نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا

انتخاب اسم شرکت از اولین و مهم ترین مراحل ثبت شرکت می‌باشد. نام یک شرکت باید حداقل از سه کلمه‌ی خاص یا به اصطلاح “سه سیلابی” تشکیل شده باشد و ترکیب مشابه آن‌ در اسم سایر شرکت های ثبت شده وجود نداشته باشد  به موجب همین امر موسسه حقوقی پایش در این مقاله تلاش نموده است تا در مورد نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا مطالبی را به متقاضیان محترمی که در صدد ثبت شرکت و انتخاب نام زیبا می باشند ارائه نماید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید و چنانچه با هر سوال و موردی روبرو شدید می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

اسم شرکت

یکی از مقوله های مهم ثبت شرکت انتخاب اسم شرکت می باشد که باید برای انتخاب آن نهایت دقت را صرف کنید تا بعدها از اسمی که انتخاب کرده اید پشیمان نشوید در صورتی که اطلاعاتی درباره اسم شرکت ندارید بهتر است این امور را به موسسه ثبتی خبره بسپارید..خاطر نشان می شویم که موسسه حقوقی پایش آماده ارائه خدمات در جهت اسم شرکت می باشد،لذا می توانید کلیه امور ثبتی خود را به موسسه حقوقی پایش بسپارید،با شماره تلفن های 32711327-026 و 26655156-021 تماس حاصل نمایید و یا فرم تماس را کامل کنید تا مشاوران و کارشناسان موسسه حقوقی پایش با شما تماس حاصل نمایند.

اسم های اصیل ایرانی برای شرکت

جهت انتخاب اسم شرکت بهتر است که از اسم های اصیل ایرانی برای شرکت انتخاب کنید.زیرا اسامی اصیل ایرانی ریشه فارسی دارند ومعنای آن ها در یکی از لغتنامه های معتبر فارسی وجود دارد.برای انتخاب اسم شرکت دقت لازم را داشته باشید و از انتخاب اسامی که قبلا به ثبت رسیده اند خودداری کنید.

ساخت اسم شرکت

ساخت اسم شرکت واسمی که خاص و خلاقانه باشد نیازمند دقت و داشتن اطلاعات لازم و کافی در این خصوص می باشد برای ساخت اسم شرکت باید نکته هایی که در ذیل ذکر شده است را مد نظر داشته باشید:

 • باید ریشه فارسی داشته باشد.
 • باید غیرفارسی نباشد.
 • باید با شئونات انقلاب اسلامی ایران منافی نداشته باشد.
 • اسم انتخاب شده نباید تکراری باشد.
 • باید دارای اسم خاص باشد.
 • باید از اعداد به صورت ریاضی استفاده نشود و به صورت حروف نوشته شود.
 • باید از عنوان های شاهد،ایثارگران و مانند آن ها که تحت نظارت سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران می باشد، استفاده نشود.
 • باید  از عنوان های شعرا، دانشمندان و کاشفان در عصر حاضر استفاده نشود.
 • باید از حروف اول چند کلمه بعنوان اسم مخفف و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • نباید از حرف اول بعضی از کلمات مثل: پی وی سی و ...... استفاده شود.
 • نام های زیر نباید جزء اسامی مضاف به عناوین شرکت اضافه شود :

  ملی - ایران- ملت- کشور- انتظام- نظام- نفت - پتروشیمی - دادگستر- بنیاد – سازمان – مرکز - بهزیست – بانک – بسیج- جهاد -  آسانسور - آژانس- ایثار-ایثارگران – شاهد - شهید- آزاده- جانبازان- تکنو - فامیلی -فیلتر  - نیک – باور- میکروبرد- تست - استار - تک - مدرن -  پیک - امنیت-  کارواش - فانتزی - شهروند - اقتصاد -میهن - جوانان - ایمان - دکوراسیون - هدف - سپاه - تکنیک - دیتا- تک نو- تکنولوژی - اورست - مونتاژ- ونوس - دفتر- ایتال - بیو- کنترل – متریک – مترلژی.

نام شرکت

وقتی که در مورد پیشرفت یک کسب و کار برنامه ریزی می کنیم اولین اقدامی که باید انجام دهیم انتخاب نام شرکت مناسب برای کسب موفقیت می باشد. انتخاب صحیح یک نام برای شرکت شما می تواند باعث موفقیت شما گردد و این در حلی ست که انتخاب نادرست میتواند ضررهای جبران ناپذیر بوجود آورد. در نظر گرفتن سلایق مخاطبین و مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد و بررسی های آماری بر روی سلایق افراد نشان می دهد که تمایل مردم برای انتخاب اسامی اصیل ایرانی بسیار بالا است.هنگامیکه یک اسم زیبا به ثبت رسید، استراتژی شما برای شناساندن اسم شرکت تان به مخاطبین بسیار حائذ اهمیت می باشد. تجربه نشان داده یک تبلیغ اشتباه میتواند چنان در خاطر مشتریان نقش بندد که سالهای سال از ذهن و خاطر مخاطبین پاک نگردد و بالعکس یک تبلغ کارآمد می تواند دلیل پیشرفت یک شبه شما گردد.

 

اسامی شرکتهای عمرانی

 

ایده برای اسم شرکت      

برای انتخاب اسم شرکت بهتر است که از اسامی خلاقانه و خاص استفاده کنید،منظور از اسامی خلاقانه اسامی می باشد که خودتان خلق و ایجاد نموده اید و برای آن وقت وانرژی زیادی را صرف نموده اید.در جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ایده برای اسم شرکت می توانید با شماره تلفن های 32711327-026 و26655156-021 تماس حاصل نمایید.

انتخاب اسم برند هنری

متقاضیان محترمی که در حوزه هنر فعالیت می کنید و در صدد انتخاب اسم برند هنری می باشید توجه داشته باشید که داشتن اسم برند هنری آن هم برندی که مناسب کسب و کار و فعالیت شما می باشد مزایای زیادی را برای شما به ارمغان می آورد از جمله این مزایا این است که با ثبت برند اشخاص برند شما را می شناسند وهمان کالایی را خریداری می کنند که برند شما بر روی آن قرار دارد و این امکان وجود دارد که اشخاص بخواهند حتی از شما نمایندگی بگیرند.

نمونه اسم شرکت

در جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نمونه اسم شرکت می توانید با شماره تلفن های 32711327-026و26655156-021 تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ثبت شرکت پایش بهره مند شوید.

اسم برای شرکت

انتخاب اسم شرکت از مباحث حساس ثبت شرکت محسوب می شود.اسم شرکت مستلزم اطلاعات زیاد درباره آن و دقت و زمان لازم می باشد باید در اسم برای شرکت بسیار دقت کنید تا بعد از ثبت شرکت مجبور به تغییر اسم شرکت نشوید.اشخاص بسیاری هستند که برای اسم شرکت خودشان وقت نمی گذارند وبعدها مجبور می شوند اسم شرکت خود را تغییر بدهند که این به ضرر خودشان وشرکت می باشد بنابراین در نام مناسب شرکت دقت کنید.

نمونه اسم شرکت ساختمانی      

چنانچه در جستجوی نمونه اسم شرکت ساختمانی و نمونه اسم برای شرکت فنی مهندسی می باشید می توانید با شماره تلفن های 32711327-026 و 26655156-021 تماس حاصل کنید.مشاوران و کارشناسان ما در ثبت شرکت پایش آماده ارائه خدمات به متقاضیان محترم می باشند.

اسم شرکت عمرانی

برای انتخاب اسم شرکت عمرانی باید از اسم های خاص و منحصر به فرد استفاده کنید.اسم شرکت در آینده شرکت هم تاثیر گذار است در صورتی که اسم خوبی را برای شرکت عمرانی خود انتخاب کنید می توانید مزایای زیادی را برای خود به ارمغان بیاورید به عنوان مثال اشخاص با دیدن یا شنیدن اسم شرکت شما همه کالاها و خدماتی را ارائه می کنید در ذهن مخاطبانتان تداعی می شود.در صورت تمایل به انتخاب اسم شرکت عمرانی می توانید با شماره تلفن 32711327-026 تماس بگیرید و کلیه امور ثبتی خود را به موسسه حقوقی پایش بسپارید.

اسامی شرکت

انتخاب اسامی شرکت جزء مهم ترین و با اهمیت ترین مباحث در خصوص ثبت شرکت می باشد.داشتن اسامی شرکت زیبا موجب این می گردد تا اشخاص تمایل به همکاری با شما را داشته باشند اسامی شرکت باید به صورت خاص،خلاقانه ومنحصر به فرد باشد وسابقه ثبتی نداشته باشد.همچنین باید تلفظ آسانی هم داشته باشد تا اشخاص بتوانندبه راحتی آن را بخوانند.

اسم شرکت معماری

یکی از موضوعات مهم و پرطرفدار و جذاب در زمینه های سرمایه گذاری که همزمان با گسترش و پیشرفته شدن  شهرها در کشورایران روز به روز به اهمیت آن اضافه شده است شرکت معماری می باشد، به همین جهت اسم شرکت معماری از اهمیت خاصی برخوردار می باشد و مستلزم انتخاب اسمی خاص و منحصر به فرد می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اسم شرکت معماری می توانید با شماره تلفن های 32711327-026و 26655156-021 تماس بگیرید.

نحوه انتخاب اسم سه سیلابی ایرانی

نحوه انتخاب اسامی سه سیلابی ایرانی و ویژگی هایی که یک اسم شرکت باید داشته باشد.

 • اسم باید فارسی و معنادار باشند و در فرهنگ لغت دهخدا و عمید نیز موجود باشند.
 • اسم نباید اختصاری و مخفف باشد،یعنی از حروف اول چند کلمه و یا ترکیبی از چند حرف استفاده نشود.
 • استفاده از حروف و کلمه‌های ربطی (مانند: و – از – با) در نام شرکت ایجاد مشکل می کند.
 • باید از اعداد به صورت نوشتاری استفاده شود.

محدودیت های انتخاب اسم شرکت

استفاده از کلمه‌های زیر در اسم شرکت مجاز نمی‌باشد و یا برای استفاده نیازمند مجوز از مراجع خاصی هستند.

ملی، ایران، ملت، کشور، انتظام، نظام، نفت، پتروشیمی، دادگستر، بنیاد، سازمان، مرکز، بهزیست، بانک، بسیج، جهاد، آسانسور، آژانس، ایثار، ایثارگران، شاهد، شهید، آزاده، جانبازان، تکنو، فامیلی، فیلتر، نیک، باور، میکروبرد، تست، استار، تک، مدرن، پیک، امنیت، کارواش، فانتزی، شهروند، اقتصاد، میهن، جوانان، ایمان، دکوراسیون، هدف، سپاه، تکنیک، دیتا، تک نو، تکنولوژی، اورست، مونتاژ، ونوس، دفتر، ایتال، بیو، کنترل،‌متریک، مترلژی.

• کلمه‌های محلی و قومی ایرانی (مانند: کلمه‌های آذری، ترکی، کردی و…) تنها در استان و محل خودشان قابل ثبت می‌باشند.

• در هنگام انتخاب نام شرکت، حتما باید از “اسم خاص” استفاده شود. اسم خاص، اسمی است که تنها به یک فرد یا شی اشاره دارد و همه را شامل نمی‌شود.

خاطر نشان می شویم که ثبت شرکت پایش آماده ارائه خدمات در جهت ثبت شرکت در کرج و ثبت برند در کرج می باشد چناچه درباره پیشنهاد اسم شرکت و یا در هر کدام یک از مراحل ثبتی با هر سوال ومسئله ای روبرو شدید می توانید با شماره تلفن های 32711327-026و26655156-021تماس حاصل نمایید و از تجربیات مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه ثبتی بهره مند شوید.

 

ثبت شرکت پایش

 

تعیین نام شرکت در اداره ثبت شرکت ها

اسم شرکت باید حداقل دارای سه سیلاب باشد. در تعیین نام شرکت، اداره ثبت شرکتها به تازگی سامانه ی استعلام اسم شرکتها را راه اندازی نموده است. این سامانه توانسته نیازهای افراد را به راحتی برای بررسی اسامی شرکتها رفع نماید. البته استعلام اسم شرکت ها راههای دیگری هم دارد که تخصص کارشناسان موسسه حقوقی پایش می باشد.

واحد انتخاب نام شرکتها و اسامی شرکت و موسسات غیر تجاری در هر اداره ثبت شرکتها مستقر می باشد. کلیه واحد ها زیر نطر اداره ثبت شرکت ها تهران بوده و از یک سامانه یکپارچه استفاده می نمایند. بررسی اسامی شرکت ها توسط کارشناسان تخصصی اداره ثبت شرکت ها تهران صورت می پذیرد.

روش تعیین نام شركت ها و مؤسسات غیر تجاری

تعیین نام شرکتها عموما به روش ذیل صورت می پذیرد:

اولین مرحله از ثبت شرکت، ثبت سامانه ای اداره ثبت شرکتها می باشد. در این ثبت سامانه ای کلیه مشخصات افراد اعم از سهامداران و اعضا هیئت مدیره به همراه کلیه اطلاعات شرکت اعم از آدرس، مقررات و قوانین، مزان سهم الشراکه و حق امضا و غیره در این سامانه ثبت می گردد.

اما در این مرحله نیز باید اسامی شرکت نیز ثبت گردد. اسامی شرکت در این مرحله قابلیت استعلام نیز دارند. در این قسمت، 5 اسم 3 سیلابی باید پیشنهاد دهید که به ترتیب الویت ( یعنی از 1 تا 5 ) بررسی میگردند. اگر اولین اسم پیشنهادی شما قابلیت ثبت داشته باشد، اسامی بعدی بررسی نخواهند شد.

پس از بررسی اسم شرکت شما و تایید آن، اکنون باید اوراق شرکت خود را پرینت نمایید. در این مرحله اسم شرکت شما در شرکت نامه، اظهارنامه و اساسنامه شرکت ثبت گردیده است.

حال می توانید اوراق را امضا کرده و به همراه مدارک لازم به اداره ثبت شرکتها پست نمایید.

 

ثبت شرکت پایش

 

 نام شرکت و نمونه اسم های سه سیلابی زیبا

در این قسمت برای آشنایی بیشتر شما با نامهای شرکتها نام شرکت سه سیلابی که در اداره ثبت شرکت ها ثبت گردیده اند آورده شده است:

نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت نمونه اسم شرکت
ستاره درین رضوان پرشین تجارت فردوس نام آوران دیانا سارای نوین ایران توسعه تجارت پارسیان
پیمان دست پیمان راه گستران پانیا پارسیان ماشین ایران ایرانیان فناوران روز البرز آریا ممتاز رسا
توسعه تجارت پارسیان توسعه ارتباط پرهام سبلان ماشین پارس تاجران نوین پاسارگاد ایمن گستر اوج
تجارت گستر ایرانیان مهرگان پرس سیستم دنیای مشاوران خلاق آینده سازان فرخنده طاها گستر آرشام
داده گستر افتاب وندا شیمی کرج آسان ورزش ایرانیان فردوس کیا پاشا بهشت آفرین البرز
شهر مجازی امنیتی جاوید تجارت خاتم آستیاژ سازان البرز پارس بتن آرمه شایان اتحاد زاگرس
داده پردازان امنیت طاها مطهر البرز منشور هنر آریایی نماد معماری آینده شیرین گستر آرتمن
سازه های روناک کردستان سایه بهشت سبز زیگورات تجارت البرز عمران سازه سانلی غفار صنعت تهران
پیمان مبتکر البرزیان ایمن گرمایش مهرورزان پارت پایا البرز پارسه فرساد آریا شید افروز رهیاب
ساختمان سازان تارا نساج رایان کوشا نانو پوشش فلز آرنگ گستر پژوه همراه گشت دانش
راه آوران نامدار ایران کوشا نظافت شاتوت بازی سازان روئین ایده آرا پرداز رادماد پخش البرز
البرز شیمی ایلیا زیبا سازان ساوج امید گستران جمع آرین عمران ساولان افتاب گردان ماهدشت
فیروزه سرزمین مادری آرنا پایدار امین سایه بان ابنیه پایدار هفت اقلیم مهرگان نگار گونا ایرانیان
گوهر البرز یکتا بهران نگین آسانبر مشعل داران فولاد کوثر پلاستیک البرز امیر شعله بهتاش
آدیش الکترونیک آسیا هفت سخن تاک فاتح پرواز البرز پاروین پارس کهن الوند پاک سفیران
گلشن نظیف اسپادان ارس گاز افراشته هیدرو دژ زاگرس هفت گنچ البرز پایش صنعت آروشا
پردیسان سازه دلفارد اطلس آسانبر عرش کارا پاکان پارمان پدیده مدیریت چیستا آرکان ارتباطات آریا
کوثر پاک کرج اردوان سازه پایدار صبا کارتن البرز آسمان نورد ارانوس آینه هنر و صنعت
مهتاب پارسیان رایکا تندیس بالابر البرز آبیار ماشین پارس متحد گستر البرز رامان آسانبر پارسه
آباد سازان پارسه آرین ماندگار آسیا الکترونیک باران البرز ساختار بنیان البرز دیبا نقش ترنج
آرش پاک تجهیز آشیانه پارس تدبیر مزرعه دشت بهشت نور سبحان غرب توازن صنعت نیرو
نیکان توسعه دماوند طراحان سبز رایکا بهبود صنعت ساوج مهرگان تدبیر البرز بهین راهکار بردا
سیال سازان برین دنیا آسانبر نوین اطمینان صنعت ایرانیان نوین آزما آسا زاگراس بنای پردیسان
کهن ارگ وداء پایا سرداب پارس مشکاد پی سازه جوانه گندم رضوان زیبا گستران دروان
مهر چکاد البرز شمع شعله رستاک گام الکتریک البرز کیا دلبار فناوران پرشین تراز پویا
پدیده ساز نیوساد مثلث پولادین البرز تراز ارقام دقیق سهند شیمی توسن ماهان مهر جهانشهر
تهران لایه بافت پیشه گستر رایکا آذر تجهیز یاس حساب گستران دوراندیش تسنیم رایانه شرق
ایده فرم تهور طب کار راماز کانیار تجارت پارسه کارآفرینان آشیانه البرز پرشین تامین تجهیز
نوید فراز سبلان فانوس شعله البرز مرز اندیشه خلاق توان توزیع البرز پی سازه رابین
نیما پیشرو تجهیز سفیر سلامت البرز آکام بنای ماندگار توانا پوشش البرز البرز یدک پرشین
پارسیان تجارت هونام هواگردان پارس تهویه رفیع بام شرق زیست فناور دانش پژوه پیام اردیبهشت البرز
کاسپین فولاد مس پرچینه سازندگان رستاک خانه سرای آرامش البرز پلیمر صدرا ویرا ساز گیتی
مهد رنگ پردیس شیمی سازان طرحان پیشگام پیمان تکسا اسکان راه پرشین فرناد صنعت پارسیان
پرتو سازان بادرا آروین کشت پارس سامیار بنای پارسی پرشیان تراز پویا کیان سرام کرج
تکسان تجهیزات پارسیان پیام آوران ارقان کرج اطلس نمای آسانبر صنایع پیشرو نهند مهر فرگون آریا
دربک سازان امیر جهان تجارت آموت کیان ایده بنیان نازین پخش آریانا زاگرس بنای پردیسان
کارسان بسیار پوینده بالابر پاسارگاد شرق کنترل ذوب پارس توسعه پخش پردیس مهان اندیشان نقشینه
تراز پایه البرز کانی ماد البرز دادهگستران ایرانیان امروز هیوا سازه آرمان سازه صنعت برادران هوشمند
پرشین مروارید آفاق نگین جاوید آرشین آریا مکانیک خاوران هونامیک طب البرز همکار کاوش پیمان

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

محمد اسماعیل محمدی

من یک شرکت اسانسوری میخوام به ثبت برسانم میشه یک اسم با برند خاص پیشنهاد بدین

پاسخ

حمید

باسلام ووقت بخیر تشکر از سایت عالی وراهگشاهتون... بنده در زمینه ساخت ماشین الات نساجی که مربوط به نخ باشه کار میکنم ممنون میشم برای اسم وبرندپر محتوابرای حرفه ام پیشنهاد بدین

پاسخ

miladidea

خدا هرچی دیونس رو شفا بده

پاسخ

امیری

با سلام اسم با معنی برای شرکت گیاهان دارویی راهنمایی بفرمایید ممنون

پاسخ

رامین

چرا باید ریشه فارسی داشته باشه !!! همینجوری فقط خواستید ی مطلبی بزارید تو سایت؟؟! اصلا زبان فارسی هم زبون آدمیزاده! نصف بیشتر کشور ترکی صحبت میکنن، ۸۰ درصد اسم مردم ترکی هستش اونوق میگی ریشه فارسی؟؟؟!

پاسخ

قاسم

الحق که ترکی و نمیفهمی، یاده گزارش فردوسی پور افتادم که تراکتوری ها میگفتند بالای صد درصده 😂😂

پاسخ

سانی

یکم رعایت کن زبون خودتو برو جستجو کن بعد

پاسخ

4170849612

سلام خسته نباشید نام برای شرکت ساختمانی خواستم

پاسخ

زهرا ده بزرگی

درود بر شما برای انتخاب نام موسسه حقوقی نیاز به همیاری شمادارم

پاسخ

دالایی

داته

پاسخ

حمیدرضانجفی

باسلام..ناه زیبا وبا مسما جهت شرکت ساخت سازه های فلزی گلخانه واجرای طرحهای ابیاری کشاورزی میخواستم..ممنون.

پاسخ

محمدرضا بوشادی

با سلام. برای ثبت شرکت ساختمانی وعمرانی نیاز به یه اسم زیبا ومربوط به زمینه فعالیت شرکت دارم

پاسخ

محسن مهری

سلام.در شرف تاسیس یه شرکت الکتریکی هستم.میخواستم خواهش کنم از کارشناساتون بابت نامگذاری شرکت مشورت بدن.ممنون

پاسخ

علی, باقری

سلام وقت بخیر دنبال یه اسم قشنگ برای یه شرکت ساختمانی میگردم ک بیشتر در زمینه بتن سخت رنگی فعالیت داره میگردم و یک شرکت بازرگانی و تجارت ک مرتبط با افغانستان باشه یه اسم خوب میگردم ممنون میشم راهنمایی کنید با تشکر

پاسخ

مسعود

با عرض سلام نمونه نام شرکت و برند محصول برای شرکت(تولید کننده انواع قطعات تعلیق و سیستم جلوبندی انواع خودرو)

پاسخ

علی

باسلام خسته نباشید دنبال یه اسم زیبا برای شرکت راهسازی می گردم

پاسخ

۰۹۱۸۷۴۳۴۱۳۰

باسلام درخصوص نحوه ثبت انواع شرکتهای تجاری،خدماتی وموسسات غیرتجاری هرگونه تغییرات وتعیین نام درخدمت هموطنان گرامی هستیم

پاسخ

حمید شیرویس

برای ثبت یک برند تجاری در زمینه فعالیت آرایشی و بهداشتی خواستن ببینم چه کمکی میتوانید داشته باشید

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

با سلام و خسته نباشید لطفا جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا شمارو در این خصوص راهنمایی کامل کنند . با تشکر

پاسخ

مهدی شاداب زاده

با سلام و تبریک سال نو . من تولیدکننده مواد شوینده هستم و الان برای ثبت یک شرکت جدید و برند نیاز به کمک مجموعه شما دارم که از نظر همخوانی و با محصول و همچنین معنا دار بودن برند باشه سپاسگزارم

پاسخ

زهرا

سلام میخوام مجددا یه شرکت خدماتی ثبت کنم ممنون میشم برای انتخاب اسم راهنماییم کنین یه اسم خاص میخوام میتونین کمکم کنید ؟؟

پاسخ

یک عابر

از دوستان محترم تقاضا میشه اگر نام چهار کلمه ای در مورد شرکت ساختمانی میدونن بفرستن.ممنونم

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

باسلام وقت بخیر ....لطفا با شماره درج شده داخل سایت جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید .

پاسخ

حامد

سلام راهنمایی میخوام برای انتخاب نام شرکت تامین سنگ کوپ و بریده چه در بحث داخلی و چه درمورد صادرات ، ممنون

پاسخ

0

سلام یه چند تا اسم برای شرکت در زمینه برنامه نویسی و کامپیوتر پیشنهاد میدهید؟

پاسخ

yousef

سلام.برای شرکت تولیدی پوشاک اداری چند تا اسم پیشنهاد میدید.ممنون میشم

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

باسلام وقت بخیر ....لطفا با شماره درج شده داخل سایت جهت راهنمایی تماس حاصل فرمایید .

پاسخ

پارسا

باسلام.چند اسم برای شرکت پخش لوازم ساختمانی میخوام هزینه هم تقبل میکنم

پاسخ

سلمان

سلام چند اسم برای شرکت میخوام

پاسخ

میرزایی

با سلام و خسته نباشید.بنده و همکارانم به دنبال یک نام زیبا و تک برای شرکت خودمان هستیم. لازم به ذکر است که شرکت ما یک شرکت کارگزاری بیمه است و ما در این شرکت فعالیت بیمه ای برای تمامی محصولات و برندهای بیمه ای را خواهیم داشت. ممنون میشم اگر ما رو در انتخاب نام کمک کنید.

پاسخ

علیزاده

وقتتون بخیر میخواستم یه شرکت تو ضمینه فنی مهندسی کشاورزی تاسیس کنم. برای اسم شرکت چی پیشنهاد میدین

پاسخ

محمد

زمینه صحیح است

پاسخ

یوسف پور

برای ثبت برند چه اقداماتی باید انجام بدم

پاسخ

امیرفرشید

دنبال یه اسم خوب برای یه شرکت دارویی سرمایه گذاری هستم

پاسخ

آرمین

با سلام خواهشا چند اسم برای گالری طلا فروشی پیشنهاد بدهید با تشکر

پاسخ

کاویانی

سلام برای موسیه ورزشی چه پیشنهادی میدید؟نظراتتونو دریغ نکنید

پاسخ

سلمان

سلام برند تولید یدکی خودرو

پاسخ

sajad

سلام برای دفتر دکوراسیون داخلی ساختمان چه پیشنهادی میدید؟ از کلمات زیر استفاده کنید رویا دکور ایده ی برتر آرایه آرتانا هامون فربد پیشتازان سما پیشتازان سپهر پردیس آراد هامان طراح دکور سورنا شهریار

پاسخ

علوی

با سلام خدمت شما برای شرکت خدمات حسابداری و ثبت شرکتهای پیمانکاری چه نامی پیشنهاد میدهید؟ ممنون

پاسخ

حق شناس

برای تاسیس شرکت اتوبوس های دربستی به نام زیبا احتیاج دارم که شرکت را به ثبت برسانیم

پاسخ

فریبا

شیرین گشت فرهاد

پاسخ

مصطفی

سلام من میخام یک شغل خانگی بسته بندی حبوبات راه اندازی کنم مجوزهای مربوطه را هم اخذ کردم ولی هنوز نتونستم یک اسم و لوگوی مناسب پیدا کنم اگه ممکنه منا راهنمایی کنید ممنون میشم با تشکر

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

باسلام وقت بخیر لطفا جهت اطلاعات بیشتر و انجام روال کاری ،با شماره 02632711327 تماس حاصل فرمایید.

پاسخ

sara

خسته نباشی اسم شرکت خدماتی و تاسیساتی برای استان مازندران پیشنهاد بدین

پاسخ

SAMEEN ULLAH AMEEN

WAIT FOR NAME

پاسخ

خانم

سلام ما ۳ سال قبل یک مجموعه تهیه غذای ایرانی راه اندازی و نام زیبایی هم مناسب با کار انتخاب نمودیم و به علت نداشتن تجربه نام کینرینگ را تا به غلطک افتادن کار ، ثبت نکردیم و بعداز مشهور شدن در منطقه خودمان اقدام به ثبت کردیم ولی متاسفانه متوجه شدیم یک ماه بعداز افتتاح آشپزخانه مان شخصی نام مجموعه ما را به نام خودش به ثبت رسانده و ما در این ۳ سال در واقع داشتیم برای رقیب مان تبلیغات می نمودیم غرض از مزاحمت این است که کمک نمایید یک نام ایرانی و ثبت نشده مناسب برای آشپزخانه مان انتخاب نماییم باتشکر از همه کسانی که ما را یاری مینمایند .اجرتان با خدا

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. متاسفانه این اتفاق برای بسیاری از فعالان اقتصادی افتاده است. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ

فرزاد

سلام خداقوت اقا بابت ثبت شرکت خدماتی نظافتی هزینش چقدمیشه واینکه خدمات تاسیسات کنارش انجام بدم مهم ن

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ

نازلی

نام برای سایت اموزش زبان انگلیسی

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ

بازیاری

سلام از مازندران ، آمل م ، ممنون میشم لطف کنید برای شرکت تولیدی ، موادشوینده اسم سه سیلابی قشنگ معرفی کنید ، اگه با مفهوم خارجی هم داشتید بفرستید

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ

سعید پوررافع

باسلام ، برای ثبت شرکت سهامی میخوام اقدام کنم خواستم از حق الزحمه شما اطلاع پیداکنم

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ

حاتمی

سلام لطفا آدرس و شماره تماس ؟

پاسخ
موسسه حقوقی پایش

موسسه حقوقی پایش

سلام وقت بخیر. در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

پاسخ
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.