ثبت شرکت در کرمان

موسسه حقوقی پایش در این مقاله تلاش بر آن دارد تا درباره ی ثبت شرکت در کرمان مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در کرمان می باشند ارائه نماید مقاله را مطالعه نمایید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اخذ رتبه پیمانکاری(گرید)در کرمان

در حال حاضر بیشتر فعالان اقتصادی برای پیشرفت و گسترش تجارت و فعالیت اقتصادی خود در رقابتی بسیار سالم می توانند در مکانی مناسب شرکت را ثبت نمایند . اکه این ثبت در مراجع قانونی امکان پذیر می باشد . این نکته حائز اهمیت می باشد که آنچه مهم و حذف نشدذنی است ثبت شرکت می باشد به موجب همین امر ما در این مقاله تلاش بر آن داریم تا درباره ی ثبت شرکت در کرمان مطالبی را ارائه نماییم مقاله را بخوانید و چنانچه با هر سوال و موردی مواجه شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

متقاضیان ثبت شرکت تجاری و موسسات غیر تجاری در ثبت شرکت خود می توانند به دو صورت انجام دهند . از طریق وکلای مجرب در این زمینه ثبت شرکت راهنمایی لازم را دریافت نمایند . می توانید از این وکلا در موسسه حقوقی پایش استفادعه و مشاوره بگیرید.

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در کرمان

در ثبت شرکت در کرمان ملزم به ارائه مدارک و مستندات می باشیم از جمله این مدارک :

مدارک احراز هویتی متقاضی و اعضا شرکت ، کلیه مستندات شرکت اعم از اساسنامه ،صورتجلسه،تقاضانامه و... ،گواهی عدم سوء پیشینه اشخاص و اعضا ، هم چنین وکالتنامه برای نماینده قانونی و یا وکیلی که امور ثبت را در دست دارد .

مجوز فعالیت تجاری شرکت را از ارگان مربوطه اخذ نمایید.

زمان و هزینه،تعرفه و قیمت ثبت شرکت در کرمان

زمان ثبت شرکت در کرمان متناسب با قالب ثبتی آنها متغییر می باشد ولی به طور کلی باید زمان را بین 20 الی 30 روز در نظر گرفت . شایان ذکر است در برخی موارد در هنگام ثبت شرکت در کرمان بعضی از متقاضیان بدون تکمیل کردن مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت می نمایند که این منجر به مشاهدده نواقص در پرونده ثبتی آنها و به تعویق افتادن ثبت شرکت آنها می شود و زمان زیادی را از دست می دهند بهتر از قبل از ثبت کلیه مدارک را تکمیل نمایید .

هزینه های ثبت شرکت در کرمان به دو صورت تقسیم بندی می شوند حق الوکاله ، هزینه های واریزی .

هزینه های دولتی واریزی شامل : حق الثبت ، حق الدرج ، هزینه های تعیین نام ، هزینه های روزنامه کثیرالانتشار برای مرحله اول ، هم چنین هزینههای روزنامه رسمی برای مرحله دوم و...

هزینه حق الوکاله برای متقاضیانی است که کار ثبت شرکت خود را به وکیل و یا موسسه حقوقی واگذار می کنند .

آیا میدانستید زمانی که هدفی برای ثبت شرکت در نظر می گیرید باید به شهرت و اعتبار کسبی نیز فکر کنید بهترین روش برای اینکه مطرح شوید انتخاب یک نام برای شرکت و انتخاب اسم شرکت که متناسب با فعالیت آن می باشد. می توانید برای مطالعه بیشتر به مقاله نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا مراجعه نمایید.

مراحل ثبت شرکت در کرمان

همان طور که گفتید آغاز ثبت شرکت با هدف سودآوری و گسترش فعالیت تجاری می باشد . در قالب های متفاوتی و با هدف های متفاوتی به ثبت می رسد . گلیه موارددر اداره ثبت شرکتها در کرمان به ثبت می رسد
سپس مجوز فعالیت را از ارگان مربوطه اخذ نموده و اقدام به ثبت اینرنتی در سامانه ثبت شرکتها نمایند . در قسمت ثبت شرک تکلیه مندرجان در فرم را باتوجه به مستندات و مدارک شرکت و متقاضی یا مؤسس درج نمایید .

در یکی از ماحل ثبت تعیین نام شرکت می باشد که باتوجه قوانین نپتعین نام 5 نام را برای شرکت به ترتیب اولویت درج نمایید . سپس در قسمت بارگذاری مدارک کلیه مدارک را اسکن و سپس آپلود کنید . هزینه های ثبت اظهارنامه را در پایان از طریق درگاه پرداخت نموده و ثبت را به پایان برسانید و کدرهگیری و رمز عبور دریافت نمایید .و سپس کارشناسان پرونده را بررسی نموده و اقدام به چاپ روزنامه نوبت اول و سپس نوبت دوم را می نمایند .

ثبت شرکت در کرمان را می توانید به وکلای با تجربه ومشاوران حرفه ای موسسه پایش بسپارید .

ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرمان

از متداولترین و رایج ترین نوع ثبت شرکت در کرمان ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد . که این شرکت در بین دو و یا چند نفر برای انجام امور تجاری تشکیل می شود .

زیرا در ثبت این گونه شرکت ها سختی و پیچیدگی خاصی وجود ندارد . مسئولیت آنها در قبال قروض و دیون برابر با سرمایه آنها در شرکت است. به علاوه این سرمایه نقدی بوده و به جایی واریز نمی گردد و تنها در تعهد شرکت می باشد.

ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان

ثبت شرکت سهامی خاص دومین قالبی می باشد که در ثبت متقاضیان مورد توجه قرار می گیرد . در این نوع شرکت سهامی خاص دو نفر بازرس که ناظر بر امور مالی شرکت می باشند از اعتبار بیشتری برخوردار می باشد . در هنگام ثبت شرکت سهامی خاص در کرمان ابندا باید 35 درصد از سرمایه را در بانکی به نام شرکت سپردا گذاری کرد .

موسسه حقوقی پایش دارای کارشناسان مجرب و حرفه ای در زمینه ثبت شرکت

ثبت موسسات غیرتجاری در کرمان

برخی از امور و فعالیتها مانند امور ورزشی ، علمی ، آموزشی ، سیاسی ، بهزیستی و ... در قالب موسسات غیر تجاری به ثبت می رسند. برای ثبت موسسات بسته به موضوع فعالیت باید برای اخذ مجوز اقدام نمود. این موسسات به دو بخش تقسیم می شوند:

موسسات غیر تجاری انتفاعی که از فعالیت خود نفع می برند ، مانند :موسسات انتشاراتی
و موسسات غیرتجاری غیر انتفاعی که در پی منافع مالی نیستند، مانند: احزاب سیاسی

انواع شرکتهای تجاری در کرمان

 1. ثبت شرکت بازرگانی در کرمان.
 2. ثبت شرکت پیمانکاری در کرمان.
 3. ثبت شرکت خدماتی در کرمان.
 4. ثبت شرکت گردشگری در کرمان.
 5. ثبت شرکت ساختمانی در کرمان.
 6. ثبت شرکت عمرانی در کرمان.
 7. ثبت شرکت تولیدی در کرمان.
 8. ثبت شرکت صنعتی در کرمان.
 9. ثبت شرکت دانش بنیان در کرمان.
 10. ثبت شرکت معماری در کرمان.

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان کرمان

 • ثبت شرکت در سیرجان
 1. ثبت شرکت در رفسنجان.
 2. ثبت شرکتدر جیرفت.
 3. ثبت شرکت در بم.
 4. ثبت شرکت در زرند.
 5. ثبت شرکت در بردسیر.
 6. ثبت شرکت در بافت.
 7. ثبت شرکت در شهربابک.
 8. ثبت شرکت در ماهان.
 9. ثبت شرکت در کهنوج.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.