شرکت های تجاری قابل ثبت در کشور به صورت کلی به 7 نوع طبقه بندی می شوند که از جمله پرتقاضاترین آن ها را می توان شرکت از نوع مسئولیت محدود دانست . در ادامه به توضیح این نوع شرکت ها و مزیت ها و نحوه ثبت آن ها اشاره خواهیم کرد . در ادامه همراه ما باشید .

شرکت های مسئولیت محدود در کرج

با استناد به قانون تجارت ، شرکتهای تجاری مسئولیت محدود بین دو یا چند نفر تشکیل شده که هرکدام از شرکا بدون تقسیم سرمایه به سهام تنها تا میزان سرمایه وارده و آورده خود در شرکت پاسخگوی مسئولیت ها در شرکت می باشند . در صورتی که اشخاص تمایل به تشکیل شرکت مسئولیت محدود دارند بر طبق میزان سرمایه ای که دارند اقدام به ثبت شرکت کنند این نوع شرکت ها گزینه خوبی برای انتخاب می باشند. در صورت بروز مشکلات مالی در شرکت های با مسئولیت محدود حتی تا چندین برایر سرمایه اولیه تشکیل شرکت ، هر شریک تنها تا میزان سرمایه ای که در ابتدا وارد شرکت کرده متعهد می باشد . تنها امضا کنندگان اسناد در این شرکت ها ملزم به پرداخت بدهی ها خواهند بود . برای مثال اگر پدری با خانواده خود اقدام به تشکیل شرکت کنند و به دلیل به مخاطره نیفتادن اعضای خانواده پدر حق امضا را گرفته باشد ، در صورت بروز مشکلات مالی وی مسئول تمام امور می باشد . پس این نوع شرکت ها بین فعالان اقتصادی دارای شهرت و تقاضای زیاد می باشند.

 

ثبت شرکت با مسئولیت محدود کرج

 

ثبت سریع شرکت مسئولیت محدود در کرج

ثبت شرکت از نوع با مسئولیت محدود از سریع ترین شرکت های قانونی ثبت شده می باشند .این نوع شرکت ها عمومی میان افراد یک خانواده که تمایل به ثبت شرکت و کسب و کار دارند تاسیس می شود. در این نوهع از شرکت ها آورده هر شریک مهم تلقی می شود و تا جایی که حتی این موضوع نیز از اهمیت بالایی به نسبت شریک و شخصیت شرکا ارزش دارد. این شرکت ها با ماهیت سرمایه ای اقدام به فعالیت تجاری کرده و هر شریک تنها تا میزان سرمایه آورده خود در شرکت ملزم به انجام امور و مسئولیت خواهد داشت . در صورتی که شرکت با مشکلات مالی و یا ورشکستگی مالی مواجه شود ، هر شریک تنها تا میزان سهم الشراکه خود مسئول در پرداخت بدهی ها است . تصمیم گیری ها در شرکت های با مسئولیت محدود برعهده شرکای شرکت بوده که آن ها می  توانند تصمیماتی چون انتقال سرمایه شرکا ، انحلال شرکت ، افزایش سرمایه و کاهش سرمایه در شرکت را به امضای صاحبین حق امضا رسانده و بدین ترتیب تغییرات را در شرکت اعمال کنند.

شما برای ثبت شرکت تجاری خود از نوع مسئولیت محدود می توانید با تکیه بر تجارب کارشناسان حقوقی موسسه پایش ، امور مربوط به ثبت شرکت را انجام داده و در کم ترین زمان به کسب و کار قانونی خود بپردازید . لازم به ذکر است که موسسه حقوقی پایش با بیش از 12 سال خدمات ثبتی و حقوقی در کرج آماده رسیدگی به پرونده های حقوقی شرکت شما در کم ترین زمان خواهد بود. برای دریافت مشاوره رایگان این موسسه با کارشناسان پایش تماس بگیرید.

مدارک ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج

 • ارائه کارت ملی شرکای شرکت
 • رونوشت برابر اصل شده شناسنامه مدیران
 • ارائه تقاضانامه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در 2 برگ
 • تسلیم شرکت نامه در 2 برگ و تکمیل آن و امضا حق امضاداران
 • اساسنامه 2 جلد و امضا ذیل تمام صفحات آن توسط کلیه سهامداران
 • ارائه صورت جلسه مجمع عمومی موسسین و هیئت مدیره در 2
 • معرفی نامه نمایندگان، زمانی که اعضا هیئت مدیره اشخاص حقوقی باشند
 • ارائه برگه از روزنامه رسمی آگهی تاسیس و آخرین تغییرات
 • ارائه مدارک مربوط به محل شرکت موردنظر

شروط ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج

 • شرکت های مسئولیت محدود به موجب قراردادی که بین شرکا تنظیم می گردد تشکیل می شود و تمامی شرکا باید بر طبق اصول مندرج در اساسنامه که توسط موسسین تنظیم شده و به امضا ان ها رسیده و آن ها پیرو قوانین باشند. در متن شرکتنامه باید به صورت واضح به میزان سهم الشراکه به میزان آورده هر شریک در زمان تاسیس شرکت بستگی خواهد داشت.
 • در شرکت های با مسئولیت محدود حداقل شریک باید دونفر بوده که ان هابا ارائه مدارک خود و شرکت موردنظر اقدام به ثبت شرکت در حوزه ثبتی مربوطه برای ثبت شرکت خود کنند.
 • حداقل سرمایه برای تشکیل شرکت های مسئولیت محدود 1میلیون ریال بوده که از وی موسسین شرکت ها به صورت تفکیک شده و با شرح وظایف ارائه می گردد. شرکا در شرکت های با مسئولیت محدود متضمن هزینه ها و بدهی های بیش از میزان تعهد خود نبوده و در صورت بروز بدهی شرکت تنها تا میزان سرمایه آورده در شرکت مسئولیت خواهند داشت .

 

ثبت شرکت در کرج

 

نحوه ثبت سریع شرکت با مسئولیت محدود در کرج

از اقدامات مهم برای ثبت شرکت انجام استعلامات و تهیه مدارک لازم برای ثبت شرکت می باشد که این مدارک را در بالا به آن ها اشاره شد . با گردآوری مدارک لازم در گام نخست به سامانه اینترنتی اداره ثبت اسناد و املاک کشوری با نشانی اینترنتی irsherkat.ssaa.ir ارسال کرده و در قسمت تاسیس شرکت با زدن دکمه ثبت شرکت مسئولیت اولین مرحله برای ثبت شرکت مسئولیت محدود را انجام دهید .

در گام بعدی با وارد کردن مشخصات شخصیت تقاضا کننده ثبت شرکت با مسئولیت محدود و نیز مدارک مربوط به وکیل شرکت ها در صورت انجام امور توسط وکیل در این بخش با عنوان شخصیت حقوقی ارائه گردد.

در گام بعد با ارائه 5 نام انتخابی مرحله بعدی را برای ثبت شرکت انجام خواهید داد.

در گام بعدی ثبت شرکت با مشخص کردن مشخصات مربوط به ثبت شرکت که شامل موضوع فعالیت ، نشانی محل اصلی شرکت ، سرمایه اولیه شرکت و هم چنین میزان سهام هر شریک و میزان مسئولیت هر شریک در شرکت و در صورت داشتن نمایندگی شرکت درج مشخصات آن گام بعدی را انجام می دهید.

با ارائه این مدارک باید توسط کارشناسان اداره ثبت اسناد و املاک بررسی ها و کارشناسی لازم و اصولی بر روی مدارک و ضمائم انجام شده و در صورت تایید مدارک و فقدان نقص در مدارک ارسالی گام بعدی ثبت شرکت با مسئولیت محدود را انجام خواهید داد.

در صورت تایید مدارک با ارسال ضمایم مربوطه از جمله اساسنامه و شرکت نامه شرکت مسئولیت محدود در سامانه اداره ثبت اسناد و املاک کشور و تکمیل مدارک در سامانه با زدن گزینه تایید نهایی تقریبا تمام امور ثبت شرکت را انجام داده اید و تنها چند گام دیگر برای اتمام و دریافت شماره ثبت لازم است .

پس از تسلیم ضمایم و مدارک های مربوطه در سایت اداره ثبت با رونوشت از اوراق درج شده در سامانه گام های ثبت شرکت را انجام خواهید داد. در انتها نیز در صورت تایید مدارک و ضمایم مربوط ارسالی در روزنامه رسمی انتشار خواهید داد و این امر باعث اعتماد بیشتر مشتریان به شرکت ثبت شده خواهد شد.

شما متقاضیان ثبت شرکت تجاری از نوع با مسئولیت محدود می توانید با شماره گیری تلفن های تماس موسسه حقوقی پایش امور مربوط به ثبت شرکت با مسئولیت محدود را به صورت تخصصی و در کم ترین زمان انجام داده و بدین ترتیب آینده کاری خود را تضمین کنید .

سرمایه در شرکت با مسئولیت محدود در کرج

در شرکت های مسئولیت محدود سرمایه توسط شرکا و موسسین تامین شده و هر کدام تنها تا میزان اورده خود مسئولیت دارند که این مسئولیت ها در متن اساسنامه ذکر خواهد شد . برای سرمایه اولیه تاسیس شرکت ها از نوع محدود در قانون سقفی مشخص نشده ولی در مورد حداقل هزینه به 1میلیون ریال سرمایه اولیه اشاره شده. این میزان سرمایه در طی حیات شرکت قابل تغییر بوده و شرکا و موسسین و حق امضا داران در شرکت می تواندد با تشکیل جلسات مربوط به رسیدگی حقوقی شرکت ها ، اقدام به افزایش سرمایه اولیه در شرکت کنند.

هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در کرج

برای تعیین هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود باید به نکات مختلفی توجه شود و در راستای ثبت شرکت گام برداشت . این هزینه ها را می توان در زمینه تسلیم و تهیه مدارک مربوط شرکت ، هزینه های وکیل و نیز تشکیل اساسنامه در نظر گرفت . تمامی این هزینه ها را می توانید به صورت لیست با آخرین تعرفه های ثبتی و حقوقی از کارشناسان حقوقی موسسه پایش قبل از اقدام به ثبت شرکت تهیه کنید و بدین ترتیب امور ثبتی خود را به صورت تخصصی انجام دهید .

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.