ثبت شرکتاخبار و مقالاتجدیدترینثبت شرکت در کرمان

ثبت شرکت در کرمان

با انجام کارهای مربوط به ثبت شرکت در کرمان باعث تشویق هرچه بیشتر افراد به همکاری با شما گردید . یکی از ویژگی های مهم در به رسمیت شناخته شدن هرچه بیشتر حرفه و تخصص افراد و نیز افزایش اعتبار آنها در میان افراد در جامعه اقدام به ثبت شرکت می باشد .

ثبت شرکت در کرمان

در ابتدا برای درک کامل از موضوع ثبت شرکت به تعریفی از  ثبت شرکت  و اقدامات لازم برای انجام دادن آن می پردازیم .  انجام ثبت شرکت در کرمان یک فرایند حقوقی می باشد و نیاز به رسیدگی افراد متخصص و انجام کار توسط آنها می باشد . در این راستا می توانید با مشاوران ما در ثبت پایش همراه باشید .

هم چنین برای کسب اطلاعات بیشتر در راستای  اقدامات ثبت شرکت خود پیشنهاد می شود تا پایان این مقاله همراه ما باشید . تا با مواردی در خصوص انواع شرکت های قابل ثبت و قوانین انتخاب نام شرکت و دریافت شناسه ملی شرکت و نکاتی کامل در مورد چگونگی ثبت شرکت در کرمان به طورکامل آشنا شوید .

انواع شرکت های تجاری در کرمان

شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی خاص، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و شرکت مختلط غیرسهامی  انواع شرکت های تجاری معرفی شده در قانون تجارت ایران می باشد .

مهم ترین انواع شرکت برای ثبت در کرمان ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کرمان و ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان است که در اینجا به تعریف این دو و تفاوت هایشان می پردازیم . پس با  این مقاله هم چنان همراه باشید .

شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی را شامل می شود که تعداد شرکای آن  حداقل شامل دونفر باشند و برای انجام  امور تجاری تشکیل و ثبت می شود و هریک از شرکا در شرکت بدون  نیاز به پرداخت  کردن سرمایه اولیه شریک می شوند  اما به میزان سرمایه خود در پرداخت قرض ها و بدهی های شرکت مسئول  ومتعهد  می باشند و به همان میزان از سود شرکت بهره می برند.

بیشتر بدانید ...
چگونه ثبت شرکت در همدان انجام دهیم

ثبت شرکت در کرمان

تفاوت شرکت با مسئولیت محدود و شرکت سهامی خاص

اکثر شرکت هایی که در کشور متقاضیان بیشتری دارند  و در اداره ثبت اسناد و املاک امروزه ثبت می شوند جزو شرکت هایی از نوع شرکت ها تجاری با مسئولیت محدود و سهامی خاص می باشند.

یکی ازمهم ترین تفاوت های این دو شرکت با یکدیگر در سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس شرکت می باشد. در شرکت با مسئولیت محدود سرمایه اولیه فقط در اساسنامه و اوراق شرکت به ثبت می رسد. و دیگر نیازی به پرداخت ان توسط شرکای شرکت نمی باشد.

در شرکت های سهامی خاص اما  سهامداران در شرکت موظف به پرداخت 35 درصد از کل سرمایه اولیه که در هنگام تاسییس شرکت می باشند و آن را باید در حسابی به نام شرکت پرداخت کنند  و مابقی سرمایه یعنی 65 درصد باقی مانده از سرمایه شرکت  در تعهدی مربوط به پرداخت سرمایه سهامداران باقی می ماند .

تعداد شرکا در شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و در سهامی خاص حداقل 3 نفر می باشد.

اقدامات در جهت  انتخاب و گزینش بازرسان در شرکت های سهامی و مسئولیت محدود متفاوت می باشد و انتخاب بازرس  در شرکت های سهامی خاص امری اجباری می باشد ولی در شرکت ها با مسئولیت محدود امری انتخابی است .  جهت شفافیت بیشتر توصیه می کنیم این مقاله را مطالعه فرمایید : تفاوت بین شرکت سهامی خاص و مسئولیت محدود

اقدامات قبل ازبه ثبت  رساندن شرکت در کرمان

 1. تعیین تعداد و سهام و میزان اختیارات شرکا در شرکت
 2. تعیین نوع و حدود فعالیت شرکت
 3. مشخص کردن  نوع شرکت
 4. ارایه مدارک مکانی شرکت اصلی و ارایه سند و یا اجاره نامه در صورت اجاره ای بودن مکان شرکت
 5. قید مقدار سرمایه های اولیه و وارد شده بهشرکت در زمان تاسیس
 6. هرکدام ازشرکا و یا مدیران در شرکت باید فاقد هر نوع سوسابقه باشند .
بیشتر بدانید ...
گروه بندی سهام

مدارک لازم جهت اقدام برای ثبت شرکت

• اقدامات لازم برای تهیه کردن و ارایه مدارک ثبتی شرکت  که مشمول اساسنامه ، تقاضانامه یا اظهارنامه و سایر اسناد  شرکت می باشد

• تهیه جواز لازم برای اقدام به ثبت شرکت در صورت نیاز برای موضوعات خاص (23) مورد طبق قانون تجارت

• افتتاح یک حساب برای شرکت  به منظور درج کارهای مربوط به ثبت شخصیت حقوقی

مراحل ثبت شرکت در کرمان

با وارد شدن به سایت اینترنتی irsherkat.ssaa.ir  و کامل کردن اطلاعات درخواستی در سایت که باید به طور کامل و با زبان فارسی در آن قید شود . این اطلاعات شامل درج مشخصات مربوط به تقاضا کننده ثبت شرکت در کرمان و انتخاب نام شرکت و نیز زمان و مدت فعالیت شرکت می باشد .

سپس با زدن دکمه ادامه و  در برگه مربوط به نام شرکت باید نام انتخابی را براساس 5 نام برتر انتخاب شده برای شرکت  در این برگه لحاظ کنید .

آیا می دانستید زمانی که هدفی برای ثبت شرکت در نظر می گیرید باید به کسب شهرت و اعتبار نیز فکر کنید بهترین روش برای اینکه مطرح شوید انتخاب یک نام برای شرکت و انتخاب اسم شرکت که متناسب با فعالیت آن می باشد. می توانید برای مطالعه بیشتر به مقاله نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا مراجعه نمایید.

بعد از انتخاب نام برای شرکت باید مواردی که در نوع فعالیت های مربوط به شرکت لحاظ خواهد شد را اماده و ارایه کنید یعنی موضوع فعالیت شرکت را درج نمایید .

برای بهره مندی ازداشتن مشاوری با تجربه در زمینه تدوین فعالیت  شرکت و انتخاب نام شرکت در کرمان می توانید با مشاوران ما در ثبت شرکت پایش تماس بگیرید و به صورت کاملا تضمینی اقدام به ثبت شرکت خود در شهر کرمان کنید .

بیشتر بدانید ...
رتبه بندی شرکت چگونه است

تعیین مبلغ سرمایه در شرکت از موارد مهم است که باید با توجه به سطح کار شرکت انجام شود.

در مرحله بعدی ثبت شرکت باید میزان اختیارات ونام هر یک از شرکا و مسئولیت های آنان در شرکت و نیز تعیین افراد دارای صلاحیت برای حق امضای شرکت  را به طورکامل مشخص کنید .

در صفحه  بعدی در صورت داشتن شعبه ای دیگر از شرکت باید مشخصات آن کاملاً ذکر شود.

.  بعد ازطی کردن این مراحل باید اقدام به انتخاب کردن روزنامه کثیرالانتشار برای شرکت کنید . در این مرحله باید اسانامه و نیز شرکت نامه  در صورت تایید نهایی در سامانه ارایه و درج  شود . در اخر باید  نسخه برابر اصل شده  برگه از اساسنامه و شرکتنامه شرکت در سایت  اداره  ثبت شرکت ها وارد شود .  و تمامی مدرک های مربوط به ثبت شرکت را به اداره ثبت ارایه کنید .

مرحله آخر در زمینه ثبت شرکت در کرمان درج اگهی ثبت شرکت در روزنامه رسمی کشور است .این آگهی ریز اطلاعات و جزئیات شرکت را در اختیار همگان و در معرض دید عموم قرار داده سبب اعتبار شرکت می گردد.

می توانید برا ی  مشاوره و اقدام به ثبت شرکت خود در شهر کرمان و چاپ آگهی روزنامه رسمی ، تدوین موضوع فعالیت و تدوین و انتخاب نام شرکت در کرمان با مشاوران مجرب ما در ارتباط باشید . و یا با تماس گرفتن  با موسسه ثبت پایش از مشاوره  غیرحضوری و اطلاع از هزینه ثبت شرکت در کرمان بهره مند شوید .

واحدهای اداره ثبت شرکت ها استان کرمان

 1.  اداره ثبت شرکت در سیرجان
 2. اداره ثبت شرکت در رفسنجان
 3. اداره ثبت شرکت در جیرفت
 4. اداره ثبت شرکت در بم
 5. اداره ثبت شرکت در زرند
 6. اداره ثبت شرکت در بردسیر
 7. اداره ثبت شرکت در بافت
 8. اداره ثبت شرکت در شهربابک
 9. اداره ثبت شرکت در ماهان
 10. اداره ثبت شرکت در کهنوج
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :