جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت برند در تبریز

ثبت برند در تبریز

 شیرثبت برند در تبریز را می‌توان به عنوان یک وجه تمایز بین کالاها و خدمات در نظر گرفت. که متشکل از رقم، حرف، نقش، تصویر، شکل، عدد است. ثبت برند یک امتیاز داخلی و بین المللی است که می توانید با اطمینان تبلیغات مختلفی در زمینه های متعدد داشته باشید. اگر کسب و کار کوچکی دارید اما می خواهید برند سازی در تبریز کنید تا سبب توسعه کسب و کارتان شود یا اینکه می خواهید فعالیت خود را با برند سازی آغاز کنید حتماً تا پایان این مطلب همراه ما باشید. ثبت برند الزامی نیست اما استفاده از برندی که ثبت نشده است گاهاً تبعات جبران ناپذیری برای کسب و کار شما به وجود می آورد.

امتیازهای ثبت برند در تبریز

استفاده از برند یا همان علائم تجاری به زمان‌ های بسیار دور بر می‌گردد اما در همه این سال‌ها با به روز شدن فناوری و راه‌ های ارتباطی برند، به شکل‌های مختلفی تبدیل شده است و این آرم و نشان‌ های تجاری به نظام قانونمندی (ثبت برند) برای محافظت از شغل‌ ها و تخصص‌ ها تبدیل شده است.

این قضیه به افراد مصرف کننده این اختیار را می‌دهد تا بتوانند از بین چند برند، کالا و خدماتی که بیشتر از نظر کیفیت یا آرم و نشان می‌ شناسند خرید کنند.

یکی از مهمترین اهدافی که برای ثبت برند در نظر گرفته شده است متمایز شدن کالاها و خدمات از یکدیگر برای شناخت هر چه بهتر محصولات با کیفیت تر است.

مدت زمانی که جهت استفاده انحصاری برای مالک برند در نظر گرفته شده است محدود به 10 سال از تاریخ ارسال اظهار نامه ثبت برند است. که البته بعد از اتمام این مدت قابلیت تمدید برای برند وجود دارد.

اشخاص می‌توانند با ثبت برند تجاری در تبریز از سوء استفاده‌ هایی که ممکن است از کالاها و این نام و نشان صورت بگیرد جلوگیری کنند.

شما متقاضیان ثبت برند در تبریز نسبت به این امر اطلاعات لازم را باید داشته باشید که ثبت برند دارای واژه‌هایی مترادف است از جمله: نشان تجاری، آرم تجاری، ثبت علامت تجاری در تبریز و در صورتی که قصد به ثبت رساندن هر کدام از این امور را دارید باید مراحل زیر را انجام دهید.

انواع ثبت علائم تجاری در تبریز

ثبت برند در تبریز را می توانید به صورت حقیقی و شخصی و حقوقی ثبت کنید. اشخاص و افرادی که خود صاحبان کسب و کار هستند با داشتن حداقل سن قان ونی و مجوز به نام می توانند برای ثبت علامت تجاری در تبریز اقدام کنند. از این رو به راحتی می توانید در سایت اداره مالکیت صنعتی برای ثبت علائم تجاری در تبریز اقدام کنید. اشخاص حقوقی نیز می توانند درخواست ثبت برند به صو رت حقوقی را بدهند هزینه ی اظهارنامه های اشخاص حقوقی از اشخاص حقیقی کمی بیشتر است از این رو اگر خواستید برند شخصی و حقوقی ثبت کنید با تفاوت قیمت در این راستا رو به رو شدید این مورد توسط سازمان مالکیت صنعتی تعیین شده است. همچنین مس توان یک برند را به نام دو یا چند شخص به صورت مشترک نیز ثبت کرد.

چگونه در تبریز برند ثبت کنیم؟

اولین سوالی که به ذهن شخص متقاضی در تبریز می‌رسد. چگونه برند خود را ثبت کنم؟ در شروع توضیح می‌دهیم که آیا ثبت آن اختیاری است یا اجباری؟

در ابتدا باید گفت که ثبت برند مطابق قانون تجارت اختیاری است ولی بدلیل اینکه متقاضی بتواند از علامت و برند خود در تبریز محافظت کند و از حمایت‌های قانونی برخوردار شود‌، باید اقدام به ثبت برند در تبریز کند.

باتوجه به ماده 1 قانون ثبت علائم و اختراعات ثبت علامت تجاری و یا برند اختیاری است. در صورتی که دولت آن را الزامی بداند ثبت آن اجباری است.

از جمله دلایل ثبت برند در تبریز در ذیل عنوان شده است:

 • دارا بودن استعمال حق انحصاری علامت تجاری
 • مقابله با افراد سوء استفاده گر و کپی کننده گان
 • زمانی که ثبت برند خود را به پایان رساندید برای پایداری تجارت و بقای آن می‌توانید با تبلیغات مؤثر موفقیت بازار را بدست بگیرید.
 • می‌توان به اشخاص ثالث به راحتی برند و یا علامت تجاری خود را واگذار کرد و منبع درآمد دیگر بدست آورد.
 • می‌توان با ثبت برند از تسهیلات و منبع مالی که تعیین شده است استفاده نمود.

مدارک لازم جهت ثبت برند در تبریز

ثبت برند یا به نام شخصیت حقیقی به ثبت می‌ رسد یا به نام شخصیت حقوقی که هر کدام مدارکی را باید ارائه نمایند.

مدارک ثبت برند به نام شخص حقیقی

 • مدارک ثبت برند به نام شخص حقیقی
 • کپی برابر اصل مدارک شناسایی
 • وکالت نامه رسمی به وکیل دادگستری
 • جواز تاسیس یا جواز کسب به نام شخصی که می‌ خواهد مبادرت به ثبت برند نماید.
 • تصویر لوگو و نام برند

مدارک ثبت برند به نام شخص حقوقی

 • مدارک ثبتی شرکت
 • آخرین تغییرات آدرس و هیئت مدیره
 • رونوشت مدارک شناسایی مدیر عامل
 • جواز تاسیس شرکت یا پروانه بهره برداری

نکته: در صورتی که از واژه غیر فارسی در برند استفاده نمودید باید شرکت دارای کارت بازرگانی باشد.

 • کپی برابر اصل مدارک شناسایی مدیرعامل (کارت ملی و شناسنامه)
 • طراحی یک نمونه از برند درخواستی در اندازه 6*6 سانتی متر.
مزایای ثبت برند در تبریز
ثبت برند برای کارآفرینان

مزایای ثبت برند در تبریز

 • ثبت برند، ضمانت کننده این است که مشتریان قادر می‌ باشند محصولات را از یکدیگر تشخیص بدهند.
 • برند، شرکت‌ ها را توانمند می‌کند تا بتوانند محصولات‌ شان را از یکدیگر تفکیک دهند.
 • علامت تجاری، ابزار بازاریابی و اساس ایجاد وجه و شهرت شرکت‌ها هستند.
 • با ثبت برند، اجازه استفاده از  آنها به اشخاص ثالث داده می‌شود و منشأ مستقیم درآمد از محل حق امتیازها می‌باشند.
 • علائم تجاری، جزء ضروری موافقت‌ نامه‌ های اعطای نمایندگی است.
 • این امکان وجود دارد که ثبت برند سرمایه و دارایی ازرشمند کسب و کار شما شود.
 • نام برند، شرکت‌ها را تشویق می‌ نمایند تا در حفظ و بهترشدن کیفیت محصولات سرمایه‌گذاری کنند.
 • مزیت دیگر ثبت برند، اخذ وام می باشد.

مراحل و شرایط ثبت برند در تبریز

تمام سعی و کوشش گروه حقوقی و ثبتی پایش این است که مراحل ثبت برند در تبریز را بتوانیم با زبانی ساده برای شما بیان کنیم که در اینجا به دو روش قابل ثبت برای شما متقاضیان محترم به صورت خلاصه توضیح می دهیم.

ثبت برند توسط متقاضی در تبریز

در اولین مرحله از مراحل ثبت نام سامانه ای برند باید به سایت اداره مالکیت صنعتی مراجعه شود و با کلیک بر روی گزینه ثبت اظهارنامه الکترونیکی شروع به تکمبل این فرم نمایید.

این نکته را باید مد نظر داشت که چگونگی تنظیم و تدوین اظهارنامه جهت ثبت برند و علائم تجاری از امور تخصصی در این مورد به حساب می‌ آید و نیازمند تجربه در این زمینه می‌باشد.

در گام بعدی اطلاعات شرکت و یا شخص حقیقی به صورت کامل وارد می‌شود. توجه به این امر بسیار مهم است که کالاها و یا خدماتی که برای شما انتخاب می‌گردد طبق مجوز یا جوازی است که ارائه می‌دهید.

چنانچه از چگونگی طبقه بندی کالاها و خدمات اطلاعات کافی ندارید می‌بایستی از اطلاعات اشخاص متخصص در این زمینه بهره مند شوید. گام بعدی بارگذاری مدارک لازم جهت ثبت برند از طریق همین سامانه است.

و در انتهای کار باید هزینه‌ های مورد نیاز از طریق واریز اینترنتی انجام شود. بعد از تکمیل نمودن تمام مراحلی که ذکر شد پرونده شما به کارتابل کارشناس این اداره هدایت می‌شود و به نوبت در مرحله بررسی کارشناسان قرار می‌گیرد.

بعد طی نوبت بررسی‌های کارشناس اداره صورت می‌گیرد که معمولاً ظرف مدت دو الی سه ماه کاری، نتیجه در سامانه قابل رویت است.

در حالتی که کارشناس پرونده، نظر به نقص در پرونده دهد. می‌بایستی نسبت به رفع نقص اقدام صورت بگیرد یا کارشناس نظر به ثبت برند دهد. از این رو بعد از انتشار آگهی تقاضای ثبت علامت تجاری، باید روزنامه ثبت تقاضای علامت را در سامانه روزنامه رسمی پرداخت کنید.

ثبت برند در تبریز توسط مجتمع ثبتی پایش

در ابتدا کارشناسان و مشاوران ثبتی پایش کلیه اطلاعاتی که شما برای ثبت به آن نیاز دارید را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند. در گام بعدی می بایست مدارک اعلامی که کارشناسان ما به شما اعلام می کنند را تهیه کرده و در اختیار آنها بگذارید.

گروه ثبتی و حقوقی پایش با توجه به مدارکی که تهیه شده اقدام به ثبت نام و تنظیم اظهارنامه برند به صورت تخصصی می کند و با توجه به مجوزی که متقاضی برای ثبت برند خود ارائه می‌دهد کالاها و خدمات را مشخص کرده و در سامانه ثبت برند اقدام به وارد نمودن کالاها می‌کنیم.

اگر پرونده دچار نقصی شود باید در قسمت‌های مربوط اقدام به رفع نقص صورت بگیرد زیرا امور مربوط به رفع نقص به صورت کاملا تخصصی انجام می شود و بعد از انتشار آگهی تقاضای ثبت علامت تجاری اقدام به ثبت نام در روزنامه رسمی صورت می گیرد و با انتشار روزنامه رسمی مراحل تشکیل پرونده ثبت علامت تجاری در تبریز توسط وکلای حقوقی و ثبتی پایش پیگیری های لازم صورت می‌گیرد و در انتها آگهی استفاده انحصاری به مدت 10 سال برند برای متقاضی صادر می‌گردد.

ثبت برند در تبریز

اسامی خاص برای برند در تبریز

برای انتخاب برند در تبریز باید دقت و توجه کافی داشته باشید تا بعد از ثبت آن بتوانید با بازاریابی مؤثر و هدفمند موفقیت و درآمد بالا را کسب نمایید.

اولین سوالی که در ذهن ایجاد می شود که چگونه انتخاب برند و خاصی در تبریز داشته باشیم؟

1. توجه لازم به علائم تجاری

به ویژگی‌های مثبت و گیرا که شخص مصرف کننده را به آن جلب کند توجه نمایید. دانشمندان و روانشناسان در بررسی ها و تحقیقات خود به این بیان پی برده‌اند که نشانه‌ ها و علائم‌های قابل بیان هستند و مردم توسط آن، از طریق غرایز شخصی آنها را تجربه کنند.

بهتر است در انتخاب برند و استفاده از اسامی خاص از مواردی که با حسی خاص ارتباط دارد بیشتر تمرکز کنید. می توان از علم مفاهیم گذشته استفاده نمایید.

2. در پیدا کردن مفاهیم می‌توانید از توانایی ذهنی استفاده نمایید.

انتخاب اسامی خاص برای برند باید دارای توانایی جذب مصرف کننده و معتبر باشد. باید به توجه و احساس مصرف کننده و شخص مقابل توجه لازم کرد. انتخاب اسم برند یک ترفند به حساب می‌آید که دارای قوانین خاصی می‌باشد باید همه جوانب کار را در نظر گرفت و از هدف و کسب درآمد ذهنیت مثبتی داشته باشید. کلیه جنبه‌ ها را در نظر بگیرید از جمله کلمات، احساسات، تجربیات توصیفی کسب و کار و یا اسامی خاصی که برای ثبت برند خود نیاز است را بشناسید.

اسامی خاص برای برند به عنوان مثال چند نمونه در ذیل ذکر شده است.

 • آبتین: نام پدر فریدون پادشاه پیشدادی
 • آتوسا: قدرت و توانمندی – دختر کورش وزن داریوش اول
 • آفر: آتش – ماه نهم سال شمسی
 • آفره دخت: دختر آتش – دختری که در ماه آذر به دنیا آمده است.
 • آذرنوش‌: شیرین و دل انگیز
 • آذین: زیور، طاق نصرة‌، تزئین ، آرایش

طراحی لوگو در تبریز

بهترین راه ارتباطی که بتوان در عین سادگی ارتباط مؤثری را با مخاطب در تبریز برقرار کرد. انتخاب لوگو موفق است. باید به بقاء و تداوم نماد و نشانه ای که برای خدمات و یا محصولات خود در تبریز انتخاب می کنید توجه نماید.

لوگو هویت و شناسنامه کاری شما محسوب می‌شود. پس با توجه به موارد فوق در طراحی لوگو باید دقت و توجه کافی داشته باشید.

باید به این نکته توجه کرد که طراحی لوگو نسبت به موارد گرافیکی کاری دیگر اهمیت و تخصص بیشتری نیاز دارد و هم چنین مشکل تر است.

زیرا با توجه به محدودیت‌ها و هم چنین در نظر گرفتن معانی و رعایت اصول تبلیغاتی طراحی، انتخاب و طراحی کرد.

بهتر است در طراحی لوگو، طراح از کار و هویت آن درک درستی داشته باشد و هم چنین به ریزه کاری‌ ها و موارد حساس دقت بیشتری داشته باشد و آنها را شناسایی کند. که بتواند با تسلط کامل از عهده اداره و ترکیب جزئیات طراحی خاصی داشته باشد.

مراحل طراحی لوگو در تبریز

 • سفارش لوگو
 • طراحی اولیه
 • مشاهده و نظر شما
 • ویرایش و بازنگری

جهت کسب اطلاعات بیشتر شما متقاضیان گرامی در تبریز می‌توانید به مقاله طراحی لوگو مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

منظور از طبقات برند چیست؟

ثبت برند در تبریز و سراسر ایران دارای 45 طبقه است. هر طبقه از محصول یا محصولاتی توسط سازمان مالکیت معنوی که متولی ثبت علائم تجاری است کاملاً انتخاب شده است.

که با توجه به موضوع جواز اداره مالکیت در طبقات درخواست شده مبادرت به صدور تاییدیه جهت ثبت نام تجاری در تبریز می‌نماید.

برای مثال: یک طبقه مربوط به مواد غذایی و طبقه دیگر مربوط به مصنوعات چوبی می باشد و به همین ترتیب هر دسته از محصولات در این دسته بندی دارای یک طبقه بندی خاص هستند.

تصدیق ثبت برند تبریز شما تا ده سال اعتبار دارد و اداره مالکیت صنعتی  در طی این ده سال هیچ برندی را که مشابه یا عیناً شبیه برند شما است را ثبت نمی کند.

حمایتی که اداره ثبت علائم تجاری از شما می کند برای جلوگریری از هر گونه سوء استفاده است. در صورتی که شخص دیگری در هر جای ایران از برند شما سوء استفاده کند قانون مالکیت معنوی از شما حمایت می‌کند و می‌توانید از آن شخص شکایت نمایید.

مدت زمان و هزینه ثبت برند در تبریز

از آنجایی که اداره مالکیت صنعتی تنها در استان تهران قرار دارد و تنها سازمان بررسی و حمایت از ثبت برند است بررسی ها در این سازمان زمان بر می باشد. بر اساس آنچه که در نتیجه رسیدگی های ثبت برند توسط وکلاء پایه یک در مجتمع ثبتی پایش انجام شده است، حدود زمان بررسی 35 الی 45 روز کاری است. هزینه ثبت برند برای اشخاص حقوقی دو برابر اشخاص حقیقی است. البته تعداد محصولات مورد تقاضا برای ثبت برند متفاوت است.

برای ثبت برند کجا باید مراجعه کرد؟ 

ثبت برند توسط اداره مالکیت صنعتی در تهران صورت می گیرد این سامانه تنها سامانه ای است که در امور مربوط به ثبت برند و ثبت علائم تجاری می پردازد که ثبت نام در این سامانه از طریق درگاه اصلی سایت اداره مالکیت صنعتی صورت می گیرد بنابراین می توانید بعد از وارد شدن به سایت مالکیت صنعتی و ایجاد حساب کاربری برای ثبت برند در تبریز اظهارنامه مربوطه را تکمیل کنید. اظهارنامه ثبت برند در تبریز را الکترونیکی باید تنظیم و ثبت کرد البته بهتر است در این زمینه از کارشناسان مجتمع ثبتی پایش مشاوره دریافت کنید وکلاء ما پرونده ثبت برند در تبریز را از طریق اداره مالکیت صنعتی در تهران پیگیری خواهند کرد و نیاز به مراجعه حضوری شما نیست.

ثبت علامت تجاری در تبریز

علامت تجاری تحت دو عنوان علامت جمعی و نام تجاری نیز قرار دارد. در ادبیات حقوقی به هر نشانی که باعث ایجاد تفاوت و یا وجه تمایز کالا و خدمات تولید کننده‌گان از یکدیگر شود را علامت تجاری نام گذاری می‌کنند.

علامت تجاری نشان فیزیکی است که درج آن در اظهارنامه الزامی است و خصوصیات خاص و منحصر به فرد آن مشخص کننده آن محصول از سایر محصولات است و نام تجاری معین کننده شخص حقیقی یا حقوقی صاحب علامت را معرفی تداعی می کند.

مجتمع حقوقی پایش مجری تخصصی ثبت شرکت در تبریز و ثبت تغییرات شرکت در تبریز

ثبت لوگو و آرم و علائم تجاری در تبریز

به طرح گرافیکی که متشکل از شکل‌ها، حروف، اشکال هندسی یا دست نوشته‌ها باشد را لوگو می‌ نامند. این اشکال به صورت خاصی کنار هم قرار داده می‌ شوند تا بتوانند نسبت به سایر اشکال تفاوت ایجاد کنند.

شما می‌توانید جهت بهره‌مندی از اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت آرم و لوگو در تبریز با کارشناسان گروه ثبتی و حقوقی پایش در تماس باشید.

واژه نامه های مرتبط با برند در تبریز

 • ثبت علائم تجاری در تبریز
 • علامت تجاری در تبریز
 • نشان تجاری در تبریز
 • آرم تجاری در تبریز
 • لوگوی تجاری در تبریز
 • ثبت برند تجاری در تبریز

چگونه ثبت طرح صنعتی در تبریز داشته باشیم؟

طرح صنعتی برای اشخاص حقیقی و حقوقی که از ترکیب اشکال و رنگ و نماد ها اقدام به ایجادی طرحی متفاوت از طرح های موجود در بازار کررده باذشند می توانند به مدت 15 سال انحصار مالکیت در تولید محصول داشته باشند.

نحوه ثبت اختراع در تبریز

مخترعین عزیز تبریزی این امکان را دارند تا از طریق سایت مالکیت صنعتی از امتیاز ثبت اختراع برخوردار شوند. در صورت داشتن اختراع می توانید استعلام ثبت آن را دریافت کنید و اقدام به ثبت اختراع کنید.

نتیجه گیری: مشاوره ثبت برند در تبریز را می توانید از کارشناسان متخصص مجتمع حقوقی پایش دریافت کنید.

ثبت برند در اهر

برای ثبت برند اهر باید از مرکز مالکیت صنعتی از تبریز اقدام نمایید از این رو برای اینکه برند انحصاری را در اهر ثبت کنید به جای مراجعه به مرکز مالکیت صنعتی تبریز می توانید از طریق سامانه رسمی مالکیت صنعتی این اقدام را انجام دهید.

ثبت برند در اسکو

اسکو نیز از دیگر شهرستان های آذربایجان شرقی است که کسب و کار های کوچک و بزرگ زیادی در آن فعالیت دارند که به لطف اینترنتی و فضای مجازی فعالیتشان به اسکو محدود نیست اگر کسب و کار شما نیز نیازمند به یه نام تجاری یا نشان تجاری خاصی است هم اکنون فرصت ثبت برند را دارید البته قبل از هر چیز باید مشاوره ثبتی در این رابطه دریافت کنید.

ثبت برند در بستان آباد

در صورتی که جواز تاسیس شهرک صنعتی بستان آباد را دارید یا همانند سایر شهرستان های نام برده شده جواز فعالیت دارید، آیا می دانستید می توانید به راحتی برند خود را در بستان آباد ثبت کنید.

ثبت برند در بناب

بناب نیز از دیگر شهرستان های آذربایجان غربی با مرکزیت تبریز است که دارای شهرک صنعتی است. افرادی که در این شهرک صنعتی مجوز فعالیت داشته باشند یا خارج از این شهرک نیز دارای پروانه فعالیت در مشاغل مختلف باشند برای بسته بندی و فروش محصول باید برند ثبت شده خود را ارائه دهند.

ثبت برند در سراب

سراب نیز دارای شهرک صنعتی خود است و برای اینکه بتوانید درخواست ثبت برند در سراب را داشته باشید لازم است از شهرک صنعتی سراب پروانه تولید یا جواز کسب دریافت کنید. در هر حال ثبت برند را می توانید به راحتی و در کمترین زمان ممکن با مجتمع ثبتی پایش داشته باشید.

ثبت برند در شبستری

شرکت ها و اشخاصی که در شهرک صنعتی شبستری فعالیت دارند و مجوز فعالیت در این شهرک صنعتی را دارند می توانند برای ثبت برند در شبستری اقدام کنید. البته برای ثبت برند داشتن مجوز شرط اصلی است اما شرط کافی نیست برای اطلاع از نحوه فرایند ثبت برند در شبستری حتماً از مشاوران و کارشناسان مجتمع ثبتی پایش مشاوره دریافت کنید.

ثبت برند در عجب شیر

اگر در شهرک صنعتی عجب شیر هم فعالیت دارید و مجوز فعالیت در این شهرک صنعتی را دارید و هنوز برای ثبت برند اقدامی نکرده اید همین حالا فرصت ثبت برند خود را خواهید داشت. البته لازم است ابتدا کارشناسان مجتمع ثبتی پایش استعلام برند مورد انتخاب شما را از اداره مالکیت صنعتی بگیرند با ما تماس بگیرید.

ثبت برند  در مراغه

کسب و کار های کوچک و بزرگ زیادی در مراغه فعالیت دارند که برخی آنها در شهرک صنعتی مراغه و برخی خارج از شهرک صنعتی مراغه فعال هستند که هنوز برند تجاری خود را ثبت نکرده اند، آیا می دانستید برندی که ممکن است از آن استفاده می کنید تحت مالکیت شخص یا اشخاص دیگری باشد و استفاده شما غیر قانونی تلقی خواهد شد. برای ثبت برند خود یک لحظه هم تعلل نکنید.

ثبت برند در مرند

مرند نیز از شهرستان های تابع آذربایجان شرقی است که خود دارای شهرک صنعتی است. شرکت ها و کسب و کار های شخصی فعال در مرند برای برند سازی و فروش محصول و دریافت بر خی استاندارد ها و مجوز ها نیاز به ثبت برند دارند. بنابراین اگر هنوز برند ثبت شده ای برای فعالیت خود در مرند ندارید هم اکنون با کارشناسان ثبتی پایش تماس بگیرید. مشاوره های مجتمع ثبتی ما برای شما آذری های عزیز کاملاً رایگان است.

لیست مراکز ثبت برند، علائم، نشان، لوگو و آرم تجاری در استان آذربایجان شرقی
 • ثبت برند در آذرشهر
 • اهر
 • اسکو
 • بستان آباد
 • بناب
 • تبریز
 • جلفا
 • چاراویماق
 • خداآفرین
 • سراب
 • شبستر
 • عجب شیر
 • کلیبر
 • مراغه
 • مرند
 • ملکان
 • میانه
 • ورزقان
 • هریس
 • هشترود
 • هوراند
5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
12 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مهرانگیز خانی
مهرانگیز خانی
2 سال قبل

برای ثبت برند حتما باید حضوری بیام؟

سحر دولتی
سحر دولتی
2 سال قبل

سلام
ممنون از مشاوره کارشناسان

شماره موبایل
9331506693
ريحانه اسدي
ريحانه اسدي
2 سال قبل

سلام مدارك ثبت برند؟

شماره موبایل
9125682385
ريحانه حصاري
ريحانه حصاري
2 سال قبل

سلام مدارك ثبت برند چيست

شماره موبایل
9125682385
ریحانه حصاری
ریحانه حصاری
1 سال قبل

کارت بازرگانی هم نیازه برای ثبت برند؟

شماره موبایل
9125682385
سیما رستمی
سیما رستمی
1 سال قبل

سلام مرسی از همکاری خیلی خوبتون برای ثبت