جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

راهنمای جامع ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت در گرگان

ایا در فکر این هستید که شرکت خود را در شهر گرگان با کمترین هزینه به ثبت برسانید ولی اطلاعات کافی در زمینه ثبت شرکت در گرگان در دسترس ندارید؟ می توانید با اعتماد به ما در این زمینه خیال خود را از پیچیدگی کارهای ثبتی آسوده کنید و کاملاً با شیوه ثبت شرکت آشنا شوید.

ثبت شرکت در گرگان

گرگان یکی از شهرهای پرجمعیت و مرکز استان  گلستان می  باشد , به همین دلیل افراد زیادی در این شهر به دنبال دریافت خدماتی مشخص و ایمن می باشند بدین منظور نیازبالقوه شرکت ها و موسسات به انجام امور مربوط به ثبت شرکت آسان در شهر گرگان  در آن ها دیده می شود.

با قرار گرفتن در حوضه  ثبت شرکت می توانید متوجه شوید که این کارنیازمند اطلاعات کافی وتخصصی است که تیم تحریر مجتمع ثبتی پایش به همین دلیل در این مقاله سعی نموده اطلاعات مکفی را در این زمینه برای شما ارائه کند.

زمانی که افراد به صورت حقیقی فعالیت دارند ,در موارد  مرتبط با قانون کار از مزایای کمتری برخوردار خواهند بود.

به عنوان مثال در زمان مناقصات شرکت و یا دریافت وام های شرکت دچار مشکل خواهند شد. همچنین با فعالیت حقیقی شما اختیاراتی در زمینه الزام طرفین کاری به انجام تعهدات خود و یا اقداماتی چون ایجاد نمایندگی های مجاز شرکت یا شعبات مختلف و عقد قرارداد دولتی و شرکتی را نخواهید داشت. بدین ترتیب در این زمان نیاز شما به ثبت شرکت افزایش می یابد.

ما در زمینه ثبت شرکت شمارا از درگیر شدن با پیچیدگی های روال قانونی و انجام امور ثبت شرکت یاری می کنیم.

با ثبت شرکت مواردی چون مالیات  ضرری به شما نمی رساند زیرا  مالیات تمامی اصناف را شامل می شود. دراین صورت شما حتی اگربه شکل حقیقی نیز فعالیت داشته باشید مشمول پرداخت مالیات می شوید.

برای پاسخ سوالات خود در این زمینه می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا با وارد شدن به لینک زیرمی توانید به اطلاعات لازم جهت رفع سوالات خود دست یابید.

ثبت شرکت در گرگان

برای ثبت اسم شرکت به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

در زمان نام گذاری شرکت باید به نکاتی توجه کند تا به مشکل برنخورید.   این نکات شامل مواردی چون : تکراری نبودن نام انتخابی شرکت است که  برای اطلاع از تکراری نبودن میتوانید به سایت www.ilenc.ir مراجعه کنید.  اسم انتخابی می بایست با شئونات انقلاب اسلامی منافات نداشته باشد. همچنین اسم شرکت و شخصیت حقوقی نبایدلاتین باشد.

از عناوین دانشمندان, شعرا و مکتشفان معاصر استفاده نشود. در این زمینه می توانید با ما درارتباط باشید تا از بین اسم های مد نظرتان بهترین نام را در اختیار شما قرار دهیم وبدین صورت نگرانی شما از تایید نشدن نام شرکت خود کاسته شود. جهت اطلاعات بیشتر میتوانید به این مقاله مراجعه کنید: انتخاب نام شرکتها

تاسیس شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود در گرگان

شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود از مهمترین شرکت هایی هستند که در طی سال های مختلف با موضوعات مختلف به ثبت رسیده است. اما تاسیس شرکت سهامی خاص و با مسئولیت محدود منوط به داشتن شرایط حداقلی قانونی و ثبت درخواست و پیگیری پرونده در اداره ثبت شرکت های گرگان است.

ثبت شرکت سهامی خاص را باید از سه عضو و یک میلیون ریال سرمایه باشد که 35 درصد از سرمایه باید در حساب شرکت در شرف تاسیس بلوکه نماید. سهامی خاص دو عضو بازرس نیز باید انتخاب کنند. همین موارد ممکن است برای اشخاصی که صرفاً می خواهند شرکتی داشته باشند و دنبال دردسر نیستند را عنوان شرکت با مسئولیت محدود آشنا کنیم.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود صرفاً با دو شریک و یک میلیون ریال حداقل سرمایه به صورت تک مدیریتی یا چند مدیریتی نیز قابل تاسیس است. مسئولیت اعضاء در این شرکت نیز محدود به میزان حداقل سرمایه می باشد.

قوانین ثبت موسسه در گرگان

تاسیس موسسه غیر تجاری منوط به اخذ مجوز های لازم و تنظیم اسناد و مدارک با توجه به مدارک و شرایط به اداره ثبت شرکت ها و درخواست تاسیس موسسه در اداره ثبت شرکت های گرگان طی مراحل ثبتی که همانند مراحل ثبت شرکت های تجاری است انجام می شود.

ثبت شرکت خدماتی، بازرگانی و پیمانکاری در گرگان

شرکت خدماتی یا پیمانکاری یا بازرگانی از موارد مربوط به مموضوع شرکت هستند. در واقع شرکت در موضوع خدماتی یا پیمانکاری یا بازرگانی در یکی از انواع شرکت های تجاری به ثبت می رسد. برای تعیین موضوع در هر یکی از یه نوع شرکت ذکر شده لازم است نوع فعالیت خود را مشخص کنید و به گونه ای موضوع را طراحی کنید که روشن و واضح باشد. زیرا شرکت ها به موجب قانون تجارت تنها مجاز به فعالیت در زمینه ای هستند که در اساسنامه عنوان شده باشد.

مراحل ثبت شرکت در گرگان

اولین مرحله  تاسیس شرکت  انتخاب نام برای  ثبت شرکت می باشد. همچنین انتخاب نوع فعالیت، نوع شرکت و شرکا از سایر مسائل مهم در ثبت شرکت است.
یکی از اهداف مهم در شکل گیری شرکت تعیین اهداف شرکت برای ادامه  فعالیت خود در راستای رسیدن به اهداف سازمانی می باشد.  این اهداف در اساسنامه  شرکت به طور کامل و واضح تشریح می شود.
موضوع شرکت در اساسنامه ذکر می شود این موضوعات شامل نوع فعالیت, خدمات و خط مشی های شرکت در راه رسیدن به اهدف بلند مدت شرکت می باشد.
در بعضی از کشورها مانندانگلستان نمی توان موضوع شرکت را تغییر داد ولی درقوانین  ایران می توان  این کار را انجام داد و موضوع فعالیت شخصیت حقوقی را تغییر داد.
در این راستا مجمع عمومی موسس می تواند بر طبق قوانین تغییرات را انجام داده و ان را به سازمان ثبت شرکت ها ارجاع دهد سپس تغییرات جدید را به صورت آگهی به اطلاع عموم می رساند.

انواع موسسات غیر تجاری و شرکت تجاری در گرگان

موسسات غیر تجاری عموما به 2دسته اصلی تقسیم می شوند که بنابر نوع فعالیت انها را نام گذاری میکنند .

این موسسات شامل موسسات  غیر انتفاعی و موسسات انتفاعی می باشند که در ادامه در مورد وظایف و اقدامات انها توضیح داده می شود.

موسسات انتفاعی شامل افراد حقیقی می باشد که اهداف انها کسب سود و منافع از راه خدمات شرکت می باشد. در طرف دیگر موسسات غیرانتفاعی قرار دارد که اینگونه موسسات مانند انجمن های سیاسی , اتحادیه ها که هدف آنها کسب سود و درآمد نمی باشد. در واقع این گونه موسسات  اقدامات تجاری و بازرگانی  انجام نمی دهند و اکثر اقدامات انها خدماتی می باشد . حد اقل سرمایه مورد نیاز برای تاسیس اینگونه موسسات حداقل 1000000 ریال می باشد.

در خصوص شرکت نیز ثبت انواع شرکت در گرگان، شامل ثبت شرکت با مسئولیت محدود در گرگان، ثبت شرکت سهامی خاص در گرگان، ثبت شرکت سهامی عام، ثبت شرکت تعاونی، ثبت شرکت تضامنی، ثبت شرکت نسبی، ثبت شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی در گرگان.

ثبت آنلاین شرکت در گرگان

امروزه به دلیل صنعتی شدن شهرها و نیاز افراد به خدمات گوناگون، افراد در پی ایجاد شرکت برآمدند مجتمع ثبتی پایش آماده ارایه مشاوره  جهت ثبت شرکت شما به صورت آنلاین وحضوری  می باشد.

بدین ترتیب شما با در دست داشتن مدارک لازم و یا ارسال مدارک از راه ایمیل و فضای مجازی می توانید به صورت غیر حضوری و 100 % تضمینی اقدام به ثبت شرکت خود در گرگان کنید.

شما می  توانید برای اطلاع وپیگیری شرکت ثبت شده خود در شهر گرگان به نشانی اینترنتی روزنامه رسمی کشور به ادرس www.rrk.com  مراجعه کنید.

داشتن مشاور مجرب و یا وکیل متخصص در زمینه ثبت شرکت می تواند شما را در عرصه رسیدن به هدف ثبت شرکت خود یاری کند. مشاوران ما در گروه ثبتی پایش با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در زمینه ثبت شرکت گزینه بسیار خوبی برای انجام مشاوره و کارهای حقوقی مربوط به ثبت شرکت شما در شهر گرگان می باشند.

مدارک ثبت شرکت گرگان

  • اوراق هویتی کلیه شرکا یا سهامداران شرکت
  • اوراق ثبتی شرکت در دو نسخه
  • برگه تایید نام شرکت

هزینه و مدارک ثبت شرکت در گرگان

ثبت شرکت در گرگان مانند سایر خدمات دولتی و قانونی هزینه ای را شامل می شود که حق الثبت، هزینه پستی، ابطال تمبر، پاکت، گیره و حق الچاپ آگهی زیر مجموعه آن هستند. جهت اطلاع از هزینه ثبت شرکت در گرگان با کارشناسان مجموعه ثبتی پایش تماس حاصل نمایید.

نکاتی در خصوص آگهی روزنامه رسمی شرکت

شرکت پس از ثبت باید خلاصه ای از مدارک ثبتی خود را در یک باکس آگهی در روزنامه رسمی قوه قضائیه کشور به چاپ برساند. تا برای اقدامات پس از ثبت شرکت مانند اخذ کد اقتصادی از آن استفاده کند، همچنین برای  ثبت تغییرات شرکت نیز آگهی روزنامه رسمی مورد نیاز است.

در حقیقت این آگهی از مدارک تکمیلی ثبت شرکت در گرگان می باشد که خلاصه ای از آگهی تاسیس شرکت شامل شماره ثبتی و شناسه ملی شرکت، موضوع فعالیت، نوع شرکت، نام شرکا یا سهامداران و سهم و سمت آن ها و آدرس و مشخصات عمومی شرکت و نیز سرمایه آن درج می گردد.

نکته: شرکت های ثبت شده در حوزه ثبتی گرگان می بایست دفاتر پلمپ تجاری خود را نیز از این سامانه وارد کنند.

 واحدهای ادارات ثبت شرکت استان گلستان

  1.  اداره ثبت شرکت در بندرگز
  2. بندر ترکمان
  3. گنبدکاووس
  4. علی آباد کتول
  5. آزادشهر
  6. کلاله
  7. مینودشت

آدرس اداره ثبت شرکت های گرگان

استان گلستان، گرگان، ولیعصر، عدالت بیست ویکم (کمانگری) سازمان ثبت اسناد و املاک گلستان واحد ثبت شرکت ها باید گفت که تیم ثبتی پایش با بیش از ده سال سابقه در امور ثبتی این افتخار را دارد که در خدمت موکلان عزیز گرگانی باشد و بار ثبت شرکت و سایر امور ثبتی را از دوش آن ها بردارد و اطلاعات کافی در این زمینه را در اختیار شما بزرگواران قرار دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
16 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سعید
سعید
2 سال قبل

سلامم وقت بخیر آیا می تونم همسرم را به عنوان بازرس شرکت انتخاب کنم؟

امیر حسین توحید
امیر حسین توحید
2 سال قبل

سلام وقت بخیر چند ماه که درگیر ثبت شرکت هستم و مدام درخواستم به ایراد می خوره و نمیدونم چیکار باید بکنم؟

شیوا فلاحتی
شیوا فلاحتی
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
چند روزدارم در سامانه اطلاعات اعضا شرکت رو وارد می کنم اما برای یکی از اعضا عدم مطابقت با ثبت احوال میده ،این مورد رو چطور می تونم حل کنم؟

ریحانه عباسی
ریحانه عباسی
1 سال قبل

برای ثبت شرکت بین المللی کارت بازرگانی نیازه؟

شماره موبایل
9125682385
معصومه رادفر
معصومه رادفر
1 سال قبل

با سلام ،از گروه ثبتی پایش بسیار ممنونم که در کوتاه ترین زمان ثبت شرکت بنده رو انحام دادتد.

سميرا دماوندي
سميرا دماوندي
1 سال قبل

سلام شرايط ثبت موسسه ورزشي ميفرماييد

ريحانه حسينيان
ريحانه حسينيان
1 سال قبل

سلام از کلمه پترو میشه استفاده کرد تو اسم شرکت؟

شماره موبایل
9217382011
منصور
منصور
11 ماه قبل

سلام بادوزن وشوهر شرکت زدیم جهت تاسیس درمانگاه ۳یال قبل به این نوصوع واقف نبودم حتی اسم شرکت رونمیدانم بابدچیکارکنم اسمم روحدف کنم چون شراکت بهم خورده

شماره موبایل
9056408019