جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در اصفهان با کمترین هزینه و زمان

ثبت شرکت در اصفهان

در این مقاله علاوه بر اینکه به این که به سوالات ثبت شرکت در اصفهان شما پاسخ می دهیم. سوالاتی مثل چرا باید با ثبت شرکت مالیات پرداخت کنم؟ و یا اصلا ثبت شرکت فایده ای هم دارد؟ نیز خواهیم پرداخت

انتخاب اسم شرکت و نحوه گام به گام مراحل ثبت و تایید نام شرکت، شرایط ثبت شرکت در اصفهان، انتخاب نوع شرکت و تدوین موضوع شرکت ها، مدارک ثبت شرکت، چگونگی ثبت شرکت و موسسه به زبان ساده و هزینه های ثبتی به همراه تصاویر و به زبان ساده می پردازیم.

ثبت شرکت در اصفهان

وقتی به شکل حقیقی کار می کنید، از بسیاری از مستندات قانونی و حمایتی ذکر شده در قانون کار بهره مند نخواهید شد. مثلاً نمی توانید در مناقصات شرکت کنید، وام شرکتی بگیرید، طرفین کاری خود را در صورت لزوم اجبار به انجام تعهدات کاری کنید. حتی کار خود را گسترش دهید به عنوان مثال نمایندگی یا شعبه ایجاد کنید یا قراردادهای دولتی و سازمانی ببندید.

پس با ثبت شرکت اصفهان ممکن است کمی وارد روال قانونی و کمی پیچیده کار شوید که البته ما آن را برای شما آسان می کنیم ولی ثبت شرکت هم می تواند در ازای آزادی عمل گرفته شده از شما ابعاد مثبت فراوان دیگری را وارد فعالیت شما نماید.

بنابراین درنگ نکنید و با تماس با مجتمع ثبتی پایش ثبت شرکت اصفهان را در سریع ترین زمان و با کیفیت بالای خدمات تجربه کنید.

بهتر است این را در نظر بگیرید تنها ثبت شرکتتان ضامن شما در فعالیت تجاری نیست و امور پس از ثبت به مانند اظهانامه و تنظیم دفاتر تجاری به مانند پلمپ دفاتر نیز اقدامات مهم و اجباری برای فعالیت تجاری به حساب می آید که باید آن ها را با تخصص کافی انجام دهید. ما در تمامی مسیر همگام و همراه شماییم.

 

ثبت شرکت در اصفهان
ثبت شرکت در اصفهان

اسم شرکت در اصفهان را چطور باید انتخاب کرد؟

در حال حاضر قانون تجارت مقرر کرده است که اسامی شرکت ها باید سه واژه یا بیشتر باشند. نباید شبیه سایر اسامی شرکت های ثبت شده باشند و واژه های بیگانه در آنها نباشد.

اگر در انتخاب اسم سردرگم هستید با تماس با ما می توانید از میان اسامی پیشنهادی ما یکی را برگزینید و مراحل تایید نام شرکت را که در ذیل به شما به شکل تصویری آموزش می دهیم را نیز به ما بسپارید تا نگران عدم تایید آن و اتلاف وقت خود نباشید و سریعاً اسم دلخواه برای ثبت شرکت های اصفهان را پیدا کرده و تایید اداره ثبت شرکت ها را برای آن بگیرید.

همچنین می توانید با مراجعه به این مقاله از فهرست اسامی موجود و ریز قوانین انتخاب اسم شرکت مطلع شوید: انتخاب اسم شرکت

تعریف شرکت به زبان ساده

شرکت یک نهاد تجاری است که با ثبت اسناد رسمی حاوی موضوع فعالیت شرکت ، نام اشخاص ، نوع شرکت ، ویژگی های آن ، سرمایه و سایر مشخصات شرکت نزد اداره ثبت شرکت ها رسمیت می یابد و از آن به بعد فعالیت شما در چارچوب ثبت شده و تحت حمایت قوانین تجارت قرار گرفته وبه شکل شخصیت حقوقی در می آید.

در حقیقت شرکت نهادی تجاری است که از به اشتراک گذاشتن حرفه خودبا همکاران شما که حسب نوع شرکت و پس از ثبت آن شرکا یا سهامدار نام می گیرند ایجاد می شود و این افراد تجربه یا سرمایه خود را با شما شریک می شوند و همه در سود وزیان این نهاد یعنی شرکت مسئولیت خواهند داشت.

گام به گام مراحل ثبت شرکت و ثبت اسم شرکت در اصفهان

در مرحله اول به سایت اداره ثبت شرکت ها اصفهان مراجعه کنید و با انتخاب درخواست تاسیس شخصیت حقوقی وانتخاب نوع شرکت دکمه ادامه را طبق تصویر در پایین سمت چپ بزنید.

گام دوم این است که اطلاعات عمومی شرکت را وارد کنید یعنی استان، شهر،  آدرس و تلفن شرکت خود را به همراه زمان شروع شرکت و مدت کار آن را وارد نمایید. دقت کنید که زمان شروع شرکت باید از تاریخ شروع سال مالی شرکت باشد.

در گام سوم انتخاب اسم شرکت اطلاعات متقاضی یعنی مشخصات شناسنامه شما ومشخصات شما یا هرکدام از شرکایتان یا نماینده شمابه عنوان امضا کننده دفاتر تایپ گردد.

مرحله چهارم ثبت نام های درخواستی می باشد که پس از ورود هرنام بر اساس اولویت خود باید دکمه ثبت اسم را بزنید و سپس سراغ ورود اسم بعدی مد نظرتان بروید می توانید تا پنج نام شرکت را در این مرحله وارد کنید و در باکس توضیحات نیز اگر در خصوص اسم شرکت مثلاً معانی آن توضیحی دارید آن را بنویسید.

گام پنجم انتخاب موضوع فعالیت شرکت است که شما باید علاوه بر انتخاب از میان عناوین داده شده و زدن دکمه افزودن موضوع فعالیت توضیحاتی نیز در خصوص جزییات فعالیت شرکت خود و حدود آن با عبارات قانونی بنویسید که کارشناسان متخصص ما برای تهیه و تدوین موضوع شرکت به طوری که حق شرکت شما در مزایدات، اخذ وام ، امور بازرگانی و غیره محفوظ باشد به شما کمک می کنند. به علاوه با تماس با کارشناسان ثبتی پایش باید از نیاز به مجوز برای کار شرکت خود نیز آگاه شوید .

گام ششم سرمایه شرکت را بر حسب نوع شرکت که در ذیل به شما توضیح می دهیم انتخاب کنید مثلا اگر شرکت شما سهامی است نوع سرمایه سهام است و مقدار سرمایه را هم باید بر همان اساس مطابق شکل زیر مشخص کنید و با زدن دکمه ثبت سرمایه و بعد از آن گام بعدی به صفحه اشخاص شرکت بروید.

در صفحه اشخاص شرکت مشخصات کامل هریک از شرکا را علاوه بر متقاضی باید به طور کامل وارد کنید که به دلیل سهولت آن به گام هفتم یعنی انتخاب سرمایه اشخاص مطابق دستور العمل ها انجام می دهیم و سپس سمت ها را در ادامه وارد می کنیم مثلاً اینکه چه شخصی مدیر عامل است یا چه کسی رئیس هیات مدیره می باشد البته باید از قبل در این مورد تصمیمات لازم گرفته شده باشد.

بعد از این مراحل باید روزنامه ای کثیرالانتشار را جهت چاپ آگهی و سپس سال مالی شروع کار شرکت وبعد از آن شعب یا نمایندگی ها را مشخص کنید که این بخش در ابتدای تاسیس شرکت را معمولا خالی گذاشته و گام بعدی یا ادامه را می زنیم و در نهایت باید متن های اسناد ثبتی را که از پیش به تدوین و تایید اشخاص شرکت رسیده وارد کنید.

اگر تمایل دارید خودتان ثبت شرکت کنید، ما می توانیم در تدوین این متون به شما کمک کنیم ویا از دریافت متن صورتجلسه ، اساسنامه و غیره در سایت استفاده کنید.

در آخرین گام شما باید پذیرش نهایی بگیرید و نسخه ای چاپ شده از کد پیگیری خود و رسید پذیرش اینترنتی ثبت تهیه کنید تا در مراجعات بعدی به سایت جهت انجام سایر امور ثبتی بعد از تعیین اسم شرکت استفاده کنید.

این بود گام به گام مراحل ثبت شرکت در اصفهان و ثبت سامانه که امیدواریم مفید باشد. حال به سایر مباحث مانند انتخاب نوع شرکت و سایر موارد مربوط به ثبت شرکت در اصفهان می پردازیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان

ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای فعالیت کوچک بازرگانی با سرمایه نقدی و با دو نفر شریک در اصفهان به ثبت می رسد. اعضاء با مشارکت سرمایه نقدی به میزان آورده خود در شرکت سهم می برند. حداقل سرمایه تعهدی در این شرکت یک میلیون ریال است که تمام سرمایه در ابتدای ثبت با اقرار مدیر عامل به صورت کتبی به شرکت پرداخت می شود.

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

جهت فعالیت بزرگتر مانند اخذ گرید و شرکت در مناقصه و غیره  شرکت سهامی خاص با سرمایه به شکل سهام و حداقل سه سهامدار ثبت شرکت سهامی خاص باید انجام شود. شرکت سهامی خاص از جمله شرکت هایی است که دارای بازرس است. تعهد هر سهامدار به میزان سهامی است که در اختیار دارد.

ثبت شرکت تعاونی در اصفهان

برای تعاونی موسسان باید 7 نفر باشند و با مجوز اداره تعاون در حوزه تولید یا توزیع یا گاهی کشاورزی برای رفع نیاز قشری خاص مثلا تهیه مسکن فرهنگیان به ثبت برسد. البته موضوعات تعاونی نیز می تواند در زمینه های متفاوتی اعمال شود. نکته حائز اهمیت برای ثبت این شرکت دریافت مجوز از اداره تعاون است.

ثبت شرکت دانش بنیان در اصفهان

شرکت دانش بنیان را باید با اعضای دانش محور، یعنی عضو هیات علمی  و یا مدارک ارشد به بالا و یا مخترع به ثبت رساند. که البته ابتدا بهتر است شرکت سهامی خاص ثبت شود و سپس تبدیل به دانش بنیان شود. هر چند که شرکت دانش بنیان مشروط به داشتن شرایط در هر یک از شرکت های تجاری قابل اعمال است.

ثبت موسسه در واحد اصفهان

جهت انجام امور علمی، فرهنگی، خیریه، آموزشی، ورزشی، ادبی، تفریحی، مذهبی و غیره باید موسسه در اصفهان به ثبت برسانید. در بیشتر موضوعات برای ثبت موسسه لازم است مجوز دریافت شود. شرایط قانونی ثبت موسسه همانند شرکت با مسئولیت محدود است.

هزینه ثبت شرکت در اصفهان

شرایط و مدارک ثبت شرکت در اصفهان

پیش از ثبت شرکت ها اصفهان  اگر تا اینجای این مطلب را خوانده باشید پی برده اید که برای ثبت شرکت باید قبل از آن نوع فعالیت ، محل شرکت ، شرکا ، میزان سرمایه برای شروع کار و برهمین اساس نوع شرکت را انتخاب کنید.

اگر در انتخاب این موارد مردد هستید کارشناسان حقوقی و ثبتی پایش با نزدیک به ده سال تجربه می توانند در این زمینه مانند انتخاب اسم شرکت در اصفهان به شما کمک کنند.

مدارک لازم برای ثبت عبارتند از مدارک سجلی اعضا به همراه مشخصات کامل، گواهی عدم سو پیشینه این افراد و در صورت نیاز به مجوز این جواز نیز لازم است.

چنانچه از مجوزی بودن موضوع فعالیت شرکت آینده خود مطمئن نیستید با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم. اما به طور کلی مواردی که با سلامت عموم، سلامت فیزیکی یا روحی و آموزش آحاد مردم مرتبط باشد نیازمند مجوز می باشد.

هزینه و زمان ثبت شرکت در اصفهان

در خصوص هزینه ثبت شرکت نیز باید گفت که بسته به نوع شرکت، تعداد نفرات و میزان سرمایه اولیه متفاوت است و تعیین هزینه دقیق پس از مشاوره رایگان مشخص می گردد.

حداقل زمان برای بررسی ثبت شرکت در اصفهان از زمن تایید اسم و تسلیم مدارک به اداره ثبت شرکت ها ظرف مدت 14 روز انجام می شود.

ثبت آنلاین شرکت در اصفهان

به دلیل وجود مشغله روزانه، ترافیک و وقت کم صاحبان شرکت ها تیم ثبتی پایش به شکل آنلاین و بدون مراجعه حضوری در محل خود و سایر شهرهای کشور من جمله شهروندان اصفهانی عزیز کلیه مراحل ثبت شرکت را به شکل آنلاین و غیرحضوری به انجام می رساند.

بدین شکل با ارائه مشاوره تلفنی و ارسال عکس مدارک از طریق ایمیل یا سایر رسانه ها از سوی مشتری فرایند ثبت شرکت ارزان در اصفهان آغاز شده و در کمترین مدت ممکن به اتمام می رسد.

ثبت آنلاین شرکت در اصفهان ثبت نام الکترونیک و انتخاب یا تایید نام شرکت در سامانه اداره ثبت شرکت ها می باشد . در حقیقت ثبت آنلاین شرکت اولین مرحله از مراحل ثبت شرکت اصفهان است که به صورت اینترنتی انجام می گردد.

پس از ثبت شرکت در اصفهان چه باید کرد؟

ثبت شرکت در اصفهان تنها با اخذ شناسه ملی به پایان نمی رسد در واقع اخذ شناسه ملی برای شرکت تجاری ابتدای مسیر ثبتی و تجاری شما به حساب می آید که برای رسیدن به اهدافتان باید موارد دارایی و مالیاتی را به سرانجام رسانید تا از سوی اداره ثبت شرکتها و دارایی مورد قبول واقع شوید. در این زمینه ما مواردی مانند پلمپ دفاتر تجاری و اظهارنامه های مالیاتی که امری الزام برای تجارت در سال مالی است را ارائه می کنیم.

ثبت شرکت بازرگانی در اصفهان

شرکت بازرگانی از موضوعات اصلی مهمی است که بازرگانان اصفهانی می توانند با انتخاب یکی از شرکت های تجاری موضوعات بازرگانی را تنظیم و در شرکت به ثبت برسانند. شرکت بازرگانی بعد از ثبت می تواند فعالیت متعدد بازرگانی داشته باشد.

ثبت شرکت پیمانکاری در اصفهان

فعالیت های پیمانکاری در شاخه های مختلف فنی مهندسی، کاربرد دارد که می توانید با ثبت شرکت پیمانکاری در این دسته بندی از موضوعات، هر نوع فعالیت پیمانکاری را داشته باشید و حتی اقدام به اخذ گرید پیمانکاری کنید.

استعلام شرکت ثبت شده

بسیار پیش می آید که برای جلوگیری از انتخاب نام تکراری به هنگام ثبت شرکت می خواهید از نام شرکت های ثبت شده اطلاع پیدا کنید در این صورت می توانید به سایت شناسه ملی کشور به آدرس www.ilenc.ir مراجعه کنید و در آنجا نام مد نظر خود را وارد نمایید.

بعد از زدن گزینه جستجو چنانچه شرکتی به این نام به شما نشان داده شد دیگر باید از این نام صرف نظر کنید . همچنین برای آگاهی و جستجوی شرکت ثبت شده در اصفهان شما باید به سایت روزنامه رسمی کشور به آدرس www.rrk.com بروید و کلیه آگهی های قانونی از جمله آگهی تاسیس شرکت که شامل اطلاعات کامل و کافی در این زمینه می باشد را بیابید.
و در پایان

باید گفت که داشتن یک مشاور و وکیل صرفاً متخصص در زمینه ثبت شرکت بی نهایت می تواند کار شما را تسهیل و راحت کند، مشاورین ما از همان جلسه یا تماس نخست این امکان را برای شما ایجاد می کنند تا به راحتی نام شرکت، چیدمان اساسنامه و سایر اوراق شرکت را انتخاب و تمامی مراحل قانونی ثبت شرکت در اصفهان را به شکل کاملاً شفاف طی نمایید.

به علاوه لیستی از مراکز اداره ثبت شرکت ها در اصفهان را در اینجا ارائه کرده ایم تا در صورت اقدام بدانید که نزدیکترین مرکز به شما کدام اداره است.

مراکز واحدهای ثبت شرکت ها در استان اصفهان

 • اداره ثبت شرکت اردستان
 • نجف آباد
 • خوانسار
 •  گلپایگان
 • شهررضا
 • فلاورجان
 • خمینی شهر
 • نطنز
 • نائین
 • شاهین شهر
 • سمیرم

جهت ثبت شرکت در واحدهای ثبتی استان اصفهان مجتمع ثبت پایش آماده است تا در اسرع وقت و با کمترین هزینه و زمان ثبت شرکت ارزان در اصفهان را با بهترین کیفیت خدمات به شما ارائه نماید. کافی است با گروه ثبتی پایش تماس بگیرید تا بلافاصله ثبت شرکت برای شما آغاز شود.

5/5 - (2 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
4 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سینا حجازی
سینا حجازی
1 سال قبل

هزینه ثبت شرکت صفر تاصد چقدر هستش ؟؟

شماره موبایل
9905629787
شیوا کریمی
شیوا کریمی
1 سال قبل

سلام
چه مدارکی برای ثبت شرکت در کاشان نیاز هست ؟