتی کشور است را اخذ نمایند .

در پایان نیز باید دفاتر پلمپ سالانه اخذ شود و چنانچه شرکت فعالیتی ندارد به شکل سفید به همراه اظهارنامه عدم فعالیت ارائه گردد.

برای ثبت نام در سامانه کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی در قزوین می توانید با کارشناسان ثبت پایش مشورت کنید و کار را به آنها بسپارید.

در ذیل در زمینه اقدامات پس از ثبت و هزینه آن توضیحاتی داده ایم.

هزینه و تعرفه ثبت شرکت در قزوین

به طور کلی جهت ثبت شرکت باید علاوه بر هزینه های برابر اصل نمودن مدارک، هزینه پست، پاکت و تمبر و اینترنت و هزینه چاپ آگهی تاسیس را در نظر گرفت.

به علاوه در برخی از انواع شرکت ها مانند شرکت سهامی بخشی از سرمایه اولیه در نظر گرفته شد باید در حسابی به اسم شرکت واریز گردد که جز هزینه ثبت شرکت به حساب می آید.

جهت اطلاع دقیق تر از هزینه ثبت شرکت  در قزوین با کارشناسان ثبت پایش مشاوره تلفنی رایگان انجام دهید تا جزییات تعرفه و هزینه با توجه به ویژگی های شرکت شما به شما اعلام شود.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص و نیز مدت زمان ثبت شرکت در قزوین این مقاله را مطالعه نمایید: زمان و هزینه ثبت شرکت

هزینه پستی ثبت شرکت

پس از تعیین نام و هنگام تکمیل مدارک می بایست از طریق باجه های پستی معین در هر شهر نسبت به ارسال مدارک صرفا از طریق این باجه ها اقدام نمود که هزینه پستی در مراکز مختلف بسته به میزان وزن و تعداد اوراق (برگه ها) متغیر می باشد.

هزینه حق الثبت

منظور از حق الثبت همان ابطال فیش سرمایه است که برای سرمایه های مختلف متغیر می باشد.
لازم به ذکر است که این هزینه طبق تعرفه ی اداره ثبت شرکتها محاسبه می گردد.

هزینه حق الدرج یا درج در روزنامه محلی

به طور کلی ثبت یک شرکت در دو نوبت روزنامه می گردد، ابتدا در روزنامه محلی که هزینه آن در اداره ثبت شرکتها پرداخت می شود و دومی در روزنامه رسمی کل کشور که پرداخت هزینه آن به صورت اینترنتی است.

طریقه ی محاسبه ی حق الدرج در اداره ثبت شرکتها بستگی به نوع شرکت و تعداد خطوط موجود در آگهی تاسیس شرکت دارد و هرچقدر موضوع شرکت و تعداد اعضاء بیشتر باشد هزینه حق الدرج در روزنامه رسمی و روزنامه محلی افزایش می یابد.

بیشتر بدانید ...
سهام تاسیس شرکتهای سهامی

هزینه پاکت ، پوشه و دیگر متعلقات پرونده نیز به هزینه ثبت شرکت اضافه می گردد.

هزینه روزنامه رسمی کل کشور

پس از ثبت شرکت و پرداخت مرحله اول روزنامه یا همان حق الدرج آگهی در روزنامه محلی می بایست نسبت به پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت در سامانه روزنامه رسمی نیز اقدام نمود.

نحوه محاسبه هزینه روزنامه رسمی نیز بستگی به نوع شرکت و موضوع فعالیت و تعداد اعضاء شرکت دارد و به صورت آنلاین و علی الحساب محاسبه می گردد که می توان در همان سامانه نسبت به پرداخت اینترنتی آن اقدام نمود.

هزینه پلمپ دفاتر تجاری

پس از ثبت شرکت و پرداخت هزینه روزنامه رسمی شرکت 1 ماه فرصت می باشد که نسبت به پرداخت هزینه پلمپ دفاتر تجاری و اخذ آنها اقدام نمود.

هزینه دفاتر کل و روزنامه و دفتر دارایی با توجه به اینکه 50 یا 100 برگی یا بیشتر باشند در واحدهای ثبتی مختلف متفاوت است.

در توضیح پلمپ دفاتر تجاری باید گفت که این دفاتر شامل دفتر کل و روزنامه می باشند که توسط اداره ثبت شرکتها پلمپ می گردند و در زمانی که مالیات بر درآمد سالانه محاسبه می گردد. این دفاتر ملاک ارزیابی و محاسبه مالیات شما هستند.

هزینه تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی

برای تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی می بایست ابتدا 2 در 1000 سرمایه به عنوان حق ابطال تمبر سرمایه پرداخت گردد. سپس فیش های مربوط به تشکیل پرونده دارایی و دریافت کد اقتصادی واریز گردند.

همانطور که از ابتدا نیز اشاره شد هزینه های مربوط به ثبت یک شرکت متفاوت هستند که در این مطلب سعی نمودیم مواردی را که باعث تفاوت هزینه در ثبت شرکتها می گردند را بیان نماییم.

جهت اطلاع دقیق تر از هزینه های ثبت شرکت شما می توانید به صورت 24 ساعته با کارشناسان ما در موسسه حقوقی پایش در تماس باشید.

شرایط ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین

 • این شرکت حتماً بقاید از حداقل سه سهامدار و دو بازرس تشکیل شود.
 • هیئت مدیره شرکت سهامی خاص باید از بین سهامداران انتخاب شوند.
 • شرکت سهامی خاص باید تحت نام مخصوص به ثبت برسد.
 • حتماً باید اساسنامه این شرکت بر اساس آنچه که در قانون برای شرکت های سهامی عنوان شده است تنظیم شود.
 • اعضاء در شرکت سهامی خاص اگر در هیئت مدیره هستند نباید ممنوعیت قانونی داشته باشند.
 • مجمع عمومی موسسین در زمان برگذاری باید حد نصاب مورد نظر در قانون را داشته باشد.
 • 35 درصد از سرمایه شرکت باید قبل از ثبت در حساب شرکت در شرف تاسیس بلوکه شود.

شروط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قزوین

 • تاسیس شرکت با مسئولیت محدود به واسطه شراکت بین دو یا چند نفر ایجاد می شود.
 • سرمایه حداقلی در این شرکت تعیین نشده است و سرمایه تحت عنوان سهم الشرکه می باشد.
 • انتخاب مدیران شرکت از الزامات است که قابلیت تک مدیریتی بودن در این شرکت امکان پذیر است.
 • تعیین ممسئولیت هر یک از اعضاء باید در اساسنامه عنوان شده باشد.

ثبت شرکت بازرگانی در قزوین

شرکت بازرگانی یعنی شرکتی که در موضوع فعالیت آن در اساسنامه شرکت عناوینی مثل خرید، فروش، صادرات ، واردات ، ترخیص کالا و از این قبیل امورات تجاری قید شده باشد.

قزوین به دلیل نزدیکی به فرودگاه پیام که مخصوص حمل و ترانزیت کالا و ماهیت تجاری دارد و مسافربری نمی باشد به صورت بالقوه بسیار منطقه مناسبی برای ثبت شرکت بازرگانی می باشد.

این نوع شرکت را می توانید در قالب ثبت شرکت مسئولیت محدود یا ثبت شرکت سهامی خاص در قزوین ثبت کنید. جهت ثبت شرکت بازرگانی در قزوین با ثبت پایش تماس بگیرید.

ثبت شرکت تولیدی و صنعتی در قزوین

شرکت تولیدی شرکتی می باشد که به موضوعاتی مانند تولید، مونتاژ بسته بندی و توزیع کالا مشغول است. گاه شرکت تولیدی می تواند صنعتی نیز باشد.

یکی از بزرگترین شرکت های تولیدی صنعتی در ایران شرکت ایران خودرو می باشد که به تولید یا مونتاژ اتومبیل و قطعات آن اشتغال دارد و این موضوعات در بند مربوط به مضوع فعالیت شرکت در اساسنامه آن آمده است.

جهت ثبت شرکت تولیدی و صنعتی براساس مقیاس فعالیت خود می توانید شرکت تولیدی را در هر یک از انواع قالب ثبتی هفتگانه به ثبت برسانید.

ثبت شرکت پیمانکاری و فنی مهندسی در قزوین

در تعریف شرکت پیمانکاری باید گفت که این نوع شرکت در زمینه های عمران و ساخت و ساز (ثبت شرکت ساختمانی)، آب، برق و تاسیسات و نیز کشاورزی و مخابرات فعال می باشد.

بیشتر بدانید ...
قوانین ثبت شرکت و فواید آن

معمولاً جهت ثبت شرکت پیمانکاری شرکت های سهامی خاص یا سهامی عام مناسب تر می باشند. زیرا این نوع شرکت ها اجازه مشارکت در مناقصه و مزایده را دارند.

برای اینکه بدانید که با چه تعداد نفرات و با چه سرمایه ای می توانید ثبت شرکت پیمانکاری در قزوین انجام دهید، با کارشناسان با تجربه پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت دانش بنیان در قزوین

این نوع شرکت با هدف تولید علم و دانش، انجام تحقیق و پژوهش و یا اختراع تشکیل می گردد. این شرکت ها در قالب یکی از هفت نوع شرکت تجاری ثبت شده و سپس تحت نظر معاونت علوم و فناوری ریاست جمهوری عنوان دانش بنیان می گیرند.

برای اطلاع از امتیازاتی که به شرکت های دانش بنیان داده می شود و نحوه دانش بنیان شدن این مقاله را بخوانید: ثبت شرکت دانش بنیان

ثبت موسسه غیر تجاری خدماتی در قزوین

جهت ثبت موسسه خدماتی در قزوین باید حداقل دو شریک وجود داشته باشد و بسته به نوع خدمات ممکن است نیاز به اخذ مجوز باشد به عنوان مثال خدمات جابجایی مسافران درون شهری و برون شهری موضوع مجوزی دارد.

لیکن خدمات نظافت ساختمان جز موضوعاتی است که نیازمند مجوز نیست و شما می توانید بدون اخذ مجوز ثبت موسسه خدمات نظافتی در قزوین را داشته باشید.

ثبت شرکت استارت آپ در قزوین

استارت آپ عنوان شرکتی است ایده محور که با ایده های نو مشاغل جدید و کارآفرینی به وجود می آورد.

گرچه ثبت این نوع شرکت می تواند ریسک باشد اما تجربه نشان داده که بسیاری از استارت آپ ها با ریسک کردن به موفقیت و معروفیت زیادی رسیدند.

امروزه اکثر استارت آپ ها در ایران مبتنی بر وب هستند. مانند اپلیکیشن اسنپ که در ابتدا به عنوان شرکت استارت آپ شروع به کار نمود.

چنانچه جهت ثبت این شرکت نیاز به طراحی سایت، نرم افزار و اپلیکیشن یا ربات دارید با ثبت پایش تماس بگیرید. تا علاوه بر نکات ثبتی در این زمینه نیز شما را به شرکتهای زیرمجموعه خود جهت توسعه استارت آپ شما ارجاع دهیم.

ثبت شرکت پایش

ثبت شرکت در قزوین توسط ثبت پایش

 1. تماس با ثبت پایش و اخذ مشاوره تخصصی ثبت انواع شرکت
 2.  ارسال مدارک لازم که به شما اعلام می گردد برای  کارشناسان
 3. واریز هزینه های مربوطه و عقد قرارداد
 4. مشاوره انتخاب اسم و اخذ تاییدیه اسم شرکت و یا انجام اصلاحات در صورت خطاء و عدم تایید
 5. اخذ تاییدیه مدارک از اداره ثبت شرکت ها قزوین توسط نماینده شرکت

آدرس اداره ثبت شرکت های قزوین

قزوین، چهارراه پادگان، جنب بیمارستان شهید رجایی واحد ثبت شرکت های استان ارائه دهید. 

مراکز واحدهای ثبت شرکت ها  در استان قزوین

 1.  سازمان ثبت شرکت در تاکستان
 2. الوند
 3. اقبالیه
 4. آبیک
 5. امحمدیه
 6. بیدستان
 7. محمودآباد نمونه
 8. بوئین زهرا
 9. آبگرم
 10. خرمدشت

کلام آخر

گروه ثبت پایش با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی و حقوقی و با برخورداری از وکلا، کارشناسان و مشاوران متخصص، نه تنها در زمینه ثبت شرکت که در سایر زمینه های ثبتی نیز همواره توانسته است که رضایت مشتری خود را جلب نماید.

کافیست یک بار با موسسه حقوقی پایش همسفر شوید تا خاطره خوب همکاری با این موسسه برای همیشه در ذهن شما حک شود.

تیم خبره ثبت پایش با آگاهی از آخرین مفاد به روز شده قوانین تجارت و تغییرات و اصلاحات قانونی نیاز دارد. با تکیه بر تیم فنی و دانش مسلط بر پورتال جامع ثبت شرکت ها و امور مالیاتی سعی می کند. فرایند ثبت شرکت قزوین را برای شما به آسان ترین فرایند تبدیل کند.

پس با خیال راحت گوشی تلفن را برداشته و با گروه متخصص ثبت پایش تماس بگیرید. لحظه بعد از آن فرایند ثبت شرکت شما به راحتی آغاز شود.

جهت ثبت شرکت در هر یک از واحدها و ادارات ثبتی در سراسر استان قزوین با کارشناسان ثبت پایش تماس بگیرید. در اسرع وقت و با صرف کمترین هزینه و زمان ثبت شرکت در قزوین و نیز انتخاب نام شرکت برای شما انجام شود.

5/5 - (1 امتیاز)

4
یک پاسخ بنویسید

avatar
2 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین واکنش
پرطرفدار ترین
3 نویسندگان دیدگاه
کارشناس حقوقی (منا ارکان)قاسم نیارحیمی آخرین نویسندگان دیدگاه
  مشترک شدن  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع رسانی کن
رحیمی
مهمان
رحیمی

سلام وقت بخیر آیا می تونیم در قزوین نمایندگی یا شعبه یک شرکت خارجی را ثبت کنیم؟

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
Editor
کارشناس حقوقی (منا ارکان)

سلام وقت بخیر نمایندگی شرکت خارجی اصولاً قابل ثبت نیست اما شعبه خارجی قابل ثبت است.

قاسم نیا
مهمان
قاسم نیا

چطور می تونم برند شرکتی در قزوین ثبت کنم؟

کارشناس حقوقی (منا ارکان)
Editor
کارشناس حقوقی (منا ارکان)

سلام برای ثبت برند شرکتی باید برند به نام شرکت باشد از این رو تمامی مدارک ارائه شده نیز باید برای شرکت باشد و برند برای شخص حقوقی ثبت شود.