در واقع روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران رسانه ای به صورت چاپی می باشد یا به تبیینی دیگر روزنامه ای است که به قوه قضایه تعلق دارد. روزنامه رسمی به منظور چاپ و منتشرشدن قوانین ، مصوبه های مجلس و اصلاحیه های قانون می باشد . این متن ها به منظور ابلاغ و مطلع شدن عموم از تغییرات در قانون و قوانین و مقررات متداول و رایج کشور می باشد . این اداره در تهران ، پارک شهر ، خیابان بهشت واقع شده است هم چنین مرجع استناد و مدرک رسمی انجام این قوانین و قانون می باشد

روزنامه رسمی ثبت شرکت چیست ؟

بعد از آن که شرکتی به ثبت رسید لازم و ضروری می باشد که یک نوبت آگهی تاسیس در روزنامه رسمی را انجام دهندلازم به ذکر است که آگهی تاسیس با اطلاعاتی از قبیل نام شرکت ، موضوع فعالیت شرکت ، میزان سرمایه ، آدرس دفتر مرکزی ، اعضاء هیئت مدیره ، حق امضاء می باشد به منظور اطلاع و ابلاغ به عموم چاپ و اطلاع رسانی می شود.

روزنامه رسمی ثبت شرکت به عنوان شناسنامه شرکت محسوب می شود و جزئی از اسناد ثبتی به شمار می رود و به منظور هر نوع کار و عملی از قبیل منعقد نمودن قرار داد ،باز نمودن حساب ، دریافت کد اقتصادی ، انتقال اسناد رسمی و … مورد نیاز مالکان و تاسیس کنندگان شرکت می باشد .

چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت

روش چاپ روزنامه رسمی ثبت شرکت به این شکل می باشد که بعد از ثبت گردیدن شرکت آگهی از جانب موسسه ثبت صادر می شود و درخواست کننده با بارکد آگهی در پایگاه اینترنتی روزنامه رسمی ثبت نام می کند و هزینه نشر و ارسال پستی را به صورت آنلاین می پردازد .به طور معمول بعد از سپری شدن7 روز پس از ثبت در روزنامه رسمی آگهی به شکل الکترونیک در وب سایت روزنامه رسمی منتشر و اطلاع رسانی می شود و ۲۰ روز بعد از ثبت نام رونوشت اصلی از طریق پست برای درخواست کننده ارسال خواهد گردید.

روزنامه های کثیر الانتشار به چند دسته تقسیم میشوند ؟

فهرت روزنامه های کثیر الانتشار آگهی ثبت در استان تهران و دیگر شهرستان ها که مورد قبول و تایید سازمان کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و روابط عمومی سامان ثبت اسناد و املاک کشور واقع گردیده است به شرح ذیل می باشد :

آرمان – آسیا – آفتاب یزد – آفرینش – ابتکار – ابرار – ابرار اقتصادی – اسرار – اطلاعات – اعتدال– اعتماد – افکار – اقتصاد پویا – امتیاز – امین – بازار کار – بانی فیلم – بهار – پیام آشنا – پیام زمان- تفاهم – تهران امروز – جمهوری اسلامی – جوان – جهان اقتصاد – جهان صنعت – حزب اله – حسبان– حمایت – خورشید – دنیای اقتصاد – راه مردم – رسالت – روزان – سیاست روز – شاپرک – شرق – صاحب قلم – صبح اقتصاد – عصر آزادی – عصر ایرانیان – عصر اقتصاد – فرهیختگان – فناوران اطلاعات – قانون – قدس – کائنات – کار و کارگر – کارون – کیهان – گسترش صنعت – مردم سالاری – ملت ما – مناقصه و مزایده – وطن امروز – هدف – هدف و اقتصاد – هفت صبح – همبستگی – همشهری – امید جوان – آسمان دوستی – تولید – سایه تهران – سخن روز – سرزمین پویا – شما – شهریور– رویش ملت – حماسه – منشور برادری – هلال – ندای میهن .

بنابر این مجمع ها و مدیران شرکت ها وظیفه دارند که به منظور انتخاب نمودن روزنامه های بالا برای چاپ و انتشارات آگهی های ثبتی و دعوت مجمع ها و جلسه های خود مبادرت کنند.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.