Homeاخبار و مقالاتجدیدترینرتبه بندی شرکت چگونه است

رتبه بندی شرکت چگونه است

ما در این مقاله تلاش بر آن داریم تا درباره ی رتبه بندی شرکت مطالبی را ارائه نماییم مقاله را بخوانید برای انجام سریع و به موقع امور حقوقی خود در راستای رتبه بندی شرکت خود با کارشناسان موسسه پایش تماس بگیرید . ما به شما این تضمین را خواهیم داد که خدمات اداری و حقوقی خود را پس از مطالعه این متن در کم ترین زمان انجام دهید . در ادامه همراه ما باشید .

 

رتبه بندی شرکت

 

انجام سریع رتبه بندی شرکت

​رتبه بندی شرکت به جهت عیاری برای سنجش شرکت ها انجام میگیرد . این رتبه بندی بر طبق فعالیت و قانونمند می تواند ارتقا یابد این در صورتی است که حجم مبادلات در یک شرکت افزون شود. رتبه بندی یک شرکت باعث اعتبار بخشیدن به خدمات یک شرکت می شود زیرا معیاری برای سنجش دارندگان کسب وکار برای انجام معاملات با شرکت دارای رتبه می باشد .  دارا بودن رتبه این موضوع را برای مشتریان و طرف قرارداد ایجاد می کند که شرکت با عبور از فیلترها و راستی آزمایی های انجام شده مالیاتی توسط ارگان های مختلف حقوقی دارای اعتبار می باشد و می توان به آن اعتماد کرد.

رتبه های پیمانکاری از پایه ، به ترتیب به رتبه های 4،5، 3، 2، 1 طبقه بندی می شوند بدین ترتیب رتبه 5 حداقل رتبه و 1 بالا ترین رتبه می باشد .

مدرک لازم برای رتبه بندی شرکت را می توان مدرک مهندسی مرتبط با رشته مورد درخواست دانست. مهندسین با مدرک تحصیلی مرتیط و سابقه کاری مفید و مورد قبول نانتخاب خواهند شد که مدیرعامل نیز جز این افراد خواهد بود . 

ارتقا رتبه در شرکت

شرایط ارتقا رتبه از پایین به بالا یعنی از رتبه 5 به 4 یا بالاتر بدین صورت ایت که شرکت بایدبا بررسی امتیاز اشخاص و نیز میزان تجربه کاری آنها در حیطه کاری خودکه این میزان سنجش برای هر رشته و پایه براساس مقدار توانایی مالی مشخص شده متفاوت می باشد.

از آنجا که اخذ گرید یا رتبه و تکمیل سامانه ساجات پیچیدگی های خود را یه همراه خواهد داشت بسیاری از فعالان اقتصادی برای خرید و فروش شرکت رتبه دار به صورت قانونی اقدام می کنند.البته باید به این نکته توجه شود که قیمت آن و همچنین قیمت مدرک جهت رتبه بندی شرکت ها بر طبق رتبه متغیر خواهد بود و بسته به نوع رشته و مهندسین مورد نظر برای مبادله و ثبت خواهد بود.

برای اطلاع از نحوه خرید شرکت با گرید بالا و تضمین فعالیت آینده خود تنها با یک تماس می توانید امور حقوقی خود را به کارشناسان مجرب موسسه پایش سپرده تا آن ها با در نظر گرفتن نوع فعالیت شما بهترین گزینه را در کم ترین زمان برگزینند . 

گرید یا رتبه شرکت

اکثر طرفهای قرار داد تمایل دارند با شرکتی مذاکره و اقدام به عقد قرارداد کنند که آن شرکت با دارا بودن ملاک های ارزش گذاری با دارایی صلاحیت های تخصصی و تجربیات فنی قوی و بالاتری باشد و  تاییدیه ها را از ارگان های مختلف اخذ کرده باشند که به آن رتبه بندی شرکت میگویند. 

پس دریافت گرید یا رتبه بندی شرکتها از مهمترین و اصولی ترین موارد برای ثبت شرکت ها که تمایل به شرکت در مزایدات و مناقصات دارند می باشند.

 

اخذ گرید

 

شرایط رتبه بندی شرکت و اخذ گرید

شرایط رتبه بندی مدرک تحصیلی اعضای شرکت نیز به این صورت است که مدرک تحصیلی ۲/۳ از اعضای شرکت و بیشتر از نیمی از اعضای هیئت مدیره باید کارشناسی باشد. سایر شرایط رتبه بندی شرکتها بدین شرح می باشد:

  1. حضور دو نفر مهندس باسابقه هر کدام 3 سال و یا یک مهندس با سابقه ی 7 سال در هیات مدیره.
  2. انتخاب یکی مهندس مناسب و امتیاز آور به عنوان مدیر عامل در شرکت
  3. ارائه سوابق بیمه ایی اعضای امتیاز آور و اخذ کد کارگاهی بیمه
  4. ارائه گواهی کار توسط شرکتی که مهندسین آن 3 سال سابقه ی بیمه ایی داشته باشند
به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :