Homeاخبار و مقالاتثبت برندمراحل ثبت برند

مراحل ثبت برند

پیش از هر چیزی باید اطلاعاتی در مورد برند داشته باشیم تا در مراحل ثبت برند دچار مشکل نشویم. در این مقاله می خواهیم درباره مراحل ثبت برند مطالبی را ارائه کنیم همراه ما باشید.

 

مراحل ثبت برند
 

برند چیست؟

منظور از برند ، یک طرح و نمونه ای از تشریح فعالیت ها می باشد که توسط اشخاص در اداره مالکیت معنوی به ثبت خواهند رسید . برای ثبت برند باید به نوع فعالیت و نیز طبقه برند توجه شود. از این رو انجام امور ثبت برند پیچیده بوده و باید توسط متخصصین ثبت علائم تجاری انجام پذیرد .
به همین جهت برای ثبت آسان ثبت برند در سراسر کشور موسسه پایش در همین صفحه بخش مشاوره آنلاین را برای رسیدگی به سوالات متقاضیان ثبت برند قرار داده تا در کم ترین زمان بتوان به پاسخ سوالات خود برسید .
هم چنین می توانید با درج تلفن های تماس خود در قیمت تماس فوری همین صفحه در کسری از ثانیه کارشناسان موسسه پایش با شما تماس گرفته و شما را در راه ثبت برند راهنمایی تخصصی کنند . 

ثبت برند با 9 گام ساده 

در این قسمت به بررسی مراحل ثبت برند برای تسهیل انجام امور ثبتی شما عزیزان می پردازیم . 
در ابتدا قبل از انجام هر امری مربوط به ثبت برند باید با مراجعه به سایت اداره مالکیت معنوی و انجام استعلامات مربوط به ثبت برند از امکان ثبت آن در اداره اطلاع کسب کنید . هم چنین می توانید در صورت تمایل به انجام امور به صورت تخصصی با کارشناسان مجرب موسسه پایش در این زمینه در تماس باشید . پس از تایید برندو انجام استعلامات لازم برای ثبت برند باید با طراحی برند هم سو با شروط مندرج در اداره مالکیت معنوی اقدامات ثبت را به صورت زیر گام به گام انجام دهید : 
گام اول : مراجعه به سامانه اینترنتی اداره مالکیت معنوی 
گام دورم : ارائه مشخصات فنی و محتوایی برند از جمله طرح و نمونه فرم طراحی برند
گام سوم : درج مشخصات متقاضی ثبت برند که می توان این امور را به صورت حقیقی و یا به صورت حقوقی انجام داد.
گام چهارم : ارائه اظهارنامه و مجوزهای لازم برای ثبت برند و بارگزاری در سایت اداره مالکیت
گام پنجم : تسلیم مدارک هویت مدیر عامل 
گام ششم : بازرسی کارشناسان ثبت برند و اعلام تایید و یا رد برند ارائه شده 
گام هفتم ک در صورت تایید مدارک ارائه شده باید هزینه های مربوط به ثبت برند پرداخته شده و برای اولین بار در روزنامه آگهی شود
گام هشتم : در صورت عدم اعتراض به برند از سوی اشخاص ثالث برای دومین بار و اخرین بار برند و مدارک را در روزنامه انتشار دهید .
گام نهم : صدور گواهی ثبت برند مورد نظر و آغاز اعتبار 10 ساله برند مورد نظر .
 

 

مراحل ثبت علامت

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص ثبت برند در سراسر ایران زیبا و با در نظر گرفتن طبقه برند و نوع فعالیت یک کسب و کار می توانید با موسسه حقوقی پایش تماس گرفته و از طریق کارشناسان و مشاوران دارای تجربه این موسسه امور مربوط به ثبت برند خود را انجام دهید و خیال خود را از نحوه سریع انجام امور ثبتی اسوده کنید. 

به این مقاله امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
Enter Captcha Here :