ثبت شرکت در اصفهان

موسسه حقوقی پایش در این مقاله تلاش و کوشش نموده است تا درباره ی ثبت شرکت در اصفهان مطالبی را به اشخاصی که در صدد ثبت شرکت در اصفهان می باشند ارائه نماییم مقاله را تا انتها بخوانید و در صورت روبرو شدن با هر سوال و مسئله ای می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

امروزه در بیشتر نقاط شهرمان موسسات زیادی در رابطه ثبت شرکتها فعالیت می کنند. اما بیشتر این موسسات به ثبت شرکتها در تهران اکتفا می کنند و اندک موسساتی هستند که ثبت شرکت در استان اصفهان و سایر شهرستان ها را انجام دهند.

موسسه حقوقی پایش این فرصت را برای تمام متقاضیان ثبت شرکت در اصفهان فراهم کرده است و اطلاعات جامعی در رابطه ثبت این نوع شرکتها و پروسه ثبت آنها در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

چرا شرکت خود را ثبت کنیم؟

برای سهامداران و مدیران شرکت ،ثبت شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است چون اشخاص از حقیقی به حقوقی تبدیل میشوند و امروزه مسلما شرکتهایی که دارنده اعتبار حقوقی و قانونی باشند، جایگاه درخور میباشند. به همین دلیل شرکتهایی که به ثبت میرسند و شماره ثبت دریافت میکنند معتبر تر و برای مشتریان ارزشمند تر م یباشد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در اصفهان

 • تصویر برابر اصل شده شناسنامه و کارت ملی تمام اعضاء هیئت مدیره و سهامداران.
 • ارائه گواهی عدم سوء پیشینه تمام اعضا هیئت مدیره و بازرسین.
 • آدرس دفتر مرکزی شرکت و کدپستی دقیق.
 • پس از ثبت نام و تعیین اسم شرکت باید مدارک کامل را به اداره ثبت شرکتها ارسال کرد که از زمان ارسال تا اخذ شماره ثبت و دریافت اوراق 15 روز زمان لازم است.

موسسه حقوقی پایش مجری تخصصی ثبت شرکت در ایران

شرایط ثبت شرکت در اصفهان

طبق قانون تجارت سرمایه اولیه شرکت ها نمیتواند ار 1000000ريال کمتر باشد اعضای شرکت هم نباید از 2نفر کمتر باشند .

زمان و هزینه،تعرقه و قیمت ثبت شرکت در اصفهان

زمان و هزینه ثبت شرکت باید مواردی را رعایت کرد ، الزامی است کلیه مدارک منوط بر ثبت را تکمیل و آماده کنید زیرا در صورتی که در هنگان بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکتها در زمان ثبت اظهارنامه ثبت شرکت با نواقص مدارک مشاهده شد زمان خود را از دست می دهید . در نتیجه زمان ثبت شرکت بیشتر متغیر می باشضد ولی 15 الی 30 روزکاری برای ثبت باید در نر نظر گرفت

هزینه ثبت شرکت در اصفهان به دو صورت می باشد هزینه های دولتی و غیر دولتی در اینجا ما به شما هزینه های دولتی ثبت شرکت را توضیح خواهیم داد :

در ثبت شرکت باید توجه کرد بابت برخی موارد باید هزینه هایی پرداخت کرد این هزینه بسته به تعداد اعضا و حتی موضوع فعالیتی شرکت و نوع شرکت مختلف می باشد .

هزینه های پایه ثبت از جمله می توان گفت : هزینه های حق الثبت شرکت در نزد اداره ثبت شرکتها ، حق البطال تمبر سرمایه ، حق الوکاله وکیل ثبت شرکت ، هزینه های پستی ، حق الچاپ آگهی روزنامه رسمی و هزینه آگهی روزنامه کثیر الانتشار است. در صورت نیاز به ثبت برند در اصفهان و یا ثبت تغییرات شرکت در اصفهان با کارشناسان موسسه حقوقی پایش در تماس باشید.

مراحل ثبت شرکت در اصفهان

ثبت شرکت توسط متقاضی

اول باید برای شرکت خود موضوع انتخاب کنیم و بعد موضوع را به طور کامل تنظیم کنیم همچنین اوراق شرکت را نسبت به اطلاعات شرکا و اعضای هیئت مدیره کامل کنیم البته متقاضیان باید در نظر داشته باشند که موضوع شرکت بهتر است توسط اشخاص متخصص تنظیم شود.سپس باید از طریق سامانه اداره ثبت شرکتهای اصفهان ثبتنام اولیه صورت بگیرد.

باید در نظر داشته باشید پس از انتخاب گزینه پذیرش نهایی به هیچ عنوان نمیتوان ویرایش در اوراق داشت.

ثبت شرکت توسط موسسه حقوقی پایش

ابتدا کارشناسان موسسه حقوقی پایش مشاوره کامل و جامع در زمینه فعالیت موکلین به آنها ارائه میدهند پس از کامل کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت موضوع تنظیم میشود و سپس در سامانه اداره ثبت شرکتهای اصفهان ثبتنام میشود کارشناسان موسسه حقوقی پایش به طور تخصصی اوراق شرکت را طراحی میکنند و در سامانه بارگذاری مینمایند.اوراقی چون:اساسنامه ،شرکتنامه،تقاضا نامه،اظهارنامه.

پس از تعیین نام شرکت و ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتهای اصفهان ،وکیل های موسسه حقوقی پایش روند ثبتی پرونده را پیگیری مینمایند پس از طی 10 روز و پس از بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکت اصفهان آگهی تاسیس منتشر می شود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در اصفهان

با تکثیر فعالیتهای تجاری قدمی استوار و موثر برداشتن در این زمینه یک کار بسیار مهم می باشد و ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان از اولین قدم های این زمینه محسوب میشود. ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان با حداقل دو شریک بالای 18 سال بنیان میگردد که بایدعضو هیئت مدیره نیز باشند.

توجه داشته باشید انتخاب مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره در شرکت با مسئولیت محدود الزامی می باشد و حداقل سرمایه تایین شده برای شرکت با مسئولیت محدود 1000000ريال میباشد و از این سرمایه نباید در حسابی واریز گردد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در اصفهان با کارشناسان موسسه حقوقی پایش در تماس باشید.

ثبت شرکت سهامی خاص در اصفهان

فعالان اقتصادی برای ارائه خدمات بهتر می بایست فعالیتهایی را انجام دهند که توانایی های خود را افزایش دهند ثبت یک شرکت سهامی خاص در اصفهان میتواند از مهمترین فعالیتها در این زمینه باشد در این قالب ثبتی میزان تعهد سهامداران با توجه به سهامشان در شرکت می باشد اعضاء تشکیل دهنده این شرکتها برخلاف شرکت با مسئولیت محدود سه نفر شریک بالای 18سال و 2 نفر بازرس اصلی و علی البدل می باشد که انتخاب این بازرسین الزامی می باشد و می بایست 35% از سرمایه اولیه شرکت خود را در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز نماید.

مدت تصدی اعضاء هیئت مدیره در شرکت سهامی خاص دو سال و بازرسین آنها یک سال می باشد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در با کارشناسان موسسه حقوقی پایش در تماس باشید.

ثبت موسسه در اصفهان

ثبت موسسه در اصفهان بدین صورت می باشد، موسسه به موسساتی اطلاق می شود که هدف از تشکیل آنها امور غیر تجاری و غیر بازرگانی می باشد . هدف اعضا و شرکا در این موسسات ممکن است جلب سود و منفعت نباشد ( غیر انتفاعی ) و یا ممکن است هدف این اعضا سودآوری و جلب منفعت و تقسیم سود در بین اعضا باشد ( انتفاعی ) می گویند . بدین صورت که موسسات غیر تجاری در اصفهان به دو صورت ثبت می نمایند .

انواع شرکتهای قابل ثبت در حوزه ثبتی اصفهان

 1. شرکت بازرگانی در اصفهان
 2. شرکت پیمانکاری در اصفهان
 3. شرکت خدماتی در اصفهان
 4. شرکت گردشگری در اصفهان
 5. شرکت ساختمانی در اصفهان
 6. شرکت عمرانی در اصفهان
 7. شرکت تولیدی در اصفهان
 8. شرکت صنعتی در اصفهان
 9. شرکت دانش بنیان در اصفهان
 10. شرکت معماری در اصفهان

ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها استان اصفهان

 1. ثبت شرکت در کاشان
 2. ثبت شرکت در خمینی شهر
 3. ثبت شرکت در نجف آباد
 4. ثبت شرکت در شاهین شهر
 5. ثبت شرکت در شهرضا
 6. ثبت شرکت در تیران
 7. ثبت شرکت در فولادشهر
 8. ثبت شرکت در مبارکه
 9. ثبت شرکت در آران و بیدگل
 10. ثبت شرکت در گلپایگان
 11. ثبت شرکت در فریدون شهر
 12. ثبت شرکت در چادگان
 13. ثبت شرکت در فلاورجان
 14. ثبت شرکت در برخوار
 15. ثبت شرکت در فلاورجان
 16. ثبت شرکت در نایین
 17. ثبت شرکت در سمیرم
 18. ثبت شرکت در داران

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  اصلاح ماده 4 آیین نامه اجرایی 13

  مبنی بر حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تامین نیازهای کشور و تقویت آنها در امر صادرات

 • 21 فروردین
  سامانه چت آنلاین

  راه اندازی سامانه چت آنلاین مجموعه حقوقی پایش در جهت راحتی مشتریان محترم

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. ممنونم از مجموعه حقوقی پایش بخاطر ثبت برند اینجانب و برخورد و پیگیری پرسنل 

 • نوید بهروزی

  باید گفت یکی از بهترین مجموعه های ثبت شرکت، مجموعه ثبتی پایش هست.