جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

ثبت شرکت در بیرجند

ثبت شرکت در بیرجند

اگر می خواهید و قصد دارید ثبت شرکت در بیرجند را انجام دهید تا انتهای این مقاله همراه و همگام ما باشید. شهر زیبای بیرجند مرکز استان خراسان جنوبی می باشد. مشهوریت این شهر مربوط به سیستم قوی و قدیمی آبرسانی می باشد. ثبت شرکت اگر بر اساس اصول مقرر قانونی انجام نشود در اداره ثبت مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

ثبت شرکت در بیرجند

اشخاص حقیقی که در بیرجند ساکن هستند برای توسعه و گسترش فعالیت های خود می توانند شرکت را ثبت نمایند و از شخص حقیقی به حقوقی تبدیل شوند.

شرکت از 2 و یا چند نفر سهامدار و شرکا تشکیل شده است این شرکا و سهامداران می توانند افراد حقیقی باشند. که باتوجه به برنامه ریزی که برای فعالیت های خود دارند برای تشکیل شرکت و ثبت شرکت اقدام می کنند.

با ثبت شرکت می توانند در مناقصات خارجی و داخلی شرکت می کنند و با ثبت شرکت اعتبار و وجه قانونی بگیرند.

مدارک ثبت شرکت در بیرجند

برای اقدام به ثبت شرکت ملزم به ارائه مدارکی برای شخص حقوقی و شرکت می باشید از جمله:

 • کارت ملی و شناسنامه مؤسسین و اعضا
 • اخذ گواهی عدم سوء پیشینه کلیه اعضا و مؤسسین
 • اواراق اساسی شرکت را تنظیم نموده از جمله اساسنامه و شرکتنامه
 • وکالتنامه ارائه داده شود در صورتی که کار ثبت را وکیل قانونی انجام دهد.
 • مجوز فعالیت شرکت اخذ آن از ارگان مربوطه

زمان و هزینه، تعرفه و قیمت ثبت شرکت در بیرجند

باتوجه به قالب های ثبت شرکت، زمان ثبت شرکت در هرکدام از قالب ها متفاوت می باشد و یعنی شرکت با مسئولیت محدود با شرکت سهامی خاص زمان ثبت آنها متفاوت می باشد. علاوه بر این هرچقدر روند ثبت شرکت را به درستی انجام دهید. کارشناسان نواقصی در پرونده مشاهده نکنند ثبت شرکت زودتر انجام می شود.

زمان ثبت شرکت را بین 20 الی 30 روز کاری باید رد نظر بگیرید.

هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم می شوند. که با توجه به نوع فعالیت، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد.

حتی نوع اسم طولانی بودن آن هم در هزینه ثبت شرکت تاثیرگذار می باشد. زیرا در یکی از مراحل ثبت باید هزینه تعیین نام را بپردازید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های ثبت شرکت می توانید با کارشناسان مجتمع ثبتی پایش تماس بگیرید.

ثبت شرکت در بیرجند

مراحل ثبت شرکت در بیرجند

برای ثبت شرت در بیرجند باید در اداره ثبت شرکت ها اقدامات لازم را انجام دهید برای این کار می توانید به صورت اینترنتی وارد سایت اداره ثبت شرکتها شده و ثبت خود را انجام دهید.

وارد سایت می شوید و کلیه اطلاعات خواسته شده در فرم را درج می نمایید.

سپس در مرحله بعد 5 نام برای شرکت انتخب نموده و در اولویت به ترتیب آنها را وارد می نمایید.

سپس در مرحله بعد مدارک را ایسکن و بارگذاری نمایید.

پذیرش نهایی و اخذ و دریافت کد رهگیری و رمز عبور

بررسی های کارشناسان اداره بر روی پرونده انجام می شود و سپس بعد از موافقت و نبودن و نواقص باید مدارک از طریق پست به اداره ارسال نمایید. سپس چاپ روزنامه اول کثیرالانتشار و سپس بعداز 1 ماه چاپ روزنامه دوم آگهی روزنامه رسمی کشور و اخذ شماره ثبت و تاریخ ثبت شرکت.

زمانی می توانید امور ثبت اینترنتی شرکت را به درستی انجام دهید که تحربه کافی در این زمینه داشته باشید در غیر این صورت کارشناسان و مشاوران حرفه ای مجتمع حقوقی پایش آماده ارائه خدمات ثبت شرکت می باشند هم اکنون می توانید تماس بگیرید.
نکته: با دریافت روزنامه رسمی تاسیس باید برای ثبت نام دفاتر پلمپ شرکت نیز اقدام کنید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در بیرجند

شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین قالب ثبتی در بین اشخاصی که قصد دارند فعالیت های بازرگانی را انجام دهند می باشد تعداد اعضا در این شرکت ها دونفر می باشد و میزان سرمایه اولیه آنها از یک میلیون ریال نمی تواند کمتر باشد و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول جبران ضرر و زیان می باشند.

در تعیین نام برای شرکت با مسئولیت محدود الزامی است با مسئولیت محدود قید گردد.

ثبت شرکت سهامی خاص در بیرجند

اشخاصی که قصد دارند با شرکت خود فعالیت های گسترده ای از جمله شرکت در مناقصات و مزایدات را انجام دهند و یا قصد اخذ رتبه را دارند عموما شرکت های سهامی خاص به ثبت می رسانند.

این امر به این خاطر است که سهامداران موظف هستند 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت واریز نمایند و 65% باقی مانده آن را در تعهد خود نگه دارند به همین خاطر از اعتبار بیشتری برخوردار می شوند.

ثبت شرکت سهامی خاص از 5 نفر اعضا صورت می گردد که 3نفر از آنها سهامدار و عضو هیئت مدیره می باشند که می بایست بالای 18 سال باشند و 2 نفر از آنها بازرسین اصلی و علی البدل هستند.

ثبت موسسه در بیرجند

موسسه‌ غیرتجاری که به اختصار موسسه نامیده می‌شود، سازمانی است که با هدفی کمک به مردم و جامعه و نه به قصد سودآوری تشکیل می‌شود و از حیث نظم و قانونمند بودن فعالیت شبیه شرکت است.

موسسه‌ها به دو نوع انتفاعی و غیرانتفاعی تشکیل می‌شوند که در نوع غیرانتفاعی نظیر خیریه‌ها، هدف اصلی موسسان کسب سود نیست اما در موسسه‌های غیرانتفاعی در کنار کمک به مردم، سودآوری نیز یکی از اهداف کار است و موسسه با فعالیت‌های مختلف اجتماعی، سیاسی، فرهنگی، هنری و مذهبی سعی در کسب سود نیز خواهد داشت.

مانند کانون‌ها، بنگاه‌ها و نهادهای مختلفی که در این زمینه‌ها تشکیل می‌شوند.

انواع شرکتهای تجاری در بیرجند

 • ثبت شرکت بازرگانی در بیرجند
 • پیمانکاری در بیرجند
 • خدماتی در بیرجند
 • گردشگری در بیرجند
 • ساختمانی در بیرجند
 • عمرانی در بیرجند
 • تولیدی در بیرجند
 • صنعتی در بیرجند
 • دانش بنیان در بیرجند
 • معماری در بیرجند

ثبت شرکت بازرگانی در اردبیل

تاسیس شرکت بازرگانی برای فعالیت های تجاری در سطح داخلی و بین المللی است که باید بر اساس اهداف و اقداماتی که شرکاء می خواهند در شرکت انجام دهند تنظیم به تدوین موضوعی در این زمینه کنید.

ثبت شرکت پیمانکاری در اردبیل

هر شرکت تجاری باید تحت موضوعی مشخص و دقیق ثبت شود. موضوع فعالیت شرکت نوع شرکت را مشخص می کند. شرکت پیمانکاری نیز شرکتی است که فعالیت آن در اساسنامه در یکی از شاخه های موضوع پیمانکاری تعیین شده است. مانند پیمانکاری ساختمان، اشخاص در فعالیت پیمانکاری به دلیل مشارکت در مناقصات و مزایدات لازم است حتماً شرکت تجاری ثبت کنند.

ثبت شرکت خدماتی در اردبیل

خدمات یعنی فروش یک فعالیت، خدمات در موارد متعددی وجود دارد. ارائه خدمات به برخی از شرکت ها و مجموعه ها نیازمند داشتن شرکت است. شما با ثبت شرکت خدماتی می توانید شانس فعالیت با مجموعه های بزرگتر را داشته باشید. البته باید دو مورد حتماً در نظر گرفته شود. اولاً حتماً نیاز است دو شریک باشید؟ ثانیاً فعالیت دقیق خود را مشخص کنید.

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها در استان خراسان جنوبی

 • طبس
 • فردوس
 • قائنات
 • سربیشه
 • نهبندان
 • بشرویه

در پایان از اینکه با مجموعه ثبتی پایش همراه بودید قدر دانیم و امیدواریم اطلاعات ارائه شده برای شما مفید بوده باشد. اطلاعات بیشتر در این زمینه را می توانید از کارشناسان ما در گروه ثبتی پایش به واسطه مشاوره رایگان دریافت کنیم. کلیه خدمات ثبت پایش با نازلترین قیمت و در حداقل زمان ارائه می شود.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
همتی
همتی
2 سال قبل

سلام من میخوام شرکت پیمانکاری مسکن در اردبیل تاسیس کنم حداقل باید چند شریک داشته باشم؟

ريحانه شاكري
ريحانه شاكري
2 سال قبل

سلام مدارك ثبت شركت مسؤليت محدود و ميخواستم

شماره موبایل
9125682385
سحر دولتی
سحر دولتی
2 سال قبل

سلام
ممنون از مشاوره کارشناسان

شماره موبایل
9331506690
سیما مسروری
سیما مسروری
1 سال قبل

سلام برای ثبت موسسه داوری باید چکار کنم؟؟

شماره موبایل
9905629787
مریم قلندری
مریم قلندری
1 سال قبل

با سلام شرایط ثبت در شهرهای مختلف متفاوته ؟