جهت شروع ثبت و مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل نمایید
هر ساعتی در روز کنار شما هستیم با کارشناسان ما مستقیم در تماس باشید در ساعات کاری پاسخگوی تلفنی شما هستیم . بعداز تایم کاری لطفا واتس اپ پیام ارسال کنید

چرا ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهیم ؟

چرا ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهیم ؟
چرا ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهیم؟ قصد توسعه کسب و کارتان در شهرکرد را دارید؟ ثبت شرکت راه حل مناسبی است و مجتمع ثبتی پایش گزینه مناسبتر برای ثبت شرکت شما. پس یا ما در ادامه متن همراه باشید و در صورت داشتن هر نوع سوالی با کارشناسان تماس بگیرید.

ثبت شرکت در شهرکرد

در ضرورت ثبت شرکت در شهرکرد همین بس است که بگوییم چنانچه با کسی شریک شوید با ثبت شرکت در صورت ایجاد هر مشکل حقوقی بر طبق یک چارچوب ثبت شده مشخص مشکل حل و فصل خواهد شد و همین موضوع تاکیدی بر فایده ثبت شرکت است.

ثبت شرکت در شهرکرد علاوه بر ارائه و ایجاد یک چارچوب قانونی برای شرکاء برای توسعه سطح کاری شرکت و تحقق اهداف شغلی شما لازم است زیرا ادارات دولتی و شرکت های خصوصی معتبر اجازه قرارداد بستن با شما را در صورتی دارند که شما ثبت شرکت داشته باشید.

لذا در جواب این سوال که «چرا ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهیم ؟» باید گفت که جهت عقد قراردادهای مهم، جلوگیری از مشکلات احتمالی و رسیدن سریع تر به اهداف شغلی شما مجتمع ثبتی پایش در کنار شما است تا ثبت شرکت در شهرکرد را به نحو احسن برای شما به انجام برساند.
با ثبت شرکت شهرکرد می توانید اخذ رتبه صلاحیت پیمانکاری یا گرید انجام دهید.

در مناقصات و مزایدات شرکت کنید. به عنوان شرکت تسهیلات بانکی بهتری دریافت نمایید. هم چنین شفافیت اطلاعات شرکت شما که پس از ثبت به اطلاع عموم می رسد باعث جلب اطمینان بیشتر همکاران، مشتریان و طرفین قرارداد شما می گردد. پس جهت ثبت شرکت درنگ نکنید.
ما هم در این مقاله سعی نموده ایم که همه آنچه که در این زمینه  لازم دارید را ارائه کنیم. در این مقاله مراحل ثبت شرکت در شهرکرد، مدارک لازم، هزینه ثبت شرکت در شهرکرد، انواع شرکت، مالیات شرکت، نهاد ثبت شرکت، تعریف شرکت به زبان ساده و همه آنچه به شما در مسیر ثبت شرکت کمک می کند را به شکل گام به گام و به زبان ساده  توضیح می دهیم.

پس از خواندن این مقاله احتمالاً سوال دیگری برایتان نمی ماند. به جز زنگ زدن به متخصصان ثبتی پایش نیاز به اقدام دیگری نخواهید داشت.
پس از تماس با کارشناسان حقوقی پایش بلافاصله مراحل ثبت شرکت در شهرکرد برای شما آغاز می گردد. به شما قول می دهیم که با نهایت دقت و سرعت همه خواسته شما محقق می گردد. شما را در جریان مرحله به مرحله امور ثبتی و اجرایی پرونده تان قرار می دهیم تا ثبت شرکت در شهرکرد به آسانی «  آب خوردن » برای شما طی شود.

انواع شرکت در شهرکرد

وقتی قصد دارید فعالیت خود را به ثبت برسانید با توجه به نوع فعالیت تان و اینکه در چه ابعادی کار می کنید باید مشخص شود که چه نوعی از شرکت برای شما بهتر است تا به ثبت برسانید.

به عنوان مثال شما و شریکتان می خواهید در ساخت و ساز دست داشته باشید. اما قصد انبوه سازی ندارید و نمی خواهید مناقصه ساختمانی را ببرید در این صورت ثبت شرکت با مسئولیت محدود برای شما مناسب است.

اما اگر بخواهید که فعالیت گسترده انجام دهید. مثلاً شهرک سازی کنید باید شرکت سهامی خاص یا عام ثبت نمایید، تا از اعتبار لازم برای این کار برخوردار شوید.

پس می شود نتیجه گرفت که با توجه به هدف شما مشخص می شود. که چه قالب ثبتی باید ثبت کنید. به همین دلیل طی مشاوره رایگان با کارشناسان ثبنی پایش باید اهداف کاری خد را تشریح نمایید تا ابتدا قالب ثبتی شرکت مناسب شما یا نوع شرکت مشخص  بشود.

شرکت ها به هفت نوع مختلف تقسیم می شوند که در این میان پنج نوع مهم تر هستند و عبارتند از ثبت شرکت با مسئولیت محدود در شهرکرد، ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد، ثبت شرکت سهامی عام در شهرکرد، ثبت شرکت تعاونی در شهرکرد، ثبت شرکت تضامنی در شهرکرد.

کارشناسان ثبتی پایش برای هر یک ازانواع این شرکت ها خدمات ثبتی کامل و جامعی را ارائه می دهند.

چرا ثبت شرکت در شهرکرد انجام دهیم ؟

ثبت شرکت سهامی خاص در شهرکرد

تاسیس شرکت سهامی خاص منوط به سه عضو سهامدار و دو عضو بازرس است، وجود سرمایه حداقلی نیز عضو الزامی ثبت هر شرکتی است. پیشنهاد می کنیم اگر می خواهید در امور بازرگانی و پیمانکاری فعالیت کنید حتماً شرکت سهامی خاص به ثبت برسانید.

تاسیس شرکت سهامی خاص منوط به تعیین نام مخصوص و درخواست از طریق سایت اداره ثبت شرکت ها است. سرمایه شرکت سهامی خاص تحت عنوان سهام بین سهامداران تقسیم می شود و هر سهامدار به میزان سهامی که دارد در شرکت مسئولیت دارد.

شرایط ثبت با مسئولیت محدود در شهرکرد

برای امور مربوط به شرکت با مسئولیت محدود لازم است دو نفر با تعهد سرمایه مشخص شده و تنظیم مدارک و اسناد مربوط به شرکت های ثبتی می توانند برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در سایت اداره ثبت شرکت های واحد ثبتی شهرکرد درخواست دهند بعد از بررسی کارشناسان و تایید اطلاعات آگهی ثبت شرکت با مسئولیت محدود از اداره ثبت صادر می شود.

موضوعات ثبت شرکت پیمانکاری، بازرگانی، خدماتی در شهرکرد

امور مربوط به شرکت پیمانکاری: شرکتی که موضوع آن در یکی از دسته بندی زیر قرار بگیرد شرکت پیمانکاری محسوب می شود. مواردی از قبیل:

شرکت ساختمانی پیمانکاری، شرکت های عمرانی راه سازی و ساختمان، شرکت های پيمانكاری نفت و گاز، شرکت پیمانکاری تاسیساتی، شرکت های پیمانکاری محيط زيست، شرکت پیمانکاری کشاورزی، شرکت الکتریکی نوع تاسیسات الکتریکی

امور مربوط به شرکت بازرگانی: اگر می خواهید فعالیت شرکت تجاری بازرگانی باشد در واقع شما شرکت بازرگانی می خواهید ثبت کنید. موضوع این شرکت بدین صورت تنظیم می شود.

واردات و صادرات و خرید و فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، ترخیص کالا از گمرک داخلی و بین المللی، اخذ نمایندگی های مجاز بازرگانی، شرکت در نمایشگاه ها و غرفه های بین المللی و داخلی و اخذ وام و تسهیلات از بانک ها داخلی و خارجی

امور مربوط به شرکت خدماتی: خدمات شرکت ها موارد متعددی را شامل می شود که عبارت است از:

شرکت خدمات شهری و بازیافت، شرکت برگزاری نمایشگاه، شرکت رنگ‌آمیزی و زیباسازی، شرکت خودرویی، شرکت پشتیبانی و فنی مهندسی (کارهای حجمی)، شرکت تهیه و طبخ غذا و خدمات مجالس، مقررات ثبت موسسه غیر تجاری در شهرکرد

ثبت موسسه در شهر کرد

موسسات غیر تجاری یا انتفاعی هستند یا غیر انتفاعی، سود ناشی از فعالیت موسسه انتفاعی برای اعضاء و شرکاء است و سود ناشی از موسسات غیر انتفاعی برای امور خیریه می باشد. تاسیس موسسات غیر تجاری کاملاً همانند شرکت های با مسئولیت محدود است اما موضوع آنها در امور غیر تجاری خواهد بود.

مراحل ثبت شرکت در شهرکرد

ثبت شرکت دیگر به مانند قبل حضوراً انجام نمی شود و از خدمات دولت الکترونیک بهره مند شده است. پس ثبت شرکت شهرکرد هم از این قائده مستثنی نیست و ابتدا باید ثبت نام الکترونیک در سایت اداره ثبت شرکت ها انجام شود.

برای این کار به صفحه irsherkat.ssaa.ir بروید و ابتدا پس از زدن گزینه تاسیس نوع شرکت که در بالا از آن صحبت شد را انتخاب نمایید.

در مرحله دوم مشخصات خودتان به عنوان متقاضی ثبت و سپس مشخصات کلی شرکت و تاریخ ثبت نام را درج بکنید و در پایین صفحه نام شخص تاییید کننده و تحویل گیرنده مدارک ثبت شرکت را که می تواند از بین شرکا باشد یا وکیل شما باشد را تایپ می نماییدو به صفحه بعدی می روید.

در مرحله بعد نام های شرکت را باید درج کنید. برای این کار ردیف را زده نام را تایپ و سپس دکمه ثبت اسم را می زنید. جهت انتخاب نام شرکت این مقاله بسیار کمک حال است: اسم شرکت

مرحله چهارم انتخاب یک گزینه کلی جهت موضوع فعالیت شرکت است. سپس باید جزئیات آن با اصطلاحات حقوقی همان طور که در عکس مشاهده می کنید، وارد شود.

پنجمین گام سرمایه شرکت را وارد کنید و بر اساس نوع شرکت این سرمایه می تواند نقدی یا غیر نقدی باشد سپس دکمه پایین سمت چپ یعنی گام بعدی را می زنید.

در این بخش کلیه اطلاعات مربوط به اشخاص شرکت را وارد می کنید اعم از شماره تماس، کد پستی، آدرس، سهم الشرکه یا سهام در شرکت ( در قسمت وسط) سمت و نهایتاً در پایین صفحه صاحبان حق امضا را درج می کنید.

در مرحله  هفت چنانچه شرکت شعبه ای دارد باید اطلاعات عمومی شعبه را وارد نمایید.

گام بعدی انتخاب یک روزنامه از لیست جهت درج آگهی های شرکت به صورت کثیرالانتشار می باشد.

گام ها و مراحل نهم تا دوازدهم مخصوص وارد نمودن فرم مدارک شرکت شامل اساسنامه، صورتجلسه و غیره است که باید مشخصات شرکت خود را در جاهای مربوطه وارد کنید.

در گام پایانی نیز پس از تایید اطلاعات وارد شده دکمه پایان فرایند ثبت نام را بزنید و از رسید ارائه شده شامل کد رهگیری ثبت نام سامانه اداره ثبت شرکت یک نسخه چاپ کرده نزد خود نگه دارید.

مراحل تکمیلی ثبت شرکت

پس از مراحل فوق ظرف 48 تا 72 ساعت به سایت مراجعه کرده ابلاغیه تایید ثبت نام یا رد آن را دریافت کنید. در صورت تایید ابلاغیه را هم چاپ نموده به همراه فرم های مدارک وارد شده که آنها را نیز در دو نسخه چاپ کرده اشخاص شرکت امضا می کنند به همراه رسید اولیه به اداره ثبت شرکت ها ارسال می نمایید.

مجددا” پس از چند روز با مراجعه به سایت ابلاغیه تایید مجدد را اگر دریافت نمایید باید شخصی که در صفحه اول نام او را وارد کرده اید به اداره ثبت شرکت شهر خود رجوع کرده و مدارک ثبتی شرکت خود که شامل آگهی تاسیس شرکت می باشد را دریافت نمایید.

بعد از این مراحل ثبت نام آگهی روزنامه رسمی نزد ارگان دیگری باید انجام شود.

مجتمع ثبتی پایش جهت انتخاب پنج اسم برای شرکت، تدوین موضوع فعالیت شرکت و اساسنامه و نیز تحریر سایر مدارک و اسناد ثبت شرکت و چاپ آگهی روزنامه رسمی در شهرکرد مانند سایر شهرهای ایران خدمات ارائه می دهد.

نکاتی در خصوص انتخاب نام شرکت در شهرکرد

به منظور انتخاب نام شرکت باید نامی را در نظر بگیرید که توصیفی و ساده باشد. یعنی به یادآوردنش آسان باشد و فعالیت شما را توصیف کند . به عنوان مثال برای یک شرکت تجاری از نام سهند تجارت ایرانیان استفاده کنید. اسم شرکت نباید خیلی طولانی باشد یا تلفظ کلمات آن سخت باشد.

هم چنین می توانید از کلماتی استفاده کنید که مخفف آن ها یک واژه معنی دار شود. استفاده از کلمات برترین و بهترین در نام شرکت ممنوع است و سبب رد ثبت نام الکترونیک شرکت می شود. به منظور کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص این مقاله را مطالعه نمایید : انتخاب نام شرکت

مدارک لازم جهت ثبت شرکت شهرکرد

  • اسناد شناسایی شرکا یا سهامداران
  • اوراق ثبتی چاپ شده شرکت که به امضا اعضا رسیده باشد.
  • ابلاغیه ها و رسید ثبت نام الکترونیک شرکت

مدت زمان و هزینه ثبت شرکت در شهرکرد

بنابر مدت زمانی که کارشناسان اداره ثبت استان چهارمحال و بختیاری جهت بررسی پرونده شما صرف می کنند مدت زمان ثبت شرکت متفاوت است اما معمولاً بین یک هفته تا ده روز کاری زمان بر است. هزینه ثبت شرکت شهرکرد هم بر اساس پارامترهای مختلفی محاسبه می شود که در این خصوص بهتر است ابتدا با کارشناسان مالی گروه ثبتی پایش هماهنگ نمایید.
کلام آخر
مجتمع ثبتی پایش خدمات کامل ثبتی درکلیه شهرهای استان چهارمحا و بختیاری ارائه می نماید. این موسسه همواره مفتخر به کسب رضایت موکلان و مشتریان خود بوده است و افتخار همکاری با شرکت ها و برندهایی مانند شرکت کارخانجات ارج، کارخانه سنان، اجاق گاز اخوان، هود و لوازم آشپزخانه بیمکث، محصولات بهداشتی گل پسند، شرکت عمرانی دی، محصولات گوشتی 202، انتشارات گردوی دانش و غیره را در کارنامه خود با بیش از ده سال سابقه حرفه ای یدک می کشد.

لذا بی درنگ برای ثبت شرکت خود در شهرکرد و سایر شهرهای این استان با گروه ثبت پایش تماس بگیرید تا از خدمات درست ثبتی و مشاوره تخصصی بهره مند گردید.

نکته: شرکت های دارای آگهی ثبت در شهرکرد باید از طریق سامانه ثبت شرکت های شهرکرد درخواست دفاتر پلمپ و ثبت نام اظهارنامه آن را بدهند. این موضوع برای تمامی شرکت ها الزامی است.

آدرس اداره ثبت شرکت در شهرکرد

شهركرد، استان چهارمحال و بختیاری، شهركرد، میدان انقلاب، واحد ثبت شرکت های شهرکرد

واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان چهارمحال و بختیاری

  • واحد ثبت شرکت های شهرکرد
  • بروجن
  • فرخ شهر
  • فارسان
  • لردگان
  • اردل
  • کوهرنگ

چنانچه جهت ثبت شرکت شهرکرد و یا سایر امور ثبتی در استان چهارمحال و بختیاری  هنوز سوال و ابهامی دارید و یا می خواهید توسط وکیل این کار برای شما انجام شود در تماس با ثبت پایش و استفاده از خدمات مجتمع ثبنی پایش درنگ نکنید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
6 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شهبازی
شهبازی
2 سال قبل

چطور می تونم ثبت تعاونی در شهرکرد داشته باشم؟

سهرابی
سهرابی
2 سال قبل

با آدرس مسکونی میتونم شرکت ثبت کنم؟

محسن
محسن
1 سال قبل

سلام هزینه ثبت شرکت فنی و مهندسی توسط شرکت پایش چقدر میشه؟
چه مدارکی لازم و افراد عضو شرکت محدودیت سنی دارند؟

شماره موبایل
9367936964